POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 30 77 25 2 3 110 - 34
2. Czarni Pruszcz Gdański 30 71 22 5 3 79 - 34
3. MKS Władysławowo 30 68 21 5 4 74 - 31
4. Orlęta Reda 30 55 16 7 7 93 - 45 2 4 1 1 0 8 - 2
5. Wietcisa Skarszewy 30 55 16 7 7 74 - 47 2 1 0 1 1 2 - 8
6. KS Kamienica Królewska 30 49 14 7 9 82 - 46
7. Bałtyk II Gdynia 30 44 13 5 12 66 - 49
8. Orzeł Trąbki Wielkie 30 43 12 7 11 51 - 55
9. Sztorm Mosty 30 40 12 4 14 45 - 50
10. GKS Sierakowice 30 36 11 3 16 45 - 54
11. Gedania II Gdańsk 30 34 9 7 14 48 - 61
12. Polonia Gdańsk 30 32 8 8 14 42 - 50
13. Kaszuby Połchowo 30 29 9 2 19 59 - 96
14. Sokół Ełganowo 30 21 6 3 21 28 - 83
15. Kamionka Sopot 30 18 5 3 22 36 - 106
16. KS Mściszewice 30 10 3 1 26 34 - 125
Ostatni komentarz dodał zielketeam 30.06.2018, 12:10:13



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Polonia Gdańsk 1 - 1 KS Mściszewice 12 sierpnia 2017 - 11:00
2. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Sokół Ełganowo 13 sierpnia 2017 - 11:00
3. Kamionka Sopot 2 - 4 KS Kamienica Królewska 12 sierpnia 2017 - 11:00
4. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Sztorm Mosty 12 sierpnia 2017 - 17:00
5. Gedania II Gdańsk 0 - 4 MKS Władysławowo 12 sierpnia 2017 - 14:30
6. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Orlęta Reda 12 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 0:3
7. GKS Sierakowice 5 - 0 Kaszuby Połchowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 5:0
8. GKS Kowale 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. KS Mściszewice 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2017 - 14:00
10. Kaszuby Połchowo 0 - 6 GKS Kowale 15 sierpnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:6
11. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:3
12. MKS Władysławowo 5 - 1 Orlęta Reda 15 sierpnia 2017 - 14:00
13. Sztorm Mosty 3 - 0 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2017 - 11:00
14. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 2:3
15. Sokół Ełganowo 3 - 2 Kamionka Sopot 15 sierpnia 2017 - 16:00
16. Polonia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
17. Bałtyk II Gdynia 11 - 0 KS Mściszewice 20 sierpnia 2017 - 11:00
18. Kamionka Sopot 0 - 3 Polonia Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
19. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sokół Ełganowo 19 sierpnia 2017 - 17:00
20. Gedania II Gdańsk 3 - 3 KS Kamienica Królewska 19 sierpnia 2017 - 14:30
21. Orlęta Reda 2 - 0 Sztorm Mosty 20 sierpnia 2017 - 12:00
22. GKS Sierakowice 1 - 4 MKS Władysławowo 19 sierpnia 2017 - 17:00
23. GKS Kowale 7 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 sierpnia 2017 - 14:00
24. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Kaszuby Połchowo 19 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
25. KS Mściszewice 2 - 8 Kaszuby Połchowo 26 sierpnia 2017 - 16:00
26. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2017 - 17:00
27. MKS Władysławowo 1 - 2 GKS Kowale 26 sierpnia 2017 - 15:30
28. Sztorm Mosty 1 - 0 GKS Sierakowice 26 sierpnia 2017 - 11:00
29. KS Kamienica Królewska 2 - 3 Orlęta Reda 26 sierpnia 2017 - 14:00
30. Sokół Ełganowo 1 - 3 Gedania II Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 15:00
31. Polonia Gdańsk 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 26 sierpnia 2017 - 11:00
32. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Kamionka Sopot 27 sierpnia 2017 - 13:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
33. Kamionka Sopot 5 - 2 KS Mściszewice 2 września 2017 - 11:00
34. Wietcisa Skarszewy 3 - 3 Bałtyk II Gdynia 2 września 2017 - 16:00
35. Gedania II Gdańsk 2 - 4 Polonia Gdańsk 2 września 2017 - 14:30
36. Orlęta Reda 7 - 0 Sokół Ełganowo 3 września 2017 - 12:00
37. GKS Sierakowice 2 - 1 KS Kamienica Królewska 2 września 2017 - 17:00
38. GKS Kowale 2 - 0 Sztorm Mosty 2 września 2017 - 14:00
39. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 MKS Władysławowo 2 września 2017 - 17:00
40. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 2 września 2017 - 16:30
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
41. KS Mściszewice 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 9 września 2017 - 16:00
42. MKS Władysławowo 2 - 1 Kaszuby Połchowo 9 września 2017 - 15:00
43. Sztorm Mosty 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 9 września 2017 - 11:00
44. KS Kamienica Królewska 2 - 4 GKS Kowale 9 września 2017 - 14:00
45. Sokół Ełganowo 0 - 1 GKS Sierakowice 10 września 2017 - 15:00
46. Polonia Gdańsk 2 - 1 Orlęta Reda 9 września 2017 - 12:00
47. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Gedania II Gdańsk 10 września 2017 - 13:00
48. Kamionka Sopot 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
49. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 KS Mściszewice 16 września 2017 - 16:00
50. Gedania II Gdańsk 4 - 2 Kamionka Sopot 16 września 2017 - 17:00
51. Orlęta Reda 5 - 1 Bałtyk II Gdynia 16 września 2017 - 12:00
52. GKS Sierakowice 0 - 2 Polonia Gdańsk 16 września 2017 - 16:30
53. GKS Kowale 5 - 0 Sokół Ełganowo 16 września 2017 - 14:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 KS Kamienica Królewska 16 września 2017 - 15:00
55. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Sztorm Mosty 16 września 2017 - 16:00
56. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 MKS Władysławowo 17 września 2017 - 16:30
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
57. KS Mściszewice 0 - 7 MKS Władysławowo 23 września 2017 - 15:00
58. Sztorm Mosty 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 września 2017 - 11:00
59. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Kaszuby Połchowo 24 września 2017 - 14:00
60. Sokół Ełganowo 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2017 - 16:00
61. Polonia Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale 23 września 2017 - 14:00
62. Bałtyk II Gdynia 5 - 4 GKS Sierakowice 24 września 2017 - 11:00
63. Kamionka Sopot 0 - 4 Orlęta Reda 23 września 2017 - 16:00
64. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Gedania II Gdańsk 23 września 2017 - 15:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
65. Gedania II Gdańsk 6 - 2 KS Mściszewice 30 września 2017 - 11:00
66. Orlęta Reda 7 - 1 Wietcisa Skarszewy 1 października 2017 - 12:00
67. GKS Sierakowice 4 - 0 Kamionka Sopot 30 września 2017 - 15:30
68. GKS Kowale 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 30 września 2017 - 14:00
69. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Polonia Gdańsk 30 września 2017 - 15:00
70. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Sokół Ełganowo 30 września 2017 - 16:00
71. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 KS Kamienica Królewska 30 września 2017 - 16:00
72. MKS Władysławowo 4 - 0 Sztorm Mosty 30 września 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. KS Mściszewice 1 - 2 Sztorm Mosty 7 października 2017 - 15:00
74. KS Kamienica Królewska 1 - 1 MKS Władysławowo 7 października 2017 - 14:00
75. Sokół Ełganowo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 8 października 2017 - 14:30
76. Polonia Gdańsk 7 - 1 Kaszuby Połchowo 7 października 2017 - 11:00
77. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2017 - 13:00
78. Kamionka Sopot 0 - 7 GKS Kowale 7 października 2017 - 11:00
79. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 GKS Sierakowice 7 października 2017 - 15:00
80. Gedania II Gdańsk 0 - 5 Orlęta Reda 7 października 2017 - 14:30
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Orlęta Reda 5 - 0 KS Mściszewice 15 października 2017 - 12:00
82. GKS Sierakowice 0 - 1 Gedania II Gdańsk 14 października 2017 - 15:00
83. GKS Kowale 5 - 2 Wietcisa Skarszewy 14 października 2017 - 14:00
84. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Kamionka Sopot 14 października 2017 - 15:00
85. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 14 października 2017 - 12:30
86. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Polonia Gdańsk 14 października 2017 - 15:30
87. MKS Władysławowo 2 - 0 Sokół Ełganowo 14 października 2017 - 14:00
88. Sztorm Mosty 0 - 2 KS Kamienica Królewska 14 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
89. KS Mściszewice 0 - 7 KS Kamienica Królewska 21 października 2017 - 14:00
90. Sokół Ełganowo 3 - 2 Sztorm Mosty 22 października 2017 - 13:00
91. Polonia Gdańsk 1 - 2 MKS Władysławowo 21 października 2017 - 11:00
92. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2017 - 13:00
93. Kamionka Sopot 1 - 3 Kaszuby Połchowo 21 października 2017 - 11:00
94. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2017 - 14:00
95. Gedania II Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale 21 października 2017 - 14:30
96. Orlęta Reda 2 - 1 GKS Sierakowice 22 października 2017 - 12:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. GKS Sierakowice 4 - 1 KS Mściszewice 28 października 2017 - 14:00
98. GKS Kowale 1 - 0 Orlęta Reda 28 października 2017 - 14:00
99. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gedania II Gdańsk 28 października 2017 - 14:00
100. Kaszuby Połchowo 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 28 października 2017 - 14:30
101. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 Kamionka Sopot 28 października 2017 - 15:00
102. MKS Władysławowo 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 28 października 2017 - 13:00
103. Sztorm Mosty 3 - 0 Polonia Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
104. KS Kamienica Królewska 7 - 0 Sokół Ełganowo 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
105. KS Mściszewice 2 - 5 Sokół Ełganowo 4 listopada 2017 - 14:00
106. Polonia Gdańsk 0 - 3 KS Kamienica Królewska 4 listopada 2017 - 11:00
107. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Sztorm Mosty 5 listopada 2017 - 13:00
108. MKS Władysławowo 3 - 0 Kamionka Sopot 4 listopada 2017 - 11:00
109. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 4 listopada 2017 - 13:00
110. Gedania II Gdańsk 5 - 1 Kaszuby Połchowo 4 listopada 2017 - 14:00
111. Orlęta Reda 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2017 - 12:00
112. GKS Sierakowice 1 - 2 GKS Kowale 5 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
113. GKS Kowale 2 - 4 KS Mściszewice 11 listopada 2017 - 14:00
114. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Sierakowice 11 listopada 2017 - 17:00
115. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Orlęta Reda 11 listopada 2017 - 14:00
116. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 3 Gedania II Gdańsk 11 listopada 2017 - 13:30
117. MKS Władysławowo 4 - 3 Wietcisa Skarszewy 12 listopada 2017 - 11:00
118. Sztorm Mosty 3 - 0 Kamionka Sopot 11 listopada 2017 - 11:00
119. KS Kamienica Królewska 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 11 listopada 2017 - 13:00
120. Sokół Ełganowo 2 - 0 Polonia Gdańsk 12 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
121. KS Mściszewice 2 - 1 Polonia Gdańsk 17 marca 2018 - 14:00
122. Sokół Ełganowo 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 17 marca 2018 - 15:00
123. KS Kamienica Królewska 3 - 3 Kamionka Sopot 17 marca 2018 - 14:00
124. Sztorm Mosty 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 17 marca 2018 - 12:00
125. MKS Władysławowo 2 - 0 Gedania II Gdańsk 17 marca 2018 - 14:00
126. Orlęta Reda 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja 2018 - 17:00
127. Kaszuby Połchowo 4 - 0 GKS Sierakowice 23 maja 2018 - 18:00
128. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 GKS Kowale 17 marca 2018 - 15:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
129. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 KS Mściszewice 24 marca 2018 - 15:00
130. GKS Kowale 7 - 1 Kaszuby Połchowo 24 marca 2018 - 14:00
131. GKS Sierakowice 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 25 marca 2018 - 14:00
132. Orlęta Reda 0 - 1 MKS Władysławowo 25 marca 2018 - 12:00
133. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Sztorm Mosty 24 marca 2018 - 14:15
134. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 KS Kamienica Królewska 24 marca 2018 - 16:00
135. Kamionka Sopot 0 - 0 Sokół Ełganowo 24 marca 2018 - 14:00
136. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 25 marca 2018 - 11:00
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
137. KS Mściszewice 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 28 marca 2018 - 16:00
138. Polonia Gdańsk 0 - 1 Kamionka Sopot 11 kwietnia 2018 - 16:30
139. Sokół Ełganowo 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 28 marca 2018 - 16:00
140. KS Kamienica Królewska 1 - 0 Gedania II Gdańsk 31 marca 2018 - 14:00
141. Sztorm Mosty 1 - 4 Orlęta Reda 28 marca 2018 - 17:00
142. MKS Władysławowo 1 - 1 GKS Sierakowice 28 marca 2018 - 17:00
143. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 4 GKS Kowale 28 marca 2018 - 15:30
144. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 28 marca 2018 - 15:30
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
145. Kaszuby Połchowo 0 - 1 KS Mściszewice 7 kwietnia 2018 - 15:30
146. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 7 kwietnia 2018 - 15:00
147. GKS Kowale 1 - 1 MKS Władysławowo 7 kwietnia 2018 - 14:00
148. GKS Sierakowice 0 - 3 Sztorm Mosty 7 kwietnia 2018 - 16:00
149. Orlęta Reda 1 - 1 KS Kamienica Królewska 8 kwietnia 2018 - 12:00
150. Gedania II Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo 7 kwietnia 2018 - 14:15
151. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 16:00
152. Kamionka Sopot 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 7 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
153. KS Mściszewice 1 - 3 Kamionka Sopot 14 kwietnia 2018 - 16:00
154. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 kwietnia 2018 - 13:00
155. Polonia Gdańsk 2 - 0 Gedania II Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 12:00
156. Sokół Ełganowo 0 - 0 Orlęta Reda 14 kwietnia 2018 - 15:00
157. KS Kamienica Królewska 6 - 0 GKS Sierakowice 14 kwietnia 2018 - 14:00
158. Sztorm Mosty 1 - 2 GKS Kowale 14 kwietnia 2018 - 12:00
159. MKS Władysławowo 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 11:00
160. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Kaszuby Połchowo 14 kwietnia 2018 - 15:30
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
161. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 KS Mściszewice 21 kwietnia 2018 - 15:30
162. Kaszuby Połchowo 0 - 3 MKS Władysławowo 21 kwietnia 2018 - 15:30
163. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Sztorm Mosty 21 kwietnia 2018 - 16:00
164. GKS Kowale 4 - 3 KS Kamienica Królewska 21 kwietnia 2018 - 14:00
165. GKS Sierakowice 2 - 0 Sokół Ełganowo 21 kwietnia 2018 - 17:00
166. Orlęta Reda 2 - 3 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 14:30
167. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 21 kwietnia 2018 - 14:15
168. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Kamionka Sopot 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
169. KS Mściszewice 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 28 kwietnia 2018 - 17:00
170. Kamionka Sopot 0 - 1 Gedania II Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 11:00
171. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda 29 kwietnia 2018 - 19:00
172. Polonia Gdańsk 0 - 2 GKS Sierakowice 28 kwietnia 2018 - 13:00
173. Sokół Ełganowo 1 - 4 GKS Kowale 28 kwietnia 2018 - 16:00
174. KS Kamienica Królewska 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2018 - 14:00
175. Sztorm Mosty 3 - 1 Kaszuby Połchowo 28 kwietnia 2018 - 12:00
176. MKS Władysławowo 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
177. MKS Władysławowo 2 - 0 KS Mściszewice 5 maja 2018 - 14:00
178. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sztorm Mosty 5 maja 2018 - 14:00
179. Kaszuby Połchowo 4 - 1 KS Kamienica Królewska 5 maja 2018 - 15:30
180. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Sokół Ełganowo 5 maja 2018 - 15:00
181. GKS Kowale 5 - 0 Polonia Gdańsk 5 maja 2018 - 14:00
182. GKS Sierakowice 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 5 maja 2018 - 17:00
183. Orlęta Reda 8 - 0 Kamionka Sopot 6 maja 2018 - 12:00
184. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 maja 2018 - 14:15
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
185. KS Mściszewice 0 - 3 Gedania II Gdańsk 12 maja 2018 - 12:00
vo, na boisku 2:1
186. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Orlęta Reda 12 maja 2018 - 17:00
187. Kamionka Sopot 1 - 3 GKS Sierakowice 12 maja 2018 - 11:00
188. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 GKS Kowale 12 maja 2018 - 17:00
189. Polonia Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 12 maja 2018 - 12:00
190. Sokół Ełganowo 1 - 3 Kaszuby Połchowo 12 maja 2018 - 15:00
191. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 12 maja 2018 - 12:00
192. Sztorm Mosty 1 - 0 MKS Władysławowo 12 maja 2018 - 12:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
193. Sztorm Mosty 4 - 3 KS Mściszewice 19 maja 2018 - 12:00
194. MKS Władysławowo 2 - 2 KS Kamienica Królewska 19 maja 2018 - 14:00
195. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Sokół Ełganowo 19 maja 2018 - 17:00
196. Kaszuby Połchowo 4 - 2 Polonia Gdańsk 19 maja 2018 - 15:30
197. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 19 maja 2018 - 11:00
198. GKS Kowale 10 - 1 Kamionka Sopot 19 maja 2018 - 14:00
199. GKS Sierakowice 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 19 maja 2018 - 17:00
200. Orlęta Reda 2 - 2 Gedania II Gdańsk 20 maja 2018 - 12:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
201. KS Mściszewice 3 - 5 Orlęta Reda 26 maja 2018 - 18:00
202. Gedania II Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice 26 maja 2018 - 14:15
203. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 GKS Kowale 26 maja 2018 - 17:00
204. Kamionka Sopot 2 - 9 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2018 - 14:30
205. Bałtyk II Gdynia 6 - 2 Kaszuby Połchowo 27 maja 2018 - 11:00
206. Polonia Gdańsk 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 26 maja 2018 - 12:00
207. Sokół Ełganowo 1 - 5 MKS Władysławowo 26 maja 2018 - 16:00
208. KS Kamienica Królewska 1 - 1 Sztorm Mosty 27 maja 2018 - 14:00
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
209. KS Kamienica Królewska 7 - 0 KS Mściszewice 3 czerwca 2018 - 14:00
210. Sztorm Mosty 4 - 0 Sokół Ełganowo 2 czerwca 2018 - 12:00
211. MKS Władysławowo 2 - 1 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2018 - 14:00
212. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 2 czerwca 2018 - 17:00
213. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Kamionka Sopot 3 czerwca 2018 - 11:00
214. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 2 czerwca 2018 - 15:00
215. GKS Kowale 5 - 1 Gedania II Gdańsk 2 czerwca 2018 - 14:00
216. GKS Sierakowice 1 - 2 Orlęta Reda 2 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
217. KS Mściszewice 0 - 2 GKS Sierakowice 9 czerwca 2018 - 14:00
218. Orlęta Reda 3 - 1 GKS Kowale 10 czerwca 2018 - 12:00
219. Gedania II Gdańsk 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 9 czerwca 2018 - 11:00
220. Wietcisa Skarszewy 6 - 2 Kaszuby Połchowo 9 czerwca 2018 - 17:00
221. Kamionka Sopot 0 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 9 czerwca 2018 - 17:00
222. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 MKS Władysławowo 10 czerwca 2018 - 13:00
223. Polonia Gdańsk 1 - 1 Sztorm Mosty 9 czerwca 2018 - 12:00
224. Sokół Ełganowo 1 - 7 KS Kamienica Królewska 9 czerwca 2018 - 16:00
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
225. Sokół Ełganowo 5 - 2 KS Mściszewice 16 czerwca 2018 - 17:00
226. KS Kamienica Królewska 3 - 0 Polonia Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00
227. Sztorm Mosty 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 16 czerwca 2018 - 17:00
228. Kamionka Sopot 1 - 2 MKS Władysławowo 16 czerwca 2018 - 17:00
229. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2018 - 15:00
230. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Gedania II Gdańsk 16 czerwca 2018 - 17:00
231. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Orlęta Reda 16 czerwca 2018 - 17:00
232. GKS Kowale 4 - 1 GKS Sierakowice 16 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
233. KS Mściszewice 0 - 3 GKS Kowale 23 czerwca 2018 - 17:00
234. GKS Sierakowice 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 czerwca 2018 - 17:00
235. Orlęta Reda 10 - 4 Kaszuby Połchowo 23 czerwca 2018 - 17:00
236. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 23 czerwca 2018 - 17:00
237. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 MKS Władysławowo 23 czerwca 2018 - 17:00
238. Kamionka Sopot 3 - 5 Sztorm Mosty 23 czerwca 2018 - 17:00
239. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 KS Kamienica Królewska 23 czerwca 2018 - 17:00
240. Polonia Gdańsk 2 - 0 Sokół Ełganowo 23 czerwca 2018 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE