MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2019/2020





   V runda - 16. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1)
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Stolem Gniewino 16 października 2019 - 15:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 Radunia Stężyca 16 października 2019 - 15:00
Santana Wielki Klincz 0 - 5 Bałtyk Gdynia 16 października 2019 - 15:00
Sokół Zblewo 3 - 0 Potok Pszczółki 16 października 2019 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 5 Chojniczanka II Chojnice 16 października 2019 - 15:00
Gedania II Gdańsk 0 - 3 KP Starogard Gdański 16 października 2019 - 15:00
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 16 października 2019 - 17:30
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Lechia II Gdańsk 16 października 2019 - 15:00




   IV runda - 2. października 2019 [szczegóły] Komentarze (16)
Chojniczanka II Chojnice 8 - 1 Orzeł Subkowy 2 października 2019 - 15:00
Sztorm Kosakowo 0 - 4 Lechia II Gdańsk 2 października 2019 - 16:30
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 3 Radunia Stężyca 2 października 2019 - 15:00
Orkan Rumia MKS 1 - 7 Bałtyk Gdynia 2 października 2019 - 16:15
Santana Wielki Klincz 4 - 3 GTS Mokry Dwór 2 października 2019 - 16:00
Kamionka Sopot 2 - 3 Meteor Pinczyn 2 października 2019 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 2 października 2019 - 16:30
vo, na boisku 1:2
MKS Władysławowo 1 - 6 Arka II Gdynia 2 października 2019 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 2 października 2019 - 15:30
Radunia II Stężyca 0 - 4 KP Starogard Gdański 2 października 2019 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Potok Pszczółki 2 października 2019 - 15:45
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 10 Stolem Gniewino 2 października 2019 - 16:00
Gedania II Gdańsk 4 - 1 GKS Przodkowo 2 października 2019 - 15:00
Ogniwo Sopot 0 - 5 Sokół Zblewo 2 października 2019 - 16:00
Zenit Łęczyce 4 - 0 Victoria Kaliska 2 października 2019 - 16:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Wikęd Luzino 1 października 2019 - 15:00
vo, na boisku 1:2 po dogrywce




   III runda - 18. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10)
Start Mrzezino 2 - 3 Sztorm Kosakowo 18 września 2019 - 16:30
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Wisła Tczew 18 września 2019 - 16:45
Kolejarz Chojnice 1 - 9 Potok Pszczółki 18 września 2019 - 16:30
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 3 - 6 Gwiazda Karsin 18 września 2019 - 15:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 9 Chojniczanka II Chojnice 18 września 2019 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 września 2019 - 16:00
vo, na boisku 5:2, pięć zmian w drużynie gospodarzy
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 GKS Kolbudy 18 września 2019 - 16:30
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 7 MKS Władysławowo 18 września 2019 - 16:30
Nadmorska Liga Szóstek 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 18 września 2019 - 16:30
Zenit Łęczyce 2 - 1 GKS Kowale 18 września 2019 - 17:00
Sokół Zblewo 3 - 1 Cartusia Kartuzy 18 września 2019 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Jaguar Gdańsk 18 września 2019 - 16:30
Victoria Kaliska 3 - 1 GLKS Różyny 18 września 2019 - 16:30
Tęcza Brusy 1 - 2 GKS Przodkowo 18 września 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 Sporting Leźno 18 września 2019 - 17:00
Celtic Reda 0 - 8 Kaszubia Kościerzyna 18 września 2019 - 16:00
Klif Chłapowo 0 - 8 Orkan Rumia MKS 18 września 2019 - 16:30
Orzeł Subkowy 1 - 0 Wierzyca Pelplin 18 września 2019 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Orlęta Reda 18 września 2019 - 17:00
goście nie przyjechali
Radunia II Stężyca 1 - 0 Gedania Gdańsk 18 września 2019 - 17:00
KS Mściszewice 0 - 7 Stolem Gniewino 18 września 2019 - 16:30
GOSRiT II Luzino 0 - 5 Lechia II Gdańsk 18 września 2019 - 17:00
Amator Kiełpino 0 - 6 Arka II Gdynia 18 września 2019 - 17:00
Hanza Lider Lniska 0 - 10 Wikęd Luzino 18 września 2019 - 19:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2019 - 17:00
Kamionka Sopot 3 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 18 września 2019 - 16:00
po dogrywce, karne 4:3
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Wda Lipusz 18 września 2019 - 16:00
Portowiec Gdańsk 2 - 3 Meteor Pinczyn 19 września 2019 - 19:30
Bałtyk II Gdynia - wolny los


   II runda - 4. września 2019 [szczegóły] Komentarze (5)
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 2 - 1 Unia Klawkowo 4 września 2019 - 17:00
MKP Szlachta 4 - 7 Kolejarz Chojnice 4 września 2019 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 1 Klif Chłapowo 4 września 2019 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 3 Dragon Bojano 4 września 2019 - 17:30
Huragan Smolno 0 - 1 Start Mrzezino 4 września 2019 - 17:00
Sztorm III Kosakowo 3 - 3 Celtic Reda 4 września 2019 - 17:00
karne 4:5
Wicher Wierzchucino 2 - 8 GOSRiT II Luzino 4 września 2019 - 17:00
Hanza Lider Lniska 3 - 1 LKP Nowa Karczma 4 września 2019 - 20:00
Orzeł Straszyn 1 - 2 Amator Kiełpino 4 września 2019 - 17:30
GKS Żukowo 2 - 8 KS Mściszewice 4 września 2019 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Santana Wielki Klincz 4 września 2019 - 17:00
3:3 po dogrywce, karne 2:3
Gryf Goręczyno 0 - 3 Radunia II Stężyca 4 września 2019 - 17:00
Olimpic Gdańsk 2 - 3 Kamionka Sopot 4 września 2019 - 20:00
Nadmorska Liga Szóstek 22 - 0 Unia Tczew 4 września 2019 - 17:45
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Santos Gdańsk 4 września 2019 - 17:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Ogniwo Sopot 6 - 2 Polonia Gdańsk 4 września 2019 - 17:30
Marynarka Wojenna RP 1 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 4 września 2019 - 20:30
GTS Rokitnica 0 - 4 Portowiec Gdańsk 4 września 2019 - 17:30
Osiczanka II Osice 1 - 6 Gedania II Gdańsk 4 września 2019 - 17:45


   I runda - 21. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Centrum Pelplin 2 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 21 sierpnia 2019 - 18:00
Szpak Skórcz 2 - 5 MKP Szlachta 21 sierpnia 2019 - 17:30
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 4 - 1 Brda Rytel 21 sierpnia 2019 - 15:00
Olimpia Czersk 1 - 4 Unia Klawkowo 21 sierpnia 2019 - 17:00
Hanza Lider Lniska 4 - 1 Cartusia II Kartuzy 21 sierpnia 2019 - 19:00
Gryf Goręczyno 6 - 2 Słupia Sulęczyno 21 sierpnia 2019 - 18:00
Orzeł Gołubie 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 20 sierpnia 2019 - 18:30
vo, na boisku 1:1, w dogrywce mecz przerwany z powodu zapadającego zmroku
Olimpic Gdańsk 6 - 2 Morena Gdańsk 21 sierpnia 2019 - 16:45
KP Gdynia 0 - 6 Osiczanka Osice 21 sierpnia 2019 - 20:30
GTS Juszkowo 1 - 6 Jaguar II Gdańsk 21 sierpnia 2019 - 20:00
Wisła Steblewo 1 - 2 GTS Rokitnica 21 sierpnia 2019 - 18:00
Stowarzyszenie Sędziów Pomorskiego ZPN 1 - 6 GKS Żukowo 21 sierpnia 2019 - 17:30
Marynarka Wojenna RP 4 - 2 UKS Klukowo 20 sierpnia 2019 - 20:30
Gdańskie Centrum Edukacji 0 - 3 Santos Gdańsk
Sztorm II Kosakowo 1 - 16 Celtic Reda 21 sierpnia 2019 - 18:00
Norda Karwia 7 - 8 Sztorm III Kosakowo 21 sierpnia 2019 - 18:00
Kaszuby Połchowo 3 - 1 Sokół Strzelno 21 sierpnia 2019 - 17:30
Huragan Smolno 4 - 0 Dąbrówka Linia 21 sierpnia 2019 - 18:00
Nadmorska Liga Szóstek 12 - 1 Amator II Kiełpino 21 sierpnia 2019 - 18:00


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE