MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2019/2020






>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


III runda - 18. września 2019



Start Mrzezino 2 - 3 Sztorm Kosakowo 18 września 2019 - 16:30
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Wisła Tczew 18 września 2019 - 16:45
Kolejarz Chojnice 1 - 9 Potok Pszczółki 18 września 2019 - 16:30
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 3 - 6 Gwiazda Karsin 18 września 2019 - 15:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 9 Chojniczanka II Chojnice 18 września 2019 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 września 2019 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 GKS Kolbudy 18 września 2019 - 16:30
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 7 MKS Władysławowo 18 września 2019 - 16:30
Nadmorska Liga Szóstek 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 18 września 2019 - 16:30
Zenit Łęczyce 2 - 1 GKS Kowale 18 września 2019 - 17:00
Sokół Zblewo 3 - 1 Cartusia Kartuzy 18 września 2019 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Jaguar Gdańsk 18 września 2019 - 16:30
Victoria Kaliska 3 - 1 GLKS Różyny 18 września 2019 - 16:30
Tęcza Brusy 1 - 2 GKS Przodkowo 18 września 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 Sporting Leźno 18 września 2019 - 17:00
Celtic Reda 0 - 8 Kaszubia Kościerzyna 18 września 2019 - 16:00
Klif Chłapowo 0 - 8 Orkan Rumia MKS 18 września 2019 - 16:30
Orzeł Subkowy 1 - 0 Wierzyca Pelplin 18 września 2019 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Orlęta Reda 18 września 2019 - 17:00
goście nie przyjechali
Radunia II Stężyca 1 - 0 Gedania Gdańsk 18 września 2019 - 17:00
KS Mściszewice 0 - 7 Stolem Gniewino 18 września 2019 - 16:30
GOSRiT II Luzino 0 - 5 Lechia II Gdańsk 18 września 2019 - 17:00
Amator Kiełpino 0 - 6 Arka II Gdynia 18 września 2019 - 17:00
Hanza Lider Lniska 0 - 10 Wikęd Luzino 18 września 2019 - 19:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2019 - 17:00
Kamionka Sopot 3 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 18 września 2019 - 16:00
po dogrywce, karne 4:3
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Wda Lipusz 18 września 2019 - 16:00
Portowiec Gdańsk 2 - 3 Meteor Pinczyn 19 września 2019 - 19:30
Wolny los: Bałtyk II Gdynia,

Komentarze:



 krzysztof212   18.09.2019, 17:39:20
Chojniczanka 3-6 Gwiazda :roll:
 Byczek22   18.09.2019, 17:58:03
WKS Lignowy Szlacheckie 2 : 1 wygrywa z Wda Lipusz :blink: :|
 Keita   18.09.2019, 19:57:28
Lipusz od B-klasy dostał ja pier.... Ale wstyd.
 szymon2002   18.09.2019, 20:21:18
Keita wstyd co spojrzałeś w lustro, Wda jakby chciała to by zrobiła swoje &#128513;
 obserwatorserieb   18.09.2019, 20:33:28
szymon2002 co ty chłopczyku pieprzysz.... a co Wda nie chciała? Byłem, widziałem i chyba jednak chciała. Przegrali i tyle.
 szymon2002   18.09.2019, 20:34:43
Brawo wy
 Fan46   18.09.2019, 21:03:51
Santana Wielki Klincz (vo. 3-0) Orlęta Reda.
Walkower na korzyść Santany goście nie przyjechali
 hukhuk   18.09.2019, 21:16:58
brawo kaszubia w koncu rywal na poziomie :) gratulacje z całej Polski
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 Kibic1997   18.09.2019, 21:50:26
Hanza Lider 0:10 Wikęd Luzino
 szymon2002   19.09.2019, 07:19:14
hukhuk daruj sobie te wpisy
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE