POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10LUTEGO 2019
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2018/2019





   V runda - 17. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2)
Sokół Zblewo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 17 października 2018 - 15:00
Radunia II Stężyca 6 - 3 Wisła Tczew 17 października 2018 - 17:30
po dogrywce
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 1 Gedania II Gdańsk 17 października 2018 - 15:00
Gwiazda Karsin 2 - 8 Radunia Stężyca 17 października 2018 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 3 GKS Kowale 17 października 2018 - 15:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 października 2018 - 16:00
Zenit Łęczyce 4 - 3 Arka II Gdynia 17 października 2018 - 15:30
GOSRiT II Luzino 1 - 5 Stolem Gniewino 17 października 2018 - 16:00




   IV runda - 3. października 2018 [szczegóły] Komentarze (6)
FC Gowidlino 1 - 2 Gwiazda Karsin 7 października 2018 - 11:30
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 3 października 2018 - 15:30
Brda Rytel 0 - 4 Radunia Stężyca 3 października 2018 - 16:00
Radunia II Stężyca 3 - 2 Sporting Leźno 3 października 2018 - 17:30
Sokół Zblewo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 3 października 2018 - 16:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 GKS Kolbudy 3 października 2018 - 15:30
po dogrywce, karne 5:6
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Wikęd Luzino 3 października 2018 - 15:00
Nadmorska Liga Szóstek 10 - 2 GTS Mokry Dwór 3 października 2018 - 15:45
Orzeł Subkowy 1 - 3 Wisła Tczew 3 października 2018 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 2 Gedania II Gdańsk 3 października 2018 - 16:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Bałtyk Gdynia 10 października 2018 - 18:30
Orlęta Reda 2 - 4 Arka II Gdynia 3 października 2018 - 17:00
GKS Kowale 3 - 1 Wierzyca Pelplin 3 października 2018 - 16:00
Zenit Łęczyce 7 - 3 Portowiec Gdańsk 3 października 2018 - 16:00
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 3 października 2018 - 16:30
Potok Pszczółki 0 - 5 Lechia II Gdańsk 3 października 2018 - 15:30




   III runda - 19. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5)
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Sierakowice
odwołany, goście zrezygnowali z gry
Klif Chłapowo 1 - 6 Orlęta Reda 19 września 2018 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Wikęd Luzino 19 września 2018 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Wierzyca Pelplin 19 września 2018 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Gedania II Gdańsk 19 września 2018 - 16:00
GOSRiT II Luzino 7 - 2 Kaszubia Starzyno 19 września 2018 - 16:30
Brda Rytel 4 - 4 Wda Lipusz 18 września 2018 - 17:00
karne 4:3
Radunia II Stężyca 10 - 1 Wisła Długie Pole 19 września 2018 - 17:30
Start Mrzezino 2 - 1 Sztorm Mosty 19 września 2018 - 16:30
KS Mściszewice 2 - 9 Lechia II Gdańsk 19 września 2018 - 17:00
Potok Pszczółki 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września 2018 - 16:30
GKS Przodkowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 19 września 2018 - 16:00
FC Gowidlino 2 - 1 Amator Kiełpino 18 września 2018 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Zenit Łęczyce 19 września 2018 - 16:30
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 0 - 2 GTS Mokry Dwór 19 września 2018 - 16:30
Portowiec Gdańsk 4 - 2 KS Kamienica Królewska 19 września 2018 - 17:00
Nadmorska Liga Szóstek 2 - 1 Polonia Gdańsk 19 września 2018 - 15:30
Cartusia Kartuzy 0 - 4 GKS Kolbudy 18 września 2018 - 18:00
Arka II Gdynia 5 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2018 - 18:00
Bałtyk Gdynia (juniorzy) 1 - 10 Jaguar Gdańsk 19 września 2018 - 16:00
Wisła Tczew 3 - 2 Keramzyt Szprudowo 19 września 2018 - 16:00
Orzeł Subkowy 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 września 2018 - 16:00
Sokół Zblewo 5 - 0 Sławek Borzechowo 19 września 2018 - 16:30
Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 Gwiazda Karsin 25 września 2018 - 15:00
po dogrywce
Wisła Steblewo 2 - 3 Sporting Leźno 19 września 2018 - 16:00
Celtic Reda 4 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 19 września 2018 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 Tęcza Brusy 19 września 2018 - 15:30
karne 6:5
Oldboys Gdynia 2 - 3 GKS Kowale 20 września 2018 - 20:30
Borowiak Czersk 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2018 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Radunia Stężyca 19 września 2018 - 16:00
Dragon Bojano 1 - 4 Stolem Gniewino 19 września 2018 - 16:30
Wietcisa Skarszewy - wolny los


   II runda - 5. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6)
Oldboys Gdynia 3 - 1 Ogniwo Sopot 5 września 2018 - 19:00
Nadmorska Liga Szóstek 8 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 7 września 2018 - 17:00
Stolem II Gniewino 3 - 4 GOSRiT II Luzino 5 września 2018 - 17:30
LZS Bytonia 0 - 4 Radunia II Stężyca 5 września 2018 - 17:30
Norda Karwia 1 - 7 Klif Chłapowo 5 września 2018 - 17:00
Wisła Steblewo 2 - 1 GLKS Różyny 5 września 2018 - 17:00
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 5 - 2 KS Wocławy 5 września 2018 - 17:30
Santana Wielki Klincz 1 - 4 KS Mściszewice 5 września 2018 - 17:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 2 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 5 września 2018 - 15:00
Marynarka Wojenna RP 1 - 2 Wisła Długie Pole 4 września 2018 - 20:30
Arka Prusewo 0 - 3 Start Mrzezino 4 września 2018 - 17:30
Solar Władysławowo 3 - 5 Kaszubia Starzyno 5 września 2018 - 17:00
KS Grabowo 2 - 6 Amator Kiełpino 5 września 2018 - 20:00
Bałtyk Gdynia (juniorzy) 12 - 0 Centrum Pelplin 5 września 2018 - 16:00
Unia Tczew 2 - 4 GTS Mokry Dwór 5 września 2018 - 17:30
Latarnik Choczewo 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 5 września 2018 - 17:30
Olimpia Czersk 2 - 3 Brda Rytel 5 września 2018 - 17:30
Dragon Bojano 3 - 0 Zatoka Puck 4 września 2018 - 17:30
vo, goście nie przyjechali
FC Gowidlino 4 - 2 KS Sulmin 6 września 2018 - 18:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 Osiczanka Osice 5 września 2018 - 17:00
Celtic Reda - wolny los


   I runda - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3)
Nadmorska Liga Szóstek 6 - 3 Jaguar II Gdańsk 22 sierpnia 2018 - 17:30
Marynarka Wojenna RP 4 - 0 UKS Klukowo 20 sierpnia 2018 - 18:00
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 5 - 3 Morena Gdańsk 22 sierpnia 2018 - 17:30
Wiking Gdańsk 0 - 4 KS Wocławy 18 sierpnia 2018 - 16:00
Gdyńska Liga Minifutbolu 0 - 3 Celtic Reda
odwołany
Oldboys Gdynia 3 - 1 KP Gdynia 22 sierpnia 2018 - 20:30
Oldboys Kolbudy 1 - 5 Wisła Steblewo 22 sierpnia 2018 - 17:30
Bałtyk Gdynia (juniorzy) 8 - 0 OKS Janowo 22 sierpnia 2018 - 16:00
vo, na boisku 8:6
Unia Tczew 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 22 sierpnia 2018 - 18:00
Piast Majewo 0 - 1 Centrum Pelplin 22 sierpnia 2018 - 16:30
Radunia II Stężyca 4 - 0 KS Chwaszczyno 22 sierpnia 2018 - 19:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Orzeł Gołubie 22 sierpnia 2018 - 18:00
Słupia Sulęczyno 0 - 3 FC Gowidlino
odwołany
Solar Władysławowo 5 - 2 Wicher Wierzchucino 22 sierpnia 2018 - 18:00
Norda Karwia 8 - 0 Huragan Smolno 22 sierpnia 2018 - 18:00
Arka Prusewo 3 - 2 Sokół Strzelno 22 sierpnia 2018 - 18:30
Stolem II Gniewino 4 - 2 Sztorm II Mosty 22 sierpnia 2018 - 18:00
Olimpia Czersk 3 - 2 Perła Czyczkowy 22 sierpnia 2018 - 18:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 7 - 2 Unia Klawkowo 22 sierpnia 2018 - 15:00
LZS Bytonia - wolny los


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE