MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów





Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2018/2019






>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


III runda - 19. września 2018



Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Sierakowice
odwołany, goście zrezygnowali z gry
Klif Chłapowo 1 - 6 Orlęta Reda 19 września 2018 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Wikęd Luzino 19 września 2018 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Wierzyca Pelplin 19 września 2018 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Gedania II Gdańsk 19 września 2018 - 16:00
GOSRiT II Luzino 7 - 2 Kaszubia Starzyno 19 września 2018 - 16:30
Brda Rytel 4 - 4 Wda Lipusz 18 września 2018 - 17:00
karne 4:3
Radunia II Stężyca 10 - 1 Wisła Długie Pole 19 września 2018 - 17:30
Start Mrzezino 2 - 1 Sztorm Mosty 19 września 2018 - 16:30
KS Mściszewice 2 - 9 Lechia II Gdańsk 19 września 2018 - 17:00
Potok Pszczółki 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września 2018 - 16:30
GKS Przodkowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 19 września 2018 - 16:00
FC Gowidlino 2 - 1 Amator Kiełpino 18 września 2018 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Zenit Łęczyce 19 września 2018 - 16:30
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 0 - 2 GTS Mokry Dwór 19 września 2018 - 16:30
Portowiec Gdańsk 4 - 2 KS Kamienica Królewska 19 września 2018 - 17:00
Nadmorska Liga Szóstek 2 - 1 Polonia Gdańsk 19 września 2018 - 15:30
Cartusia Kartuzy 0 - 4 GKS Kolbudy 18 września 2018 - 18:00
Arka II Gdynia 5 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2018 - 18:00
Bałtyk Gdynia (juniorzy) 1 - 10 Jaguar Gdańsk 19 września 2018 - 16:00
Wisła Tczew 3 - 2 Keramzyt Szprudowo 19 września 2018 - 16:00
Orzeł Subkowy 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 września 2018 - 16:00
Sokół Zblewo 5 - 0
(2 - 0)
Sławek Borzechowo 19 września 2018 - 16:30
Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 Gwiazda Karsin 25 września 2018 - 15:00
po dogrywce
Wisła Steblewo 2 - 3 Sporting Leźno 19 września 2018 - 16:00
Celtic Reda 4 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 19 września 2018 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 Tęcza Brusy 19 września 2018 - 15:30
karne 6:5
Oldboys Gdynia 2 - 3 GKS Kowale 20 września 2018 - 20:30
Borowiak Czersk 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2018 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Radunia Stężyca 19 września 2018 - 16:00
Dragon Bojano 1 - 4 Stolem Gniewino 19 września 2018 - 16:30
Wolny los: Wietcisa Skarszewy,

Komentarze:



 sebuch001   18.09.2018, 22:25:04
Brda Rytel-Wda Lipusz 3-3 90 min. Po dogrywce 4-4. Karne 4-3
 PiłkarskiKryminał88   19.09.2018, 18:24:19
Wierzyca Stara Kiszewa-Tęcza Brusy 1:1 karne (6:5 dla Wierzycy)
 adam1st   19.09.2018, 19:29:32
Gosrit II Luzino 7:2 Kaszuba Starzyno
 ...78   19.09.2018, 20:00:18
Orkan Rumia MKS 2 -3 Wikęd Luzino
 matekkarsin   26.09.2018, 09:51:01
Chojnice 2-4 Gwiazda po 120 minutach. Do 90' 2-2.
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE