POMORSKI FUTBOL CUP - RELACJA LIVE Z MECZÓW FAZY PUCHAROWEJ
SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2017/2018



   V runda - 18. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8)
Gwiazda Karsin 2 - 4 Wierzyca Pelplin 18 października 2017 - 15:30
Chojniczanka II Chojnice 3 - 4 GKS Przodkowo 18 października 2017 - 15:00
Wisła Tczew 0 - 8 Sokół Zblewo 18 października 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 1 - 2 KP Starogard Gdański 18 października 2017 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 5 Arka II Gdynia 18 października 2017 - 15:00
po dogrywce
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 MKS Władysławowo 18 października 2017 - 15:00
Portowiec Gdańsk 1 - 4 Bałtyk Gdynia 18 października 2017 - 17:00
GKS Kowale 1 - 3 Stolem Gniewino 17 października 2017 - 15:30
   IV runda - 4. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6)
Start Mrzezino 0 - 7 Arka II Gdynia 4 października 2017 - 16:00
Nadmorska Liga Szóstek 1 - 6 Stolem Gniewino 4 października 2017 - 15:00
Kaszuby Połchowo 0 - 7 Bałtyk Gdynia 4 października 2017 - 15:45
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Orkan Rumia MKS 4 października 2017 - 15:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Wikęd Luzino 4 października 2017 - 15:00
po dogrywce
Polonia II Gdańsk 2 - 7 Wisła Tczew 4 października 2017 - 20:30
Lechia Gdańsk (juniorzy) 2 - 3 Wierzyca Pelplin 4 października 2017 - 15:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 Potok Pszczółki 11 października 2017 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Jaguar Gdańsk 4 października 2017 - 15:00
GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 października 2017 - 16:00
vo, na boisku 3:6
Szarża Krojanty 1 - 9 KP Starogard Gdański 11 października 2017 - 15:45
Sokół Zblewo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 4 października 2017 - 16:00
po dogrywce, karne 3:1
Jantar Pawłowo 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 4 października 2017 - 16:00
GKS Przodkowo 4 - 0 KS Kamienica Królewska 4 października 2017 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Wda Lipusz 11 października 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 2 - 1 Radunia II Stężyca 11 października 2017 - 15:30
   III runda - 20. września 2017 [szczegóły] Komentarze (11)
Zatoka Puck 3 - 7 Orkan Rumia MKS 20 września 2017 - 16:30
Zenit Łęczyce 1 - 6 Wikęd Luzino 20 września 2017 - 17:00
Celtic Reda 2 - 5 Kaszuby Połchowo 20 września 2017 - 15:00
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 0 Sokół Strzelno 20 września 2017 - 16:00
goście wycofali się z rozgrywek
Start Mrzezino 1 - 0 Sztorm Mosty 20 września 2017 - 16:30
Dragon Bojano 1 - 1 MKS Władysławowo 20 września 2017 - 16:00
po dogrywce, karne 3:5
Orlęta Reda 1 - 5 Stolem Gniewino 20 września 2017 - 16:50
GKS Kowale 4 - 3 Bałtyk II Gdynia 20 września 2017 - 17:30
Portowiec Gdańsk 5 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2017 - 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk 20 września 2017 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 0 Sokół Ełganowo 20 września 2017 - 16:00
Lechia Gdańsk (juniorzy) 3 - 0 Orzeł Subkowy 20 września 2017 - 15:00
Polonia II Gdańsk 4 - 2 Keramzyt Szprudowo 20 września 2017 - 20:30
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 4 Polonia Gdańsk 20 września 2017 - 16:30
Kamionka Sopot 3 - 5 Jaguar Gdańsk 27 września 2017 - 16:30
GTS Rusocin 1 - 3 Wisła Tczew 20 września 2017 - 16:30
GKS II Kolbudy 1 - 4 Arka II Gdynia 20 września 2017 - 16:30
Potok Pszczółki 3 - 0 GKS Kolbudy 20 września 2017 - 15:00
vo, na boisku 0-1
Radunia II Stężyca 3 - 0 GKS Sierakowice 20 września 2017 - 19:00
vo, na boisku 2-4
Wda Lipusz 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2017 - 16:15
vo, na boisku 0-3
KS Kamienica Królewska 4 - 0 Cartusia Kartuzy 20 września 2017 - 16:30
Amator Kiełpino 1 - 3 Gwiazda Karsin 26 września 2017 - 18:00
Orzeł Gołubie 6 - 2 KS Mściszewice 20 września 2017 - 16:30
Jantar Pawłowo 4 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2017 - 16:00
Sokół Zblewo 4 - 0 Sławek Borzechowo 20 września 2017 - 16:30
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Radunia Stężyca 20 września 2017 - 16:30
vo, na boisku 3-1
Perła Czyczkowy 1 - 5 Chojniczanka II Chojnice 20 września 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Szarża Krojanty 27 września 2017 - 18:00
vo, na boisku 3-1
   II runda - 6. września 2017 [szczegóły] Komentarze (13)
GOSRiT II Luzino 1 - 3 Start Mrzezino 6 września 2017 - 17:00
Sokół Strzelno 2 - 2 Latarnik Choczewo 6 września 2017 - 17:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 3 Dragon Bojano 6 września 2017
vo
Wicher Wierzchucino 1 - 4 Zenit Łęczyce 6 września 2017 - 17:00
Kaszubia Starzyno 2 - 6 Zatoka Puck 6 września 2017 - 17:30
Nadmorska Liga Szóstek 6 - 2 OKS Janowo 6 września 2017 - 17:30
Klif Chłapowo 1 - 6 Celtic Reda 6 września 2017 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 2 Jantar Pawłowo 6 września 2017 - 18:00
Perła Czyczkowy 5 - 0 Unia Klawkowo 6 września 2017 - 17:00
Sokół Zblewo 2 - 0 Tęcza Brusy 6 września 2017 - 17:00
Orzeł Gołubie 4 - 2 Santana Wielki Klincz 6 września 2017 - 17:30
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Amator Kiełpino 6 września 2017 - 17:30
vo, na boisku 3:3
Radunia II Stężyca 3 - 1 KS Grabowo 6 września 2017 - 19:00
Unia Tczew 4 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 6 września 2017 - 17:30
Osiczanka Osice 1 - 12 Wisła Tczew 6 września 2017 - 17:30
Potok Pszczółki 5 - 2 GLKS Różyny 6 września 2017 - 17:00
Zaspa Gdańsk 2 - 3 GTS Rusocin 6 września 2017 - 18:30
Lechia Gdańsk (juniorzy) 10 - 1 Wybrzeże Gdańsk 6 września 2017 - 15:00
GTS Rokitnica 1 - 6 GKS II Kolbudy 6 września 2017 - 17:30
Portowiec II Gdańsk 1 - 5 Keramzyt Szprudowo 6 września 2017 - 17:00
GTS Mokry Dwór 2 - 4 Portowiec Gdańsk 6 września 2017 - 17:30
Polonia II Gdańsk - wolny los
   I runda - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6)
Marynarka Wojenna RP 3 - 4 Polonia II Gdańsk 22 sierpnia 2017 - 20:30
Pomorzanin Gdynia 5 - 2 Morena Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 16:15
po dogrywce
Wisła Steblewo 1 - 2 Zaspa Gdańsk 23 sierpnia 2017 - 18:00
po dogrywce
Osiczanka Osice 0 - 3 GTS Rusocin 23 sierpnia 2017 - 18:00
Lechia Gdańsk (juniorzy) 8 - 0 KS Wocławy 23 sierpnia 2017 - 15:00
KP Gdynia 2 - 3 Portowiec II Gdańsk 23 sierpnia 2017 - 20:30
Nadmorska Liga Szóstek 5 - 1 KP Gdynia AP 23 sierpnia 2017 - 17:30
Pomorzanie Zapro Gdańsk 0 - 3 GTS Rokitnica 23 sierpnia 2017 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie (juniorzy) 0 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 23 sierpnia 2017 - 17:00
GOSRiT Luzino Juniorzy 1 - 2 GOSRiT II Luzino 23 sierpnia 2017 - 18:00
po dogrywce
OKS Janowo 7 - 1 Huragan Smolno 23 sierpnia 2017 - 18:00
Celtic Reda 5 - 0 Zryw Sławoszyno 23 sierpnia 2017 - 18:00
Wicher Wierzchucino 6 - 1 Norda Karwia 23 sierpnia 2017 - 18:30
Barka Łebno 0 - 3 Klif Chłapowo
Radunia II Stężyca 5 - 1 Wisła Długie Pole 23 sierpnia 2017 - 19:00
Orzeł Gołubie 3 - 0 Budmar Bytonia 23 sierpnia 2017 - 18:00
Unia Tczew 6 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 23 sierpnia 2017 - 18:00
Zieloni Łąg 0 - 10 Perła Czyczkowy 23 sierpnia 2017 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 0 Olimpia Czersk 23 sierpnia 2017 - 18:00
Unia Klawkowo - wolny los
Sokół Strzelno - wolny los


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE