MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki





Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2017/2018






>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


III runda - 20. września 2017



Zatoka Puck 3 - 7 Orkan Rumia MKS 20 września 2017 - 16:30
Zenit Łęczyce 1 - 6 Wikęd Luzino 20 września 2017 - 17:00
Celtic Reda 2 - 5 Kaszuby Połchowo 20 września 2017 - 15:00
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 0 Sokół Strzelno 20 września 2017 - 16:00
goście wycofali się z rozgrywek
Start Mrzezino 1 - 0 Sztorm Mosty 20 września 2017 - 16:30
Dragon Bojano 1 - 1 MKS Władysławowo 20 września 2017 - 16:00
po dogrywce, karne 3:5
Orlęta Reda 1 - 5 Stolem Gniewino 20 września 2017 - 16:50
GKS Kowale 4 - 3 Bałtyk II Gdynia 20 września 2017 - 17:30
Portowiec Gdańsk 5 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2017 - 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk 20 września 2017 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 0 Sokół Ełganowo 20 września 2017 - 16:00
Lechia Gdańsk (juniorzy) 3 - 0 Orzeł Subkowy 20 września 2017 - 15:00
Polonia II Gdańsk 4 - 2 Keramzyt Szprudowo 20 września 2017 - 20:30
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 4 Polonia Gdańsk 20 września 2017 - 16:30
Kamionka Sopot 3 - 5 Jaguar Gdańsk 27 września 2017 - 16:30
GTS Rusocin 1 - 3 Wisła Tczew 20 września 2017 - 16:30
GKS II Kolbudy 1 - 4 Arka II Gdynia 20 września 2017 - 16:30
Potok Pszczółki 3 - 0 GKS Kolbudy 20 września 2017 - 15:00
vo, na boisku 0-1
Radunia II Stężyca 3 - 0 GKS Sierakowice 20 września 2017 - 19:00
vo, na boisku 2-4
Wda Lipusz 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2017 - 16:15
vo, na boisku 0-3
KS Kamienica Królewska 4 - 0 Cartusia Kartuzy 20 września 2017 - 16:30
Amator Kiełpino 1 - 3 Gwiazda Karsin 26 września 2017 - 18:00
Orzeł Gołubie 6 - 2 KS Mściszewice 20 września 2017 - 16:30
Jantar Pawłowo 4 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2017 - 16:00
Sokół Zblewo 4 - 0 Sławek Borzechowo 20 września 2017 - 16:30
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Radunia Stężyca 20 września 2017 - 16:30
vo, na boisku 3-1
Perła Czyczkowy 1 - 5 Chojniczanka II Chojnice 20 września 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Szarża Krojanty 27 września 2017 - 18:00
vo, na boisku 3-1

Komentarze:



 Rangers666   19.09.2017, 19:21:35
Portowiec 5 Gedania II 1 koniec meczu
 siedem   19.09.2017, 19:46:48
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna = 0 : 3
 Grigor81   20.09.2017, 11:55:12
Mam pytanie gdzie zostanie rozegrany mecz nadmorskiej ligi szóstek z sokołem Strzelno?
 chris328   20.09.2017, 17:40:58
Celtic Reda 2:5 (1:1) Kaszuby Połchowo
 KuRt_1996   20.09.2017, 18:18:53
Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS 3:7
 wielkialeksander   20.09.2017, 18:38:51
Czarni Pruszcz Gd - Gedania I 4:1.
 malutki02   20.09.2017, 19:00:15
Sokół Zblewo 4:0 Sławek Borzechowo
 Kigen   20.09.2017, 19:24:24
Orlęta - Stolem 1:5
 bombeer   20.09.2017, 19:31:33
Perła chojniczanka 1-5
 bmc   20.09.2017, 20:17:01
LZS Bojano - MKS Władysławowo 1-1 (0-0). Dogrywka bez goli. Karne 3-5 dla Władysławowa
 danielsago   26.09.2017, 22:08:08
Amator Kielpino - Gwiazda Karsin 1-3 (0-1)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE