V liga - grupa Słupsk - sezon 2009/2010
Statystyki drużyn

Bytovia II Bytów

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Urania Udorpie 1 - 3 Bytovia II Bytów +3 15 sierpnia 2009 - 16:00
2 Bytovia II Bytów 2 - 2 Diament Trzebielino +1 23 sierpnia 2009 - 11:00
3 Sparta Sycewice 6 - 1 Bytovia II Bytów 0 29 sierpnia 2009 - 17:00
4 Bytovia II Bytów 1 - 2 Pogoń Lębork 0 6 września 2009 - 11:00
5 Chrobry Charbrowo 4 - 0 Bytovia II Bytów 0 12 września 2009 - 17:00
6 Brda Przechlewo 0 - 2 Bytovia II Bytów +3 19 września 2009 - 15:00
7 Bytovia II Bytów 2 - 3 Karol Pęplino 0 27 września 2009 - 11:00
8 Piast Człuchów 0 - 1 Bytovia II Bytów +3 3 października 2009 - 16:00
9 Bytovia II Bytów 3 - 1 Polonez Bobrowniki +3 11 października 2009 - 11:00
10 Granit Koczała 2 - 5 Bytovia II Bytów +3 18 października 2009 - 14:00
11 Bytovia II Bytów 0 - 5 Jantar Ustka 0 25 października 2009 - 11:00
12 Echo Biesowice 0 - 0 Bytovia II Bytów +1 7 listopada 2009 - 14:00
13 Bytovia II Bytów 3 - 3 Anioły Garczegorze +1 11 listopada 2009 - 11:00
14 Bytovia II Bytów 2 - 0 Urania Udorpie +3 28 marca 2010 - 11:00
15 Diament Trzebielino 2 - 3 Bytovia II Bytów +3 3 kwietnia 2010 - 15:30
16 Bytovia II Bytów 2 - 0 Sparta Sycewice +3 21 kwietnia 2010 - 17:00
17 Pogoń Lębork 0 - 1 Bytovia II Bytów +3 16 czerwca 2010 - 17:30
18 Bytovia II Bytów 1 - 0 Chrobry Charbrowo +3 25 kwietnia 2010 - 11:00
19 Bytovia II Bytów 3 - 0 Brda Przechlewo +3 2 maja 2010 - 11:00
20 Karol Pęplino 2 - 1 Bytovia II Bytów 0 8 maja 2010 - 16:00
21 Bytovia II Bytów 1 - 1 Piast Człuchów +1 16 maja 2010 - 11:00
22 Polonez Bobrowniki 2 - 1 Bytovia II Bytów 0 22 maja 2010 - 17:00
23 Bytovia II Bytów 7 - 1 Granit Koczała +3 30 maja 2010 - 11:00
24 Jantar Ustka 1 - 0 Bytovia II Bytów 0 5 czerwca 2010 - 17:00
25 Bytovia II Bytów 3 - 4 Echo Biesowice 0 12 czerwca 2010 - 16:00
26 Anioły Garczegorze 1 - 1 Bytovia II Bytów +1 19 czerwca 2010 - 16:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: Urania Udorpie - <b>Bytovia II Bytów</b> 1 - 3
4
Kolejka 2: <b><b>Bytovia II Bytów</b></b> - Diament Trzebielino 2 - 2
4
Kolejka 3: Sparta Sycewice - <b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b> 6 - 1
4
Kolejka 4: <b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b> - Pogoń Lębork 1 - 2
4
Kolejka 5: Chrobry Charbrowo - <b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b> 4 - 0
7
Kolejka 6: Brda Przechlewo - <b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b> 0 - 2
7
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b> - Karol Pęplino 2 - 3
10
Kolejka 8: Piast Człuchów - <b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
13
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Polonez Bobrowniki 3 - 1
16
Kolejka 10: Granit Koczała - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 5
16
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jantar Ustka 0 - 5
17
Kolejka 12: Echo Biesowice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
18
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Anioły Garczegorze 3 - 3
21
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Urania Udorpie 2 - 0
24
Kolejka 15: Diament Trzebielino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
27
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sparta Sycewice 2 - 0
30
Kolejka 17: Pogoń Lębork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
33
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chrobry Charbrowo 1 - 0
36
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Przechlewo 3 - 0
36
Kolejka 20: Karol Pęplino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
37
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Piast Człuchów 1 - 1
37
Kolejka 22: Polonez Bobrowniki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
40
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Granit Koczała 7 - 1
40
Kolejka 24: Jantar Ustka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
40
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Echo Biesowice 3 - 4
41
Kolejka 26: Anioły Garczegorze - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bytovia II Bytów</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 21 6 3 4 30 - 22
Na wyjeździe132062519 - 21
Suma2641125949 - 43