ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia 26 66 22 0 4 109 - 28
2. Kamionka Sopot 26 61 20 1 5 76 - 27
3. Dragon Bojano 26 54 17 3 6 77 - 41
4. KP Sopot 26 53 17 2 7 96 - 54 2 4 1 1 0 10 - 8
5. Zenit Łęczyce 26 53 17 2 7 92 - 42 2 1 0 1 1 8 - 10
6. Portowiec Gdańsk 26 40 12 4 10 69 - 53
7. MKS II Władysławowo 26 36 11 3 12 85 - 75
8. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 33 10 3 13 57 - 56
9. Zatoka Puck 26 28 8 4 14 45 - 78
10. Latarnik Choczewo 26 27 8 3 15 41 - 77
11. Celtic Reda 26 23 7 2 17 38 - 83
12. Kaszubia Starzyno 26 22 7 1 18 44 - 82
13. KP Gdynia 26 21 6 3 17 37 - 111
14. Wicher Wierzchucino 26 13 4 1 21 28 - 87
Ostatni komentarz dodał Barti 20.06.2017, 19:03:14



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Zenit Łęczyce 7 - 3 MKS II Władysławowo 27 sierpnia 2016 - 16:00
2. Zatoka Puck 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 sierpnia 2016 - 18:00
3. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Dragon Bojano 27 sierpnia 2016 - 17:00
4. Bałtyk II Gdynia 8 - 2 Celtic Reda 28 sierpnia 2016 - 13:00
5. Portowiec Gdańsk 8 - 1 Kaszubia Starzyno 28 sierpnia 2016 - 13:00
6. Kamionka Sopot 2 - 3 KP Gdynia 27 sierpnia 2016 - 14:00
7. Latarnik Choczewo 4 - 1 KP Sopot 27 sierpnia 2016 - 17:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
8. MKS II Władysławowo 6 - 3 KP Sopot 4 września 2016 - 15:00
9. KP Gdynia 4 - 2 Latarnik Choczewo 4 września 2016 - 20:30
10. Kaszubia Starzyno 3 - 4 Kamionka Sopot 4 września 2016 - 14:00
11. Celtic Reda 0 - 3 Portowiec Gdańsk 3 września 2016 - 16:00
12. Dragon Bojano 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 3 września 2016 - 17:00
13. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 Wicher Wierzchucino 3 września 2016 - 16:30
14. Zenit Łęczyce 5 - 0 Zatoka Puck 3 września 2016 - 16:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
15. Zatoka Puck 1 - 4 MKS II Władysławowo 9 września 2016 - 18:00
16. Wicher Wierzchucino 0 - 7 Zenit Łęczyce 10 września 2016 - 16:00
17. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2016 - 11:00
18. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Dragon Bojano 11 września 2016 - 13:00
19. Kamionka Sopot 2 - 1 Celtic Reda 10 września 2016 - 16:30
20. Latarnik Choczewo 3 - 1 Kaszubia Starzyno 10 września 2016 - 17:00
21. KP Sopot 3 - 2 KP Gdynia 10 września 2016 - 11:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
22. MKS II Władysławowo 10 - 0 KP Gdynia 18 września 2016 - 15:00
23. Kaszubia Starzyno 0 - 2 KP Sopot 18 września 2016 - 14:00
24. Celtic Reda 1 - 1 Latarnik Choczewo 17 września 2016 - 16:00
25. Dragon Bojano 1 - 2 Kamionka Sopot 17 września 2016 - 16:00
26. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Portowiec Gdańsk 17 września 2016 - 16:00
27. Zenit Łęczyce 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 17 września 2016 - 16:00
28. Zatoka Puck 2 - 1 Wicher Wierzchucino 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
29. Wicher Wierzchucino 2 - 5 MKS II Władysławowo 24 września 2016 - 15:00
30. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Zatoka Puck 25 września 2016 - 13:00
31. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Zenit Łęczyce 25 września 2016 - 13:00
32. Kamionka Sopot 3 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 września 2016 - 16:30
33. Latarnik Choczewo 1 - 2 Dragon Bojano 24 września 2016 - 16:00
34. KP Sopot 1 - 1 Celtic Reda 24 września 2016 - 11:00
35. KP Gdynia 3 - 0 Kaszubia Starzyno 25 września 2016 - 20:30
goście nie stawili się na mecz w wyznaczonym terminie
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. MKS II Władysławowo 3 - 0 Kaszubia Starzyno 2 października 2016 - 15:00
37. Celtic Reda 4 - 0 KP Gdynia 1 października 2016 - 15:00
38. Dragon Bojano 3 - 1 KP Sopot 1 października 2016 - 16:00
39. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Latarnik Choczewo 1 października 2016 - 15:30
40. Zenit Łęczyce 1 - 2 Kamionka Sopot 1 października 2016 - 16:00
41. Zatoka Puck 1 - 3 Portowiec Gdańsk 1 października 2016 - 16:00
42. Wicher Wierzchucino 0 - 1 Bałtyk II Gdynia 1 października 2016 - 15:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
43. Bałtyk II Gdynia 6 - 0 MKS II Władysławowo 9 października 2016 - 11:00
44. Portowiec Gdańsk 4 - 1 Wicher Wierzchucino 9 października 2016 - 13:00
45. Kamionka Sopot 12 - 1 Zatoka Puck 8 października 2016 - 14:00
46. Latarnik Choczewo 1 - 7 Zenit Łęczyce 8 października 2016 - 15:00
47. KP Sopot 6 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 października 2016 - 11:00
48. KP Gdynia 1 - 0 Dragon Bojano 9 października 2016 - 20:30
49. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Celtic Reda 9 października 2016 - 14:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
50. MKS II Władysławowo 7 - 1 Celtic Reda 16 października 2016 - 14:00
51. Dragon Bojano 3 - 0 Kaszubia Starzyno 15 października 2016 - 15:00
52. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 KP Gdynia 16 października 2016 - 14:00
53. Zenit Łęczyce 5 - 5 KP Sopot 15 października 2016 - 16:00
54. Zatoka Puck 3 - 0 Latarnik Choczewo 15 października 2016 - 15:00
55. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Kamionka Sopot 15 października 2016 - 15:00
56. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Portowiec Gdańsk 16 października 2016 - 13:00
vo, na boisku 3:1
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
57. Portowiec Gdańsk 2 - 4 MKS II Władysławowo 22 października 2016 - 13:00
58. Kamionka Sopot 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 22 października 2016 - 15:30
59. Latarnik Choczewo 1 - 2 Wicher Wierzchucino 22 października 2016 - 14:00
60. KP Sopot 7 - 1 Zatoka Puck 22 października 2016 - 11:00
61. KP Gdynia 4 - 4 Zenit Łęczyce 23 października 2016 - 20:30
62. Kaszubia Starzyno 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 października 2016 - 14:00
63. Celtic Reda 1 - 4 Dragon Bojano 22 października 2016 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
64. MKS II Władysławowo 1 - 1 Dragon Bojano 30 października 2016 - 13:00
65. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 0 Celtic Reda 30 października 2016 - 14:00
66. Zenit Łęczyce 5 - 0 Kaszubia Starzyno 29 października 2016 - 15:00
vo, na boisku 5:1
67. Zatoka Puck 3 - 0 KP Gdynia 29 października 2016 - 14:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
68. Wicher Wierzchucino 0 - 5 KP Sopot 29 października 2016 - 13:00
69. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Latarnik Choczewo 30 października 2016 - 13:00
70. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Kamionka Sopot 30 października 2016 - 13:00
vo, na boisku 2:1
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
71. Kamionka Sopot 4 - 0 MKS II Władysławowo 5 listopada 2016 - 15:30
72. Latarnik Choczewo 2 - 3 Portowiec Gdańsk 5 listopada 2016 - 13:00
73. KP Sopot 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 5 listopada 2016 - 14:00
74. KP Gdynia 3 - 1 Wicher Wierzchucino 6 listopada 2016 - 20:30
75. Kaszubia Starzyno 7 - 2 Zatoka Puck 6 listopada 2016 - 13:00
76. Celtic Reda 1 - 8 Zenit Łęczyce 5 listopada 2016 - 14:00
77. Dragon Bojano 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 listopada 2016 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
78. MKS II Władysławowo 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 listopada 2016 - 13:00
79. Zenit Łęczyce 2 - 1 Dragon Bojano 12 listopada 2016 - 14:00
80. Zatoka Puck 4 - 0 Celtic Reda 13 listopada 2016 - 12:00
81. Wicher Wierzchucino 3 - 3 Kaszubia Starzyno 12 listopada 2016 - 14:00
82. Bałtyk II Gdynia 6 - 0 KP Gdynia 13 listopada 2016 - 11:00
83. Portowiec Gdańsk 2 - 3 KP Sopot 13 listopada 2016 - 13:00
84. Kamionka Sopot 3 - 0 Latarnik Choczewo 12 listopada 2016 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Latarnik Choczewo 0 - 9 MKS II Władysławowo 20 listopada 2016 - 13:00
86. KP Sopot 1 - 2 Kamionka Sopot 19 listopada 2016 - 11:00
87. KP Gdynia 3 - 3 Portowiec Gdańsk 20 listopada 2016 - 20:30
88. Kaszubia Starzyno 1 - 7 Bałtyk II Gdynia 20 listopada 2016 - 17:00
89. Celtic Reda 0 - 3 Wicher Wierzchucino 19 listopada 2016 - 14:00
vo, na boisku 0:2
90. Dragon Bojano 7 - 2 Zatoka Puck 19 listopada 2016 - 11:00
91. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Zenit Łęczyce 20 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
92. MKS II Władysławowo 0 - 2 Zenit Łęczyce 25 marca 2017 - 14:00
93. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Zatoka Puck 26 marca 2017 - 16:00
94. Dragon Bojano 3 - 1 Wicher Wierzchucino 25 marca 2017 - 13:00
95. Celtic Reda 0 - 4 Bałtyk II Gdynia 25 marca 2017 - 16:00
96. Kaszubia Starzyno 2 - 0 Portowiec Gdańsk 26 marca 2017 - 14:00
97. KP Gdynia 0 - 3 Kamionka Sopot 26 marca 2017 - 20:30
98. KP Sopot 4 - 3 Latarnik Choczewo 25 marca 2017 - 11:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
99. KP Sopot 5 - 1 MKS II Władysławowo 1 kwietnia 2017 - 15:00
100. Latarnik Choczewo 2 - 2 KP Gdynia 1 kwietnia 2017 - 11:00
101. Kamionka Sopot 2 - 0 Kaszubia Starzyno 1 kwietnia 2017 - 15:30
102. Portowiec Gdańsk 5 - 2 Celtic Reda 1 kwietnia 2017 - 13:00
103. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Dragon Bojano 2 kwietnia 2017 - 18:00
104. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 kwietnia 2017 - 13:30
105. Zatoka Puck 1 - 3 Zenit Łęczyce 1 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
106. MKS II Władysławowo 3 - 3 Zatoka Puck 9 kwietnia 2017 - 15:00
107. Zenit Łęczyce 2 - 0 Wicher Wierzchucino 8 kwietnia 2017 - 16:00
108. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 9 kwietnia 2017 - 17:00
109. Dragon Bojano 3 - 3 Portowiec Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 13:00
110. Celtic Reda 0 - 2 Kamionka Sopot 8 kwietnia 2017 - 17:00
111. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Latarnik Choczewo 9 kwietnia 2017 - 14:00
112. KP Gdynia 1 - 13 KP Sopot 9 kwietnia 2017 - 20:30
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
113. KP Gdynia 5 - 1 MKS II Władysławowo 12 kwietnia 2017 - 20:30
114. KP Sopot 6 - 1 Kaszubia Starzyno 12 kwietnia 2017 - 17:00
115. Latarnik Choczewo 2 - 0 Celtic Reda 15 kwietnia 2017 - 11:00
116. Kamionka Sopot 4 - 1 Dragon Bojano 15 kwietnia 2017 - 11:00
117. Portowiec Gdańsk 6 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 kwietnia 2017 - 17:45
118. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Zenit Łęczyce 15 kwietnia 2017 - 11:00
119. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Zatoka Puck 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
120. MKS II Władysławowo 4 - 1 Wicher Wierzchucino 23 kwietnia 2017 - 15:00
121. Zatoka Puck 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 22 kwietnia 2017 - 16:00
122. Zenit Łęczyce 2 - 3 Portowiec Gdańsk 22 kwietnia 2017 - 16:00
123. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 1 Kamionka Sopot 23 kwietnia 2017 - 17:00
124. Dragon Bojano 3 - 2 Latarnik Choczewo 22 kwietnia 2017 - 15:00
125. Celtic Reda 2 - 4 KP Sopot 23 kwietnia 2017 - 18:00
126. Kaszubia Starzyno 3 - 0 KP Gdynia 23 kwietnia 2017 - 12:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
127. Kaszubia Starzyno 3 - 1 MKS II Władysławowo 29 kwietnia 2017 - 16:00
128. KP Gdynia 1 - 2 Celtic Reda 30 kwietnia 2017 - 20:30
129. KP Sopot 2 - 6 Dragon Bojano 29 kwietnia 2017 - 11:00
130. Latarnik Choczewo 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 kwietnia 2017 - 11:00
131. Kamionka Sopot 1 - 2 Zenit Łęczyce 29 kwietnia 2017 - 18:30
132. Portowiec Gdańsk 2 - 2 Zatoka Puck 29 kwietnia 2017 - 13:00
133. Bałtyk II Gdynia 12 - 1 Wicher Wierzchucino 30 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
134. MKS II Władysławowo 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 7 maja 2017 - 15:00
135. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Portowiec Gdańsk 6 maja 2017 - 16:00
136. Zatoka Puck 0 - 1 Kamionka Sopot 6 maja 2017 - 17:00
137. Zenit Łęczyce 1 - 2 Latarnik Choczewo 6 maja 2017 - 16:00
138. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 KP Sopot 6 maja 2017 - 17:00
139. Dragon Bojano 9 - 0 KP Gdynia 6 maja 2017 - 16:00
140. Celtic Reda 2 - 1 Kaszubia Starzyno 7 maja 2017 - 16:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
141. Celtic Reda 6 - 1 MKS II Władysławowo 13 maja 2017 - 17:00
142. Kaszubia Starzyno 2 - 4 Dragon Bojano 14 maja 2017 - 14:00
143. KP Gdynia 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 maja 2017 - 20:30
144. KP Sopot 5 - 3 Zenit Łęczyce 13 maja 2017 - 11:00
145. Latarnik Choczewo 1 - 3 Zatoka Puck 13 maja 2017 - 17:00
146. Kamionka Sopot 4 - 1 Wicher Wierzchucino 14 maja 2017 - 15:30
147. Portowiec Gdańsk 0 - 5 Bałtyk II Gdynia 13 maja 2017 - 13:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
148. MKS II Władysławowo 2 - 4 Portowiec Gdańsk 20 maja 2017 - 14:00
149. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Kamionka Sopot 21 maja 2017 - 13:00
150. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Latarnik Choczewo 20 maja 2017 - 17:00
151. Zatoka Puck 0 - 2 KP Sopot 21 maja 2017 - 17:00
152. Zenit Łęczyce 5 - 0 KP Gdynia 20 maja 2017 - 16:00
153. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Kaszubia Starzyno 21 maja 2017 - 18:00
154. Dragon Bojano 3 - 4 Celtic Reda 20 maja 2017 - 17:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. Dragon Bojano 2 - 0 MKS II Władysławowo 27 maja 2017 - 15:00
156. Celtic Reda 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 maja 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:2
157. Kaszubia Starzyno 4 - 5 Zenit Łęczyce 27 maja 2017 - 16:00
158. KP Gdynia 2 - 5 Zatoka Puck 28 maja 2017 - 20:30
159. KP Sopot 6 - 0 Wicher Wierzchucino 28 maja 2017 - 18:00
160. Latarnik Choczewo 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 27 maja 2017 - 17:00
161. Kamionka Sopot 2 - 2 Portowiec Gdańsk 27 maja 2017 - 15:30
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
162. MKS II Władysławowo 0 - 6 Kamionka Sopot 4 czerwca 2017 - 14:00
163. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Latarnik Choczewo 3 czerwca 2017 - 13:00
164. Bałtyk II Gdynia 3 - 2 KP Sopot 4 czerwca 2017 - 15:00
165. Wicher Wierzchucino 2 - 1 KP Gdynia 4 czerwca 2017 - 14:00
166. Zatoka Puck 2 - 1 Kaszubia Starzyno 3 czerwca 2017 - 16:00
167. Zenit Łęczyce 4 - 2 Celtic Reda 4 czerwca 2017 - 14:00
168. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 4 Dragon Bojano 4 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 4 MKS II Władysławowo 11 czerwca 2017 - 17:00
170. Dragon Bojano 1 - 0 Zenit Łęczyce 10 czerwca 2017 - 17:00
171. Celtic Reda 2 - 1 Zatoka Puck 10 czerwca 2017 - 17:00
172. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Wicher Wierzchucino 11 czerwca 2017 - 14:00
173. KP Gdynia 0 - 10 Bałtyk II Gdynia 11 czerwca 2017 - 17:00
174. KP Sopot 4 - 0 Portowiec Gdańsk 10 czerwca 2017 - 11:00
vo, na boisku 4:3
175. Latarnik Choczewo 0 - 3 Kamionka Sopot 11 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
176. MKS II Władysławowo 12 - 1 Latarnik Choczewo 17 czerwca 2017 - 17:00
177. Kamionka Sopot 5 - 1 KP Sopot 17 czerwca 2017 - 17:00
178. Portowiec Gdańsk 8 - 0 KP Gdynia 17 czerwca 2017 - 17:00
179. Bałtyk II Gdynia 9 - 0 Kaszubia Starzyno 17 czerwca 2017 - 17:00
180. Wicher Wierzchucino 2 - 3 Celtic Reda 17 czerwca 2017 - 17:00
181. Zatoka Puck 3 - 3 Dragon Bojano 17 czerwca 2017 - 17:00
182. Zenit Łęczyce 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 czerwca 2017 - 17:00
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE