MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Bałtyk II Gdynia | 26 | 66 | 22 | 0 | 4 | 109 - 28 | ||||||
2. | Kamionka Sopot | 26 | 61 | 20 | 1 | 5 | 76 - 27 | ||||||
3. | Dragon Bojano | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 77 - 41 | ||||||
4. | KP Sopot | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 96 - 54 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 10 - 8 |
5. | Zenit Łęczyce | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 92 - 42 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 - 10 |
6. | Portowiec Gdańsk | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 69 - 53 | ||||||
7. | MKS II Władysławowo | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 85 - 75 | ||||||
8. | Błyskawica Reda Rekowo Dolne | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 57 - 56 | ||||||
9. | Zatoka Puck | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 45 - 78 | ||||||
10. | Latarnik Choczewo | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 41 - 77 | ||||||
11. | Celtic Reda | 26 | 23 | 7 | 2 | 17 | 38 - 83 | ||||||
12. | Kaszubia Starzyno | 26 | 22 | 7 | 1 | 18 | 44 - 82 | ||||||
13. | KP Gdynia | 26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 37 - 111 | ||||||
14. | Wicher Wierzchucino | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 28 - 87 |
MKS II Władysławowo | 3 - 0 | Kaszubia Starzyno | 2 października 2016 - 15:00 |
Celtic Reda | 4 - 0 | KP Gdynia | 1 października 2016 - 15:00 |
Dragon Bojano | 3 - 1 | KP Sopot | 1 października 2016 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne | 0 - 1 | Latarnik Choczewo | 1 października 2016 - 15:30 |
Zenit Łęczyce | 1 - 2 | Kamionka Sopot | 1 października 2016 - 16:00 |
Zatoka Puck | 1 - 3 | Portowiec Gdańsk | 1 października 2016 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino | 0 - 1 | Bałtyk II Gdynia | 1 października 2016 - 15:00 |
Baran93 | 26.09.2016, 19:45:22 |
IV runda Pucharu Polski w okręgu Gdańsk
1 Chojniczanka II Chojnice - GKS Przodkowo 2 Wisła Tczew - KS Kamienica Królewska 3 Radunia Stężyca - Sztorm Mosty 4 Amator Kiełpino - Orkan Rumia 5 Borowiak Czersk - KP Starogard Gdański 6 GTS Goszyn - Zenit Łęczyce 7 Orzeł Trąbki Wielkie - Szarża Krojanty 8 GKS Sierakowice - Wierzyca Pelplin 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Pruszcz Gdański 10 Sparta Kleszczewo - Stolem Gniewino 11Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 12 Start Mrzezino - Polonia Gdańsk 13 Kaszubia Kościerzyna - KS Chwaszczyno 14 KP Sopot - Jaguar Gdańsk 15 Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 16 Nadmorska Liga Szóstek/Centrum Pelplin - Orlęta Reda (gospodarzem drużyna klasy niższej) | |
tpsceltic | 28.09.2016, 14:01:01 |
Zespoły KP mają dziwne godziny meczy😀
Wcale się nie dziwię, że Starzyno nie przyjechało, w domu byliby o północy. | |
F1994 | 28.09.2016, 20:25:53 |
Jakby raz w sezonie faktycznie przyjechali o północy do domu to faktycznie tragedia. | |
maka165 | 29.09.2016, 00:33:37 |
A co na to regulamin?! | |
witcher | 30.09.2016, 20:47:59 |
Do F1994 może i nie tragedia ale miej na uwadze,że to była niedziela i większość ludzi w poniedziałki pracuje | |
IloveFootball | 01.10.2016, 12:20:40 |
Kaszubia dojedzie nań mecz ? Hehe | |
maka165 | 01.10.2016, 17:31:35 |
Wicher :Bałtyk 0:1 | |
maka165 | 01.10.2016, 17:32:15 |
Wicher :Bałtyk 0:1 | |
R E K L A M A | |
maka165 | 01.10.2016, 17:55:46 |
Celtic:KpGdynia4:0chyba godzinaKp Zmyliła | |
maka165 | 01.10.2016, 17:56:19 |
Celtic:KpGdynia4:0chyba godzinaKp Zmyliła | |
stawiar8 | 01.10.2016, 18:10:48 |
Zenit1 SPK 2 | |
MunirElHaddadi | 03.10.2016, 16:47:29 |
Zenit Łęczyce 1;2 KP Sopot
Skrót meczu : https://youtu.be/qVq8QB1uy5U | |