MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Kulice 22 54 17 3 2 87 - 18
2. Styna Godziszewo 22 53 17 2 3 106 - 15
3. Pogoń Smętowo 22 49 16 1 5 89 - 43
4. GKS Bobowo 22 46 14 4 4 79 - 38
5. Sokół Lubichowo 22 34 11 1 10 80 - 64
6. Orzeł Borkowo 22 31 9 4 9 43 - 44
7. Zarex Bytonia 22 28 9 1 12 71 - 85
8. LZS Bytonia 22 27 8 3 11 40 - 56
9. Szpak Skórcz 22 25 7 4 11 49 - 57
10. OTS Osiek 22 18 6 0 16 33 - 100
11. Orzeł Radziejewo 22 13 4 1 17 30 - 98
12. Wisła Walichnowy (*) 22 6 2 0 20 20 - 109
Ostatni komentarz dodał arkadios 20.06.2016, 14:39:19
* Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (42) 
1. OTS Osiek 1 - 7 GKS Bobowo 30 sierpnia 2015 - 14:00
2. Wisła Walichnowy 2 - 6 Szpak Skórcz 30 sierpnia 2015 - 14:00
3. Styna Godziszewo 11 - 0 Zarex Bytonia 29 sierpnia 2015 - 16:00
4. LZS Bytonia 3 - 4 Orzeł Radziejewo 29 sierpnia 2015 - 16:00
5. Start Kulice 4 - 3 Pogoń Smętowo 30 sierpnia 2015 - 14:00
6. Sokół Lubichowo 1 - 3 Orzeł Borkowo 29 sierpnia 2015 - 17:30
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
7. GKS Bobowo 2 - 1 Orzeł Borkowo 5 września 2015 - 18:00
8. Pogoń Smętowo 6 - 2 Sokół Lubichowo 5 września 2015 - 17:00
9. Orzeł Radziejewo 1 - 7 Start Kulice 6 września 2015 - 14:00
10. Zarex Bytonia 3 - 1 LZS Bytonia 6 września 2015 - 17:00
11. Szpak Skórcz 0 - 1 Styna Godziszewo 6 września 2015 - 13:00
12. OTS Osiek 1 - 6 Wisła Walichnowy 6 września 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
13. Wisła Walichnowy 2 - 5 GKS Bobowo 13 września 2015 - 14:00
14. Styna Godziszewo 12 - 0 OTS Osiek 12 września 2015 - 16:00
15. LZS Bytonia 0 - 7 Szpak Skórcz 12 września 2015 - 17:00
16. Start Kulice 2 - 2 Zarex Bytonia 13 września 2015 - 14:00
17. Sokół Lubichowo 7 - 0 Orzeł Radziejewo 12 września 2015 - 17:00
18. Orzeł Borkowo 1 - 3 Pogoń Smętowo 13 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. GKS Bobowo 2 - 2 Pogoń Smętowo 20 września 2015 - 16:00
20. Orzeł Radziejewo 2 - 5 Orzeł Borkowo 20 września 2015 - 14:00
21. Zarex Bytonia 0 - 5 Sokół Lubichowo 20 września 2015 - 17:00
22. Szpak Skórcz 0 - 7 Start Kulice 19 września 2015 - 17:00
23. OTS Osiek 6 - 3 LZS Bytonia 20 września 2015 - 14:00
24. Wisła Walichnowy 0 - 13 Styna Godziszewo 20 września 2015 - 12:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
25. Styna Godziszewo 2 - 2 GKS Bobowo 26 września 2015 - 15:00
26. LZS Bytonia 4 - 2 Wisła Walichnowy 26 września 2015 - 17:00
27. Start Kulice 8 - 0 OTS Osiek 27 września 2015 - 14:00
28. Sokół Lubichowo 8 - 2 Szpak Skórcz 27 września 2015 - 16:00
29. Orzeł Borkowo 3 - 0 Zarex Bytonia 27 września 2015 - 14:00
30. Pogoń Smętowo 5 - 0 Orzeł Radziejewo 26 września 2015 - 16:30
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
31. GKS Bobowo 12 - 0 Orzeł Radziejewo 3 października 2015 - 16:00
32. Zarex Bytonia 5 - 6 Pogoń Smętowo 4 października 2015 - 16:00
33. Szpak Skórcz 1 - 1 Orzeł Borkowo 4 października 2015 - 13:00
34. OTS Osiek 2 - 1 Sokół Lubichowo 4 października 2015 - 14:00
35. Wisła Walichnowy 1 - 10 Start Kulice 4 października 2015 - 12:00
36. Styna Godziszewo 4 - 2 LZS Bytonia 3 października 2015 - 15:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
37. LZS Bytonia 3 - 0 GKS Bobowo 11 października 2015 - 11:00
vo, brak aktualnych badań lekarskich gości
38. Start Kulice 2 - 0 Styna Godziszewo 11 października 2015 - 14:00
39. Sokół Lubichowo 15 - 1 Wisła Walichnowy 10 października 2015 - 16:00
40. Orzeł Borkowo 4 - 1 OTS Osiek 11 października 2015 - 14:00
41. Pogoń Smętowo 4 - 1 Szpak Skórcz 10 października 2015 - 16:00
42. Orzeł Radziejewo 0 - 6 Zarex Bytonia 11 października 2015 - 13:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
43. GKS Bobowo 7 - 4 Zarex Bytonia 17 października 2015 - 15:00
44. Szpak Skórcz 2 - 1 Orzeł Radziejewo 18 października 2015 - 13:00
45. OTS Osiek 0 - 4 Pogoń Smętowo 18 października 2015 - 13:00
46. Wisła Walichnowy 0 - 2 Orzeł Borkowo 18 października 2015 - 14:00
47. Styna Godziszewo 10 - 0 Sokół Lubichowo 17 października 2015 - 15:00
48. LZS Bytonia 0 - 7 Start Kulice 18 października 2015 - 11:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
49. Start Kulice 0 - 1 GKS Bobowo 24 października 2015 - 15:00
50. Sokół Lubichowo 2 - 1 LZS Bytonia 24 października 2015 - 15:00
51. Orzeł Borkowo 1 - 3 Styna Godziszewo 25 października 2015 - 14:00
52. Pogoń Smętowo 8 - 0 Wisła Walichnowy 24 października 2015 - 15:30
vo, na boisku 8:0, dekompletacja drużyny Wisła Walichnowy. Rozdział 3 Art. 12.1.9
53. Orzeł Radziejewo 2 - 3 OTS Osiek 25 października 2015 - 13:00
54. Zarex Bytonia 6 - 1 Szpak Skórcz 25 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (47) 
55. GKS Bobowo 0 - 0 Szpak Skórcz 31 października 2015 - 14:00
56. OTS Osiek 4 - 7 Zarex Bytonia 31 października 2015 - 13:00
57. Wisła Walichnowy 3 - 0 Orzeł Radziejewo 31 października 2015 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody drużyny gości w wyznaczonym terminie.
58. Styna Godziszewo 3 - 4 Pogoń Smętowo 31 października 2015 - 14:30
59. LZS Bytonia 1 - 1 Orzeł Borkowo 31 października 2015 - 14:00
60. Start Kulice 4 - 2 Sokół Lubichowo 31 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
61. Sokół Lubichowo 6 - 2 GKS Bobowo 8 listopada 2015 - 14:00
62. Orzeł Borkowo 2 - 2 Start Kulice 8 listopada 2015 - 14:00
63. Pogoń Smętowo 4 - 0 LZS Bytonia 7 listopada 2015 - 14:00
vo, na boisku 4:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników w drużynie LZS Bytonia. Roz.3 art. 12.1.7 RR.
64. Orzeł Radziejewo 0 - 4 Styna Godziszewo 8 listopada 2015 - 13:00
65. Zarex Bytonia 12 - 3 Wisła Walichnowy 8 listopada 2015 - 14:00
66. Szpak Skórcz 3 - 1 OTS Osiek 8 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (30) 
67. GKS Bobowo 9 - 0 OTS Osiek 16 kwietnia 2016 - 17:00
68. Szpak Skórcz 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
69. Zarex Bytonia 0 - 4 Styna Godziszewo 17 kwietnia 2016 - 14:00
70. Orzeł Radziejewo 1 - 2 LZS Bytonia 17 kwietnia 2016 - 14:00
71. Pogoń Smętowo 1 - 0 Start Kulice 16 kwietnia 2016 - 16:30
72. Orzeł Borkowo 1 - 4 Sokół Lubichowo 17 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. Orzeł Borkowo 1 - 6 GKS Bobowo 24 kwietnia 2016 - 14:00
74. Sokół Lubichowo 1 - 3 Pogoń Smętowo 24 kwietnia 2016 - 17:00
75. Start Kulice 9 - 0 Orzeł Radziejewo 23 kwietnia 2016 - 16:00
76. LZS Bytonia 5 - 4 Zarex Bytonia 24 kwietnia 2016 - 13:00
77. Styna Godziszewo 4 - 0 Szpak Skórcz 23 kwietnia 2016 - 14:00
vo, na boisku 4:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
78. Wisła Walichnowy 0 - 3 OTS Osiek
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
79. GKS Bobowo 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
80. OTS Osiek 1 - 7 Styna Godziszewo 1 maja 2016 - 14:00
81. Szpak Skórcz 0 - 0 LZS Bytonia 1 maja 2016 - 13:00
82. Zarex Bytonia 0 - 3 Start Kulice 1 maja 2016 - 14:00
83. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Sokół Lubichowo 1 maja 2016 - 14:00
84. Pogoń Smętowo 4 - 1 Orzeł Borkowo 30 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Pogoń Smętowo 2 - 3 GKS Bobowo 7 maja 2016 - 17:00
86. Orzeł Borkowo 4 - 3 Orzeł Radziejewo 8 maja 2016 - 14:00
87. Sokół Lubichowo 8 - 4 Zarex Bytonia 7 maja 2016 - 17:00
88. Start Kulice 3 - 2 Szpak Skórcz 8 maja 2016 - 14:00
89. LZS Bytonia 2 - 1 OTS Osiek 8 maja 2016 - 13:00
90. Styna Godziszewo 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (31) 
91. GKS Bobowo 1 - 4 Styna Godziszewo 14 maja 2016 - 17:00
92. Wisła Walichnowy 0 - 3 LZS Bytonia
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
93. OTS Osiek 1 - 5 Start Kulice 15 maja 2016 - 14:00
94. Szpak Skórcz 2 - 6 Sokół Lubichowo 15 maja 2016 - 13:00
95. Zarex Bytonia 3 - 0 Orzeł Borkowo 14 maja 2016 - 18:00
96. Orzeł Radziejewo 4 - 3 Pogoń Smętowo 15 maja 2016 - 14:00
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
97. Orzeł Radziejewo 1 - 2 GKS Bobowo 22 maja 2016 - 14:00
98. Pogoń Smętowo 9 - 2 Zarex Bytonia 22 maja 2016 - 17:00
99. Orzeł Borkowo 2 - 1 Szpak Skórcz 22 maja 2016 - 14:00
100. Sokół Lubichowo 3 - 0 OTS Osiek 21 maja 2016 - 17:00
vo, zdekompletowanie drużyny OTS OsieK
101. Start Kulice 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
102. LZS Bytonia 0 - 0 Styna Godziszewo 22 maja 2016 - 13:00
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
103. GKS Bobowo 3 - 1 LZS Bytonia 25 maja 2016 - 19:00
104. Styna Godziszewo 0 - 1 Start Kulice 25 maja 2016 - 18:00
105. Wisła Walichnowy 0 - 3 Sokół Lubichowo
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
106. OTS Osiek 0 - 6 Orzeł Borkowo 25 maja 2016 - 18:30
107. Szpak Skórcz 5 - 6 Pogoń Smętowo 25 maja 2016 - 17:00
108. Zarex Bytonia 5 - 2 Orzeł Radziejewo 25 maja 2016 - 18:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
109. Zarex Bytonia 0 - 3 GKS Bobowo 29 maja 2016 - 14:00
110. Orzeł Radziejewo 3 - 2 Szpak Skórcz 29 maja 2016 - 14:00
111. Pogoń Smętowo 3 - 4 OTS Osiek 28 maja 2016 - 17:00
112. Orzeł Borkowo 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
113. Sokół Lubichowo 0 - 4 Styna Godziszewo 28 maja 2016 - 17:00
114. Start Kulice 1 - 0 LZS Bytonia 29 maja 2016 - 14:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
115. GKS Bobowo 1 - 3 Start Kulice 5 czerwca 2016 - 18:00
116. LZS Bytonia 5 - 0 Sokół Lubichowo 4 czerwca 2016 - 18:00
117. Styna Godziszewo 5 - 0 Orzeł Borkowo 5 czerwca 2016 - 14:00
118. Wisła Walichnowy 0 - 3 Pogoń Smętowo
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
119. OTS Osiek 2 - 0 Orzeł Radziejewo 5 czerwca 2016 - 14:00
120. Szpak Skórcz 6 - 1 Zarex Bytonia 5 czerwca 2016 - 13:00
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
121. Szpak Skórcz 1 - 1 GKS Bobowo 12 czerwca 2016 - 13:00
122. Zarex Bytonia 4 - 2 OTS Osiek 12 czerwca 2016 - 14:00
123. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Wisła Walichnowy
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
124. Pogoń Smętowo 0 - 2 Styna Godziszewo 11 czerwca 2016 - 18:00
125. Orzeł Borkowo 0 - 1 LZS Bytonia 12 czerwca 2016 - 14:00
126. Sokół Lubichowo 0 - 5 Start Kulice 11 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
127. GKS Bobowo 7 - 4 Sokół Lubichowo 19 czerwca 2016 - 16:00
128. Start Kulice 1 - 1 Orzeł Borkowo 19 czerwca 2016 - 16:00
129. LZS Bytonia 3 - 6 Pogoń Smętowo 19 czerwca 2016 - 16:00
130. Styna Godziszewo 10 - 1 Orzeł Radziejewo 19 czerwca 2016 - 16:00
131. Wisła Walichnowy 0 - 3 Zarex Bytonia
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej
132. OTS Osiek 0 - 4 Szpak Skórcz 19 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE