Styna Godziszewo 4 - 2 LZS Bytonia 3 października 2015 - 15:00
Mariusz Niesiołowski

szczepan   22.09.2015, 18:41:09
GKS Bobowo - Orzeł Radziejewo 03.10.2015 Sobota 16.00
 vandersoja   29.09.2015, 22:33:25
Mam takie małe pytanie do zawodników z Lubichowa;) Czy ktoś jeszcze gra z starej ekipy; Szefer, Reimus R., Myszon, Małecki? ?? Pozdro z Rajkow!
 Roman64   30.09.2015, 18:35:00
Z podanych zawodników w Sokole grają R.Reimus i A.Małecki. M.Szefer jest wypożyczony do Sławka Borzechowo , a Myszon zrezygnował z gry. Pozdrawiam Rajkowy.
 obiektywny_ligowiec   03.10.2015, 21:05:26
Styna LZS 4-2, 2-0 do przerwy, po przerwie w dwie minuty 2-2, Styna strzeliła kolejne dwie bramki, ale zrobiło im się gorąco
Obiektywny
Zgadza sie. Na wlasne zyczenie, ale wyszlismy zwyciesko z opresji. Chyba zlapalismy zadyszke.
 vandersoja   04.10.2015, 13:29:53
Wisła Walichnowy 0-5 Start Kulice do przerwy!
 szczepan   04.10.2015, 15:31:10
Szpak Skórcz- Orzeł Borkowo 1:1 (Kowalczuk - Bialkowski)
 Klasa   04.10.2015, 17:56:44
Bytonia 5 - 6 Pogoń, joł joł Pogoń panyy ave!

vw...   04.10.2015, 21:58:44
Prosze o wybaczenie... Lubichowo co do kurwy nedzy odpirrdalacie od osieka dostac wjebane tego nikt wam nie zapomni.. Jak mozna byc tak dennym zeby zostawic klub. serie a jest wam pisana a wy dajecie se od osieka wjebac wstyd wsyd!!! Gdzie ta ambicja gdzie ta walka? ?
 obiektywny_ligowiec   04.10.2015, 23:11:20
zmieńcie wynik, Styna - LZS 4-2
 dejw   05.10.2015, 08:05:19
@obiektywny ligowiec

musisz pilnowac protokolu, bo sedzia wpisal ze bylo 5:2.
Podobna sytuacja jak w meczu Wisła - Styna gdzie było 0:11, a sedzia wpisal 0:13.
 klasowiczb   05.10.2015, 08:06:42
Vw... Osobiście spodziewałem się nagonki na nasz klub po takim meczu. Każdemu może zdarzyć się słabszy mecz, OTS wykorzystał nasz słabszy dzień. Zabrakło skuteczności, jak każdy pewnie wie wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Nie ma co się bronić, serie A było nam pisane, było, kiedyś. Trwa przebudowa drużyny, przychodzą młode twarze wchodzą w pierwszy skład, niezależnie od umiejętności i wyniki są takie jakie są. Jeszcze potrwa dużo czasu nim chłopcy naucza się walczyć i nie leckceważyć przeciwnika.. Pozdrawiam.

Sokół <3
 dejw   05.10.2015, 08:19:14

Jednak znowu sędzia zmienił na 4:2, jeszcze sprawiedliwość istnieje na tym świecie. Niemniej jednak trzeba uważać na arbitrów. Pozdrowienia
 realizm   05.10.2015, 08:26:57
dejw
W dobrym tonie jest nie zabieranie głosu w temacie o którym nie ma się pojęcia, bo niepotrzebnie wprowadzasz zamieszanie.
Co do meczu Styna - Walichnowy sędzia popełnił błąd to prawda w zliczaniu bramek, ale Ty również podałeś nie prawidłową liczbę strzelonych bramek. Więc nie wiem co o tym mam myśleć, czy celowo wprowadzasz w błąd i zagęszczasz atmosfere, czy może masz problem z liczeniem.
A czy Ty widziałeś protokół z meczu z Bytonią, więc nie wypowiadaj się co tam było wpisane. Sprawa na pewno się wyjaśni. Wynik był 4:2 i tak na pewno jest w protokole.
 lexero   05.10.2015, 08:46:34
Klasowiczb no teraz to Cie poniosło. Jak wynik nie odzwierciedla meczu to ja juz nie wiem . Osiek mogl wam wrzucić jeszcze co najmniej 3-4 bramki. Wy 100% okazji mieliście moze ze dwie na caly mecz wiec o czym tu mowa.
 yahoo   05.10.2015, 10:28:52
Kurde . Co z tą Wisłą? Kilka lat temu zawsze w czółówce a teraz samo dno.
 klasowiczb   05.10.2015, 11:02:53
Lexero, albo byłeś na meczu Szpaka z Orłem, bądź byłeś jedna z najebanych osób w Osieku i stroje Ci się poyebały.
 lexero   05.10.2015, 11:41:25
byliscie slabsi w tym meczu i przegraliscie tyle w temacie, a ty mow sobie co chcesz :)
 pilkarzykabc123   06.10.2015, 13:21:32
Luboichowo to dobra druzyna , moim zdaniem na koniec sezonu bedzie na 3 miejscu zaraz za styna i kulicami , chyba ze bobowo sie jeszcze gdzies wmiesza :)
 realizm   06.10.2015, 14:13:57
pilkarzykabc123
Miło mi to słyszeć ale rozdawanie miejsc na tym etapie rozgrywek to jak wróżenie z fusów :) o awans będą walczyły 4 drużyny Styna, Start, Bobowo, Pogoń. To jest b-klasa więc różnie mogą potoczyć się losy.
 realizm   06.10.2015, 14:19:49
 pilkarzykabc123   06.10.2015, 17:51:45
jezdze troche na mecze i poprostu oceniam gre poszczegolnych druzyn :) ale to tylko moje zdanie , faktycznie moze sie cos zmienic, w przerwie moga poodchodzic zawodnicy z druzyn i nie byc kolorowo :) styna gra fajna pilke , napewno najlepsza w tej lidze i zasluzenie prowadzi w tabeli :)
 Croma86r   08.10.2015, 10:53:49
Już niedługo się wszystko wyjaśni, w tą niedzielę Kulice ze Styną a za 2 tygodnie, Kulice z Bobowem. Po tych meczach zostanie tylko pogoń ze Styną i wszystko będzie jasne kto na wiosnę bedzie miał lepszą sytuacje, ale nie można zapominać że wciąż na 5 miejscu jest Orzeł Borkowo, który też może namieszać :D jeszcze 5 kolejek, już nie mogę sie doczekać kolejnych meczy :)