MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle Stary Targ 20 52 17 1 2 71 - 26
2. Powiśle II Dzierzgoń 20 51 17 0 3 84 - 21
3. Ruch Gościszewo 20 49 16 1 3 63 - 21
4. KS Czernin 20 45 15 0 5 71 - 31
5. KP Wandowo 20 29 9 2 9 36 - 38
6. GKS Gardeja 20 21 7 0 13 34 - 54
7. Sokół Mareza 20 18 5 3 12 46 - 56 2 4 1 1 0 12 - 5
8. Tęcza Szropy 20 18 5 3 12 34 - 68 2 1 0 1 1 5 - 12
9. GKS Straszewo 20 15 5 0 15 26 - 71
10. Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 13 4 1 15 19 - 55 2 3 1 0 1 3 - 3
11. Błyskawica Postolin 20 13 4 1 15 18 - 61 2 3 1 0 1 3 - 3
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 25.06.2015, 23:37:10



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
1. Błyskawica Postolin 0 - 3 Sokół Mareza 27 sierpnia 2014 - 18:00
2. KS Czernin 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 sierpnia 2014 - 15:00
3. GKS Gardeja 3 - 2 GKS Straszewo 27 sierpnia 2014 - 17:00
5. Tęcza Szropy 1 - 7 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia 2014 - 18:00
6. Ruch Gościszewo 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 23 sierpnia 2014 - 17:00
Pauza: KP Wandowo,
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
7. Sokół Mareza 1 - 8 Powiśle II Dzierzgoń 30 sierpnia 2014 - 17:00
8. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Ruch Gościszewo 30 sierpnia 2014 - 16:00
10. GKS Straszewo 1 - 6 KP Wandowo 31 sierpnia 2014 - 11:00
11. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 GKS Gardeja 30 sierpnia 2014 - 15:00
12. Błyskawica Postolin 2 - 5 KS Czernin 31 sierpnia 2014 - 15:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. KS Czernin 4 - 0 Sokół Mareza 7 września 2014 - 15:00
14. GKS Gardeja 2 - 1 Błyskawica Postolin 7 września 2014 - 16:00
15. KP Wandowo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 września 2014 - 16:00
16. Tęcza Szropy 2 - 0 GKS Straszewo 6 września 2014 - 15:00
18. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Powiśle Stary Targ 6 września 2014 - 16:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (61) 
19. Sokół Mareza 3 - 4 Powiśle Stary Targ 13 września 2014 - 16:00
21. GKS Straszewo 0 - 6 Ruch Gościszewo 14 września 2014 - 15:00
22. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 4 Tęcza Szropy 13 września 2014 - 15:00
23. Błyskawica Postolin 2 - 3 KP Wandowo 14 września 2014 - 15:00
24. KS Czernin 5 - 1 GKS Gardeja 14 września 2014 - 15:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
25. GKS Gardeja 1 - 3 Sokół Mareza 21 września 2014 - 15:00
26. KP Wandowo 3 - 2 KS Czernin 21 września 2014 - 16:00
27. Tęcza Szropy 6 - 1 Błyskawica Postolin 20 września 2014 - 15:00
28. Ruch Gościszewo 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 września 2014 - 16:00
29. Powiśle II Dzierzgoń 5 - 1 GKS Straszewo 20 września 2014 - 16:00
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (36) 
32. GKS Straszewo 3 - 5 Powiśle Stary Targ 28 września 2014 - 11:00
33. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 27 września 2014 - 15:00
34. Błyskawica Postolin 0 - 4 Ruch Gościszewo 28 września 2014 - 15:00
35. KS Czernin 2 - 1 Tęcza Szropy 28 września 2014 - 15:00
36. GKS Gardeja 0 - 1 KP Wandowo 28 września 2014 - 15:00
Pauza: Sokół Mareza,
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
37. KP Wandowo 2 - 2 Sokół Mareza 5 października 2014 - 15:00
38. Tęcza Szropy 0 - 4 GKS Gardeja 4 października 2014 - 14:00
39. Ruch Gościszewo 4 - 0 KS Czernin 4 października 2014 - 15:00
40. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Błyskawica Postolin 4 października 2014 - 14:00
41. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 października 2014 - 15:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
43. Sokół Mareza 2 - 1 GKS Straszewo 11 października 2014 - 15:00
45. Błyskawica Postolin 0 - 2 Powiśle Stary Targ 12 października 2014 - 14:00
46. KS Czernin 0 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 12 października 2014 - 14:00
47. GKS Gardeja 1 - 2 Ruch Gościszewo 12 października 2014 - 15:00
48. KP Wandowo 4 - 0 Tęcza Szropy 12 października 2014 - 15:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
49. Tęcza Szropy 2 - 2 Sokół Mareza 18 października 2014 - 14:00
50. Ruch Gościszewo 0 - 0 KP Wandowo 18 października 2014 - 15:00
51. Powiśle II Dzierzgoń 7 - 2 GKS Gardeja 18 października 2014 - 14:00
52. Powiśle Stary Targ 2 - 1 KS Czernin 18 października 2014 - 13:00
54. GKS Straszewo 3 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 19 października 2014 - 14:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (51) 
55. Sokół Mareza 0 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 października 2014 - 14:00
56. Błyskawica Postolin 3 - 1 GKS Straszewo 26 października 2014 - 14:00
58. GKS Gardeja 2 - 5 Powiśle Stary Targ 26 października 2014 - 14:00
59. KP Wandowo 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 26 października 2014 - 14:00
60. Tęcza Szropy 2 - 3 Ruch Gościszewo 25 października 2014 - 14:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
61. Ruch Gościszewo 5 - 1 Sokół Mareza 8 listopada 2014 - 14:00
62. Powiśle II Dzierzgoń 11 - 1 Tęcza Szropy 8 listopada 2014 - 13:00
63. Powiśle Stary Targ 3 - 1 KP Wandowo 8 listopada 2014 - 13:00
65. GKS Straszewo 2 - 8 KS Czernin 8 listopada 2014 - 14:00
66. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Błyskawica Postolin 8 listopada 2014 - 14:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (65) 
67. Sokół Mareza 0 - 1 Błyskawica Postolin 11 kwietnia 2015 - 16:00
68. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 KS Czernin 11 kwietnia 2015 - 15:30
69. GKS Straszewo 1 - 0 GKS Gardeja 12 kwietnia 2015 - 15:30
71. Powiśle Stary Targ 1 - 1 Tęcza Szropy 11 kwietnia 2015 - 16:00
72. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Ruch Gościszewo 11 kwietnia 2015 - 15:00
Pauza: KP Wandowo,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Sokół Mareza 18 kwietnia 2015 - 15:00
74. Ruch Gościszewo 3 - 1 Powiśle Stary Targ 18 kwietnia 2015 - 15:00
76. KP Wandowo 1 - 0 GKS Straszewo 19 kwietnia 2015 - 16:00
77. GKS Gardeja 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 19 kwietnia 2015 - 16:00
78. KS Czernin 5 - 0 Błyskawica Postolin 19 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
79. Sokół Mareza 2 - 4 KS Czernin 25 kwietnia 2015 - 16:00
80. Błyskawica Postolin 2 - 1 GKS Gardeja 26 kwietnia 2015 - 14:00
81. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 1 KP Wandowo 25 kwietnia 2015 - 15:30
82. GKS Straszewo 2 - 1 Tęcza Szropy 26 kwietnia 2015 - 15:00
84. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 25 kwietnia 2015 - 16:00
vo, na boisku 0-0
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
85. Powiśle Stary Targ 4 - 2 Sokół Mareza 2 maja 2015 - 16:00
87. Ruch Gościszewo 3 - 1 GKS Straszewo 1 maja 2015 - 15:00
88. Tęcza Szropy 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 maja 2015 - 16:00
89. KP Wandowo 4 - 0 Błyskawica Postolin 2 maja 2015 - 16:00
90. GKS Gardeja 0 - 7 KS Czernin 2 maja 2015 - 17:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. Sokół Mareza 1 - 2 GKS Gardeja 9 maja 2015 - 16:00
92. KS Czernin 2 - 1 KP Wandowo 10 maja 2015 - 15:00
93. Błyskawica Postolin 1 - 1 Tęcza Szropy 9 maja 2015 - 17:00
94. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 6 Ruch Gościszewo 9 maja 2015 - 15:30
95. GKS Straszewo 1 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 10 maja 2015 - 15:30
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
98. Powiśle Stary Targ 5 - 0 GKS Straszewo 16 maja 2015 - 16:00
99. Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 16 maja 2015 - 16:00
100. Ruch Gościszewo 2 - 0 Błyskawica Postolin 16 maja 2015 - 16:00
101. Tęcza Szropy 0 - 4 KS Czernin 16 maja 2015 - 16:00
102. KP Wandowo 0 - 3 GKS Gardeja 17 maja 2015 - 16:00
Pauza: Sokół Mareza,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
103. Sokół Mareza 7 - 4 KP Wandowo 23 maja 2015 - 17:00
104. GKS Gardeja 4 - 1 Tęcza Szropy 24 maja 2015 - 17:00
105. KS Czernin 2 - 1 Ruch Gościszewo 24 maja 2015 - 15:00
106. Błyskawica Postolin 2 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 24 maja 2015 - 14:00
107. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Powiśle Stary Targ 23 maja 2015 - 16:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
109. GKS Straszewo 3 - 2 Sokół Mareza 31 maja 2015 - 16:00
111. Powiśle Stary Targ 9 - 0 Błyskawica Postolin 30 maja 2015 - 16:00
112. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 KS Czernin 30 maja 2015 - 16:00
113. Ruch Gościszewo 3 - 0 GKS Gardeja 30 maja 2015 - 16:00
114. Tęcza Szropy 4 - 0 KP Wandowo 30 maja 2015 - 16:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
115. Sokół Mareza 10 - 3 Tęcza Szropy 6 czerwca 2015 - 17:00
116. KP Wandowo 1 - 5 Ruch Gościszewo 7 czerwca 2015 - 17:00
117. GKS Gardeja 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 7 czerwca 2015 - 17:00
118. KS Czernin 2 - 3 Powiśle Stary Targ 7 czerwca 2015 - 15:00
120. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 GKS Straszewo 6 czerwca 2015 - 15:30
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
121. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 0 Sokół Mareza 13 czerwca 2015 - 17:00
122. GKS Straszewo 1 - 0 Błyskawica Postolin 14 czerwca 2015 - 16:00
124. Powiśle Stary Targ 5 - 2 GKS Gardeja 13 czerwca 2015 - 16:00
125. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 KP Wandowo 13 czerwca 2015 - 16:00
126. Ruch Gościszewo 5 - 1 Tęcza Szropy 13 czerwca 2015 - 16:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
127. Sokół Mareza 4 - 5 Ruch Gościszewo 21 czerwca 2015 - 14:00
128. Tęcza Szropy 0 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 21 czerwca 2015 - 14:00
129. KP Wandowo 0 - 2 Powiśle Stary Targ 21 czerwca 2015 - 14:00
131. KS Czernin 9 - 1 GKS Straszewo 21 czerwca 2015 - 14:00
132. Błyskawica Postolin 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 21 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE