RUCH CIEKAWY MECZ SIE ZAPOWIADA RUCH RUCH :love:
Bramki dla KS 2x Łaskarzewski Bartlomiej
Błyskawica Postolin 2-5 ( 1-2 ) Powiśle II Dzierzgoń

Dzięki za mecz.
 TrenerKP   24.05.2015, 20:11:03
Sokół Mareza : KP Wandowo 7-4 ( 3:0 ) .
4x R. Smentek + spojenie i pusta bramka...
Przez pierwsze 15 minut mogliśmy ułożyć mecz ..Póżniej błąd za błędem ..Był moment że było 6:0 całe szczęście że chłopaki są wybiegani i przydusili Mareze i doprowadzili do wyniku 7:4 ... Między czasie nasz kapitan Fałek nie strzelił karnego .Zabrakło czasu aby zremisować.. Jesteśmy sobie sami winni wyniku meczu... Na pewno nie byliśmy gorsi.. Pozytywem jest tego że na ostatnie mecze wraca stara kadra ! . Oby było dobrze.
PS . Gratulacje Czernin ! :) Gracie bardzo ładną piłkę , należy wam się awans , macie przede wszystkim wspólny cel i mobilizację a to się widzi . Trzymamy za was kciuki :) Pozdrawiam :)
 Sephora   24.05.2015, 21:47:07
Błyskawica Postolin-Powiśle II Dzierzgoń 2:5 (1:2)
Bramki dla Powiśla II:
Żalikowski Mateusz x3, Czahuk Damian, Ossowski Mateusz
A dla Postolina jedną z bramek strzelił wypożyczony z Powiśla II Michał Snoch:)
Dzięki Postolin za mecz :)
 gracz2273   25.05.2015, 10:51:29
Panie trener.kp! Co pan za głópoty wypisujesz! Kto był na meczu to widział,ze Mareza była o dwie klasy lepsza i to oni do konca kontrolowali mecz i proste,ze przy wyniku 6-0 jest rozluznienie i daje sie pograc innym zawodnikom! A nawet gdyby mecz trwał 3 dni i kazdy z zawodnikow dostałby respirator to i tak byscie nie wygrali :D A Mareza i Gardeja pokazały wam gdzie jest wasze miejsce w szeregu i wybiła wam A-klase z głowy!!!! I tyle w temacie :D
 TrenerKP   25.05.2015, 13:00:08
Gracz2273...Nie oszukujmy się ! Przez pierwsze 15 minut była wyrównana walka .To my stwarzaliśmy grożniejsze sytuacje strzeleckie !! .. Dopiero po naszym błędzie, gdy od was zawodnik strzelił bramkę gra się załamała... To nie oznacza że byliśmy gorsi !!! . Jesteśmy sobie sami winni taka jest prawda... Kto tu myślał w ogóle o A - klasie ??? Widzę że znowu co niektórzy dodają coś od siebie :D Jak by się udało fajnie , ale się nie uda... Musimy się ogarnąć jeszcze z paroma kwestiami..Wraca stara kadra , będą wzmocnienia ....Zobaczymy..Wszystko w swoim czasie !! :) Nie mam zamiaru wciągać się w tak bezsensowne rozmowy.. My wiemy swoje , wy swoje.. Mimo wszystko dzięki za mecz.. Macie twardą obronę ! .
 gracz2273   25.05.2015, 13:14:06
Dzieki za mecz i powodzenia! A jaki był wynik w Gardei nie widze żadnych wpisów?