MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 II Bytów 22 64 21 1 0 143 - 8
2. Gryf II Słupsk 22 56 18 2 2 111 - 22
3. Chojniczanka II Chojnice 22 52 17 1 4 125 - 19
4. Koral Dębnica 22 48 16 0 6 101 - 41
5. AP Człuchów 22 30 9 3 10 54 - 65
6. Słupia Kobylnica 22 29 9 2 11 70 - 85
7. Jantar II Ustka 22 27 9 0 13 62 - 87
8. Lider II Miastko 22 23 7 2 13 40 - 71
9. Myśliwiec Tuchomie 22 20 5 5 12 38 - 58
10. Dolina Gałąźnia Wielka 22 20 6 2 14 32 - 61
11. Czarni II Czarne 22 14 4 2 16 24 - 95
12. Kolejarz Chojnice 22 3 1 0 21 11 - 199
Ostatni komentarz dodał Dolina_Niepoględzie 15.06.2014, 20:48:14



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Gryf II Słupsk 3 - 0 Jantar II Ustka
2. Czarni II Czarne 0 - 7 Chojniczanka II Chojnice
3. U-2 II Bytów 13 - 1 Lider II Miastko
4. Koral Dębnica 10 - 0 Kolejarz Chojnice
5. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 6 Myśliwiec Tuchomie
6. AP Człuchów 5 - 1 Słupia Kobylnica
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Jantar II Ustka 3 - 5 Słupia Kobylnica
8. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 AP Człuchów
9. Kolejarz Chojnice 0 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka
10. Lider II Miastko 2 - 1 Koral Dębnica
11. Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 U-2 II Bytów
12. Gryf II Słupsk 11 - 1 Czarni II Czarne
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
13. Czarni II Czarne 5 - 2 Jantar II Ustka
14. U-2 II Bytów 6 - 0 Gryf II Słupsk
15. Koral Dębnica 4 - 2 Chojniczanka II Chojnice
16. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Lider II Miastko
17. AP Człuchów 8 - 1 Kolejarz Chojnice
18. Słupia Kobylnica 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
19. Jantar II Ustka 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie
20. Kolejarz Chojnice 0 - 16 Słupia Kobylnica
21. Lider II Miastko 2 - 4 AP Człuchów
22. Chojniczanka II Chojnice 10 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
23. Gryf II Słupsk 3 - 0 Koral Dębnica
24. Czarni II Czarne 0 - 8 U-2 II Bytów
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
25. U-2 II Bytów 14 - 0 Jantar II Ustka
26. Koral Dębnica 6 - 2 Czarni II Czarne
27. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Gryf II Słupsk
28. AP Człuchów 1 - 9 Chojniczanka II Chojnice
29. Słupia Kobylnica 2 - 0 Lider II Miastko
30. Myśliwiec Tuchomie 10 - 1 Kolejarz Chojnice
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
31. Jantar II Ustka 10 - 0 Kolejarz Chojnice
32. Lider II Miastko 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie
33. Chojniczanka II Chojnice 10 - 1 Słupia Kobylnica
34. Gryf II Słupsk 4 - 0 AP Człuchów
35. Czarni II Czarne 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
36. U-2 II Bytów 6 - 0 Koral Dębnica
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Koral Dębnica 10 - 0 Jantar II Ustka
38. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 5 U-2 II Bytów
39. AP Człuchów 3 - 0 Czarni II Czarne
40. Słupia Kobylnica 2 - 3 Gryf II Słupsk
41. Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Chojniczanka II Chojnice
42. Kolejarz Chojnice 1 - 5 Lider II Miastko
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
43. Jantar II Ustka 1 - 4 Lider II Miastko
44. Chojniczanka II Chojnice 10 - 0 Kolejarz Chojnice
45. Gryf II Słupsk 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie
46. Czarni II Czarne 0 - 2 Słupia Kobylnica
47. U-2 II Bytów 8 - 0 AP Człuchów
48. Koral Dębnica 5 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Jantar II Ustka
50. AP Człuchów 1 - 4 Koral Dębnica
51. Słupia Kobylnica 1 - 6 U-2 II Bytów
52. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Czarni II Czarne
53. Kolejarz Chojnice 0 - 8 Gryf II Słupsk
54. Lider II Miastko 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 10 - 3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
55. Jantar II Ustka 1 - 9 Chojniczanka II Chojnice
56. Gryf II Słupsk 7 - 0 Lider II Miastko
57. Czarni II Czarne 5 - 0 Kolejarz Chojnice
58. U-2 II Bytów 6 - 0 Myśliwiec Tuchomie
59. Koral Dębnica 9 - 2 Słupia Kobylnica
60. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 AP Człuchów
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
61. AP Człuchów 8 - 2 Jantar II Ustka
62. Słupia Kobylnica 4 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
63. Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Koral Dębnica
64. Kolejarz Chojnice 0 - 20 U-2 II Bytów
65. Lider II Miastko 6 - 0 Czarni II Czarne 12 kwietnia 2014
66. Chojniczanka II Chojnice 3 - 3 Gryf II Słupsk
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
67. Jantar II Ustka 0 - 5 Gryf II Słupsk
68. Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Czarni II Czarne
69. Lider II Miastko 1 - 4 U-2 II Bytów
70. Kolejarz Chojnice 0 - 8 Koral Dębnica
71. Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
72. Słupia Kobylnica 3 - 4 AP Człuchów
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Słupia Kobylnica 2 - 4 Jantar II Ustka
74. AP Człuchów 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie
75. Dolina Gałąźnia Wielka 8 - 0 Kolejarz Chojnice
76. Koral Dębnica 6 - 1 Lider II Miastko
77. U-2 II Bytów 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice
78. Czarni II Czarne 2 - 9 Gryf II Słupsk
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
79. Jantar II Ustka 3 - 0 Czarni II Czarne
80. Gryf II Słupsk 0 - 1 U-2 II Bytów
81. Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Koral Dębnica
82. Lider II Miastko 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
83. Kolejarz Chojnice 1 - 6 AP Człuchów
84. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Słupia Kobylnica
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Jantar II Ustka
86. Słupia Kobylnica 9 - 1 Kolejarz Chojnice
87. AP Człuchów 1 - 0 Lider II Miastko
88. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
89. Koral Dębnica 1 - 3 Gryf II Słupsk
90. U-2 II Bytów 7 - 0 Czarni II Czarne
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
91. Jantar II Ustka 1 - 3 U-2 II Bytów 7 maja 2014
92. Czarni II Czarne 0 - 8 Koral Dębnica
93. Gryf II Słupsk 7 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
94. Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 AP Człuchów
95. Lider II Miastko 0 - 4 Słupia Kobylnica
96. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. Kolejarz Chojnice 1 - 12 Jantar II Ustka
98. Myśliwiec Tuchomie 2 - 3 Lider II Miastko
99. Słupia Kobylnica 0 - 8 Chojniczanka II Chojnice
100. AP Człuchów 2 - 4 Gryf II Słupsk
101. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Czarni II Czarne
102. Koral Dębnica 1 - 6 U-2 II Bytów
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
103. Jantar II Ustka 1 - 6 Koral Dębnica
104. U-2 II Bytów 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
105. Czarni II Czarne 1 - 3 AP Człuchów
106. Gryf II Słupsk 10 - 0 Słupia Kobylnica
107. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
108. Lider II Miastko 5 - 1 Kolejarz Chojnice
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
109. Lider II Miastko 2 - 4 Jantar II Ustka
110. Kolejarz Chojnice 0 - 13 Chojniczanka II Chojnice
111. Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Gryf II Słupsk
112. Słupia Kobylnica 5 - 1 Czarni II Czarne
113. AP Człuchów 1 - 1 U-2 II Bytów
114. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Koral Dębnica
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. Jantar II Ustka 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
116. Koral Dębnica 5 - 2 AP Człuchów
117. U-2 II Bytów 9 - 1 Słupia Kobylnica
118. Czarni II Czarne 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie
119. Gryf II Słupsk 13 - 1 Kolejarz Chojnice
120. Chojniczanka II Chojnice 6 - 1 Lider II Miastko
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Jantar II Ustka 17 czerwca 2014
122. Lider II Miastko 2 - 6 Gryf II Słupsk
123. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Czarni II Czarne
124. Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 U-2 II Bytów
125. Słupia Kobylnica 1 - 4 Koral Dębnica
126. AP Człuchów 0 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 11 czerwca 2014
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Jantar II Ustka 7 - 1 AP Człuchów
128. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Słupia Kobylnica
129. Koral Dębnica 5 - 1 Myśliwiec Tuchomie
130. U-2 II Bytów 11 - 0 Kolejarz Chojnice
131. Czarni II Czarne 0 - 0 Lider II Miastko
132. Gryf II Słupsk 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE