MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 58 18 4 0 112 - 16
2. AP Malbork 22 50 16 2 4 90 - 31
3. Pogoń Prabuty 22 45 14 3 5 56 - 23
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 37 11 4 7 67 - 46
5. Olimpia Sztum 22 34 11 1 10 62 - 44
6. Grom Nowy Staw 22 31 9 4 9 59 - 39
7. Rodło Kwidzyn 22 30 8 6 8 36 - 45
8. Rodło Trzciano 22 29 9 2 11 66 - 68
9. Pomezania Malbork 22 25 7 4 11 40 - 48
10. Relax Ryjewo 22 23 7 2 13 55 - 63
11. Błyskawica Postolin 22 12 4 0 18 29 - 164
12. Balaton Klasztorek 22 6 2 0 20 27 - 112
Ostatni komentarz dodał FizjoterapeutaRM 11.08.2014, 19:20:22



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 AP Malbork
2. Rodło Trzciano 3 - 1 Balaton Klasztorek
3. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Błyskawica Postolin
4. Relax Ryjewo 1 - 2 Grom Nowy Staw
5. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 5 Olimpia Sztum
6. Pomezania Malbork 1 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
7. AP Malbork 5 - 2 Pogoń Prabuty
8. Olimpia Sztum 3 - 1 Pomezania Malbork
9. Grom Nowy Staw 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
10. Błyskawica Postolin 5 - 3 Relax Ryjewo
11. Balaton Klasztorek 2 - 4 Rodło Kwidzyn
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (50) 
13. Rodło Trzciano 1 - 2 AP Malbork
14. Rodło Kwidzyn 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. Relax Ryjewo 3 - 0 Balaton Klasztorek
16. Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 - 1 Błyskawica Postolin
17. Pomezania Malbork 0 - 5 Grom Nowy Staw
18. Pogoń Prabuty 3 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
19. AP Malbork 4 - 1 Olimpia Sztum
20. Grom Nowy Staw 0 - 2 Pogoń Prabuty
21. Błyskawica Postolin 2 - 1 Pomezania Malbork
22. Balaton Klasztorek 1 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Relax Ryjewo
24. Rodło Trzciano 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. Rodło Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork
26. Relax Ryjewo 4 - 6 Rodło Trzciano
27. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. Pomezania Malbork 6 - 0 Balaton Klasztorek
29. Pogoń Prabuty 6 - 1 Błyskawica Postolin
30. Olimpia Sztum 4 - 3 Grom Nowy Staw
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
31. AP Malbork 2 - 2 Grom Nowy Staw
32. Błyskawica Postolin 0 - 3 Olimpia Sztum
33. Balaton Klasztorek 0 - 8 Pogoń Prabuty
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Pomezania Malbork
35. Rodło Trzciano 3 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
36. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Relax Ryjewo
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (95) 
37. Relax Ryjewo 1 - 4 AP Malbork 12 października 2013 - 11:00
38. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 2 Rodło Kwidzyn 12 października 2013 - 11:30
39. Pomezania Malbork 6 - 0 Rodło Trzciano 13 października 2013 - 13:00
40. Pogoń Prabuty 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 października 2013 - 14:30
41. Olimpia Sztum 7 - 0 Balaton Klasztorek 13 października 2013 - 14:00
42. Grom Nowy Staw 6 - 0 Błyskawica Postolin 13 października 2013 - 14:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
43. AP Malbork 26 - 0 Błyskawica Postolin 20 października 2013 - 13:00
44. Balaton Klasztorek 0 - 4 Grom Nowy Staw 19 października 2013 - 13:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum 20 października 2013 - 13:00
46. Rodło Trzciano 0 - 2 Pogoń Prabuty 20 października 2013 - 12:00
47. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pomezania Malbork 20 października 2013 - 11:00
48. Relax Ryjewo 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 października 2013 - 11:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (57) 
49. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 AP Malbork 26 października 2013 - 13:30
50. Pomezania Malbork 5 - 0 Relax Ryjewo 27 października 2013 - 13:00
51. Pogoń Prabuty 4 - 0 Rodło Kwidzyn 27 października 2013 - 12:00
52. Olimpia Sztum 3 - 2 Rodło Trzciano 27 października 2013 - 12:00
53. Grom Nowy Staw 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2013 - 16:00
54. Błyskawica Postolin 5 - 0 Balaton Klasztorek 27 października 2013 - 15:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
55. AP Malbork 10 - 1 Balaton Klasztorek
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 - 0 Błyskawica Postolin
57. Rodło Trzciano 3 - 2 Grom Nowy Staw
58. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Olimpia Sztum
59. Relax Ryjewo 2 - 3 Pogoń Prabuty
60. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
61. Pomezania Malbork 1 - 4 AP Malbork
62. Pogoń Prabuty 5 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
63. Olimpia Sztum 6 - 1 Relax Ryjewo
64. Grom Nowy Staw 1 - 1 Rodło Kwidzyn
65. Błyskawica Postolin 2 - 7 Rodło Trzciano
66. Balaton Klasztorek 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (104) 
67. AP Malbork 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
68. Balaton Klasztorek 1 - 4 Rodło Trzciano
69. Błyskawica Postolin 1 - 3 Rodło Kwidzyn
70. Grom Nowy Staw 1 - 2 Relax Ryjewo
71. Olimpia Sztum 0 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
72. Pogoń Prabuty 1 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
73. Pogoń Prabuty 1 - 1 AP Malbork
74. Pomezania Malbork 3 - 2 Olimpia Sztum
75. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Grom Nowy Staw
76. Relax Ryjewo 9 - 2 Błyskawica Postolin
77. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Balaton Klasztorek
78. Rodło Trzciano 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
79. AP Malbork 4 - 2 Rodło Trzciano
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Rodło Kwidzyn
81. Balaton Klasztorek 1 - 4 Relax Ryjewo
82. Błyskawica Postolin 5 - 14 Powiśle Pawlice-Rakowiec
83. Grom Nowy Staw 4 - 0 Pomezania Malbork
84. Olimpia Sztum 1 - 3 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (43) 
85. Olimpia Sztum 0 - 2 AP Malbork
86. Pogoń Prabuty 2 - 1 Grom Nowy Staw
87. Pomezania Malbork 3 - 0 Błyskawica Postolin
88. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Balaton Klasztorek
89. Relax Ryjewo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
90. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (49) 
91. AP Malbork 0 - 1 Rodło Kwidzyn
92. Rodło Trzciano 1 - 5 Relax Ryjewo
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
94. Balaton Klasztorek 0 - 7 Pomezania Malbork
95. Błyskawica Postolin 1 - 0 Pogoń Prabuty
96. Grom Nowy Staw 4 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
97. Grom Nowy Staw 0 - 4 AP Malbork
98. Olimpia Sztum 3 - 1 Błyskawica Postolin
99. Pogoń Prabuty 6 - 0 Balaton Klasztorek
100. Pomezania Malbork 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
101. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 4 Rodło Trzciano
102. Relax Ryjewo 2 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
103. AP Malbork 3 - 2 Relax Ryjewo
104. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
105. Rodło Trzciano 1 - 2 Pomezania Malbork
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pogoń Prabuty
107. Balaton Klasztorek 1 - 5 Olimpia Sztum
108. Błyskawica Postolin 0 - 6 Grom Nowy Staw
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (36) 
109. Błyskawica Postolin 0 - 3 AP Malbork
110. Grom Nowy Staw 8 - 3 Balaton Klasztorek
111. Olimpia Sztum 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
112. Pogoń Prabuty 3 - 2 Rodło Trzciano
113. Pomezania Malbork 1 - 1 Rodło Kwidzyn
114. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Relax Ryjewo
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
115. AP Malbork 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
116. Relax Ryjewo 5 - 0 Pomezania Malbork
117. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pogoń Prabuty
118. Rodło Trzciano 3 - 2 Olimpia Sztum
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Grom Nowy Staw
120. Balaton Klasztorek 11 - 1 Błyskawica Postolin
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
121. Balaton Klasztorek 2 - 4 AP Malbork
122. Błyskawica Postolin 1 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański
123. Grom Nowy Staw 5 - 1 Rodło Trzciano
124. Olimpia Sztum 3 - 1 Rodło Kwidzyn
125. Pogoń Prabuty 1 - 0 Relax Ryjewo
126. Pomezania Malbork 0 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
127. AP Malbork 3 - 1 Pomezania Malbork
128. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Pogoń Prabuty
129. Relax Ryjewo 4 - 4 Olimpia Sztum
130. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Grom Nowy Staw
131. Rodło Trzciano 18 - 0 Błyskawica Postolin
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Balaton Klasztorek




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE