Błyskawica Postolin 5 - 0 Balaton Klasztorek 27 października 2013 - 15:00
Fehlau Kamil
Chmielewski Marek
Mazurowski Jakub

miki_LKS   08.10.2013, 22:57:51
Mecz Grom Nowy Staw - Żuławy odbędzie się 16.10.2013 o godzinie 15:00 lub 16:00 nie pamiętam dokładnie :)
 Kieł1998   09.10.2013, 15:15:55
miki :) ktoś w komentarzach pod 2-3 kolejką dawał strone do zpn gdzie sa już rozpisane te mecze :) http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki/tabele.html?liga=7590 prosze :)
 Relax7   21.10.2013, 15:19:04
Drogi Administratorze proszę uzupełnić strzelców:)
 Kieł1998   21.10.2013, 17:03:56
Mehh :C A kazdy odrazu spisuje nas na straty ! :D
 Rodłoo   21.10.2013, 17:19:22
Myślę , że będzie wyrównany mecz ze Sztumem .
Powodzenia panowie . :D
 M77ŻuławyNdg   22.10.2013, 18:56:33
No to jedziemy do Nowego Stawu po 3 pkt powodzenia wszystkim !!!

M77ŻuławyNdg   23.10.2013, 19:28:22
Dzieki za mecz panowie powodzenia dalej :)

Żuławy :love:
 ja12345   24.10.2013, 08:08:17
Kiel: ja bym nie chcial takiego trenera co wiecej go nie ma ale widze zeteraz wasza druzyna robi jakies postepy
 Kieł1998   24.10.2013, 13:56:18
Ty byś go niechciał za trenera a my chcemy bo dzięki niemu zrobiliśmy takie postępy jakie są teraz widoczne :)
 TheBlues10   25.10.2013, 21:16:19
Błyskawica vs Balaton
Po ostatnich wynikach Postolina , mecz może być ciekawy i wyrównany :D
 Kieł1998   25.10.2013, 23:52:21
Jeśli postolin będzie miał cały skład to wygrają ;)
 alad111   26.10.2013, 14:29:25
Kieł, nie bądź taki pewny siebie, że wygrają :)
 DudekPPR   26.10.2013, 15:22:20
Powiśle Pawlice Rakowiec 4 - 0 Ap Malbork
Dla Powiśla
2x Jakub Grzymski
2x Rafał Dobosz
 Kieł1998   26.10.2013, 19:54:50
Wiem co potrafią :) Więc jestem pewien : )
 alad111   26.10.2013, 20:44:13
Ale Ty nie wiesz co my umiemy, pamiętaj, do was przyjechaliśmy tylko w 11 i bez kilku czołowych graczy...Jutro może będzie inaczej :)
 sebopomka1   27.10.2013, 08:28:12
Pomezania Malbork - Relax Ryjewo. niedziela 13:00 Ul. Toruńska 60.
 Juzek200   27.10.2013, 14:07:56
Pogoń Prabuty 4 - 0 Rodło Kwidzyn
Gra chłopaków z Kwidzyna tragiczna ;) Możecie pozdrowić trernera i powiedzieć ze za takie wyzywanie dziecka można nawet założyć sprawe w sądzie !
Bramki dla Pogoni ;
2x Mateusz Koniszewski
1x Szymon Gasiński
1x Alik Grigoryan
DERBY SĄ NASZE POGOŃ <3
 FIFI1998   27.10.2013, 14:29:19
Jeśli chodzi o mecz w Prabutach 4:0 dla Pogoni i 3 punkty zostały u nas . Po za tym trener z Kwidzyna to jakaś pomyłka , do chłopaków z Rodła powiedzcie o zachowaniu waszego trenera waszym rodzico nie bedziecie musieli się wstydzic za niego . I jeszcze jedno Rodło czy wiecie Pogoń najleprza w powiecie

LKS Błyskawica 5:0 MKS Balaton
Jeden z koleś z Postolinu rozbawił mnie po meczu tekstem " bym ci najebał ale szkoda kartki " W 1 połowie postolin chyba tylko 1 strzał oddał i wpadł a tak to my tylko graliśmy a w 2 połowie na odwrót było ... i linia obrony z MKS cała kontuzjowana grać musiała przez faule graczy z Postolinu i jeden stoper ledwo co doszedł do ławki rezerwowej...Taka gra postolinu i coś mi się wydaję, że tam grało tam paru z 96
 Juzek200   27.10.2013, 18:47:28
Zawodnicy Rodła cicho nic od siebie o meczu ? ciekawe czemu wstyd za trenera czy za mecz ? rODŁO czy wiecie POGOŃ najlepsza w powiecie i na świecie <3
 FIFI1998   27.10.2013, 19:05:24
no właśnie rodełko... hehe, w następnej rundzie się odgryziecie , będzie tylko 3:0 dla nas xd hehe słabiaki

Pogoń <3 <3
 Małysz   27.10.2013, 19:29:12
a kto strzelil dla postolina :idea: :idea: :idea:
 kiczowaty123   27.10.2013, 19:37:11
Bo Postolin gra lewizne ;) Dobrze o tym wiemy a co do zawodników to brak słow , przed meczem papierosek , po meczu papierosek a trener nic z tym nie robi .. a na boisku grają ostro chamsko i bez sensu ciagle lagi do przodu , na najwyższego zawodnika , a to i tak nei daje skutków hdyż zawodnik to drewno , Postolin nadaje się tylko do gry na podórku gdyż to co oni prezentuja to jest żenada . a do fauli to i agresywności zawodników szkoda słow ..
 alad111   27.10.2013, 21:24:09
Dno to wy bo gracie pół lewizną i nic ciekawego nie graliście tylko na tą 10 i 11 którzy wątpie, że grają legalnie bo jednego kojarze z Olimpi Sztum
 Kieł1998   27.10.2013, 21:27:14
Nie spinajcie sie tak .. alad nie usprawiedliwiaj przegranej kontuzjami my graliśmy z postolinem też grali ostro i co żyjemy :) U nas dzisiaj też grał kumpel z kontuzją i potrafił bramke strzelić :) Wiecej zgrania mniej gadania na boisku :)

Powodzenia za tydzień ! ; ) Właśnie pytanie do chłopaków z Kwidzyna :) Gramy na tym boisku u góry czy na dole ? :)
 alad111   27.10.2013, 22:18:19
Jak się nie spinać jak te nie dojeby na meczu dość, że faulują, grają lewizne to jeszcze po meczu wyskakują z tekstami " bym ci najebał ale szkoda kartki " ... Brak słów na tym idiotów
 alad111   27.10.2013, 22:19:03
Poprawka :
*tych
 Adi-kks   27.10.2013, 22:26:29
Pogoń się tak nie jarajcie bo Rodło gra rocznikiem 99 i 2000 jest tylko 2 chyba z 98. 97 i 98 grają w juniorze starszym
 alad111   28.10.2013, 08:26:55
Nie wiem czym się Pogon jara. . . Tym że ograli rocznik 99/2000 i 2 z 98 ? Pogon gra pół składem 97 i się jara . . .
 FIFI1998   28.10.2013, 14:34:30
w rodle z trzech 97 i trzech 98, reszta 99... tak mi się wydaje.a u nas 4 z 97 , a reszta 98 i 99. nic ich nie tłumaczy , 4:0 to nie przypadek

Pogoń :love:
 alad111   28.10.2013, 15:32:58
Rodło nie gra w junior B rocznikiem 97, rocznik 97 gra w junior starszy dla wiadomości :)
A u was nie gra 4 z 97 tylko praktycznie połowa składu
 real54   28.10.2013, 15:49:01
alad111. Nie wiesz a piszesz. Wszyscy dobrze wiedzą, że 3/4 waszego zespołu gra lewiznę. Pilnujcie siebie
 FIFI1998   28.10.2013, 15:49:13
A kto zabranie dla Rodła grać rocznikiem 97 nic nie tłumaczy faktu że są słabi . Po za tym w Pogoni w tym meczy grało 2 zawodników 97 , 6 98 i pozostali 99 więc nie piszcie że połowa składy to 97 , u nas nawet nie ma tylu zawodników 97 by była połowa składu
 TheBlues10   28.10.2013, 16:03:16
Alad 111 śmieszą mnie Twoje komentarze . Większość waszej drużyny to niewychowane dzieciaki . Wulgaryzmy z waszej strony były przed meczem jak i w jego trakcie . U was wyróżniały się tylko trzy osoby , wasz napastnik olek , nr 20 i jeszcze jeden ale numeru nie pamiętam .
Pierwszą połowę przeważaliście ale oddawaliście same strzały z daleka , które były nie celne . Tylko dwa razy nam poważnie zagroziliście w pierwszej połowie . Druga połowa była pod nasze dyktando , waszych było tylko kilka akcji .
Numer 11 w poprzednim sezonie grał w Olimpii , ale teraz gra u nas jako pomocnik . Kieł1998 potwierdzi . A co do numer 10 to gra legalnie i nie wiem czemu sądzisz , że gra lewzinę ?
Nie zachowujcie się jak dzieci , przegraliście to trudno , a nie teraz się tutaj wyżalacie chociaż wam to nic nie da . My przegraliśmy z Ap bardzo wysoko , i nie narzekamy nawet że nie mieliśmy składu . Bardzo dobrze zagrali , i wygrali . Pogodziliśmy się z porażką , głowa do góry i gramy dalej . Pokażcie chodź trochę klasy .

Bramki dla Postolina strzelili :
Mariusz Dumalski x2
Kamil Fehlau x1
Marek Chmielewski x1
Jakub Mazurowski x1
 Kieł1998   28.10.2013, 16:27:50
Tak Kamil Fehlau grał u nas teraz gra w postolinie legalnie :) Kazdy tam gra legalnie niema żadnej lewizny .. Gadacie tak bo przegraliście :) Zepnijcie sie na runde wiosenną i pokażcie że coś potraficie coś więcej niż spinać sie na forum : )
 mateusz1998   28.10.2013, 20:38:03
FIFI1998 wiocha hehe i rodło cienko a o trenerze się nie wypowiadam bo szkoda słów
:P
 mateusz1998   28.10.2013, 20:40:03
FIFI1998 a z piwnica miałeś racje heeh to prawda
 alad111   28.10.2013, 22:35:20
Dla Twojej informacji u nas nie ma lewizny. . . Na mecze jeździ 2-3 z rocznika 97 a reszta 98 i 99 ;)
 alad111   28.10.2013, 22:38:33
I tak ogólnie zobaczymy czy ten wasz kapitan będzie taki cwany i wygadany po meczu jak teraz
 Mks17   28.10.2013, 22:56:13
hahahahahah. Pogoń grała z 2 zawodnikami z 11, którzy są z 97 + graliśmy bez 2 czołowych zawodników, pewnie było by jeszcze z 2-3 bramki więcej gdyby grali, a czy to nasz problem że gracie 99-98 ? Zawsze rodło takie wygadane a teraz milczą smutne ; ( Pozdrowienia dla waszego trenera : )