MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Szczypkowice 20 46 15 1 4 75 - 27
2. Słupia Charnowo 20 46 14 4 2 68 - 24
3. Błękitni Główczyce 20 43 13 4 3 56 - 35
4. KS Włynkówko 20 41 13 2 5 60 - 33
5. Szansa Siemianice 20 30 9 3 8 44 - 48
6. Victoria Słupsk 20 27 9 0 11 40 - 54
7. Dąb Kusowo 20 24 8 0 12 42 - 44
8. Bistal Machowino 20 21 6 3 11 39 - 52
9. Studnica Przytocko 20 19 5 4 11 27 - 48
10. Smoki Podole Małe 20 18 6 0 14 32 - 57
11. KS Zaleskie 20 4 1 1 18 12 - 73
Ostatni komentarz dodał elkaczorroSTD 09.07.2014, 20:30:22



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
1. Słupia Charnowo 2 - 6 Bistal Machowino 11 września 2013 - 17:00
2. Błękitni Główczyce 2 - 2 Sokół Szczypkowice 1 września 2013 - 13:30
3. Smoki Podole Małe 1 - 4 Dąb Kusowo 1 września 2013 - 13:00
4. Szansa Siemianice 2 - 0 KS Zaleskie 1 września 2013 - 12:15
5. Studnica Przytocko 1 - 2 Victoria Słupsk 1 września 2013 - 13:00
Pauza: KS Włynkówko,
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
8. Victoria Słupsk 0 - 3 KS Włynkówko 8 września 2013 - 16:00
9. KS Zaleskie 0 - 2 Studnica Przytocko 8 września 2013 - 14:00
10. Dąb Kusowo 6 - 0 Szansa Siemianice 7 września 2013 - 17:00
11. Sokół Szczypkowice 4 - 2 Smoki Podole Małe 8 września 2013 - 12:00
12. Słupia Charnowo 3 - 3 Błękitni Główczyce 8 września 2013 - 14:00
Pauza: Bistal Machowino,
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
13. Błękitni Główczyce 2 - 2 Bistal Machowino 15 września 2013 - 15:00
14. Smoki Podole Małe 1 - 4 Słupia Charnowo 15 września 2013 - 13:00
15. Szansa Siemianice 1 - 5 Sokół Szczypkowice 15 września 2013 - 12:15
16. Studnica Przytocko 1 - 0 Dąb Kusowo 15 września 2013 - 13:00
17. KS Włynkówko 1 - 0 KS Zaleskie 14 września 2013 - 15:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
19. Bistal Machowino 1 - 0 Victoria Słupsk 22 września 2013 - 14:00
21. Dąb Kusowo 0 - 2 KS Włynkówko 21 września 2013 - 16:00
22. Sokół Szczypkowice 5 - 1 Studnica Przytocko 22 września 2013 - 12:00
23. Słupia Charnowo 3 - 0 Szansa Siemianice 22 września 2013 - 14:00
24. Błękitni Główczyce 2 - 1 Smoki Podole Małe 22 września 2013 - 13:30
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
25. Smoki Podole Małe 2 - 4 Bistal Machowino 29 września 2013 - 13:00
26. Szansa Siemianice 5 - 2 Błękitni Główczyce 29 września 2013 - 12:15
27. Studnica Przytocko 3 - 3 Słupia Charnowo 29 września 2013 - 13:00
28. KS Włynkówko 3 - 2 Sokół Szczypkowice 28 września 2013 - 15:00
30. Victoria Słupsk 6 - 0 KS Zaleskie 29 września 2013 - 16:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
31. Bistal Machowino 5 - 2 KS Zaleskie 6 października 2013 - 14:00
32. Dąb Kusowo 3 - 0 Victoria Słupsk 5 października 2013 - 16:00
34. Słupia Charnowo 3 - 0 KS Włynkówko 6 października 2013 - 14:00
35. Błękitni Główczyce 3 - 1 Studnica Przytocko 6 października 2013 - 13:30
36. Smoki Podole Małe 2 - 3 Szansa Siemianice 6 października 2013 - 13:00
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (4294967295) 
37. Szansa Siemianice 2 - 1 Bistal Machowino 13 października 2013 - 12:15
38. Studnica Przytocko 3 - 1 Smoki Podole Małe 13 października 2013 - 13:00
39. KS Włynkówko 3 - 1 Błękitni Główczyce 12 października 2013 - 14:00
41. Victoria Słupsk 0 - 4 Sokół Szczypkowice 13 października 2013 - 16:00
42. KS Zaleskie 1 - 5 Dąb Kusowo 13 października 2013 - 14:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (70) 
43. Bistal Machowino 1 - 2 Dąb Kusowo 20 października 2013 - 14:00
44. Sokół Szczypkowice 7 - 0 KS Zaleskie 20 października 2013 - 12:00
45. Słupia Charnowo 7 - 0 Victoria Słupsk 20 października 2013 - 14:00
47. Smoki Podole Małe 3 - 9 KS Włynkówko 20 października 2013 - 13:00
48. Szansa Siemianice 3 - 0 Studnica Przytocko 20 października 2013 - 12:15
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (67) 
49. Studnica Przytocko 1 - 1 Bistal Machowino 27 października 2013 - 13:00
50. KS Włynkówko 1 - 1 Szansa Siemianice 26 października 2013 - 13:00
52. Victoria Słupsk 2 - 5 Błękitni Główczyce 27 października 2013 - 16:00
53. KS Zaleskie 0 - 7 Słupia Charnowo 27 października 2013 - 14:00
54. Dąb Kusowo 0 - 4 Sokół Szczypkowice 26 października 2013 - 15:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (77) 
55. Bistal Machowino 0 - 1 Sokół Szczypkowice 3 listopada 2013 - 14:00
56. Słupia Charnowo 7 - 2 Dąb Kusowo 3 listopada 2013 - 14:00
57. Błękitni Główczyce 5 - 0 KS Zaleskie 3 listopada 2013 - 13:30
58. Smoki Podole Małe 2 - 1 Victoria Słupsk 3 listopada 2013 - 13:00
60. Studnica Przytocko 4 - 2 KS Włynkówko 3 listopada 2013 - 13:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (92) 
61. KS Włynkówko 7 - 2 Bistal Machowino 9 listopada 2013 - 12:00
63. Victoria Słupsk 2 - 1 Szansa Siemianice 10 listopada 2013 - 14:00
64. KS Zaleskie 1 - 5 Smoki Podole Małe 10 listopada 2013 - 14:00
65. Dąb Kusowo 2 - 4 Błękitni Główczyce 9 listopada 2013 - 15:00
66. Sokół Szczypkowice 2 - 3 Słupia Charnowo 10 listopada 2013 - 12:00
Pauza: Studnica Przytocko,
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (84) 
67. Bistal Machowino 0 - 4 Słupia Charnowo 13 kwietnia 2014 - 14:00
vo, na boisku 1-4
68. Sokół Szczypkowice 2 - 4 Błękitni Główczyce 13 kwietnia 2014 - 12:00
69. Dąb Kusowo 0 - 2 Smoki Podole Małe 12 kwietnia 2014 - 16:00
70. KS Zaleskie 1 - 4 Szansa Siemianice 13 kwietnia 2014 - 14:00
71. Victoria Słupsk 6 - 1 Studnica Przytocko 12 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: KS Włynkówko,
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
74. KS Włynkówko 6 - 1 Victoria Słupsk 19 kwietnia 2014 - 16:00
75. Studnica Przytocko 1 - 1 KS Zaleskie 19 kwietnia 2014 - 17:00
76. Szansa Siemianice 3 - 1 Dąb Kusowo 16 kwietnia 2014 - 15:30
77. Smoki Podole Małe 1 - 4 Sokół Szczypkowice 19 kwietnia 2014 - 15:00
78. Błękitni Główczyce 0 - 1 Słupia Charnowo 19 kwietnia 2014 - 14:00
Pauza: Bistal Machowino,
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
79. Bistal Machowino 3 - 5 Błękitni Główczyce 27 kwietnia 2014 - 14:00
80. Słupia Charnowo 3 - 0 Smoki Podole Małe 27 kwietnia 2014 - 14:00
81. Sokół Szczypkowice 6 - 0 Szansa Siemianice 27 kwietnia 2014 - 12:00
82. Dąb Kusowo 3 - 0 Studnica Przytocko 26 kwietnia 2014 - 17:00
vo, na boisku 0-2
83. KS Zaleskie 0 - 1 KS Włynkówko 27 kwietnia 2014 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
85. Victoria Słupsk 3 - 2 Bistal Machowino 3 maja 2014 - 17:00
87. KS Włynkówko 4 - 1 Dąb Kusowo 3 maja 2014 - 16:00
88. Studnica Przytocko 2 - 4 Sokół Szczypkowice 4 maja 2014 - 15:00
89. Szansa Siemianice 1 - 1 Słupia Charnowo 4 maja 2014 - 12:00
90. Smoki Podole Małe 1 - 4 Błękitni Główczyce 4 maja 2014 - 13:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
91. Bistal Machowino 2 - 1 Smoki Podole Małe 11 maja 2014 - 14:00
92. Błękitni Główczyce 4 - 4 Szansa Siemianice 11 maja 2014 - 13:00
93. Słupia Charnowo 4 - 1 Studnica Przytocko 11 maja 2014 - 14:00
94. Sokół Szczypkowice 5 - 2 KS Włynkówko 11 maja 2014 - 12:00
96. KS Zaleskie 1 - 3 Victoria Słupsk 11 maja 2014 - 14:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
97. KS Zaleskie 1 - 3 Bistal Machowino 18 maja 2014 - 14:00
98. Victoria Słupsk 5 - 2 Dąb Kusowo 17 maja 2014 - 17:00
100. KS Włynkówko 1 - 1 Słupia Charnowo 17 maja 2014 - 16:00
101. Studnica Przytocko 1 - 3 Błękitni Główczyce 18 maja 2014 - 15:00
102. Szansa Siemianice 2 - 3 Smoki Podole Małe 18 maja 2014 - 12:00
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
103. Bistal Machowino 1 - 3 Szansa Siemianice 25 maja 2014 - 14:00
104. Smoki Podole Małe 1 - 0 Studnica Przytocko 25 maja 2014 - 13:00
105. Błękitni Główczyce 3 - 2 KS Włynkówko 25 maja 2014 - 13:00
107. Sokół Szczypkowice 3 - 0 Victoria Słupsk 25 maja 2014 - 12:00
108. Dąb Kusowo 7 - 0 KS Zaleskie 24 maja 2014 - 17:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
109. Dąb Kusowo 2 - 1 Bistal Machowino 31 maja 2014 - 17:00
110. KS Zaleskie 1 - 5 Sokół Szczypkowice 1 czerwca 2014 - 14:00
111. Victoria Słupsk 0 - 6 Słupia Charnowo 31 maja 2014 - 17:00
113. KS Włynkówko 3 - 0 Smoki Podole Małe 31 maja 2014 - 16:00
114. Studnica Przytocko 2 - 1 Szansa Siemianice 1 czerwca 2014 - 15:00
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
115. Bistal Machowino 1 - 1 Studnica Przytocko 8 czerwca 2014 - 14:00
116. Szansa Siemianice 4 - 1 KS Włynkówko 8 czerwca 2014 - 12:00
118. Błękitni Główczyce 1 - 0 Victoria Słupsk 8 czerwca 2014 - 13:00
119. Słupia Charnowo 1 - 2 KS Zaleskie 8 czerwca 2014 - 14:00
120. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Dąb Kusowo 8 czerwca 2014 - 12:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (65) 
121. Sokół Szczypkowice 6 - 2 Bistal Machowino 15 czerwca 2014 - 12:00
122. Dąb Kusowo 1 - 3 Słupia Charnowo 14 czerwca 2014 - 17:00
123. KS Zaleskie 0 - 1 Błękitni Główczyce 15 czerwca 2014 - 14:00
124. Victoria Słupsk 3 - 1 Smoki Podole Małe 14 czerwca 2014 - 14:00
126. KS Włynkówko 4 - 1 Studnica Przytocko 14 czerwca 2014 - 16:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 22 - 22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
127. Bistal Machowino 1 - 5 KS Włynkówko 22 czerwca 2014 - 15:00
129. Szansa Siemianice 4 - 6 Victoria Słupsk 22 czerwca 2014 - 15:00
130. Smoki Podole Małe 2 - 1 KS Zaleskie 22 czerwca 2014 - 15:00
131. Błękitni Główczyce 2 - 0 Dąb Kusowo 22 czerwca 2014 - 15:00
132. Słupia Charnowo 2 - 1 Sokół Szczypkowice 22 czerwca 2014 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE