9. Studnica Przytocko 20 19 5 4 11 27 - 48
10. Smoki Podole Małe 20 18 6 0 14 32 - 57

Victoria Słupsk 3 - 2 Bistal Machowino 3 maja 2014 - 17:00
KS Włynkówko 4 - 1 Dąb Kusowo 3 maja 2014 - 16:00
Studnica Przytocko 2 - 4 Sokół Szczypkowice 4 maja 2014 - 15:00
Szansa Siemianice 1 - 1 Słupia Charnowo 4 maja 2014 - 12:00
Smoki Podole Małe 1 - 4 Błękitni Główczyce 4 maja 2014 - 13:00
Pauza: KS Zaleskie,

JoseMourinho   27.04.2014, 18:18:14
Derbowy mecz gminy słupsk KS Włynkówko - Dąb Kusowo . Zwyciężca jest tylko jeden. oczywiscie gospodarz. kusowo nic nie gra w tej rundzie a druzyna z wlynkowka walczy o awans do klasy A .
 Alvaro52   28.04.2014, 00:56:49
Hej. wiecie może gdzie Victoria będzie grała mecz z Machowinem ?
 wiernysokół11   28.04.2014, 20:33:43
Moim zdaniem Szansa może sprawić niespodzianke w meczu z Słupią, patrząc na ostatnie 4 mecze u siebie szansy to same zwycieństwa z których najbardziej niespodziewane 5:2 nad Błekitnymi, którzy pare kolejek później pokonali Sokół 4:2 i wiec bedzie ciekawie :)
 abihsoT   28.04.2014, 21:47:34
victoria-bistal nas nie oceniam
ks-dab 1
szansa-słupia 2
smoki-błekitni 1x2 dla mnie tu wszystko moze byc :)
 AwesomeOne   29.04.2014, 00:53:40
Victoria - Bistal 1x || "własny" teren powinien pomóc Victorii aczkolwiek remis pomiędzy tymi drużynami nie byłby wielką sensacją ;)

KS - Dąb 1 || Dąb bez formy więc nie trudno o wskazanie faworyta.

Studnica - Sokół x2 || Przytocko to nie najłatwiejszy teren więc Studnica nie jest na straconej pozycji, jednak to jednak Sokół jest faworytem.

Szansa - Słupia 2 || Szansa miała sprawić niespodziankę z Sokołem..i co? Dlatego typuję zwycięstwo lidera.

Smoki - Błękitni 2 || Nie widzę argumentów Smoków aby Błękitni mogliby czuć się zagrożeni, choć nikogo nie wolno lekceważyć uważam że to goście powinni wygrać.
 treneiro   02.05.2014, 09:48:33
podobno przyznali walkowera w meczu Dąb-Studnica, będzie 3:0 dla Dębu
 JoseMourinho   02.05.2014, 13:54:47
Dąb - Studnica walkower 3:0 . w druzynie gosci gral zawodnik za ktorego nie została uiszczona oplata za kartki.
Włynkówko 4-1 Dąb
Dąb od początku do końca grał w 9-tkę :)
 armin1111   03.05.2014, 19:49:20
Ks Włynkówko-Dab Kusowo 4-1
 JoseMourinho   04.05.2014, 14:03:25
Szansa Siemianice - Słupia Charnowo 1:1 :D
 mmarin   04.05.2014, 14:04:50
Szansa Siemianice - Słupia Charnowo 1-1(0-0) optyczna i sytuacyjna przewaga szansy w całym meczu; jednak remis.
 skaiste   04.05.2014, 14:52:53
Kto dopuścił to pastwisko w Siemianicach do gry? Wejście na to "boisko" grozi kontuzją. Najgorsza płyta w tej grupie. A co do meczu to był wyrównany, a bramki wpadły z przypadku.
 AwesomeOne   04.05.2014, 15:46:59
Smoki - Błękitni 1-4 (0-2)
 JoseMourinho   04.05.2014, 15:54:49
Boisko w siemianicach nie wyglada najlepiej ale skoro zostalo dopuszczone to trzeba grac. Kazdy kto potrafi grac w pilke powinien na kazdej murawie dac sobie rade ale najlepiej zgonic albo na boisko albo sedziego. druzyna Charnowa nic nie gra od poczatku rundy. wszystko graja na zawodnika z nr 17. zszedl z boiska i zaczela sie kopanina byle do przodu a szansa ? szansa zagrala dobry mecz i powinna spokojnie wygrac. chlopaki walcza, biegaja i jakos nie narzekaja na inne boiska. pokazali charakter i wole walki. gratulacje dla druzyny z Siemianich choc pozostal niedosyt :D :D
 jan7630   04.05.2014, 16:13:43
Co do boisk - to w tej grupie B kl najlepsze jest boisko
w Kusowiie
 fanbarca77   04.05.2014, 16:14:14
Każdy dobrze wie jakie jest boisko w Siemianicach no ale chociaż trawę mogliście skosić bo pod jedna bramką była po kolana.Nikt od was nie wymaga dywanu bo to jest B klasa no ale wszystkie drużyny trawę kosza na swoich boiska wiec tez by wypadało :)
 HejtujacyHateer   04.05.2014, 17:04:06
Proszę Cię bo ja nie wiem na jakiej wysokości masz kolana ale trawa była może trochę nad podeszwę buta. Ale oczywiście jeżeli lider gra piach, bo jedna sytuacja i do tego bramka przypadek bo zeszła z buta, to się tłumaczy. Z tego co pamiętam Wy nie mieliście super boiska i od 2 lat je macie i ciągle o coś problem.
Jeżeli tak zamierzacie grać w A-klasie to nie polecam wychodzić bo was zjedzą, a zwłaszcza stopera co tylko piłkę wywala bezmyślnie do przodu :roll:

Nie pozdrawiam, bo wiem że będziecie płakać gdy tylko ktoś zagra lepiej.

Obiektywna ocena z boku.
 Wyrwiszmat   04.05.2014, 17:42:14
Studnica - Sokol 2:4 (2:2)
 skaiste   04.05.2014, 18:07:50
Nikt się nie tłumaczy kiepskim boiskiem. Zagraliśmy słabo i tyle, ale jeśli chodzi o murawę to ona po prostu nie nadaje się do grania. Kretowisko i trawa prawie do kolan (dosłownie do połowy łydki) na połowie bliżej ulicy. Gol dla Słupii przypadkowy, ale dla Szansy również niefortunne przecięcie dośrodkowania i samobój... Na podstawie jednego meczu nie ma co oceniać bo każdy jest inny...
 Blekitny1   04.05.2014, 20:09:44
Może ktoś podać więcej informacji co do przebiegu meczu Smoki - Błękitni? :)
 SzkockaKobza   04.05.2014, 20:36:31
Ks Wlynkowko 4:1 (2:0) Sigma Olomunec

Nie będę się rozpisywał na temat tego meczu bo jedynym pozytywnym aspektem jest wynik gospodarzy co przy dzisiejszym potknięciu wielkiego lidera jest na wagę złota. Wyszli, zagrali, wygrali i juz pewnie zapomnieli.

Pozdrawiam Szkocka Kobza
 AwesomeOne   04.05.2014, 20:44:23
Pierwsze 30 minut była to widoczna przewaga Błękitnych lecz nie udokumentowali oni tego bramką mimo licznych okazji. Ok 33 min. Błękitni strzelają bramkę na 1:0. W krótkim odstępie pada bramka na 2:0 i do końca połowy nic się nie zmieniło. Od początku 2-giej połowy Błękitni się pogubili i nie wychodziło im nic, a Smoki atakowały i pada bramka dla gospodarzy na 2:1. Gospodarze atakowali lecz w ok. 83 min. Błękitni trafiają na 3:1 i parę chwil później pada kolejny gol ustalający wynik. Podsumowując Smoki grały wyłącznie lagę a Błękitni konstruowały ładne akcje. Tyle ;)
 spoconyWlodowce   04.05.2014, 22:54:05
chlopaki z charnowa nie ma co tu sie tlumaczyc. nie wyszedl mecz i tyle. kazdy tu teraz bedzie robil z was ofiary losu ze sie zalicie o boiska. prawda jest taka ze na boisku w siemianicach nawet krowa by sie nie wysrala jest tak krzywo i nie da sie pograc pilka. jestescie liderem i to o czyms swiadczy a glupie docinki od josemurinho czy jakiegos hejtera to rzecz normalna bo poki co ich druzyny mogą possać pałkę. widzialem ten mecz i te gadanie o przewadze szansy i o tym ze powinni spokojnie wygrac to troszke przekolorowany scenariusz, moim zdaniem remis to kubeł zimnej wody i powodzenia w nastepnych meczach
 FansFootball   05.05.2014, 11:24:32
Szansa zagrała bardzo dobry mecz miała więcej podbramkowych akcji do których zabrakło skuteczności spokojnie mogli zdobyć 3 punkty . Słupia Charnowo nie pokazała nic szczególnego jak na lidera grupy, pojedyncze akcje z których padła przypadkowa bramka. Co do boiska zgadzam się niby warunki były takie same dla dwóch drużyn ale zdecydowanie wstyd dla prezesa i bura za stan boiska !!!