ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2013/2014




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LKS Waplewo 22 49 15 4 3 87 - 30
2. Rodło Trzciano 22 46 14 4 4 70 - 41
3. GKS Gardeja 22 45 14 3 5 58 - 28
4. Sokół Mareza 22 44 14 2 6 65 - 33
5. KS Czernin 22 44 14 2 6 51 - 31
6. Ruch Gościszewo 22 41 12 5 5 68 - 32
7. KP Wandowo 22 34 9 7 6 46 - 27
8. GKS Straszewo 22 33 11 0 11 56 - 58
9. Tęcza Szropy 22 24 8 0 14 37 - 69
10. Błyskawica Postolin 22 11 3 2 17 25 - 106
11. AP Malbork 22 10 3 1 18 38 - 79
12. Balaton Klasztorek 22 0 0 0 22 10 - 77
Ostatni komentarz dodał Łukasz24 16.08.2017, 11:48:57
* Balaton Klasztorek wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. KP Wandowo 1 - 0 AP Malbork 1 września 2013 - 16:00
2. Tęcza Szropy 4 - 3 Balaton Klasztorek 31 sierpnia 2013 - 16:00
3. Sokół Mareza 12 - 1 Błyskawica Postolin 31 sierpnia 2013 - 17:00
4. Ruch Gościszewo 1 - 0 GKS Straszewo 31 sierpnia 2013 - 17:00
5. Rodło Trzciano 4 - 2 GKS Gardeja 1 września 2013 - 15:00
6. LKS Waplewo 5 - 0 KS Czernin 31 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
7. AP Malbork 2 - 3 KS Czernin 8 września 2013 - 15:00
8. GKS Gardeja 3 - 1 LKS Waplewo 7 września 2013 - 17:00
9. GKS Straszewo 2 - 3 Rodło Trzciano 8 września 2013 - 16:00
10. Błyskawica Postolin 0 - 3 Ruch Gościszewo 8 września 2013 - 14:00
11. Balaton Klasztorek 1 - 4 Sokół Mareza 7 września 2013 - 17:00
12. KP Wandowo 5 - 0 Tęcza Szropy 8 września 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (74) 
13. Tęcza Szropy 3 - 0 AP Malbork 14 września 2013 - 16:00
14. Sokół Mareza 1 - 1 KP Wandowo 14 września 2013 - 16:00
15. Ruch Gościszewo 5 - 0 Balaton Klasztorek 14 września 2013 - 17:00
16. Rodło Trzciano 7 - 2 Błyskawica Postolin 15 września 2013 - 15:00
17. LKS Waplewo 4 - 1 GKS Straszewo 14 września 2013 - 16:00
18. KS Czernin 1 - 1 GKS Gardeja 15 września 2013 - 15:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (83) 
19. AP Malbork 1 - 3 GKS Gardeja 22 września 2013 - 15:00
20. GKS Straszewo 1 - 5 KS Czernin 22 września 2013 - 16:00
21. Błyskawica Postolin 2 - 7 LKS Waplewo 22 września 2013 - 14:00
22. Balaton Klasztorek 1 - 5 Rodło Trzciano 22 września 2013 - 16:00
23. KP Wandowo 3 - 0 Ruch Gościszewo 21 września 2013 - 16:00
24. Tęcza Szropy 1 - 3 Sokół Mareza 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (116) 
25. Sokół Mareza 7 - 3 AP Malbork 28 września 2013 - 16:00
26. Ruch Gościszewo 9 - 1 Tęcza Szropy 28 września 2013 - 17:00
27. Rodło Trzciano 1 - 3 KP Wandowo 29 września 2013 - 15:00
28. LKS Waplewo 8 - 1 Balaton Klasztorek 28 września 2013 - 16:00
29. KS Czernin 5 - 0 Błyskawica Postolin 29 września 2013 - 15:00
vo, mecz przerwany ze względu na nieregulaminową liczbę zawodników gości
30. GKS Gardeja 1 - 0 GKS Straszewo 29 września 2013 - 15:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (97) 
31. AP Malbork 1 - 2 GKS Straszewo 6 października 2013 - 15:00
32. Błyskawica Postolin 1 - 7 GKS Gardeja 6 października 2013 - 13:00
33. Balaton Klasztorek 0 - 3 KS Czernin 6 października 2013 - 16:00
vo, gra nieuprawnionych zawodników, na boisku 2-2
34. KP Wandowo 1 - 1 LKS Waplewo 5 października 2013 - 15:00
35. Tęcza Szropy 4 - 5 Rodło Trzciano 5 października 2013 - 16:00
36. Sokół Mareza 2 - 1 Ruch Gościszewo 5 października 2013 - 15:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (68) 
37. Ruch Gościszewo 4 - 0 AP Malbork 12 października 2013 - 16:00
38. Rodło Trzciano 4 - 2 Sokół Mareza 13 października 2013 - 15:00
39. LKS Waplewo 4 - 0 Tęcza Szropy 12 października 2013 - 14:00
40. KS Czernin 1 - 1 KP Wandowo 13 października 2013 - 14:00
41. GKS Gardeja 2 - 0 Balaton Klasztorek 13 października 2013 - 11:00
42. GKS Straszewo 6 - 0 Błyskawica Postolin 13 października 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
43. AP Malbork 3 - 3 Błyskawica Postolin 20 października 2013 - 15:00
44. Balaton Klasztorek 1 - 2 GKS Straszewo 19 października 2013 - 15:00
45. KP Wandowo 0 - 2 GKS Gardeja 20 października 2013 - 15:00
46. Tęcza Szropy 2 - 3 KS Czernin 19 października 2013 - 15:00
47. Sokół Mareza 1 - 3 LKS Waplewo 19 października 2013 - 15:00
48. Ruch Gościszewo 3 - 3 Rodło Trzciano 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
49. Rodło Trzciano 6 - 3 AP Malbork 27 października 2013 - 14:00
50. LKS Waplewo 1 - 3 Ruch Gościszewo 26 października 2013 - 13:00
51. KS Czernin 1 - 2 Sokół Mareza 27 października 2013 - 14:00
52. GKS Gardeja 7 - 3 Tęcza Szropy 27 października 2013 - 14:00
53. GKS Straszewo 2 - 1 KP Wandowo 27 października 2013 - 14:00
54. Błyskawica Postolin 3 - 0 Balaton Klasztorek 27 października 2013 - 13:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
55. AP Malbork 5 - 3 Balaton Klasztorek 3 listopada 2013 - 17:00
56. KP Wandowo 6 - 0 Błyskawica Postolin 2 listopada 2013 - 15:00
57. Tęcza Szropy 1 - 3 GKS Straszewo 2 listopada 2013 - 14:00
58. Sokół Mareza 2 - 0 GKS Gardeja 2 listopada 2013 - 15:00
59. Ruch Gościszewo 3 - 2 KS Czernin 2 listopada 2013 - 14:00
60. Rodło Trzciano 2 - 2 LKS Waplewo 3 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (92) 
61. LKS Waplewo 4 - 2 AP Malbork 9 listopada 2013 - 12:00
62. KS Czernin 0 - 3 Rodło Trzciano 10 listopada 2013 - 13:00
gra nieuprawnionego zawodnika, Emilian Michalski 4 ż.k., na boisku 4-3
63. GKS Gardeja 2 - 2 Ruch Gościszewo 10 listopada 2013 - 11:00
64. GKS Straszewo 1 - 5 Sokół Mareza 10 listopada 2013 - 13:00
65. Błyskawica Postolin 2 - 3 Tęcza Szropy 10 listopada 2013 - 13:00
66. Balaton Klasztorek 0 - 3 KP Wandowo 9 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (109) 
67. AP Malbork 1 - 5 KP Wandowo 13 kwietnia 2014 - 15:00
68. Balaton Klasztorek 0 - 3 Tęcza Szropy
69. Błyskawica Postolin 0 - 5 Sokół Mareza 13 kwietnia 2014 - 14:00
70. GKS Straszewo 0 - 3 Ruch Gościszewo 13 kwietnia 2014 - 15:00
71. GKS Gardeja 3 - 0 Rodło Trzciano 13 kwietnia 2014 - 13:00
72. KS Czernin 1 - 0 LKS Waplewo 13 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
73. KS Czernin 0 - 3 AP Malbork 19 kwietnia 2014 - 15:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 5-0
74. LKS Waplewo 3 - 2 GKS Gardeja 19 kwietnia 2014 - 12:00
75. Rodło Trzciano 5 - 3 GKS Straszewo 19 kwietnia 2014 - 16:00
76. Ruch Gościszewo 11 - 0 Błyskawica Postolin 16 kwietnia 2014 - 17:00
77. Sokół Mareza 3 - 0 Balaton Klasztorek
78. Tęcza Szropy 2 - 1 KP Wandowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
79. AP Malbork 1 - 3 Tęcza Szropy 27 kwietnia 2014 - 15:00
80. KP Wandowo 1 - 2 Sokół Mareza 27 kwietnia 2014 - 16:00
81. Balaton Klasztorek 0 - 3 Ruch Gościszewo
82. Błyskawica Postolin 1 - 3 Rodło Trzciano 27 kwietnia 2014 - 14:00
83. GKS Straszewo 2 - 6 LKS Waplewo 27 kwietnia 2014 - 15:30
84. GKS Gardeja 1 - 4 KS Czernin 26 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (55) 
85. GKS Gardeja 6 - 0 AP Malbork 4 maja 2014 - 13:00
86. KS Czernin 6 - 3 GKS Straszewo 4 maja 2014 - 15:00
87. LKS Waplewo 14 - 0 Błyskawica Postolin 3 maja 2014 - 16:00
88. Rodło Trzciano 3 - 0 Balaton Klasztorek
89. Ruch Gościszewo 2 - 3 KP Wandowo 3 maja 2014 - 16:00
90. Sokół Mareza 1 - 3 Tęcza Szropy 3 maja 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (45) 
91. AP Malbork 1 - 3 Sokół Mareza 11 maja 2014 - 13:00
92. Tęcza Szropy 0 - 2 Ruch Gościszewo 10 maja 2014 - 16:00
93. KP Wandowo 1 - 1 Rodło Trzciano 11 maja 2014 - 16:00
94. Balaton Klasztorek 0 - 3 LKS Waplewo
95. Błyskawica Postolin 1 - 2 KS Czernin 11 maja 2014 - 14:00
96. GKS Straszewo 3 - 1 GKS Gardeja 11 maja 2014 - 15:30
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (54) 
97. GKS Straszewo 8 - 4 AP Malbork 17 maja 2014 - 16:00
98. GKS Gardeja 4 - 0 Błyskawica Postolin 18 maja 2014 - 13:00
99. KS Czernin 3 - 0 Balaton Klasztorek
100. LKS Waplewo 1 - 1 KP Wandowo 17 maja 2014 - 15:00
101. Rodło Trzciano 4 - 1 Tęcza Szropy 18 maja 2014 - 15:00
102. Ruch Gościszewo 3 - 3 Sokół Mareza 17 maja 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (55) 
103. AP Malbork 0 - 2 Ruch Gościszewo 25 maja 2014 - 15:00
104. Sokół Mareza 0 - 1 Rodło Trzciano 24 maja 2014 - 16:00
105. Tęcza Szropy 0 - 7 LKS Waplewo 24 maja 2014 - 16:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 6-7
106. KP Wandowo 0 - 3 KS Czernin 25 maja 2014 - 16:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 1-2
107. Balaton Klasztorek 0 - 3 GKS Gardeja
108. Błyskawica Postolin 1 - 3 GKS Straszewo 25 maja 2014 - 16:00
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
109. Błyskawica Postolin 3 - 2 AP Malbork 1 czerwca 2014 - 14:00
110. GKS Straszewo 3 - 0 Balaton Klasztorek
111. GKS Gardeja 1 - 1 KP Wandowo 1 czerwca 2014 - 13:00
112. KS Czernin 3 - 0 Tęcza Szropy 1 czerwca 2014 - 16:00
113. LKS Waplewo 3 - 1 Sokół Mareza 31 maja 2014 - 16:00
114. Rodło Trzciano 2 - 2 Ruch Gościszewo 1 czerwca 2014 - 15:00
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (58) 
115. AP Malbork 1 - 6 Rodło Trzciano 8 czerwca 2014 - 13:00
116. Ruch Gościszewo 4 - 4 LKS Waplewo 7 czerwca 2014 - 16:00
117. Sokół Mareza 2 - 0 KS Czernin 7 czerwca 2014 - 16:00
118. Tęcza Szropy 0 - 2 GKS Gardeja 7 czerwca 2014 - 16:00
119. KP Wandowo 3 - 4 GKS Straszewo 8 czerwca 2014 - 16:00
120. Balaton Klasztorek 0 - 3 Błyskawica Postolin
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (60) 
121. Balaton Klasztorek 0 - 3 AP Malbork
122. Błyskawica Postolin 2 - 2 KP Wandowo 15 czerwca 2014 - 14:00
123. GKS Straszewo 4 - 2 Tęcza Szropy 15 czerwca 2014 - 15:30
124. GKS Gardeja 1 - 0 Sokół Mareza 15 czerwca 2014 - 13:00
125. KS Czernin 2 - 0 Ruch Gościszewo 15 czerwca 2014 - 16:00
126. LKS Waplewo 2 - 1 Rodło Trzciano 14 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (45) 
127. AP Malbork 2 - 4 LKS Waplewo 22 czerwca 2014 - 14:00
128. Rodło Trzciano 1 - 3 KS Czernin 22 czerwca 2014 - 14:00
129. Ruch Gościszewo 2 - 4 GKS Gardeja 22 czerwca 2014 - 14:00
130. Sokół Mareza 4 - 3 GKS Straszewo 22 czerwca 2014 - 14:00
131. Tęcza Szropy 1 - 0 Błyskawica Postolin 22 czerwca 2014 - 14:00
132. KP Wandowo 3 - 0 Balaton Klasztorek
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04