Tęcza Szropy 0 - 2 GKS Gardeja 7 czerwca 2014 - 16:00
KP Wandowo 3 - 4 GKS Straszewo 8 czerwca 2014 - 16:00
Balaton Klasztorek 0 - 3 Błyskawica Postolin

kibic55   04.06.2014, 09:01:09
Bardzo ciekawie zapowiada się finisz obecnych rozgrywek. Wiele drużyn ma szansę na awans, a trzy ostatnie kolejki wyłonią szczęśliwców. LKS !!!
 amyswoje...   04.06.2014, 12:46:40
Napewno mecz walki bedzie miedzy Ruchem a LKS. Najciekawsze widowisko bedzie sie dzialo kibibce sa zawsze zwami Ruch Ruch :love:
 amyswoje...   04.06.2014, 12:47:52
Kibice sorki :P
 piwoszgosci   07.06.2014, 01:16:27
No panowie co tu tak cicho ?aż dziwne dzień przed zawodami ..Chyba nikt nie jest pewien swoich sił :D .
 piwoszgosci   07.06.2014, 01:20:40
Ap tylko 3 pkt. Chyba ze to byl tylko pokaz z Ruchem .
 jiminana   07.06.2014, 13:12:14
Koniec - To dobre słowo.Zawodnicy grają piłkę wakacyjną .
 drewniak   07.06.2014, 18:41:28
Ruch Gosciszew - LKS Waplewo 4:4, Waplewo od około 30 minuty w 10.
 Kibic_Gościszewo   07.06.2014, 18:48:14
Ruch 4-4 Waplewo ( 2-1 )

Warto dodać, że Goście od 30 minuty grali w 10. i to, że oni prowadzili z Ruchem 4-2.

w 3 minuty padły 3 bramki pierw dla Gości, a później 2 gole dla Ruchu.

Nimo wielu sytuacji Ruch tym meczem przegrał praktycznie awans do Serii A.

Sędziowie naprawdę pierwsza Liga, aby na każdym meczu tacy sędziowie byli.
 jiminana   07.06.2014, 18:53:13
Do Ks Czernin trzeba z honorem przegrywać !
 jiminana   07.06.2014, 18:54:56
Sokół-Czernin 2-0 (1-1) Bramki:Fecowicz,Łukaszewski !
 jiminana   07.06.2014, 18:55:52
Oczywiście do przerwy 1-0 ! sory pomyłka !
 obserwatorgosciszewo   07.06.2014, 19:01:17
kibic_Gościszewo w tej lidze jeszcze wszystko możliwe, szkoda tylko tych straconych punktów u siebie, mecz był do wygrania, zawsze RUCH
 B-klasowiec   07.06.2014, 19:42:09
pełen szacun dla czernienia niemoc w grze rekąpensuja sobie sprawdzaniem kart w ostatnich minutach wiem wszyscy powiedza takie ich prawo macie racje ale niech zakomunikuja to w przerwie meczu a nie gdy chłopcy którzy schodza w 1 polowie leca do domku wiadomo dom rodzina to nie ekstraklasa ale jak to mówią po tropach do celu pozdro dla tych cieniasów hehehhe
 trener   07.06.2014, 20:02:05
Tęcza Szropy - GKS Gardeja 0-2
bramki
 Podedodemid   07.06.2014, 20:08:40
LKS !! :love: :love: :love: :love:
 jiminana   07.06.2014, 21:16:47
Proszę Czernin o komentarz po meczu sokoła .
 lkswaplewo   07.06.2014, 21:49:31
Bramki dla Waplewa:

Bartosz Czarnecki x2
Krzysztof Cedro
Paweł Wysocki
 amyswoje...   07.06.2014, 21:56:52
na dodatek nie zaliczona bramka dla Ruchu gdzie wg spalonego nie było mogło się skonczyc 5-4 dla Ruchu ale Ruch jest najlepszy RUCH :love: Kibice Ruchu szacun dla wasss jestescie najlepsi;)
 Podedodemid   07.06.2014, 22:00:58
amyswoje... Nie było spalonego ? Hahahahahah
2 Zawodnikow Nawet slepoto
 amyswoje...   07.06.2014, 22:04:40
NO 2 ALE TEN POTEM CO ODAWAŁ STRZAŁ WYBIEG PO ZA OBRONY I TAK rUCH NAJLEPSZY A NIE JAK WY BALETNICE PIERRR NA KAZDE UDERZENIE AŁAAAA BOLI JAK PANIENKI RUCHHHHH
 Rodełko99   07.06.2014, 23:29:48
ale bełkot.
 simen   08.06.2014, 01:18:43
mecz Ruch Lks typowe derby i jak na mecz na szczycie ładny pojedynek. Rozwiewając wszelkie wątpliwości sędziowie udźwignęli ciężar sportowy i emocjonalny tego spotkania. A kto był na meczu co prawda o bardzo dramatycznym przebiegu można powiedzieć żę to Lks stracił 2 pkt a Ruch zyskał 1 pkt . WYGRAŁO SERCE DO WALKI. Dzięki ruch za mecz, takie pojedynki zostają w pamięci.Pozdrawiam
 Podedodemid   08.06.2014, 09:28:19
amyswoje... Ale Ty masz spine I Tak To Lks I Rodło Wejdą Do A-klasy a wy będziecie Spinac dalej w B !
 turbodymomen   08.06.2014, 10:03:12
Kto wejdzie do A-klasy sie jeszcze zobaczy ;) zostały dwa mecze a w nich moze sie wszystko wydarzyc Ruch :love:
LKS Dzieki za meczyk
 turbodymomen   08.06.2014, 10:23:57
A jak z waszym zawodnikiem co go karetka zabrała?? :)
 kibic89200   08.06.2014, 11:34:10
ciekawe wyniki, a jak tam szropy ???? mieli wygrywac wszystko i na forum byli teraz cisza.
 amyswoje...   08.06.2014, 11:51:03
TYLKO RUCH :love: :love: :love: :love:
 jiminana   08.06.2014, 12:35:39
A Czernin dalej cisza .Dlaczego?.Odpowiem za kolegów czekają pomocy panów dyscypliny Malbork.Sokół miał dobre relacje z Czrninem po wczorajszym zachowaniu stracili więcej oprócz punktów.
 Kibic_Gościszewo   08.06.2014, 13:48:40
Jeszcze nie wiadomo, czy LKS wejdzie wystarczy, że przegrają z Rodłem, a Ruch wygra 2 Mecze i oni z Rodłem Awans ;P i można liczyć także Sokół.

amyswoje...   08.06.2014, 15:41:34
Bo to Gościszewo Kibice zawsze sa za Ruchem graja ładna pilke to i sa kibice RUCH :love:
 Podedodemid   08.06.2014, 15:58:23
ładną piłkę Gra Gościszewo ? Jak Tam w Gościszewie gra tylko 1 z gosciszewa ....
 amyswoje...   08.06.2014, 17:01:18
liczyc nie umiesz hehe Ruch :love:
 Kibic_Gościszewo   08.06.2014, 17:53:50
Wiesz ile sytuacji miało Trzciano, że w głowie się nie mieści tyle sytuacji, że z 15 powinno być pare spalonych, których wg nie powinien sędzia odgwizdać.

Ap co z waszym składem na Ruch potrafiliście się spiąć a na ten mecz nie ? co wy w kulki sobie lecicie.... 0 Rezerwowych szkoda słów potem jeden z graczy Ap zszedł z boiska nie wytrzymał trudów meczu ? i w 10 grali :D
 jiminana   08.06.2014, 20:26:00
Ambitni z Czernina sprawdzali nawet karty zdrowia .Gdyby trafili na sędziego z dłuższym stażem to popędził by to towarzystwo i tyle było by CWANIAKOWANIA.

Gburek   09.06.2014, 19:14:07
Tylko dajcie im wygrać bo wam sprawdza karty |)
 amyswoje...   09.06.2014, 22:50:09
Lepiej Czernin niech kartki policzy Ruch :love:
 nuninio   10.06.2014, 08:44:37
Witam,nie mogłem się powstrzymać :D.Na Marezie mecz mógł się podobać,zaangażowanie,walka,dogodne sytuację z obu stron.Goście dostają drugą bramkę ze słusznego karnego i zaczyna się:D zawodnicy przyjezdni zamieniają sie z zawodnika w komisje związku Malbork:D "sprawdzaj karty,sprawdzaj karty":D nie ma komu postawić piłki na środek boiska:P jedynie bramkarz został zawodnikiem:D i pofatygował się na środek boiska w celu rozpoczęcia gry:D.Najpierw patrzcie na siebie pózniej na innych:D.
 jiminana   10.06.2014, 20:37:36
Czekamy spokojnie ,sprawa vo na niekorzyść Sokoła nie skończy się w Malborku .
 Powiśle_Czernin   11.06.2014, 02:31:27
po co tyle tlumaczenia Panowie, jesli nie bylo "lewusow" w Marezie to po co sie przejmowac, choc ciekawe jets dlaczego jeden od Was tak szybko sie zmyl ze nie mozna bylo go sprawidzc , moze o to chodzi poprostu tlumaczenie na forum.Ci co nie umieja grac uczciwie wlasnie tak rtobia a pozniej sie spinaja na forum ze ktos ich sprawdzil:)Ps.ciekawe jakby Czernin przyjechal na mecz np z 3 zawodnikami sasiedniego 4ligowego klubu Olimpia Sztum co wtedy by bylo jakby wynik byl np 0-5 ? nie sprawdzilibyscie kart ?:D domyslam sie ze napiszesz "nie" :), kazdy chce stad awansowac bo za rok ta liga bedzie mocniejsza niz klasaA :) pozdrawiam wszystkich i zapraszam wszyatkich na derby powiatu sztumskiego w niedziele .
 Gburek   11.06.2014, 10:52:53
Jak wam powiedziałem po meczu przegrać trzeba umieć a nikt nie uciekał bo nie bylo po co nawet sedzia wam mowił ze go znał i ze grał a wy nawet chcieliscie karty zdrowia chcieliscie sprawdzać a do tego czemu w przerwie nie zgłosiliscie ze chcecie sprawdzac :|
 Rodełko99   11.06.2014, 12:42:54
Z Mareza za soba nie przepadamy ale bez jaj panowie. Zawodnik ktory w przerwie zszedl to Fecowicz. Gral przeciwko nam, z Gosciszewem strzelil bramke. Zaden lewus. Ale kazdy ocenia wlasna miara. Jesli zabiora Marezie 3 punkty to bedzie to oszustwo.
 janek1989   11.06.2014, 13:14:01
Panowie z Czernina. Najpierw trzeba zadbać aby w waszych papierach wszystko się zgadzało, bo o ile dobrze pamiętam dostaliście dwa walkowery za grę nieuprawnionego zawodnika. Pewnie nie byłoby tego zamieszania ze sprawdzaniem kart, jak byście mieli 6 pkt więcej. Pozdrawiam wszystkie ekipy, mam nadzieję, że sprawa awansu rozstrzygnie się na boisku, a nie przy 'zielonym stoliku' pomorskiego ZPN.
 jiminana   11.06.2014, 16:43:00
Kolego z Czernina,zmiany były w przerwie i nigdzie nie musieli się zrywać ponieważ zglosiliscie sędziemu sprawdzenie kart w 88min.Co do zawodników 4-ligi umiejętności i co dalej?.
 GWIAZDA87   11.06.2014, 20:01:42
Z chłopaki z Czernina najwięcej kręcą a później sie doszukują. Szczęscia w kartach to nie bedziecie mieć:)Szkoda tylko w waszym zespole młodych dobrych chłopaków, którzy płaczą po przegranym meczu bo mają jakieś większe aspiracje.
P.S MŁODZI CHYBA W KARTY NIE LUBIA GRAC :D
POZDRO DLA ANTY-HAZARDZISTÓW!!! :idea:
 woojtekk11   11.06.2014, 21:31:21
śmiechu warte co wy tu wypisujecie...
 zulugula   11.06.2014, 23:16:01
Mogę wyrazić swoją opinie tylko na podstawie wpisów. Jeśli było tak jak opisuje jiminana to według regulaminu, jeśli kapitan zgłosi wolę sprawdzenia kart zawodników drużyny przeciwnej w 88-89 min (tak jak to było w Marezie) to sprawdza się tożsamość TYLKO piłkarzy którzy w momencie zgłoszenia są na boisku. Jeśli zawodnik Fecowicz pojechał sobie w przerwie np. na wesele to była już jego prywatna sprawa i nic Czerninowi do tego.