MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Kmiecin 16 42 14 0 2 77 - 14
2. Orzeł II Subkowy 16 39 13 0 3 79 - 29
3. Bałtyk Sztutowo 16 34 11 1 4 54 - 27
4. Morze Stegna 16 27 9 0 7 49 - 38
5. Sobieski Gniew 16 23 7 2 7 34 - 43
6. GDKiS Ostaszewo 16 20 6 2 8 48 - 42
7. Centrum II Pelplin 16 19 6 1 9 39 - 54
8. Świt Dąbrówka Tczewska 16 4 1 1 14 22 - 78
9. Lisovia Lisewo 16 4 1 1 14 20 - 97
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 18.07.2014, 15:51:49



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
2. Sobieski Gniew 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 1 września 2013 - 14:00
3. Orzeł II Subkowy 2 - 6 Błękitni Kmiecin 31 sierpnia 2013 - 17:00
4. Morze Stegna 2 - 0 Centrum II Pelplin 31 sierpnia 2013 - 14:00
5. Lisovia Lisewo 2 - 8 GDKiS Ostaszewo 1 września 2013 - 13:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
7. Centrum II Pelplin 7 - 1 Lisovia Lisewo 7 września 2013 - 15:00
8. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Morze Stegna 8 września 2013 - 15:30
9. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Orzeł II Subkowy 7 września 2013 - 16:00
10. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 6 Sobieski Gniew 7 września 2013 - 17:00
Pauza: GDKiS Ostaszewo,
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
12. Orzeł II Subkowy 5 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 14 września 2013 - 16:30
13. Morze Stegna 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 15 września 2013 - 13:00
14. Lisovia Lisewo 0 - 11 Błękitni Kmiecin 15 września 2013 - 13:00
15. GDKiS Ostaszewo 8 - 2 Centrum II Pelplin 15 września 2013 - 14:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
17. Błękitni Kmiecin 4 - 1 GDKiS Ostaszewo 22 września 2013 - 15:30
18. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Lisovia Lisewo 21 września 2013 - 15:00
19. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 5 Morze Stegna 21 września 2013 - 16:00
20. Sobieski Gniew 4 - 1 Orzeł II Subkowy 22 września 2013 - 14:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
22. Morze Stegna 2 - 3 Sobieski Gniew 29 września 2013 - 13:00
23. Lisovia Lisewo 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 29 września 2013 - 13:00
24. GDKiS Ostaszewo 0 - 7 Bałtyk Sztutowo 28 września 2013 - 15:00
25. Centrum II Pelplin 1 - 8 Błękitni Kmiecin 29 września 2013 - 11:00
Pauza: Orzeł II Subkowy,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
27. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Centrum II Pelplin 5 października 2013 - 15:00
28. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 GDKiS Ostaszewo 5 października 2013 - 15:00
29. Sobieski Gniew 2 - 1 Lisovia Lisewo 6 października 2013 - 14:00
30. Orzeł II Subkowy 7 - 1 Morze Stegna 6 października 2013 - 14:30
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
32. Lisovia Lisewo 2 - 5 Orzeł II Subkowy 13 października 2013 - 13:00
33. GDKiS Ostaszewo 2 - 1 Sobieski Gniew 13 października 2013 - 14:00
34. Centrum II Pelplin 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 13 października 2013 - 11:00
35. Błękitni Kmiecin 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 13 października 2013 - 14:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
37. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 Błękitni Kmiecin 19 października 2013 - 15:00
38. Sobieski Gniew 3 - 1 Centrum II Pelplin 20 października 2013 - 14:00
39. Orzeł II Subkowy 3 - 1 GDKiS Ostaszewo 19 października 2013 - 15:00
40. Morze Stegna 6 - 2 Lisovia Lisewo 20 października 2013 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
42. GDKiS Ostaszewo 0 - 2 Morze Stegna 27 października 2013 - 14:00
43. Centrum II Pelplin 2 - 6 Orzeł II Subkowy 27 października 2013 - 11:00
44. Błękitni Kmiecin 2 - 0 Sobieski Gniew 27 października 2013 - 14:00
45. Bałtyk Sztutowo 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 26 października 2013 - 14:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
47. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Sobieski Gniew 16 kwietnia 2014 - 17:00
48. Błękitni Kmiecin 0 - 2 Orzeł II Subkowy 16 kwietnia 2014 - 17:00
49. Centrum II Pelplin 5 - 2 Morze Stegna 19 kwietnia 2014 - 17:00
50. GDKiS Ostaszewo 5 - 1 Lisovia Lisewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
52. Lisovia Lisewo 4 - 5 Centrum II Pelplin 27 kwietnia 2014 - 13:00
53. Morze Stegna 0 - 4 Błękitni Kmiecin 27 kwietnia 2014 - 12:00
54. Orzeł II Subkowy 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 27 kwietnia 2014 - 14:00
55. Sobieski Gniew 6 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 27 kwietnia 2014 - 14:00
Pauza: GDKiS Ostaszewo,
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
57. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 8 Orzeł II Subkowy 3 maja 2014 - 17:00
58. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Morze Stegna 3 maja 2014 - 17:00
59. Błękitni Kmiecin 14 - 0 Lisovia Lisewo 4 maja 2014 - 16:00
60. Centrum II Pelplin 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 3 maja 2014 - 18:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
62. GDKiS Ostaszewo 1 - 2 Błękitni Kmiecin 11 maja 2014 - 14:00
63. Lisovia Lisewo 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 11 maja 2014 - 13:00
64. Morze Stegna 6 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 11 maja 2014 - 15:00
65. Orzeł II Subkowy 9 - 1 Sobieski Gniew 11 maja 2014 - 14:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
67. Sobieski Gniew 0 - 6 Morze Stegna 18 maja 2014 - 14:00
68. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 0 Lisovia Lisewo 17 maja 2014 - 17:00
69. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 GDKiS Ostaszewo 17 maja 2014 - 17:00
70. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Centrum II Pelplin 18 maja 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
Pauza: Orzeł II Subkowy,
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
72. Centrum II Pelplin 5 - 2 Bałtyk Sztutowo 25 maja 2014 - 11:00
73. GDKiS Ostaszewo 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 25 maja 2014 - 14:00
74. Lisovia Lisewo 0 - 3 Sobieski Gniew 25 maja 2014 - 13:00
75. Morze Stegna 2 - 1 Orzeł II Subkowy 25 maja 2014 - 15:00
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
77. Orzeł II Subkowy 14 - 0 Lisovia Lisewo 31 maja 2014 - 17:00
78. Sobieski Gniew 3 - 3 GDKiS Ostaszewo 1 czerwca 2014 - 14:00
79. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Centrum II Pelplin 31 maja 2014 - 17:00
vo, na boisku 2-4
80. Bałtyk Sztutowo 3 - 5 Błękitni Kmiecin 1 czerwca 2014 - 17:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
82. Błękitni Kmiecin 5 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 8 czerwca 2014 - 16:00
vo, na boisku 5-4
83. Centrum II Pelplin 4 - 0 Sobieski Gniew 8 czerwca 2014 - 17:00
vo, na boisku 4-3
84. GDKiS Ostaszewo 2 - 5 Orzeł II Subkowy 8 czerwca 2014 - 14:00
85. Lisovia Lisewo 3 - 9 Morze Stegna 8 czerwca 2014 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 18 - 14. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
87. Morze Stegna 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 14 czerwca 2014 - 14:00
88. Orzeł II Subkowy 6 - 1 Centrum II Pelplin 14 czerwca 2014 - 14:00
89. Sobieski Gniew 1 - 5 Błękitni Kmiecin 14 czerwca 2014 - 14:00
90. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 5 Bałtyk Sztutowo 14 czerwca 2014 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE