oczywiscie ze tak, niektorzy wasi zawodnicy z morza kopia sie sami w czolo :)
 ApolloMEGA   11.05.2014, 16:25:24
Orzeł - Sobieski 9-1
 morderczy_widelec   11.05.2014, 16:29:12
Ostaszewo - Kmiecin 1:2
Sędzia mietek kochel... Na takie mecze chyba powinni dać sędziego który by ogarnął takie nerwy.. Ale i tak Gratki dla Kmiecin
 morzestegna   11.05.2014, 17:10:57
Morze 6:1 Dąbrówka
 Blekitni_Kmiecin   11.05.2014, 17:21:09
Dzięki Ostaszewo za mecz. Dużo walki i nerwów. Fakt, na taki mecz powinni dać lepszego sędziego.

Do Dąbrówki : widzę, że pozdobywaliście te pierwsze punkty ;]
 morzestegna   11.05.2014, 17:41:22
W końcu ktoś inny narzeka na sędziów.
 zieloni_m   11.05.2014, 18:35:31
mecz Mady-Błękitni w wykonaniu sedziego słabo ale panowie wy juz do przerwy powinniscie grac w 9 a my w 10 skandaliczne zachowanie niektórych zawodników a sedzia ulgowo traktował pewne sytuacje czym sam sobie sprawił taki bałagan na boisku nie można powiedziec ze wyrównany bo oddajac 3 strzały w meczu to zamało jak na gospodarza Kmiecin sporo strzałów ale nie było wykończenia w ostatnich momentach zabrakło zimnej krwi moim zdaniem wynik sprawiedliwy a i musze powiedziec ze widac juz poprawe wzgledem jesieni gracie dużo lepiej powodzenia dalej i nie ukrywam ze liczymy na was w meczu z orłem subkowy chłopaki :)
 bialo_zieloni   11.05.2014, 23:48:17
Ale panowie.. nie spuszczajcie sie tak nad waszymi strzalami bo wszystkie to bramkarz z Ostaszewa sobie je w "zeby lapal" a wasze bramki sami wiecie: rykoszet.. karny.. wiec ogarnijmy sie z tymi zbednymi komentarzami i cieszcie sie z tych 3 pkt, bo wasza gra w A klasie to bieda jak narazie :)
A co do kartek to Kmiecin powinien przy stanie 1:0 dla gospodarzy grac w 10 za agresywne zachowanie, bo gra byla po obu stronach ostra i waleczna wiec jak najbardziej zasluzone tylko zolte kartki :)
Gratulacje dla obu druzyn !! :)
 kibic-LKS   12.05.2014, 16:28:26
Do bialo_zieloni- nastepnym razem wez tylko polowe :p
 KSzoltoczarni   12.05.2014, 19:54:10
no coz dabrowka niedosc ze zamilkla na boisku to i na czacie nikogo nie widac :( :( :( smutno kiedy sie patrzy na taki bilans bylego klubu pozdro dla wszystkich ekip
 rychundg   13.05.2014, 21:40:52
Do bialo_zieloni A bramka ostawszewa to co to było? Wypracowana akcja czy co? Chlopaczek biegl nie mial co zrobic "strzelil" jak to mozna tak nazwac (piłka plakala) i wpadla do bramki bo brakarzowi nad reka odskoczyla na kempie :O
 morderczy_widelec   13.05.2014, 22:54:01
Lol... Rychu a gdzie wy sie znowu pchacie ? Żeby znowu sie wycofać jak wczesniej graliscie w marzęcinie ? Wy jakąś akcje mieliscie ? No fakt gdyby kochel nie dal wam karnego w 88 minucie to byscie sie zaplakali... Pierwsza wasz bramka to niby takie cudo ? Odbila sie od kogos bo nawet w bramke nie lecialo ... A druga to karny... No na prawde piekne i składne akcje wam wyszly gdy strzelaliscie te urocze bramki...
 zieloni_m   14.05.2014, 22:11:55
hahaha karny z kapelusza haha ale jestes śmieszny chłopie bramkarz wycina naszego zawodnika a ty twierdzisz ze sedzia nam podarował go hahah po meczu podchodzi wasz bramkarz i mówi do naszego grajka przepraszam nie chciałem ci nic zrobic brawo co do pierwszej bramki to pomogło odbicie sie od waszego zawodnika piłki ale zapewne bez pomocy piłka tez by wpadła bo strzał był celny i silny przypomne ci ze w 2 i 5 minucie do pustej bramki nie trafili nasi napastnicy w 2 połowie 2 poprzeczki i słupek kapitalny mecz waszego bramkarza czym nas naprawde zaskoczył chłop ale masz prawo miec swoje zdanie i to bede szanował powodzenie w sztutowie i trzymac sie