MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Skorzewo 22 56 17 5 0 83 - 24
2. Amigo Przyjaźń 22 50 16 2 4 84 - 27
3. Amator II Kiełpino 22 46 15 1 6 70 - 34
4. Korner Korne 22 44 14 2 6 61 - 38
5. KS Mściszewice 22 41 12 5 5 66 - 34
6. KS Dziemiany 22 30 9 3 10 45 - 53
7. Gryf Goręczyno 22 29 9 2 11 38 - 47
8. Słupia Sulęczyno 22 27 7 6 9 53 - 54
9. Wierzyca Stara Kiszewa 22 25 8 1 13 39 - 50
10. GKS III Żukowo 22 18 5 3 14 33 - 83
11. Potęga Węsiory 22 13 4 1 17 38 - 74
12. Huragan Nowe Polaszki 22 1 0 1 21 23 - 115
Ostatni komentarz dodał tomek76 18.07.2014, 12:18:56



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
1. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Amator II Kiełpino 1 września 2013 - 15:00
2. Słupia Sulęczyno 2 - 5 Amigo Przyjaźń 1 września 2013 - 17:00
3. Potęga Węsiory 5 - 1 GKS III Żukowo 31 sierpnia 2013 - 17:00
4. KS Skorzewo 6 - 3 Gryf Goręczyno 1 września 2013 - 13:00
5. KS Mściszewice 7 - 1 Huragan Nowe Polaszki 1 września 2013 - 15:00
6. Korner Korne 3 - 1 KS Dziemiany 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
7. Amator II Kiełpino 6 - 1 KS Dziemiany 8 września 2013 - 14:00
8. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 Korner Korne 7 września 2013 - 16:00
9. Gryf Goręczyno 1 - 1 KS Mściszewice 8 września 2013 - 14:00
10. GKS III Żukowo 0 - 6 KS Skorzewo 8 września 2013 - 11:00
11. Amigo Przyjaźń 4 - 1 Potęga Węsiory 8 września 2013 - 13:00
12. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Słupia Sulęczyno 8 września 2013 - 15:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
13. Słupia Sulęczyno 3 - 4 Amator II Kiełpino 15 września 2013 - 17:00
14. Potęga Węsiory 2 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 14 września 2013 - 17:00
15. KS Skorzewo 2 - 1 Amigo Przyjaźń 14 września 2013 - 16:30
16. KS Mściszewice 3 - 0 GKS III Żukowo 15 września 2013 - 14:00
17. Korner Korne 2 - 1 Gryf Goręczyno 14 września 2013 - 17:00
18. KS Dziemiany 9 - 2 Huragan Nowe Polaszki 15 września 2013 - 15:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. Amator II Kiełpino 5 - 0 Huragan Nowe Polaszki 22 września 2013 - 14:00
20. Gryf Goręczyno 1 - 0 KS Dziemiany 22 września 2013 - 14:00
21. GKS III Żukowo 0 - 7 Korner Korne 22 września 2013 - 11:00
22. Amigo Przyjaźń 1 - 3 KS Mściszewice 22 września 2013 - 13:00
23. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 KS Skorzewo 22 września 2013 - 15:00
24. Słupia Sulęczyno 4 - 2 Potęga Węsiory 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
25. Potęga Węsiory 0 - 3 Amator II Kiełpino 28 września 2013 - 16:00
26. KS Skorzewo 3 - 2 Słupia Sulęczyno 28 września 2013 - 16:00
27. KS Mściszewice 4 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 29 września 2013 - 14:00
28. Korner Korne 2 - 3 Amigo Przyjaźń 28 września 2013 - 11:00
29. KS Dziemiany 2 - 0 GKS III Żukowo 29 września 2013 - 15:00
30. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 Gryf Goręczyno 28 września 2013 - 15:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
31. Amator II Kiełpino 2 - 4 Gryf Goręczyno 6 października 2013 - 14:00
32. GKS III Żukowo 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 6 października 2013 - 11:00
33. Amigo Przyjaźń 2 - 3 KS Dziemiany 6 października 2013 - 13:00
34. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 Korner Korne 6 października 2013 - 15:00
35. Słupia Sulęczyno 2 - 2 KS Mściszewice 5 października 2013 - 16:00
36. Potęga Węsiory 0 - 2 KS Skorzewo 6 października 2013 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. KS Skorzewo 3 - 2 Amator II Kiełpino 12 października 2013 - 15:00
38. KS Mściszewice 5 - 1 Potęga Węsiory 13 października 2013 - 13:00
39. Korner Korne 3 - 0 Słupia Sulęczyno 12 października 2013 - 16:00
40. KS Dziemiany 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 13 października 2013 - 14:00
41. Huragan Nowe Polaszki 0 - 14 Amigo Przyjaźń 12 października 2013 - 14:00
42. Gryf Goręczyno 0 - 2 GKS III Żukowo 13 października 2013 - 14:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
43. Amator II Kiełpino 9 - 2 GKS III Żukowo 20 października 2013 - 14:00
44. Amigo Przyjaźń 2 - 2 Gryf Goręczyno 20 października 2013 - 13:00
45. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 20 października 2013 - 14:00
46. Słupia Sulęczyno 2 - 2 KS Dziemiany 19 października 2013 - 15:00
47. Potęga Węsiory 2 - 4 Korner Korne 20 października 2013 - 11:00
48. KS Skorzewo 2 - 2 KS Mściszewice 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
49. KS Mściszewice 1 - 3 Amator II Kiełpino 27 października 2013 - 13:00
50. Korner Korne 2 - 2 KS Skorzewo 26 października 2013 - 15:00
51. KS Dziemiany 6 - 1 Potęga Węsiory 27 października 2013 - 14:00
52. Huragan Nowe Polaszki 0 - 5 Słupia Sulęczyno 26 października 2013 - 13:00
53. Gryf Goręczyno 2 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 27 października 2013 - 14:00
54. GKS III Żukowo 2 - 2 Amigo Przyjaźń 27 października 2013 - 11:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
55. Amator II Kiełpino 1 - 3 Amigo Przyjaźń 3 listopada 2013 - 14:00
56. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 GKS III Żukowo 3 listopada 2013 - 13:00
57. Słupia Sulęczyno 2 - 3 Gryf Goręczyno 2 listopada 2013 - 14:00
58. Potęga Węsiory 5 - 2 Huragan Nowe Polaszki 3 listopada 2013 - 11:00
59. KS Skorzewo 6 - 1 KS Dziemiany 3 listopada 2013 - 13:00
60. KS Mściszewice 2 - 4 Korner Korne 3 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
61. Korner Korne 0 - 2 Amator II Kiełpino 9 listopada 2013 - 14:00
62. KS Dziemiany 2 - 2 KS Mściszewice 10 listopada 2013 - 13:00
63. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 KS Skorzewo 9 listopada 2013 - 13:00
64. Gryf Goręczyno 3 - 1 Potęga Węsiory 10 listopada 2013 - 14:00
65. GKS III Żukowo 1 - 1 Słupia Sulęczyno 10 listopada 2013 - 11:00
66. Amigo Przyjaźń 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (58) 
67. Amator II Kiełpino 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 13 kwietnia 2014 - 14:00
68. Amigo Przyjaźń 5 - 2 Słupia Sulęczyno 13 kwietnia 2014 - 13:00
69. GKS III Żukowo 4 - 0 Potęga Węsiory 13 kwietnia 2014 - 11:00
70. Gryf Goręczyno 0 - 7 KS Skorzewo 13 kwietnia 2014 - 14:00
71. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 KS Mściszewice 13 kwietnia 2014 - 14:00
72. KS Dziemiany 1 - 0 Korner Korne 13 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
73. KS Dziemiany 3 - 1 Amator II Kiełpino 6 kwietnia 2014 - 17:00
74. Korner Korne 5 - 2 Huragan Nowe Polaszki 19 kwietnia 2014 - 16:00
75. KS Mściszewice 3 - 1 Gryf Goręczyno 19 kwietnia 2014 - 16:00
76. KS Skorzewo 7 - 0 GKS III Żukowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
77. Potęga Węsiory 0 - 4 Amigo Przyjaźń 19 kwietnia 2014 - 17:00
78. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 19 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
79. Amator II Kiełpino 3 - 0 Słupia Sulęczyno 26 kwietnia 2014 - 16:00
80. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 4 Potęga Węsiory 26 kwietnia 2014 - 17:00
81. Amigo Przyjaźń 0 - 2 KS Skorzewo 27 kwietnia 2014 - 13:00
82. GKS III Żukowo 1 - 4 KS Mściszewice 27 kwietnia 2014 - 11:00
83. Gryf Goręczyno 0 - 1 Korner Korne 27 kwietnia 2014 - 14:00
84. Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 KS Dziemiany 27 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
85. Huragan Nowe Polaszki 0 - 5 Amator II Kiełpino 3 maja 2014 - 14:00
86. KS Dziemiany 2 - 0 Gryf Goręczyno 4 maja 2014 - 16:00
87. Korner Korne 3 - 0 GKS III Żukowo 3 maja 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
88. KS Mściszewice 1 - 2 Amigo Przyjaźń 4 maja 2014 - 14:00
89. KS Skorzewo 7 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 3 maja 2014 - 17:00
90. Potęga Węsiory 1 - 4 Słupia Sulęczyno 4 maja 2014 - 11:00
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
91. Amator II Kiełpino 6 - 1 Potęga Węsiory 11 maja 2014 - 14:00
92. Słupia Sulęczyno 2 - 2 KS Skorzewo 10 maja 2014 - 17:00
93. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Mściszewice 10 maja 2014 - 17:00
94. Amigo Przyjaźń 5 - 0 Korner Korne 11 maja 2014 - 13:00
95. GKS III Żukowo 3 - 5 KS Dziemiany 11 maja 2014 - 19:10
96. Gryf Goręczyno 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 11 maja 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
97. Gryf Goręczyno 1 - 2 Amator II Kiełpino 17 maja 2014 - 16:00
98. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 GKS III Żukowo 18 maja 2014 - 14:00
99. KS Dziemiany 1 - 2 Amigo Przyjaźń 18 maja 2014 - 16:00
100. Korner Korne 6 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 17 maja 2014 - 16:00
101. KS Mściszewice 7 - 1 Słupia Sulęczyno 18 maja 2014 - 14:00
102. KS Skorzewo 3 - 0 Potęga Węsiory 17 maja 2014 - 17:00
brak kart zawodników i kart zdrowia
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
103. Amator II Kiełpino 0 - 0 KS Skorzewo 25 maja 2014 - 14:00
104. Potęga Węsiory 1 - 2 KS Mściszewice 25 maja 2014 - 11:00
105. Słupia Sulęczyno 3 - 3 Korner Korne 24 maja 2014 - 17:00
106. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 KS Dziemiany 24 maja 2014 - 17:00
107. Amigo Przyjaźń 8 - 0 Huragan Nowe Polaszki 25 maja 2014 - 13:00
108. GKS III Żukowo 2 - 5 Gryf Goręczyno 25 maja 2014 - 11:00
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
109. GKS III Żukowo 1 - 3 Amator II Kiełpino 1 czerwca 2014 - 11:00
110. Gryf Goręczyno 0 - 3 Amigo Przyjaźń 1 czerwca 2014 - 14:00
111. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 1 czerwca 2014 - 14:00
112. KS Dziemiany 1 - 3 Słupia Sulęczyno 1 czerwca 2014 - 16:00
113. Korner Korne 6 - 2 Potęga Węsiory 1 czerwca 2014 - 15:00
114. KS Mściszewice 2 - 2 KS Skorzewo 1 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
115. Amator II Kiełpino 3 - 2 KS Mściszewice 8 czerwca 2014 - 14:00
116. KS Skorzewo 3 - 1 Korner Korne 7 czerwca 2014 - 17:00
117. Potęga Węsiory 5 - 1 KS Dziemiany 8 czerwca 2014 - 11:00
118. Słupia Sulęczyno 7 - 0 Huragan Nowe Polaszki 7 czerwca 2014 - 17:00
119. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Gryf Goręczyno 7 czerwca 2014 - 17:00
goście nie przyjechali
120. Amigo Przyjaźń 9 - 0 GKS III Żukowo 8 czerwca 2014 - 13:00
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
121. Amigo Przyjaźń 4 - 2 Amator II Kiełpino 15 czerwca 2014 - 13:00
122. GKS III Żukowo 4 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 15 czerwca 2014 - 11:00
123. Gryf Goręczyno 1 - 3 Słupia Sulęczyno 15 czerwca 2014 - 14:00
124. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Potęga Węsiory 15 czerwca 2014 - 14:00
125. KS Dziemiany 1 - 3 KS Skorzewo 15 czerwca 2014 - 16:00
126. Korner Korne 2 - 0 KS Mściszewice 14 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. Amator II Kiełpino 3 - 1 Korner Korne 21 czerwca 2014 - 14:30
128. KS Mściszewice 7 - 0 KS Dziemiany 21 czerwca 2014 - 17:00
129. KS Skorzewo 8 - 1 Huragan Nowe Polaszki 21 czerwca 2014 - 17:00
130. Potęga Węsiory 1 - 3 Gryf Goręczyno 21 czerwca 2014 - 17:00
131. Słupia Sulęczyno 3 - 3 GKS III Żukowo 21 czerwca 2014 - 17:00
132. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Amigo Przyjaźń 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE