KS Dziemiany 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 13 października 2013 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 0 - 14 Amigo Przyjaźń 12 października 2013 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 2 GKS III Żukowo 13 października 2013 - 14:00

Mecz kolejki w Skorzewie o 15.00. w sobotę stawiam na zwycięstwo Amatora 3 : 1
 Maki1992   09.10.2013, 15:19:54
Pozyjemy-zobaczymy :P
 hariot   09.10.2013, 15:43:49
To prawda. Chce tylko zauważyć, że po raz pierwszy przyjdzie liderowi powalczyć z przeciwnikiem ,który może go skaleczyć. Mlodzi chłopcy z Kiełpina umieją grać na dobrych boiskach,a przy zaawansowanym wieku armii zaciężnej ze Skorzewa w drugiej połowie może być różnie.
 zawisza_czarny   09.10.2013, 21:34:11
Armia zaciężna Skorzewa to tylko jeden starszy zawodnik , czasem dwóch :) Skaleczyć może każdy każdego...
 sefcio7   09.10.2013, 22:36:39
Średnia wieku zespołu to około 24 lata także nie aż taka "armia zaciężna" z nas. ;]
 Maki1992   11.10.2013, 07:24:46
Wiesz,moze dla niego 24 lata to zaawansowany wiek. :D
 Maki1992   12.10.2013, 17:05:02
KS Skorzewo 3-2(1-1)Amator II Kiełpino. I co,zdziwieni? Hahaha.
 t_o_m_a_s1   12.10.2013, 17:30:11
Amigo vs Nowe Polaszki 14:0(6:0) :)
 Gosteks-Radunia   12.10.2013, 18:51:57
Korner 3:0 Słupia

siedem   12.10.2013, 19:41:14
Mecz w Skorzewie na dobrym poziomie pierwsza połowa zdecydowanie dla Amatora który grał piłką a Skorzewo jak na lidera gra "kopnij biegnij", druga połowa Kiełpino przestaje grac a Skorzewo zdobywa dwie bramki po błędach obrońców Amatora. Skorzewo wygrało bo strzeliło bramkę więcej ale z tak chamsko grającą drużyną ciężko się gra a wasi debile wyzywający naszych zawodników to szkoda słów(bo z kibicami nie mają nic wspólnego), zapraszam na wiosnę do Kiełpina
 zawisza_czarny   12.10.2013, 20:30:24
siedem : jaki wynik ? nieważne jaka gra itd itp , liczy się wynik . Narzekasz na kibiców Skorzewa? a na koniec zapraszasz na wiosnę do Kiełpina, więc z kibicami Amatora też jest ciężko ? Kibice są jacy są, to jest B-klasa
 hariot   12.10.2013, 23:29:39
Przy "kopnij i biegnij" limit szczęścia się kiedyś wyczerpuje. Dzisiaj jeszcze nie, ale już niedługo
 Gosteks-Radunia   13.10.2013, 09:28:40
szczerze u was wiele więcej widać nie było .. również długie wybicia .. ewentualnie próba akcji krótkimi podaniami jeżeli był jakiś aut w środkowej strefie boiska .. , a Skorzewo no nie powiesz że nie ale też nie jedną akcję zrobiło , czy w pierwszej połowie aż taka przewaga amatora ? MOIM zdaniem , nie sądzę :) powodzenia dalej ! :))
 peja__   13.10.2013, 15:18:48
KS - Potega 5-1
 Mashlov   13.10.2013, 17:35:55
KS Dziemiany - Wierzyca Stara Kiszewa 0:0
Ciekawy mecz, w którym brakowało tylko bramek. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
 yiki17   13.10.2013, 22:08:38
Gryf - GKS hit kolejki !!! Wierzyca po dobrym początku chyba troche odpuściła, a Dziemiany idą w góre. Za tydzień meczyk ze Słupią to 3 punkty pewnie wlecą. Korner zbiera punkciki to może wskoczyć z powrotem na lidera jak tylko odprawi za 2 kolejki skorzewo :>
 zawisza_czarny   13.10.2013, 22:26:24
"jak tylko odprawi" :) Boisko zweryfikuje . :)
 hariot   13.10.2013, 23:10:22
Chyba Korne tak długo czekać nie będzie
 zawisza_czarny   13.10.2013, 23:15:41
Zobaczymy . Spekulować można.
 sefcio7   14.10.2013, 09:52:34
Już przed meczem z Amatorem mówiliście że Skorzewo straci punkty, i co? Nie straciło, tak jak pisze Zawisza_czarny , boisko zweryfikuje wszystko, póki co sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, a Skorzewo ma teraz dwa mecze rundy przed sobą , jeśli wygrają te dwa spotkania to uciekną rywalom , jeśli nie to emocje będą jeszcze większe. I jeszcze mały komentarz do kolegi który wspomniał o stylu (kopnij - biegnij) , skoro nie możecie sobie poradzić z takim stylem to cóż. My mamy 3 punkty i to jest najważniejsze. Pozdrawiam .
 Maki1992   14.10.2013, 15:01:19
Zgadzam się całkowicie z Sefciem. Ta taktyka jak widać jest skuteczna na razie,chociaz większość naszych zwycięstw,to zwycięstwa jednobramkowe,ale 3pkt dopisane,a to się liczy najbardziej. Wywalczone,wydarte niekiedy i wybiegane przez 90min spotkania według mnie bardziej scalają i motywują tą drużynę niż pewne wygrane do zera. Wiadomo,ze każda seria się kończy,ale jak na razie to proponuję Wam krytykę zacząć od siebie samych. Do zobaczenia i powodzenia w następnych kolejkach:) .
 k-7-6   14.10.2013, 19:16:24
Panowie dajcie już spokój . Skorzewo ma bardzo fajną ekipę i jak najbardziej zasługują na 1 miejsce w grupie . Grają równo , szybko , agresywnie .Nie ważne czy strzelili bramkę zwycięską ( tak było i w naszym przypadku ) w doliczonym czasie .Nie ważne w jakim stylu .Tego za pół roku nikt już nie będzie pamiętał .Jak wspomnieli koledzy powyżej ważne są 3 pkt. W historii czytaj przeglądając za jakieś 2-3 lata tabelę będą tylko same cyfry przy każdym zespole . Panowie , to jest tylko seria "B" nie dajmy się zwariować . Jest kilka ekip które chcą awansować ale niech każdy pokaże swoje umiejętności na boisku a nie forum . Przez forum spotkania się nie wygra a obrażanie , wyzywanie się jest tutaj całkowicie nie na miejscu .Niech wygra zdrowy rozsądek , niech wygra lepszy a tym zespołom które awansują powinniśmy na koniec ligi pogratulować i życzyć powodzenia w serii "A". Tyle z Przyjaźni .
 joooker.1.   14.10.2013, 19:59:04
Ale ten Admin jest zamulony ;/
 sefcio7   14.10.2013, 20:53:54
 zawisza_czarny   14.10.2013, 23:01:07
 hariot   15.10.2013, 08:29:54
Szacunek dla kolegów z Przyjażni,tyle że w temacie podejmowanego w postach chamstwa jest coś na rzeczy. W metodzie "kopnij i biegnij" nie ma nic złego o ile w przypadku "kopnij" ma się na myśli piłkę. Trudno to zrozumieć niektórym,powtarzam niektórym piłkarzom ze Skorzewa. Dlatego lepiej dla nas wszystkich będzie, jesli w następnej kolejce Mściszewice ich napoczną, a dzieła zniszczczenia dokona Korne. Przynajmniej będą mieli nad czym rozmyślać w długie ,zimowe wieczory. Potem nich już awansują,a my będziemy mieli zdrowsze nogi.
 wisnia97   15.10.2013, 22:12:23
Tak ... ciekawe kto po tych nogach nawalał ... Po prostu szukacie wytłumaczenia swojej słabej gry i porażki ;) No cóż zawsze się znajdą osoby zazdroszczące dobrej passy ...