MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania II Gdańsk 22 50 16 2 4 117 - 41
2. GKS III Kolbudy 22 50 16 2 4 78 - 36
3. GTS Mokry Dwór 22 49 15 4 3 72 - 27
4. GTS Rotmanka 22 45 14 3 5 64 - 40
5. GLKS Różyny 22 43 14 1 7 77 - 54
6. Neptuns Gdańsk 22 39 13 0 9 74 - 43
7. GTS Goszyn 22 35 11 2 9 77 - 58
8. Morena Gdańsk 22 28 9 1 12 57 - 75
9. Ogniwo Borkowo 22 22 7 1 14 53 - 74
10. Orzeł Jasień 22 15 5 0 17 58 - 88
11. GTS II Rusocin 22 6 2 0 20 15 - 75
12. Fosfory Wiślinka 22 6 2 0 20 27 - 158
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 18.07.2014, 15:51:19
* GTS II Rusocin wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Gedania II Gdańsk 22 - 0 Fosfory Wiślinka 1 września 2013 - 17:30
2. Orzeł Jasień 0 - 2 GKS III Kolbudy 1 września 2013 - 11:00
3. Ogniwo Borkowo 0 - 2 GLKS Różyny 1 września 2013 - 12:00
4. Neptuns Gdańsk 5 - 2 GTS II Rusocin 1 września 2013 - 14:00
5. Morena Gdańsk 1 - 5 GTS Goszyn 1 września 2013 - 11:00
6. GTS Rotmanka 0 - 0 GTS Mokry Dwór 1 września 2013 - 16:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
7. Fosfory Wiślinka 1 - 11 GTS Mokry Dwór 7 września 2013 - 13:00
8. GTS Goszyn 3 - 2 GTS Rotmanka 7 września 2013 - 16:00
9. GTS II Rusocin 0 - 1 Morena Gdańsk 7 września 2013 - 13:00
10. GLKS Różyny 3 - 7 Neptuns Gdańsk 7 września 2013 - 17:00
11. GKS III Kolbudy 7 - 3 Ogniwo Borkowo 8 września 2013 - 14:00
12. Gedania II Gdańsk 4 - 2 Orzeł Jasień 8 września 2013 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
13. Orzeł Jasień 11 - 3 Fosfory Wiślinka 15 września 2013 - 11:00
14. Ogniwo Borkowo 4 - 3 Gedania II Gdańsk 15 września 2013 - 12:00
15. Neptuns Gdańsk 2 - 3 GKS III Kolbudy 15 września 2013 - 14:30
16. Morena Gdańsk 4 - 9 GLKS Różyny 15 września 2013 - 11:00
17. GTS Rotmanka 4 - 1 GTS II Rusocin 14 września 2013 - 15:00
18. GTS Mokry Dwór 4 - 0 GTS Goszyn 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
19. Fosfory Wiślinka 2 - 7 GTS Goszyn 21 września 2013 - 12:45
20. GTS II Rusocin 4 - 0 GTS Mokry Dwór 21 września 2013 - 16:00
21. GLKS Różyny 5 - 1 GTS Rotmanka 21 września 2013 - 17:00
22. GKS III Kolbudy 4 - 1 Morena Gdańsk 22 września 2013 - 14:00
23. Gedania II Gdańsk 5 - 4 Neptuns Gdańsk 22 września 2013 - 16:00
24. Orzeł Jasień 0 - 1 Ogniwo Borkowo 22 września 2013 - 11:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
25. Ogniwo Borkowo 8 - 3 Fosfory Wiślinka 29 września 2013 - 12:00
26. Neptuns Gdańsk 3 - 0 Orzeł Jasień 29 września 2013 - 14:00
27. Morena Gdańsk 4 - 9 Gedania II Gdańsk 29 września 2013 - 11:00
28. GTS Rotmanka 1 - 0 GKS III Kolbudy 28 września 2013 - 14:00
29. GTS Mokry Dwór 3 - 1 GLKS Różyny 28 września 2013 - 16:00
30. GTS Goszyn 9 - 1 GTS II Rusocin 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
31. Fosfory Wiślinka 1 - 2 GTS II Rusocin 6 października 2013 - 14:00
32. GLKS Różyny 4 - 5 GTS Goszyn 5 października 2013 - 16:00
33. GKS III Kolbudy 2 - 2 GTS Mokry Dwór 6 października 2013 - 14:00
34. Gedania II Gdańsk 3 - 5 GTS Rotmanka 6 października 2013 - 11:00
35. Orzeł Jasień 1 - 6 Morena Gdańsk 6 października 2013 - 14:30
36. Ogniwo Borkowo 0 - 4 Neptuns Gdańsk 6 października 2013 - 12:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
37. Neptuns Gdańsk 6 - 0 Fosfory Wiślinka 12 października 2013 - 16:00
38. Morena Gdańsk 4 - 1 Ogniwo Borkowo 13 października 2013 - 11:00
39. GTS Rotmanka 5 - 3 Orzeł Jasień 12 października 2013 - 13:00
40. GTS Mokry Dwór 1 - 1 Gedania II Gdańsk 12 października 2013 - 15:30
41. GTS Goszyn 2 - 4 GKS III Kolbudy 12 października 2013 - 15:00
42. GTS II Rusocin 1 - 2 GLKS Różyny 13 października 2013 - 12:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Fosfory Wiślinka 2 - 5 GLKS Różyny 20 października 2013 - 11:00
44. GKS III Kolbudy 7 - 0 GTS II Rusocin 20 października 2013 - 14:00
45. Gedania II Gdańsk 8 - 2 GTS Goszyn 20 października 2013 - 11:00
46. Orzeł Jasień 1 - 5 GTS Mokry Dwór 20 października 2013 - 14:30
47. Ogniwo Borkowo 4 - 5 GTS Rotmanka 20 października 2013 - 12:00
48. Neptuns Gdańsk 8 - 0 Morena Gdańsk 20 października 2013 - 14:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
49. Morena Gdańsk 2 - 1 Fosfory Wiślinka 27 października 2013 - 11:00
50. GTS Rotmanka 1 - 0 Neptuns Gdańsk 26 października 2013 - 13:00
51. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Ogniwo Borkowo 26 października 2013 - 15:00
52. GTS Goszyn 2 - 0 Orzeł Jasień 26 października 2013 - 13:00
53. GTS II Rusocin 0 - 2 Gedania II Gdańsk 27 października 2013 - 12:00
54. GLKS Różyny 5 - 5 GKS III Kolbudy 26 października 2013 - 15:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
55. Fosfory Wiślinka 1 - 11 GKS III Kolbudy 2 listopada 2013 - 12:45
56. Gedania II Gdańsk 3 - 1 GLKS Różyny 3 listopada 2013 - 11:00
57. Orzeł Jasień 5 - 3 GTS II Rusocin 3 listopada 2013 - 11:00
58. Ogniwo Borkowo 4 - 3 GTS Goszyn 3 listopada 2013 - 12:00
59. Neptuns Gdańsk 3 - 2 GTS Mokry Dwór 3 listopada 2013 - 14:00
60. Morena Gdańsk 3 - 2 GTS Rotmanka 3 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
61. GTS Rotmanka 13 - 2 Fosfory Wiślinka 10 listopada 2013 - 13:00
62. GTS Mokry Dwór 5 - 0 Morena Gdańsk 9 listopada 2013 - 14:30
63. GTS Goszyn 2 - 6 Neptuns Gdańsk 9 listopada 2013 - 13:00
64. GTS II Rusocin 1 - 6 Ogniwo Borkowo 9 listopada 2013 - 12:00
65. GLKS Różyny 5 - 4 Orzeł Jasień 9 listopada 2013 - 13:00
66. GKS III Kolbudy 3 - 0 Gedania II Gdańsk 10 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
67. Fosfory Wiślinka 0 - 16 Gedania II Gdańsk 13 kwietnia 2014 - 11:00
68. GKS III Kolbudy 5 - 0 Orzeł Jasień 13 kwietnia 2014 - 16:00
69. GLKS Różyny 4 - 2 Ogniwo Borkowo 12 kwietnia 2014 - 16:00
70. GTS II Rusocin 0 - 3 Neptuns Gdańsk 13 kwietnia 2014 - 13:00
71. GTS Goszyn 4 - 0 Morena Gdańsk 12 kwietnia 2014 - 16:00
72. GTS Mokry Dwór 4 - 2 GTS Rotmanka 12 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. GTS Mokry Dwór 4 - 0 Fosfory Wiślinka 16 kwietnia 2014 - 18:00
74. GTS Rotmanka 1 - 1 GTS Goszyn 19 kwietnia 2014 - 16:00
75. Morena Gdańsk 3 - 0 GTS II Rusocin
76. Neptuns Gdańsk 1 - 4 GLKS Różyny 19 kwietnia 2014 - 16:30
77. Ogniwo Borkowo 0 - 4 GKS III Kolbudy 19 kwietnia 2014 - 13:30
78. Orzeł Jasień 4 - 5 Gedania II Gdańsk 19 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
79. Fosfory Wiślinka 2 - 3 Orzeł Jasień 26 kwietnia 2014 - 16:00
80. Gedania II Gdańsk 7 - 3 Ogniwo Borkowo 27 kwietnia 2014 - 13:00
81. GKS III Kolbudy 4 - 2 Neptuns Gdańsk 27 kwietnia 2014 - 14:30
82. GLKS Różyny 6 - 3 Morena Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 16:00
83. GTS II Rusocin 0 - 3 GTS Rotmanka
84. GTS Goszyn 0 - 0 GTS Mokry Dwór 26 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
85. GTS Goszyn 14 - 1 Fosfory Wiślinka 3 maja 2014 - 16:00
86. GTS Mokry Dwór 3 - 0 GTS II Rusocin
87. GTS Rotmanka 2 - 1 GLKS Różyny 3 maja 2014 - 16:00
88. Morena Gdańsk 1 - 2 GKS III Kolbudy 4 maja 2014 - 11:00
89. Neptuns Gdańsk 0 - 6 Gedania II Gdańsk 18 czerwca 2014 - 18:00
90. Ogniwo Borkowo 3 - 7 Orzeł Jasień 4 maja 2014 - 12:00
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
91. Fosfory Wiślinka 2 - 1 Ogniwo Borkowo 10 maja 2014 - 17:00
92. Orzeł Jasień 1 - 7 Neptuns Gdańsk 11 maja 2014 - 15:00
93. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Morena Gdańsk 11 maja 2014 - 11:00
94. GKS III Kolbudy 0 - 2 GTS Rotmanka 11 maja 2014 - 16:00
95. GLKS Różyny 4 - 3 GTS Mokry Dwór 11 maja 2014 - 15:00
96. GTS II Rusocin 0 - 3 GTS Goszyn
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
97. GTS II Rusocin 0 - 3 Fosfory Wiślinka
98. GTS Goszyn 1 - 3 GLKS Różyny 17 maja 2014 - 16:00
99. GTS Mokry Dwór 3 - 0 GKS III Kolbudy 17 maja 2014 - 14:30
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0:0
100. GTS Rotmanka 2 - 3 Gedania II Gdańsk 17 maja 2014 - 16:00
101. Morena Gdańsk 4 - 3 Orzeł Jasień 18 maja 2014 - 11:00
102. Neptuns Gdańsk 0 - 1 Ogniwo Borkowo 18 maja 2014 - 17:00
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
103. Fosfory Wiślinka 1 - 6 Neptuns Gdańsk 24 maja 2014 - 17:00
104. Ogniwo Borkowo 3 - 7 Morena Gdańsk 25 maja 2014 - 12:00
105. Orzeł Jasień 4 - 5 GTS Rotmanka 25 maja 2014 - 15:00
106. Gedania II Gdańsk 1 - 2 GTS Mokry Dwór 25 maja 2014 - 11:00
107. GKS III Kolbudy 4 - 2 GTS Goszyn 25 maja 2014 - 16:00
108. GLKS Różyny 3 - 0 GTS II Rusocin
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
109. GLKS Różyny 3 - 1 Fosfory Wiślinka 31 maja 2014 - 16:00
110. GTS II Rusocin 0 - 3 GKS III Kolbudy
111. GTS Goszyn 1 - 5 Gedania II Gdańsk 31 maja 2014 - 16:00
112. GTS Mokry Dwór 6 - 2 Orzeł Jasień 31 maja 2014 - 18:30
113. GTS Rotmanka 1 - 1 Ogniwo Borkowo 31 maja 2014 - 17:00
114. Morena Gdańsk 2 - 3 Neptuns Gdańsk 1 czerwca 2014 - 11:00
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
115. Fosfory Wiślinka 1 - 7 Morena Gdańsk 7 czerwca 2014 - 17:00
116. Neptuns Gdańsk 0 - 1 GTS Rotmanka 7 czerwca 2014 - 17:00
117. Ogniwo Borkowo 1 - 4 GTS Mokry Dwór 8 czerwca 2014 - 12:00
118. Orzeł Jasień 3 - 6 GTS Goszyn 8 czerwca 2014 - 15:00
119. Gedania II Gdańsk 3 - 0 GTS II Rusocin
120. GKS III Kolbudy 3 - 1 GLKS Różyny 8 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
121. GKS III Kolbudy 3 - 0 Fosfory Wiślinka
122. GLKS Różyny 0 - 2 Gedania II Gdańsk 14 czerwca 2014 - 16:00
123. GTS II Rusocin 0 - 3 Orzeł Jasień
124. GTS Goszyn 3 - 2 Ogniwo Borkowo 14 czerwca 2014 - 16:00
125. GTS Mokry Dwór 3 - 1 Neptuns Gdańsk 14 czerwca 2014 - 17:00
126. GTS Rotmanka 3 - 2 Morena Gdańsk 14 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
127. Fosfory Wiślinka 0 - 3 GTS Rotmanka
128. Morena Gdańsk 1 - 4 GTS Mokry Dwór 21 czerwca 2014 - 17:00
129. Neptuns Gdańsk 3 - 2 GTS Goszyn 21 czerwca 2014 - 17:00
130. Ogniwo Borkowo 3 - 0 GTS II Rusocin
131. Orzeł Jasień 1 - 6 GLKS Różyny 21 czerwca 2014 - 17:00
132. Gedania II Gdańsk 8 - 2 GKS III Kolbudy 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE