12. Fosfory Wiślinka 22 6 2 0 20 27 - 158

Fosfory Wiślinka 2 - 3 Orzeł Jasień 26 kwietnia 2014 - 16:00
Gedania II Gdańsk 7 - 3 Ogniwo Borkowo 27 kwietnia 2014 - 13:00
GKS III Kolbudy 4 - 2 Neptuns Gdańsk 27 kwietnia 2014 - 14:30
GLKS Różyny 6 - 3 Morena Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 16:00
GTS II Rusocin 0 - 3 GTS Rotmanka
GTS Goszyn 0 - 0 GTS Mokry Dwór 26 kwietnia 2014 - 16:00

Grubasy   20.04.2014, 13:50:15
Kolbudy-Neptuns Niedziela 16:00 Mecz Kolejki Wpadka Neptunsa w ostatniej kolejce czy powalcza o druga premiowana pozycje? Grubasy Kolbudy NIEDZIELA NASZA!!!!
 marianoll_glks   20.04.2014, 21:07:47
nie wpadka neptunsa tylko kolego glks jedzie jedzie
 sikor-gedania   20.04.2014, 22:42:03
Marianoll z całym szacunkiem ale to że wbiliscie nam 4 bramki nie znaczy że jesteście super mocni. Po prostu my zagraliśmy beznadziejnie zero skutecznosci zero pomysłu na gre plus nie oszukujmy sie nieogarniety sedzia ktory w obie strony sie mylil. Bez obrazy ale z taką grą jak w sobote ani my ani Wy ligi zawojowac nie zdołamy. Pozdrawiam i powodzenia w nastepnych meczach
 marianoll_glks   21.04.2014, 00:06:56
powiem ci ze sie z toba zgodzic nie moge w b klasie moze wygrac kazdy z kazdym powiedz mi ktory zespul tutaj zasluguje na a klase wedlug mnie kazdy bo szalu w tej a klasie nie ma smialo wy byscie sobie poradzili i my tez dali bysmy rade a po drugie boisko masakra i dlatego ten futbol nie wygladal wgl ale na naszej plycie da sie grac i chlopaki pogrywaja calkiem okej pod okiem nowego trenera
 marianoll_glks   21.04.2014, 00:08:16
ale bledow nawalilem zmeczony jestem juz bidny chlop
 Misiek_MD   21.04.2014, 15:21:45
Zapowiedź meczu Goszyn - Mokry Dwór:
 wojtas777   22.04.2014, 22:11:16
GKS III Kolbudy - Neptuns Gdańsk sobota godzina 17 w Kolbudach mecz przełożony .
 Grubasy   24.04.2014, 20:06:43
Nieladen zachowanie Neptunsa tak chlopaki Nie awansujecie a jeszcze bardziej podrazniliscie Grubasów do Zobaczenia na meczu :)
 MistrzChorejGadki   24.04.2014, 21:42:41
Różyny grały bardzo prosty futbol, jak to się mawia po piłkarsku 'laga' do przodu i napastnicy biegajcie! Co prawda co wygrali to ich, ale na pewno nie zasługiwali na 3 pkt, to Neptuns prowadził przez cały mecz grę. Boisko masakra dla obu zespołów, ale to Neptunsowi bardziej przeszkadzało bo to Oni grali w piłkę, a Różyny kopały tylko do przodu 'lagi', więc dla nich było bez różnicy czy było 'klepisko' czy byłby 'dywan'!
 misiek_glks   24.04.2014, 21:58:51
laga nie laga, klepisko nie klepisko.. w świat pójdzie wynik a nie styl w jakim sie wygrało, bo kto to bedzie w czerwcu pamiętał.. U nas jest plac do gry i staramy sie grać piłką, na klepiskach lepiej nie ryzykowac gry od tyłu bo można stracić bramkę.. Wczoraj też Bayern grał a Real wygra i to się liczy. Neptuns grał piłką, bo nie powiem, że nie , ale czy to przyniosło efekt?
 MistrzChorejGadki   25.04.2014, 00:06:04
U Was jest plac i dokładnie tam było widać, który zespół gra lepiej w piłkę, bo o ile pamięć mnie nie myli to u Was Neptuns wygrał 3-7, bo było gdzie grać, a boisko Neptunsa strasznie im przeszkadzało, bo Oni chcą i potrafią grać fajnie piłką. Wynik poszedł w świat, dokładnie tak jak mówisz, ale na pewno Różyny nie zasłużyły na 3 pkt.
 Grubasy   25.04.2014, 10:42:06
Szkoda tylko że gracze z neptuns narzekajacy na murawę szukali darmowych ptk w meczu z kolbudami . W niedziele w kolbudach jest pokaż i boisko zajęte poprosiliśmy żeby męcz odbył się w sobotę na bardzo dobrej płycie to odmówili i mówili że sobota im nie bo juz dostali pismo i jak coś to już nasza wina i dostaną trzy ptk panowie jeszcze raz tak nie awansuje a my już zalatwilismy mecz na niedziele nie w kolbudach a w Jankowie dużo gorsze boisko ale co neptuns myślal że tak sobie pomoże a przecież tak lubią grać na fajnej płycie i idzie im niby tam dużo lepiej szkoda panowie za wasze zachowanie a i dzięki za podwójne zmotywowani ekipy z kolbud
 misiek_glks   25.04.2014, 11:51:03
tak jak mówisz było 3:7 na naszą niekorzyść. Ale teraz jest u nas zupełnie inaczej niż to było na jesień. Co do tamtego meczu to my prowadziliśmy 1:0 a mogliśmy po 15 minutach 3:0 (dwa razy obrońcy Naptunsa wybili piłkę z linii bramkowej) a tego też już się nie pamięta bo w świat poszedł wynik ;). I też nie mów, że nie załużyliśmy na 3 punkty. Rozumiem gdybyśmy wygrali 1:0 , czy 2:1 , strzelając bramkę w końcówce, ale róznica 3 bramek jest duża więc to nie był przypadek. Liczy się to co w sieci, można sobie grać piłką jak Bayern , Czy Barcelona (po 80 % posiadania piłki) ale tego i tak nikt nie będzie pamiętał. Fajnie, że pokonaliśmy (przed tą kolejką) VICElidera, bo liczymy się w grze, a liga do tego robi się coraz ciekawsza i awansować wciąż może 7 drużyn, czyli ponad 50% całej ligi!
Pozdrawiam i życzę remisów w meczach Grubasy - Neptuns i Goszyn - Mokry Dwór :P
 kakadu   25.04.2014, 14:05:20
Witam. Jak wygląda boisko w Różynach? Typowo b-klasowe czy raczej równo?
 misiek_glks   25.04.2014, 14:39:15
@ kakadu: Jest na prawde równe i bardzo dobre, zdecycowanie lepsze niż na b-klase :)
 wojtas777   25.04.2014, 22:19:32
B III – 81 GKS III Kolbudy - Neptuns Gdańsk 27.04.2014 godz. 14:30 w Jankowie
 marianoll_glks   26.04.2014, 18:10:56
a czym niby neptuns zasluzyl na 3 pkt grali ot tytlu 3 podania i lage tak jak i my wiec o czym wy gadacie u nas tez nie byli lepsi bledy obroncow i bramkarza i strzelili 7 czym sie jaracie
 DamianD90   26.04.2014, 19:44:00
Witajcie wszyscy powiem tak hmmmmmm. byłem na meczu fosfory - orzeł i powiem o pierwszej połowie. mecz był ciekawy pod względem jednej i drugi drużyny . Tak co mogę powiedzieć o Orzeł że pierwszą połowe nic nie grali do puki nie stracili pierwsi bramkę po błędach obrony a obrońcy Orzeł straszy styłu zagrał fatalny mecz i ten wynik nie zasłużony dla Orła niestety tak jest prawada .

Teraz coś powiem o fosforach hmmmmmm że zaczeli zin petem od pierwszej mnuty hmmmmmm i strzeli bramkę pierwsi i że jeszcze mieli dwie setki i to jest ciekawe a co dalej było w pierszej połowie to poniewasz w pięci minut straili dwe bramki ale tak ogólnie był ciekawy

ale Fosfory powinny wygraci mecz i to nawet 4 bramkami było blisko tych bramek POZDRAWIAM.
 kamaczo   26.04.2014, 19:47:35
dajcie wynik Różyn
 kazimierz   26.04.2014, 21:38:40
Zgadzam sie z kolegą, nie Orzeł mecz wygrał a Fosfory go przegrały.Nr 10 mial chyba 5 sytuacji sam na sam i jeszcze min.3-4 sytuacje wybronil nasz bramkarz. Na naszą obrone mam tylko ze to był dla druzyny ciezki tydzień .Poniedziałek wiadomość o śmierci naszego Prezesa i przyjaciela Jerzego Karcz ; wtorek - czwartek różaniec , pogrzeb jego.Gralismy slabo , może niezasluzylismy na wygraną ale piłce liczy się to co wpadnie. Fosfory zagrały mądrze , ambitnie , twardo jeszcze gdzieś za punktu ją.
 marianoll_glks   27.04.2014, 09:03:52
glks morena 6:3
 DamianD90   27.04.2014, 13:45:42
zgadzam się z kolegą. A co do fosfory na pweno gdzieś jeszcze złapią punkty i To jest młody skład ....
 Grubasy   27.04.2014, 13:49:35
Mecz na szczycie juz niedługo do boju Kolbudy! !!!!!
 cristal   27.04.2014, 15:51:05
Gedania 7 - 3 Ogniwo
 kranczips   27.04.2014, 16:31:39
GKS III Kolbudy- Neptuns Gdańsk 4:2
 Grubasy   27.04.2014, 18:41:53
Brawo panowie walka do końca się oplacila myślę że mecz na dobrym poziomie lider zgrania 3 ptk i kolejny krok zrobiony sędzia myślę pozytywnie oceniony Lidera mamy i oddać go nie oddamy !!! Brawo Wojtek interwencja mega i to dało więcej wiary neptuns dobrze piłkarsko miał swoje szanse ale zwycięzca Jest jeden Grubasy niedziela Nasza bramka rasiaka i Radość bezcenna !!!!
 MistrzChorejGadki   27.04.2014, 19:08:14
Kolbudy wygrały zasłużenie, chociaż przy wyniku 2-2 było gorąco! Gratulacje dla lidera, który pokazał charakter i walkę do samego końca! Drużyna Neptuns, to nie ta sama co w poprzedniej rundzie, nie tworzą kolektywu, nie ma atmosfery w drużynie, ciągłe kłótnie i bez sensowne rozmowy między zawodnikami, zamiast wziąć się za grę i grać jak rude jesienną, to wolą sobie pogadać, szkoda mi tej drużyny, bo mają, czy już może mieli potencjał na A klasę, ale jak na razie to kryminał to co Oni grają, ta drużyna straciła charakter.. Pierwsza połowa przespana, zero walki, ambicji, jakiś chęci do grania, truchtali sobie po tym boisku z głową w chmurach. W drugiej połowie wyglądało to trochę lepiej, ale nie na tyle by wygrać z liderem, no cóż jeżeli nie wróci Neptuns z rundy jesiennej to mogą Oni zapomnieć o awansie, przykre lecz prawdziwe. Fajnie że liga się wyrównała, bo następne mecze będę ekscytujące i bardzo ważne, także jako kibic, życzę każdej z drużyn samych zwycięstw i pięknych bramek.