MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Koleczkowo 18 47 15 2 1 52 - 18
2. Kamionka Sopot 18 41 13 2 3 59 - 28
3. GKS Żukowo 18 39 12 3 3 45 - 30
4. AP Gdynia Dąbrowa 18 27 8 3 7 37 - 34
5. Barka Łebno 18 25 7 4 7 41 - 42
6. Latarnik Choczewo 18 24 7 3 8 38 - 38
7. UKS Klukowo 18 24 7 3 8 36 - 37
8. Karlikowo Sopot 18 15 3 6 9 32 - 40
9. GKS Linia 18 9 2 3 13 27 - 51
10. GKS II Kolbudy 18 3 0 3 15 16 - 65
Ostatni komentarz dodał goszyn2011 20.07.2014, 11:15:36
* GKS II Kolbudy wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. UKS Klukowo 1 - 1 Barka Łebno 1 września 2013 - 13:00
2. Kamionka Sopot 3 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 31 sierpnia 2013 - 14:00
3. GKS Linia 2 - 2 GKS II Kolbudy 31 sierpnia 2013 - 17:00
4. Latarnik Choczewo 3 - 1 GKS Żukowo 1 września 2013 - 16:00
5. KKS Koleczkowo 1 - 0 Karlikowo Sopot 1 września 2013 - 12:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
6. Barka Łebno 3 - 3 Karlikowo Sopot 8 września 2013 - 13:00
7. GKS Żukowo 2 - 4 KKS Koleczkowo 7 września 2013 - 17:00
8. GKS II Kolbudy 2 - 3 Latarnik Choczewo 7 września 2013 - 11:00
9. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 GKS Linia 8 września 2013 - 17:30
10. UKS Klukowo 2 - 3 Kamionka Sopot 8 września 2013 - 13:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
11. Kamionka Sopot 3 - 4 Barka Łebno 14 września 2013 - 14:00
12. GKS Linia 1 - 3 UKS Klukowo 14 września 2013 - 17:00
13. Latarnik Choczewo 5 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 14 września 2013 - 16:00
14. KKS Koleczkowo 6 - 1 GKS II Kolbudy 15 września 2013 - 12:00
15. Karlikowo Sopot 2 - 3 GKS Żukowo 15 września 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (46) 
16. Barka Łebno 2 - 4 GKS Żukowo 22 września 2013 - 13:00
17. GKS II Kolbudy 3 - 3 Karlikowo Sopot 22 września 2013 - 11:00
18. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 KKS Koleczkowo 22 września 2013 - 17:30
19. UKS Klukowo 7 - 2 Latarnik Choczewo 22 września 2013 - 13:00
20. Kamionka Sopot 4 - 0 GKS Linia 21 września 2013 - 14:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
21. GKS Linia 0 - 1 Barka Łebno 28 września 2013 - 16:00
22. Latarnik Choczewo 1 - 2 Kamionka Sopot 29 września 2013 - 15:00
23. KKS Koleczkowo 4 - 1 UKS Klukowo 29 września 2013 - 12:00
24. Karlikowo Sopot 1 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 29 września 2013 - 11:00
25. GKS Żukowo 3 - 1 GKS II Kolbudy 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (64) 
26. Barka Łebno 4 - 4 GKS II Kolbudy 6 października 2013 - 13:00
27. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 GKS Żukowo 6 października 2013 - 17:00
28. UKS Klukowo 4 - 2 Karlikowo Sopot 6 października 2013 - 13:00
29. Kamionka Sopot 2 - 1 KKS Koleczkowo 5 października 2013 - 14:00
30. GKS Linia 0 - 4 Latarnik Choczewo 5 października 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
31. Latarnik Choczewo 0 - 0 Barka Łebno 12 października 2013 - 15:00
32. KKS Koleczkowo 5 - 1 GKS Linia 13 października 2013 - 12:00
33. Karlikowo Sopot 0 - 1 Kamionka Sopot 13 października 2013 - 11:00
34. GKS Żukowo 2 - 1 UKS Klukowo 12 października 2013 - 16:00
35. GKS II Kolbudy 0 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 13 października 2013 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
36. Barka Łebno 2 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2013 - 13:00
37. UKS Klukowo 2 - 1 GKS II Kolbudy 20 października 2013 - 13:00
38. Kamionka Sopot 1 - 1 GKS Żukowo 19 października 2013 - 14:00
39. GKS Linia 5 - 3 Karlikowo Sopot 20 października 2013 - 14:00
40. Latarnik Choczewo 0 - 2 KKS Koleczkowo 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
41. KKS Koleczkowo 3 - 1 Barka Łebno 27 października 2013 - 12:00
42. Karlikowo Sopot 1 - 1 Latarnik Choczewo 27 października 2013 - 11:00
43. GKS Żukowo 3 - 2 GKS Linia 26 października 2013 - 15:00
44. GKS II Kolbudy 2 - 13 Kamionka Sopot 27 października 2013 - 11:00
45. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 4 UKS Klukowo 26 października 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (103) 
46. Barka Łebno 5 - 1 UKS Klukowo 19 kwietnia 2014 - 11:00
47. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 Kamionka Sopot 15 kwietnia 2014 - 19:30
48. GKS II Kolbudy 0 - 3 GKS Linia
49. GKS Żukowo 2 - 2 Latarnik Choczewo 12 kwietnia 2014 - 15:00
50. Karlikowo Sopot 1 - 1 KKS Koleczkowo 16 kwietnia 2014 - 17:30
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
51. Karlikowo Sopot 0 - 1 Barka Łebno 27 kwietnia 2014 - 11:00
52. KKS Koleczkowo 3 - 2 GKS Żukowo 27 kwietnia 2014 - 11:00
53. Latarnik Choczewo 3 - 0 GKS II Kolbudy
54. GKS Linia 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 27 kwietnia 2014 - 14:00
55. Kamionka Sopot 5 - 0 UKS Klukowo 26 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
56. Barka Łebno 2 - 4 Kamionka Sopot 3 maja 2014 - 12:00
57. UKS Klukowo 1 - 1 GKS Linia 4 maja 2014 - 12:00
58. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 4 Latarnik Choczewo 3 maja 2014 - 13:30
59. GKS II Kolbudy 0 - 3 KKS Koleczkowo
60. GKS Żukowo 4 - 2 Karlikowo Sopot 4 maja 2014 - 16:00
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
61. GKS Żukowo 3 - 2 Barka Łebno 10 maja 2014 - 16:00
62. Karlikowo Sopot 3 - 0 GKS II Kolbudy
63. KKS Koleczkowo 2 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 11 maja 2014 - 11:00
64. Latarnik Choczewo 1 - 0 UKS Klukowo 10 maja 2014 - 16:00
65. GKS Linia 3 - 5 Kamionka Sopot 11 maja 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
66. Barka Łebno 4 - 3 GKS Linia 18 maja 2014 - 12:00
67. Kamionka Sopot 2 - 1 Latarnik Choczewo 17 maja 2014 - 14:00
68. UKS Klukowo 0 - 2 KKS Koleczkowo 18 maja 2014 - 12:00
69. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 1 Karlikowo Sopot 17 maja 2014 - 13:30
70. GKS II Kolbudy 0 - 3 GKS Żukowo
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (56) 
71. GKS II Kolbudy 0 - 3 Barka Łebno
72. GKS Żukowo 1 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 4 czerwca 2014 - 19:00
73. Karlikowo Sopot 2 - 2 UKS Klukowo 25 maja 2014 - 11:00
74. KKS Koleczkowo 3 - 3 Kamionka Sopot 25 maja 2014 - 11:00
75. Latarnik Choczewo 4 - 2 GKS Linia 24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
76. Barka Łebno 3 - 1 Latarnik Choczewo 1 czerwca 2014 - 12:00
77. GKS Linia 1 - 2 KKS Koleczkowo 1 czerwca 2014 - 14:00
78. Kamionka Sopot 3 - 2 Karlikowo Sopot 31 maja 2014 - 14:00
79. UKS Klukowo 1 - 2 GKS Żukowo 1 czerwca 2014 - 12:00
80. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 GKS II Kolbudy
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (38) 
81. AP Gdynia Dąbrowa 6 - 1 Barka Łebno 8 czerwca 2014 - 17:30
82. GKS II Kolbudy 0 - 3 UKS Klukowo
83. GKS Żukowo 2 - 1 Kamionka Sopot 7 czerwca 2014 - 16:00
84. Karlikowo Sopot 2 - 1 GKS Linia 8 czerwca 2014 - 11:00
85. KKS Koleczkowo 5 - 0 Latarnik Choczewo 8 czerwca 2014 - 11:00
Kolejka 18 - 14. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
86. Barka Łebno 2 - 3 KKS Koleczkowo 14 czerwca 2014 - 17:00
87. Latarnik Choczewo 3 - 4 Karlikowo Sopot 14 czerwca 2014 - 17:00
88. GKS Linia 1 - 4 GKS Żukowo 11 czerwca 2014 - 17:30
89. Kamionka Sopot 3 - 0 GKS II Kolbudy
90. UKS Klukowo 3 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 14 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE