Barka Łebno 2 - 4 GKS Żukowo 22 września 2013 - 13:00
GKS II Kolbudy 3 - 3 Karlikowo Sopot 22 września 2013 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 KKS Koleczkowo 22 września 2013 - 17:30
UKS Klukowo 7 - 2 Latarnik Choczewo 22 września 2013 - 13:00
Kamionka Sopot 4 - 0 GKS Linia 21 września 2013 - 14:00

Mecz pomiędzy UKS-Klukowo-Latarnikiem Choczewo, zmiana godziny na 15.30.
wg mnie w tej kolejce Barka zremisuje , Karlikowo zwyciezy,
KKs jedzie po kolejne 3pkt, Klukowo remis. Kamionka wygrana:)

Powodzenia:)
 wanciak   16.09.2013, 21:35:19
W Łebnie zwycięstwo gospodarzy. ( ps. Ogólnie Barka po tym co pokazała u Nas, porównując do Kamionki i Linii grała bardzo dobrą piłkę - i to taki mój "czarny koń".

W Kolbudach bedą sprężeni na pierwsze zwycięstwo, więc obstawiam gospodarzy, podpierając się ewentualnym remisem.

AP.. Wydaje mi się, że jednak kolejne zdecydowane zwycięstwo Koleczkowa. 1-4 ?

Klukowo naturalnie nie obstawiam.

Kamionka - Linia.. hmm.. Linia w pierwszej połowie grała naprawdę dobrze, zawaliła bardzo drugą.
Obstawiam gości, również podpierając się ewentualnym remisem.
 barcelinho   17.09.2013, 07:43:32
tez cos dodam od siebie :) :
Barka - Zukowo ciezko wskazac faworyta, gks powoli chyba wychodzi z dolka, na tym małym boisku w Łebnie moze pasc kazdy rezultat, stawiam na Barke bo gra bezkompromisowo

Kolbudy - Karlikowo czasem nie poradna gra w obronie, moze przyniesc slaby efekt, tak jak w Koleczkowie, a Karlikowo walczy do konca, chyba zwyciestwo gosci

AP - KKS nie dzielmy skory na niedzwiedziu, bo tejze skory tanio AP nie sprzeda, w pucharze fajnie sobie radza podopieczni pana Czajki a wynik w Choczewie to wypadek przy pracy, ciagle sa malo doświadczona drużyna to moze niewystarczyc, a KKS musi zagrac konsekwentnie, bez glupio straconej bramki

Klukowo - Latarnik hmm...n
 barcelinho   17.09.2013, 07:47:40
Klukowo - Latarnik hmm...na mecz Uks to ja pojade za tydzien bo na kks sie chłopaki mobilizuja, ale tu chyba latarnik nie straci punktow

Kamionka - Linia spk traci ostatnio duzo bramek i to prowadzac w spotknaniu..brak koncentracji? Ale chyba zamaza plame po po porazce z Lebnem
 stawiar8   21.09.2013, 09:10:09
wanciak a tak na marginesie to masz jakiś kompleks na punkcie Kamionki?
 pempi   21.09.2013, 16:45:48
Kamionka 4:0 GKS Linia
 wanciak   21.09.2013, 18:57:53
Nie. Stwierdzam fakty na podstawie gry jaką przedstawiały druzyny w meczu z Nami.
 piotr84   21.09.2013, 19:16:40
Haha chyba na innym meczu byles
 piotr84   21.09.2013, 19:17:07
 wanciak   21.09.2013, 20:49:03
wysyp po zwycięstwie.. standard. Szkoda, że nie mieliście pretensji tydzień temu jak wytypowałem jako JEDYNY poprawnie wasz wynik ;]
 jamba   21.09.2013, 21:29:23
Proszę o podanie strzelców dla Kamionki.
 stawiar8   21.09.2013, 22:52:03
Wanciak-mecz SPK klukowo- strzelacie 2 bramki z wolnego którego nie powinno być i z karnego który zaszłóżenie dla was przyznany ale sami go wam dajemy bramki dla nas pierwsza ze spalonego zgadzam się 3 z karnego którego sam bym nie gwizdnął ale tak na dobrą sprawę nie zrobiliście pół akcji strzeleckiej a my w 2 połowie mieliśmy ich parę więc przestań już opowiadać historię i uznaj wyższość SPK, która zostanie potwierdzona w następnym meczy na Złotym Kłosie i w tabeli
 stawiar8   21.09.2013, 22:57:32
dla SPK na pewno Kamil Stawiarski Grzegorz Pietruczuk Paweł Brandt i Krzysztof Piątkowski
 wanciak   22.09.2013, 03:55:15
ale po co Ty mówisz o meczu między Nami?
Ja mówie o grze przeciwników, czyli różnicy np między Wami a BArką. I na tej podstawie typuje.
 kibickks   22.09.2013, 09:15:46
waniak, prawda jest taka ze mecz meczowi nierówny i składa sie na to sporo czynników. Koleczkowo tez dzisiaj jedzie do AP bez 4podstawowych zawodników a ze składu wypadło 7 graczy i to tez napewno bedzie miało wpływ na gre, ale jedziemy walczyc. Oceniac bedziemy po pierwszej rundzie.
 barcelinho   22.09.2013, 09:37:52
Kibic ma racje, nie zawsze wyniki sa sprawiedliwe, wygrywa lepsza drużyna a sedziowie pracują bezblednie:) trzeba brac na to poprawke, zapominać żyć k olejnym meczem :)
 F1994   22.09.2013, 10:57:52
brawo, w końcu ktoś wyciągnął słuszne wnioski :)
 barcelinho   22.09.2013, 13:22:23
jak tam w Łebnie panowie? :)
 NinjaPDP   22.09.2013, 13:57:05
kolbudy-pdp 3:3 karlikowo grało a kolbudy strzelały no i słaba praca sędziego, ale mecz rozgrywany w spokojnej atmosferze i tak powinno być wszędzie...
 marchew103   22.09.2013, 15:18:19
BARKA ŁEBNO - GKS ŻUKOWO 2:4 Bramki dla Żukowa 3x CHrupek Tomasz, 1x Sidor Michał. Bramki dla Łebna po karnych.
 gorall03   22.09.2013, 18:32:21
bramki dla Klukowa- Gołoś - 2, Lauter - 2, Górecki, Zomkowski, Strongowski (kar)
 maruda   22.09.2013, 19:12:18
UKS-LATARNIK
Bardzo fajny mecz ekipa z Choczewa bardzo zgrana czysto grająca, brawo dla młodego bramkarza . :roll:
 tygrys10   22.09.2013, 20:09:49
Bramki dla Łebna strzelał 2x Sebastian Richter (obie bramki z rzutów karnych)
Barka dała ciała w tym meczu robiąc 3 błędy które konsekwentnie wykorzystało żukowo, barka oczywiście problemy ze skutecznością problemy i słabo trochę bo też było kilka okazji na bramki, zaś żukowo to 4 koksów w obronie których ciężko przejść było, dla małych i skromnych zawodników z barki była to ściana trudna do przebicia... No szkoda że barka słabo trochę zagrała ale niech walczą dalej- miejmy nadzieję że limit głupich błędów wykorzystali i juz nie będą popełniać takich prostackich błędów...
 maruda   22.09.2013, 20:12:37
A jak Koleczkowo :D
 F1994   22.09.2013, 20:36:29
Dąbrowa - Koleczkowo 1:2
 jamba   22.09.2013, 20:47:38
Proszę o strzelców bramek dla Kolbud, Choczewa, AP, Koleczkowa oraz imiona strzelców dla KLUKOWA, rozumiem, że Gołoś to Dariusz ale pozostałych nie znam;)
 kibickks   22.09.2013, 20:58:31
AP Gdynia Dąbrowa - KKS Koleczkowo 1-2 (1-0)
Bramki dla KKSu Turosiński Dawid, Langowski Rafał.

Mecz w pierwszej połowie wyrównany a w drugiej połowie kanonada KKSu dała w efekcie dwie bramki i zwyciestwo:)