MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zenit Łęczyce 22 49 16 1 5 93 - 34
2. Kaszuby Połchowo 22 48 16 0 6 71 - 23
3. Zatoka Puck 22 42 12 6 4 64 - 32
4. Sztorm II Mosty 22 40 12 4 6 54 - 43
5. Klif Chłapowo 22 39 12 3 7 67 - 52
6. MKS II Władysławowo 22 31 10 1 11 65 - 68
7. Huragan Smolno 22 27 8 3 11 42 - 42
8. Relaks Mechowo 22 26 7 5 10 39 - 51
9. Joker Karlikowo Krokowa 22 26 7 5 10 43 - 62
10. Arka Prusewo 22 26 8 2 12 44 - 69
11. Ajax Leśniewo 22 17 5 2 15 49 - 78
12. Zryw Sławoszyno 22 9 3 0 19 34 - 111
Ostatni komentarz dodał zizitop007 06.07.2014, 07:28:43



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
1. Zenit Łęczyce 5 - 3 Ajax Leśniewo 31 sierpnia 2013 - 17:00
2. Zatoka Puck 4 - 1 Arka Prusewo 1 września 2013 - 16:00
3. Sztorm II Mosty 1 - 0 Huragan Smolno 1 września 2013 - 14:00
4. Relaks Mechowo 2 - 2 Joker Karlikowo Krokowa 31 sierpnia 2013 - 17:00
5. MKS II Władysławowo 2 - 0 Kaszuby Połchowo 1 września 2013 - 14:00
6. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Klif Chłapowo 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Ajax Leśniewo 2 - 1 Klif Chłapowo 8 września 2013 - 13:00
8. Kaszuby Połchowo 9 - 1 Zryw Sławoszyno 7 września 2013 - 17:00
9. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 3 MKS II Władysławowo 8 września 2013 - 15:00
10. Huragan Smolno 2 - 1 Relaks Mechowo 8 września 2013 - 12:00
11. Arka Prusewo 1 - 2 Sztorm II Mosty 7 września 2013 - 17:30
12. Zenit Łęczyce 3 - 3 Zatoka Puck 7 września 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
13. Zatoka Puck 4 - 1 Ajax Leśniewo 14 września 2013 - 16:30
14. Sztorm II Mosty 2 - 1 Zenit Łęczyce 15 września 2013 - 15:00
15. Relaks Mechowo 2 - 2 Arka Prusewo 17 listopada 2013 - 11:00
16. MKS II Władysławowo 4 - 1 Huragan Smolno 15 września 2013 - 14:00
17. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 14 września 2013 - 17:00
18. Klif Chłapowo 1 - 3 Kaszuby Połchowo 15 września 2013 - 13:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
19. Ajax Leśniewo 2 - 3 Kaszuby Połchowo 22 września 2013 - 13:00
20. Joker Karlikowo Krokowa 2 - 5 Klif Chłapowo 22 września 2013 - 15:00
21. Huragan Smolno 8 - 0 Zryw Sławoszyno 22 września 2013 - 12:00
22. Arka Prusewo 4 - 2 MKS II Władysławowo 22 września 2013 - 11:00
23. Zenit Łęczyce 6 - 0 Relaks Mechowo 22 września 2013 - 13:00
24. Zatoka Puck 3 - 1 Sztorm II Mosty 21 września 2013 - 16:30
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
25. Sztorm II Mosty 3 - 1 Ajax Leśniewo 29 września 2013 - 15:00
26. Relaks Mechowo 1 - 5 Zatoka Puck 29 września 2013 - 15:00
27. MKS II Władysławowo 0 - 1 Zenit Łęczyce 29 września 2013 - 14:00
28. Zryw Sławoszyno 3 - 5 Arka Prusewo 28 września 2013 - 17:00
29. Klif Chłapowo 6 - 3 Huragan Smolno 29 września 2013 - 13:00
30. Kaszuby Połchowo 4 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
31. Ajax Leśniewo 6 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 6 października 2013 - 13:00
32. Huragan Smolno 1 - 0 Kaszuby Połchowo 6 października 2013 - 15:00
33. Arka Prusewo 1 - 4 Klif Chłapowo 6 października 2013 - 11:00
34. Zenit Łęczyce 8 - 1 Zryw Sławoszyno 5 października 2013 - 17:00
35. Zatoka Puck 6 - 0 MKS II Władysławowo 5 października 2013 - 13:30
36. Sztorm II Mosty 3 - 0 Relaks Mechowo 5 października 2013 - 15:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
37. Relaks Mechowo 3 - 0 Ajax Leśniewo 12 października 2013 - 17:00
38. MKS II Władysławowo 4 - 0 Sztorm II Mosty 13 października 2013 - 13:00
39. Zryw Sławoszyno 1 - 6 Zatoka Puck 13 października 2013 - 12:00
40. Klif Chłapowo 2 - 3 Zenit Łęczyce 13 października 2013 - 13:00
41. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Arka Prusewo 12 października 2013 - 16:00
42. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 2 Huragan Smolno 13 października 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
43. Ajax Leśniewo 2 - 3 Huragan Smolno 20 października 2013 - 13:00
44. Arka Prusewo 2 - 5 Joker Karlikowo Krokowa 20 października 2013 - 11:00
45. Zenit Łęczyce 3 - 2 Kaszuby Połchowo 19 października 2013 - 16:00
46. Zatoka Puck 4 - 1 Klif Chłapowo 19 października 2013 - 15:30
47. Sztorm II Mosty 9 - 0 Zryw Sławoszyno 19 października 2013 - 14:00
48. Relaks Mechowo 0 - 2 MKS II Władysławowo 19 października 2013 - 17:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
49. MKS II Władysławowo 12 - 0 Ajax Leśniewo 27 października 2013 - 13:00
50. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Relaks Mechowo 27 października 2013 - 12:00
51. Klif Chłapowo 4 - 4 Sztorm II Mosty 27 października 2013 - 13:00
52. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Zatoka Puck 26 października 2013 - 15:00
53. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 2 Zenit Łęczyce 27 października 2013 - 13:00
54. Huragan Smolno 2 - 3 Arka Prusewo 27 października 2013 - 12:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (100) 
55. Ajax Leśniewo 3 - 5 Arka Prusewo 3 listopada 2013 - 13:00
56. Zenit Łęczyce 3 - 0 Huragan Smolno 2 listopada 2013 - 13:30
57. Zatoka Puck 0 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 2 listopada 2013 - 14:30
58. Sztorm II Mosty 0 - 7 Kaszuby Połchowo 2 listopada 2013 - 14:00
59. Relaks Mechowo 2 - 3 Klif Chłapowo 2 listopada 2013 - 15:00
Mecz przerwany w 72 min z powodu ciemności
60. MKS II Władysławowo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 3 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
61. Zryw Sławoszyno 3 - 0 Ajax Leśniewo 10 listopada 2013 - 12:00
vo, na boisku 3-4
62. Klif Chłapowo 2 - 3 MKS II Władysławowo 10 listopada 2013 - 13:00
63. Kaszuby Połchowo 4 - 0 Relaks Mechowo 9 listopada 2013 - 12:00
64. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 4 Sztorm II Mosty 9 listopada 2013 - 13:00
65. Huragan Smolno 2 - 2 Zatoka Puck 10 listopada 2013 - 12:00
66. Arka Prusewo 5 - 1 Zenit Łęczyce 10 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (62) 
67. Ajax Leśniewo 4 - 3 Zenit Łęczyce 13 kwietnia 2014 - 14:00
68. Arka Prusewo 0 - 0 Zatoka Puck 13 kwietnia 2014 - 13:00
69. Huragan Smolno 2 - 3 Sztorm II Mosty 13 kwietnia 2014 - 12:00
70. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 2 Relaks Mechowo 13 kwietnia 2014 - 14:00
71. Kaszuby Połchowo 16 - 0 MKS II Władysławowo 12 kwietnia 2014 - 12:00
72. Klif Chłapowo 4 - 2 Zryw Sławoszyno 13 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (43) 
73. Klif Chłapowo 5 - 4 Ajax Leśniewo 19 kwietnia 2014 - 16:30
74. Zryw Sławoszyno 1 - 2 Kaszuby Połchowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
75. MKS II Władysławowo 6 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 19 kwietnia 2014 - 14:00
76. Relaks Mechowo 2 - 0 Huragan Smolno 19 kwietnia 2014 - 16:00
77. Sztorm II Mosty 3 - 0 Arka Prusewo 19 kwietnia 2014 - 16:00
vo, na boisku 1-2
78. Zatoka Puck 1 - 5 Zenit Łęczyce 19 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (28) 
79. Ajax Leśniewo 1 - 3 Zatoka Puck 27 kwietnia 2014 - 14:00
80. Zenit Łęczyce 3 - 0 Sztorm II Mosty 27 kwietnia 2014 - 14:30
81. Arka Prusewo 0 - 3 Relaks Mechowo 27 kwietnia 2014 - 13:00
82. Huragan Smolno 1 - 3 MKS II Władysławowo 27 kwietnia 2014 - 12:00
83. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 1 Zryw Sławoszyno 27 kwietnia 2014 - 14:00
84. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Klif Chłapowo 26 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
85. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Ajax Leśniewo 3 maja 2014 - 16:00
86. Klif Chłapowo 2 - 2 Joker Karlikowo Krokowa 4 maja 2014 - 14:00
87. Zryw Sławoszyno 0 - 2 Huragan Smolno 3 maja 2014 - 17:00
88. MKS II Władysławowo 3 - 4 Arka Prusewo 4 maja 2014 - 14:00
89. Relaks Mechowo 0 - 4 Zenit Łęczyce 4 maja 2014 - 13:00
90. Sztorm II Mosty 1 - 1 Zatoka Puck 4 maja 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (49) 
91. Ajax Leśniewo 3 - 5 Sztorm II Mosty 11 maja 2014 - 14:00
92. Zatoka Puck 3 - 1 Relaks Mechowo 10 maja 2014 - 17:00
93. Zenit Łęczyce 7 - 0 MKS II Władysławowo 10 maja 2014 - 13:30
94. Arka Prusewo 4 - 2 Zryw Sławoszyno 11 maja 2014 - 13:00
95. Huragan Smolno 6 - 2 Klif Chłapowo 11 maja 2014 - 12:00
96. Joker Karlikowo Krokowa 0 - 4 Kaszuby Połchowo 11 maja 2014 - 14:00
vo, na boisku 3-4
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
97. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 0 Ajax Leśniewo 18 maja 2014 - 14:00
vo, na boisku 1-1
98. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Huragan Smolno 17 maja 2014 - 17:00
99. Klif Chłapowo 4 - 1 Arka Prusewo 18 maja 2014 - 14:00
100. Zryw Sławoszyno 1 - 14 Zenit Łęczyce 17 maja 2014 - 17:00
101. MKS II Władysławowo 6 - 2 Zatoka Puck 18 maja 2014 - 14:00
102. Relaks Mechowo 2 - 2 Sztorm II Mosty 17 maja 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (68) 
103. Ajax Leśniewo 2 - 2 Relaks Mechowo 25 maja 2014 - 14:00
104. Sztorm II Mosty 5 - 2 MKS II Władysławowo 25 maja 2014 - 16:00
105. Zatoka Puck 6 - 0 Zryw Sławoszyno 24 maja 2014 - 17:00
106. Zenit Łęczyce 0 - 3 Klif Chłapowo 24 maja 2014 - 17:00
107. Arka Prusewo 0 - 1 Kaszuby Połchowo 25 maja 2014 - 13:00
108. Huragan Smolno 2 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 25 maja 2014 - 12:00
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
109. Huragan Smolno 3 - 3 Ajax Leśniewo 1 czerwca 2014 - 12:00
110. Joker Karlikowo Krokowa 6 - 2 Arka Prusewo 1 czerwca 2014 - 14:00
111. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Zenit Łęczyce 1 czerwca 2014 - 17:00
112. Klif Chłapowo 5 - 2 Zatoka Puck 1 czerwca 2014 - 14:00
113. Zryw Sławoszyno 3 - 2 Sztorm II Mosty 31 maja 2014 - 17:00
114. MKS II Władysławowo 1 - 2 Relaks Mechowo 1 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
115. Ajax Leśniewo 5 - 2 MKS II Władysławowo 8 czerwca 2014 - 15:15
116. Relaks Mechowo 6 - 0 Zryw Sławoszyno 8 czerwca 2014 - 13:00
117. Sztorm II Mosty 1 - 4 Klif Chłapowo 8 czerwca 2014 - 16:00
118. Zatoka Puck 3 - 1 Kaszuby Połchowo 7 czerwca 2014 - 17:00
119. Zenit Łęczyce 4 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 7 czerwca 2014 - 17:00
120. Arka Prusewo 0 - 2 Huragan Smolno 8 czerwca 2014 - 13:00
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Arka Prusewo 3 - 1 Ajax Leśniewo 14 czerwca 2014 - 18:00
122. Huragan Smolno 0 - 1 Zenit Łęczyce 15 czerwca 2014 - 11:00
123. Joker Karlikowo Krokowa 0 - 6 Zatoka Puck 15 czerwca 2014 - 14:00
124. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Sztorm II Mosty 14 czerwca 2014 - 16:00
125. Klif Chłapowo 3 - 3 Relaks Mechowo 15 czerwca 2014 - 14:00
126. Zryw Sławoszyno 5 - 4 MKS II Władysławowo 14 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
127. Ajax Leśniewo 4 - 3 Zryw Sławoszyno 22 czerwca 2014 - 14:00
128. MKS II Władysławowo 1 - 3 Klif Chłapowo 21 czerwca 2014 - 17:00
129. Relaks Mechowo 1 - 4 Kaszuby Połchowo 21 czerwca 2014 - 17:00
130. Sztorm II Mosty 1 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 22 czerwca 2014 - 17:00
131. Zatoka Puck 0 - 0 Huragan Smolno 21 czerwca 2014 - 17:00
132. Zenit Łęczyce 13 - 0 Arka Prusewo 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE