Kaszuby Połchowo 4 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 28 września 2013 - 16:00

5. Tu także wyczuwam remis.
6. Atut boiska zdecydowanie przyczyni się do 3 pkt dla Połchowa.
 Kokoloko   28.09.2013, 18:10:04
Kaszuby Połchowo - Joker 4:0
mecz przerwany w 85min z powodu awantury graczy z Karlikowa, zachowanie tego zespołu i kibiców najlepiej pozostawić bez komentarza
 luk77asz15   28.09.2013, 18:17:05
Zryw - Arka do przerwy 2:2
na początku drugiej połowy Arka zdobywa 3 bramkę i na razie prowadzi
 luk77asz15   28.09.2013, 19:15:02
Sławoszyno - Arka 3:5(2:2)
 Jamer   28.09.2013, 20:16:45
Arkadiusz Borawski z Rumi najbardziej przybity sędzia którego widziałem od czasu kiedy gram a to już 15lat więc mam spore doświadczenie jeżeli daje się kartki zawodnikowi faulowanemu to szczyt głupoty skąd pzpn bierze takich kretynów więcej drużyn może to potwierdzić np drużyna Smolna pozdrawiam. Więc nikt niech się nie dziwi że drużyna Karlikowa zeszła z boiska.
 wezsiejo   28.09.2013, 20:20:01
co do meczu Jokera .. było 3:0 i jest zaliczony jako walkower ... a kibice zachowywali się w sposób naturalny . bo kto by sie nie wkurzyl jeśli sędzia sedziuje.tylko w 1 strone , i 3 czerwone kartki ? przesada !!!!! gra byłaby inna gdyby sędzia był po 2 stronach . !
 wezsiejo   28.09.2013, 20:29:29
 resik   28.09.2013, 20:35:47
po pierwsze zawodnik faulowany dostal kartke za to ze odrazu lecial do sedziego z lapami uzywajac słow baaardzo wulgarnych i obrazliwych. Po drugie jezeli z premedytacja od tylu kopie sie zawodnika to sie dziwisz ze dostaje kartke ? i po trzecie zawodnik ktory pierwszy dostal czerwona kartke na moje oko mial z 2 promile i "wezsiejo" jakby sedzia dobrze sedziowal pewnie wygralibyscie 16:0 bo on podyktowal nam 6 rzutow karnych i 2 razy nam wykonywal wolnego ciesz sie synek ze nie dostaliscie 7:0 a tylko 4...
 Rothen   28.09.2013, 20:44:43
Mecz nie będzie jako walkower. Spotkanie przerwano przy stanie 4:0 i taki też wynik z boiska zostanie utrzymany.
 wezsiejo   28.09.2013, 20:45:15
2 promile ? hahaha , ogar człowieku ! to że ktoś mówił prawdę i głośno krzyczał i śpiewał o Jokerze to nie znaczy ze mial 2 promile .. prawda jest taka ze pił , nie powiem ze nie . ale nie kurde 2 promile !!!
 resik   28.09.2013, 20:49:08
szkoda ze przez to wyzywal sedziego i dostal za to 2 zolte kartki :(
 wezsiejo   28.09.2013, 20:53:34
wygraliście czyli uważacie że sędzia jest ok i super sędziował , a jeśli byscie przegrali to chciałabym zobaczyc wasza reakcję ... w Karwii tak samo sędziował !
 resik   28.09.2013, 20:55:21
nie mowie ze sedziowal dobrze popelnil kilka bledow zle kilka razy pokazal aut a jak byl faul to zazwyczaj w srodku pola albo z dala od pola bramkowego nie mialo to wiekszego wplywu na wynik
 wezsiejo   28.09.2013, 21:04:14
no tak tak , oczywiście .... wygrali lepsi i tyle , po co drazyć temat..... ale było widać ze po "waszej" stronie był sędzia ! .
 Jamer   28.09.2013, 21:08:13
on sie nawet do ligi podwórkowej nie nadaje pamietejcie ze rudy zawsze jest falszywy
 Rothen   28.09.2013, 21:11:31
Ale co to za gdybanie, że my (czyt. Kaszuby) byśmy narzekali na sędziego ? Nie chce odkopywać starych meczów ale przypomnijcie sobie spotkanie między Kaszubami a Jokerem w Pucharze Polski. Sędzia uznał dla was bramkę, gdzie piłka była pół metra od linii bramkowej w boisku, i podyktował rzut karny za faul minimum metr przed polem karnym. Następnie porównajcie sobie zachowanie Kaszub, a Wasze. Z całym szacunkiem, ale u was to był kryminał i wasi zawodnicy dostaną po 8 spotkań zawieszenia. Dostaniecie karę za przerwanie meczu z powodu chuligaństwa. Takie są fakty.

Inna sprawa, że to iż nie ma tego sędziego zapisanego w B klasie to dlatego, że zawsze zapisuje się sedzięgo w najwyżej klasie rozgrywkowej w jakiej ma papiery na sędziowanie, zapewne może w A klasie czy Okręgówce to też w niższych klasach rozgrywkowych też jak najbardziej ma prawo.
 wezsiejo   28.09.2013, 21:12:02
jak to Gufi śpiewał : RUDY TO FALSZYWY XD
 wezsiejo   28.09.2013, 21:15:42
mówisz po co odkopywać stare mecze a sam to robisz ... !
 Kokoloko   28.09.2013, 21:20:05
Potwierdzam co do Pucharu Polski, 1 niesłusznie uznana bramka i jeden niesłuszny karny - ale k...a to nie jest Liga Mistrzów! Trzeba zachowywać się z honorem i przyjąć taką decyzję, dzisiaj Joker tak czy siak nie ma szans z Kaszubami piłkarsko i żaden sędzia tego nie zmieni.
 wezsiejo   28.09.2013, 21:23:45
hahhahahahhaha . ! ZOBACZYMY JESZCZE !! .
 prokurator1   28.09.2013, 21:30:40
to ciekawie widze bylo dzis na boiskach. najwazniejsze ze arka ma 3 punkty
 luk77asz15   28.09.2013, 21:47:09
prokurator no ma Arka 3 punkty ale na koniec pierwszej połowy należał się karny dla Sławoszyna i czerwień dla obrońcy Arki( zawodnik Sławoszyna wychodzi sam na sam obrońca go w polu karnym tnie) Sędzia daje tylko żółtą kartkę i rzut wolny z szesnastki. I kto wie jak by się ułożyło
O dziwo na tym meczu było 3 sędziów, dwóch młodych chłopaków( może 2 lata młodszych od głównego) próbowali się uczyć ale główny miał to gdzieś co pokazywali, gwizadał swoje
 prokurator1   28.09.2013, 22:02:05
karnego napewno nie powinno byc bo akurat to o czym piszesz dzialo sie poza polem karnym. A co do kartki to jest to kwestja sporna. a ci boczni zeczywiscie niewiem poco wogle przyjechali
 Ronaldinho9   28.09.2013, 22:07:48
A jutro fajny meczyk w Mechowej. Ciekawe czy relaks postawi się liderowi?? Znając niechęć piłkarzy z mechowa zbiorą pełny skład. Z moich skromnych informacji wychodzi, że w Zatoce zabraknie podstawowego bramkarza, więc może być ciekawie. Szreder zakończył swoje wystepy w drużynie Zatoki i z moich informacji wynika, że w Zatoce juz nie zagra. Szkoda chłopaka mimo swojego porywczego charakteru wnosił cos do drużyny.
 luk77asz15   28.09.2013, 22:23:43
Ronaldinho9 pytanie po co ferment siejesz co się dzieje w Zatoce, raczej to jest nasza sprawa i to powinno zostać w szatni naszej a nie że wyciągasz to na forum i upubliczniasz. Się uczepiłeś Zatoki jak rzep psiego ogona. Jakoś jak Zatoce nie szło w tamtym sezonie to się tak nie udzielałeś na forum, jak teraz
 chudy206   28.09.2013, 23:07:03
"Ronaldinho9" ty mi zycia nie bedziesz układał (skad ty masz takie informacje). Nie kończe i w najbliższym czasie nie mam takiego zamiaru. Jeżeli będzie awans to sie zastanowie bo tyle obiecałem sezon do końca a wtedy zobaczymy. Dla twojej informacji jutro nie zagram chociaz jestem do dyspozycji trenera w niezłej formie. Jego decyzją nie zagram w tym meczu. Szanuje jego decyzje choć jest mi z tym cieżko bo każdy chce grać, ale taka jest piłka co będzie pózniej to juz czas pokaże. Chłopaki sa w dobrej formie i rzekomy brak naszego bramkarza napewno nam nie przeszkodzi. Skromnie obstawiam 0:5 w nasza strone he he
 chudy206   28.09.2013, 23:19:55
"Ronaldinho9" a może.... choc nie chce mi sie w to wierzyć.
 Ronaldinho9   29.09.2013, 03:39:27
Każdy może pisać co chce jest wolność słowa
 colddog   29.09.2013, 12:40:36
"wezsiejo" jeśli zawodnicy Kaszub oraz inne osoby trzecie twierdzą że są lepsi piłkarsko na boisku następnie potem dowodzą tego w meczu a wy sapiecie się do sędziego jako głównego sprawcy zwycięstwa Połchowa to znaczy że albo macie coś z deklem. Zamiast zamknąć dzioby i pokazać się na boisku to wydaje się wam że siłą nakłonicie kogoś do zwycięstwa... Żałosne...
Relaks -ZATOKA 1:5 (0:0)

Bramki dla ZATOKI :Łukasz Drews 3, Michał Wychert, Michał Chrobak.

Pierwsi bramkę zdobywają gospodarze( wolny prawie z połowy boiska), Zatoka wyrównała po kilku minutach. Od 60 min. Mechowo grało w 10 po drugiej żółtej kartce dla jednego ze swoich zawodników.
W Relaksie zbrakło kilku piłkarzy z podstawowego składu natomiast w bramce Zatoki z konieczności musiał stanąć zawodnik z pola.Gospodarze nawet grając w 10 walczyli do końca i zagrali niezłe spotkanie.
 Barti   29.09.2013, 17:45:59
zabrakło miało być sorry : :$
 pestek99   29.09.2013, 18:31:45
sprzedany sędzia w meczu Zenit Łęczyce - MKS Władysławowo . Pewna wygrana Zenitu, mimo wielkiej przewagi Zenitu zakończyło się szczęśliwie dla gospodarzy tylko 1:0.
 luk77asz15   29.09.2013, 18:38:47
Z tego co mówił Mieti po meczu to Mechowo ma być rozwiązane. Mam nadzięję że sobie poukładają wszystko i będą grać dalej
 jprd_91@wp.pl   29.09.2013, 20:30:10
musze potwierdzic te informacje Mieti jedzie jutro do zwiazku i wycofuje druzyne. Tak mowili koledzy z klubu Relaks Mechowo
 wisionkak   30.09.2013, 18:48:22
Joker chodzil do lasu wciagac jakies swinstwo nawet dwoch zawodnikow w przerwie miedzy jedna a druga polowa meczu pobieglo po dopalecze bo jak widac sam alkohol juz im nie wystarczyl zeby wytrzymac 90 minut na boisku. Gratuluje glupoty
 Kokoloko   30.09.2013, 19:34:22
oby Batman ich dorwał
 Aojaa   01.10.2013, 15:10:30
wisionkak powiedz mi skąd masz takie informacje o Jokerze ?
 resik   01.10.2013, 15:16:49
od Batmana
 wezsiejo   01.10.2013, 15:23:14
no dokładnie , skad takie info o Jokerze !?
 Rothen   01.10.2013, 16:18:57
Hentai Kamen wszystko zdradził.
 jokero55   01.10.2013, 20:05:36
hahaha *wisionkak ogarnij sie koles :huh:
 Kokoloko   01.10.2013, 21:48:20
Relaks ma być zastąpionym w rozgrywkach nowym zespołem - Batmanem Ełganowo =>potwierdzone info
 Rothen   01.10.2013, 22:57:30
ten nowy zespół przystąpi do rozgrywek w drugiej cześci sezonu ?
 Kokoloko   02.10.2013, 08:02:59
prawdopodobnie od nowej rundy z zerowym dorobkiem punktowym
 Barti   05.10.2013, 17:50:47
ehh,no.tak czerwona była kilka minut póżniej .żółtą dostał ten zawodnik ,który drugi z boiska.wyleciał.
 zizitop007   06.10.2013, 21:51:56
Witam. Wracając do meczu ARKI to przy tym faulu przy polu karnym to dostal nie ten zawodnik co faulowal :-) tylko inny i ten inny później tez dostal żółta i sedzia zapomnial ze miał już zulta i powinien wylecieć z boiska !!! Trener Ark isie skumał i szybk ogo zdjął ...FARSA Powienien być walkower dla Slawoszyna