MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 20 52 17 1 2 90 - 24
2. KP Starogard Gdański 20 51 17 0 3 117 - 26
3. Pomezania Malbork 20 45 15 0 5 95 - 28
4. Czarni Przemysław 20 39 13 0 7 77 - 33
5. Pogoń Prabuty 20 33 11 0 9 56 - 50
6. AP Malbork 20 30 10 0 10 61 - 57
7. Meteor Pinczyn 20 28 9 1 10 46 - 67
8. Sobieski Gniew 20 27 9 0 11 55 - 48
9. Bałtyk Sztutowo 20 10 3 1 16 22 - 111
10. Olimpico Malbork 20 9 3 0 17 24 - 95
11. Sokół Zblewo 20 4 1 1 18 14 - 118
12. Spójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Delta Miłoradz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał majlo18pogoń 22.06.2014, 21:50:43
* Spójnia Sadlinki wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.
* Delta Miłoradz wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
2. Sokół Zblewo 2 - 8 AP Malbork
3. Sobieski Gniew 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
4. Rodło Kwidzyn 6 - 5 Czarni Przemysław
5. Pomezania Malbork - Delta Miłoradz
anulowany, było 14-3
6. Pogoń Prabuty 1 - 7 KP Starogard Gdański
7. Olimpico Malbork 1 - 3 Meteor Pinczyn
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. KP Starogard Gdański 2 - 1 Olimpico Malbork
10. Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty
anulowany, było 2-5
11. Czarni Przemysław 1 - 0 Pomezania Malbork
12. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Rodło Kwidzyn
13. AP Malbork 2 - 1 Sobieski Gniew
14. Spójnia Sadlinki - Sokół Zblewo
anulowany, było 2-1
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
16. Sobieski Gniew - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 9-0
17. Rodło Kwidzyn 6 - 2 AP Malbork
18. Pomezania Malbork 13 - 0 Bałtyk Sztutowo
19. Pogoń Prabuty 1 - 5 Czarni Przemysław
20. Olimpico Malbork - Delta Miłoradz
anulowany, było 8-1
21. Meteor Pinczyn 0 - 14 KP Starogard Gdański
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
23. Delta Miłoradz - Meteor Pinczyn
anulowany, było 3-4
24. Czarni Przemysław 2 - 1 Olimpico Malbork
25. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Pogoń Prabuty
26. AP Malbork 1 - 3 Pomezania Malbork
27. Spójnia Sadlinki - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-8
28. Sokół Zblewo 1 - 6 Sobieski Gniew
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
30. Rodło Kwidzyn 14 - 0 Sokół Zblewo
31. Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 11-1
32. Pogoń Prabuty 0 - 4 AP Malbork
33. Olimpico Malbork 7 - 2 Bałtyk Sztutowo
34. Meteor Pinczyn 1 - 0 Czarni Przemysław
35. KP Starogard Gdański - Delta Miłoradz
anulowany, było 13-0
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
37. Czarni Przemysław 3 - 0 KP Starogard Gdański
38. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Meteor Pinczyn
39. AP Malbork 1 - 3 Olimpico Malbork
40. Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty
anulowany, było 0-7
41. Sokół Zblewo 0 - 5 Pomezania Malbork
42. Sobieski Gniew 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
44. Pomezania Malbork 3 - 1 Sobieski Gniew 23 października 2013
45. Pogoń Prabuty 7 - 0 Sokół Zblewo
46. Olimpico Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 2-2
47. Meteor Pinczyn 1 - 5 AP Malbork
48. KP Starogard Gdański 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
49. Delta Miłoradz - Czarni Przemysław
anulowany, było 1-8
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
51. Bałtyk Sztutowo - Delta Miłoradz
anulowany, było 3-1
52. AP Malbork 4 - 1 KP Starogard Gdański
53. Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn
anulowany, było 0-2
54. Sokół Zblewo 1 - 5 Olimpico Malbork
55. Sobieski Gniew 1 - 2 Pogoń Prabuty
56. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
58. Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło Kwidzyn
59. Olimpico Malbork 2 - 3 Sobieski Gniew
60. Meteor Pinczyn 6 - 0 Sokół Zblewo
61. KP Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 19-0
62. Delta Miłoradz - AP Malbork 23 października 2013
anulowany, było 2-6
63. Czarni Przemysław 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
65. AP Malbork 0 - 3 Czarni Przemysław
66. Spójnia Sadlinki - Delta Miłoradz
anulowany, było 0-14
67. Sokół Zblewo 0 - 8 KP Starogard Gdański
68. Sobieski Gniew 4 - 3 Meteor Pinczyn
69. Rodło Kwidzyn 15 - 0 Olimpico Malbork
70. Pomezania Malbork 4 - 2 Pogoń Prabuty
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (67) 
72. Olimpico Malbork 1 - 11 Pomezania Malbork
73. Meteor Pinczyn 3 - 3 Rodło Kwidzyn
74. KP Starogard Gdański 4 - 1 Sobieski Gniew
75. Delta Miłoradz - Sokół Zblewo
anulowany, było 1-2
76. Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 3-0 vo
77. Bałtyk Sztutowo 2 - 7 AP Malbork
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
79. Spójnia Sadlinki - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 3-2
80. Sokół Zblewo 0 - 5 Czarni Przemysław
81. Sobieski Gniew - Delta Miłoradz
anulowany, było 3-0 vo
82. Rodło Kwidzyn 1 - 2 KP Starogard Gdański
83. Pomezania Malbork 5 - 1 Meteor Pinczyn
84. Pogoń Prabuty 4 - 3 Olimpico Malbork
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
86. Meteor Pinczyn 3 - 4 Pogoń Prabuty
87. KP Starogard Gdański 2 - 3 Pomezania Malbork
88. Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-3 vo
89. Czarni Przemysław 1 - 4 Sobieski Gniew
90. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Sokół Zblewo
91. AP Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 9-1
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
93. AP Malbork 9 - 3 Sokół Zblewo
94. Bałtyk Sztutowo 1 - 6 Sobieski Gniew
95. Czarni Przemysław 0 - 1 Rodło Kwidzyn
97. KP Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Prabuty
98. Meteor Pinczyn 4 - 0 Olimpico Malbork 22 marca 2014
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
100. Olimpico Malbork 0 - 23 KP Starogard Gdański
102. Pomezania Malbork 7 - 2 Czarni Przemysław
103. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
104. Sobieski Gniew 1 - 2 AP Malbork
Pauza: Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty, Meteor Pinczyn,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
108. AP Malbork 0 - 5 Rodło Kwidzyn
109. Bałtyk Sztutowo 1 - 13 Pomezania Malbork
110. Czarni Przemysław 1 - 3 Pogoń Prabuty
112. KP Starogard Gdański 5 - 0 Meteor Pinczyn
Pauza: Olimpico Malbork, Sobieski Gniew, Sokół Zblewo,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
115. Olimpico Malbork 0 - 3 Czarni Przemysław
116. Pogoń Prabuty 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
117. Pomezania Malbork 3 - 1 AP Malbork
119. Sobieski Gniew 11 - 0 Sokół Zblewo
Pauza: Rodło Kwidzyn, Meteor Pinczyn, KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
121. Sokół Zblewo 0 - 3 Rodło Kwidzyn
123. AP Malbork 2 - 5 Pogoń Prabuty
124. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Olimpico Malbork
125. Czarni Przemysław 12 - 1 Meteor Pinczyn
Pauza: KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork, Sobieski Gniew,
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
128. KP Starogard Gdański 6 - 2 Czarni Przemysław
129. Meteor Pinczyn 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
130. Olimpico Malbork 0 - 3 AP Malbork
132. Pomezania Malbork 10 - 0 Sokół Zblewo
133. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Sobieski Gniew
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
135. Sobieski Gniew 4 - 3 Pomezania Malbork
136. Sokół Zblewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
138. AP Malbork 0 - 6 Meteor Pinczyn
139. Bałtyk Sztutowo 2 - 9 KP Starogard Gdański
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpico Malbork, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
143. KP Starogard Gdański 4 - 0 AP Malbork
145. Olimpico Malbork 0 - 3 Sokół Zblewo
146. Pogoń Prabuty 2 - 3 Sobieski Gniew
147. Pomezania Malbork 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Meteor Pinczyn, Bałtyk Sztutowo, Czarni Przemysław,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
149. Rodło Kwidzyn 4 - 3 Pogoń Prabuty
150. Sobieski Gniew 3 - 0 Olimpico Malbork
151. Sokół Zblewo 1 - 3 Meteor Pinczyn
154. Bałtyk Sztutowo 0 - 9 Czarni Przemysław
Pauza: AP Malbork, KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
156. Czarni Przemysław 8 - 0 AP Malbork
158. KP Starogard Gdański 9 - 0 Sokół Zblewo
159. Meteor Pinczyn 3 - 0 Sobieski Gniew
160. Olimpico Malbork 0 - 3 Rodło Kwidzyn
161. Pogoń Prabuty 2 - 5 Pomezania Malbork
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
163. Pomezania Malbork 3 - 0 Olimpico Malbork
164. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Meteor Pinczyn
165. Sobieski Gniew 1 - 2 KP Starogard Gdański
168. AP Malbork 10 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Czarni Przemysław, Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
171. Czarni Przemysław 3 - 1 Sokół Zblewo
173. KP Starogard Gdański 4 - 3 Rodło Kwidzyn
174. Meteor Pinczyn 0 - 2 Pomezania Malbork
175. Olimpico Malbork 0 - 3 Pogoń Prabuty
Pauza: Sobieski Gniew, Bałtyk Sztutowo, AP Malbork,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
177. Pogoń Prabuty 2 - 1 Meteor Pinczyn
178. Pomezania Malbork 1 - 5 KP Starogard Gdański
180. Sobieski Gniew 1 - 6 Czarni Przemysław
181. Sokół Zblewo 2 - 2 Bałtyk Sztutowo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE