3. Pomezania Malbork 20 45 15 0 5 95 - 28
4. Czarni Przemysław 20 39 13 0 7 77 - 33
9. Bałtyk Sztutowo 20 10 3 1 16 22 - 111
10. Olimpico Malbork 20 9 3 0 17 24 - 95
11. Sokół Zblewo 20 4 1 1 18 14 - 118
12. Spójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Delta Miłoradz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał majlo18pogoń 22.06.2014, 21:50:43

* Spójnia Sadlinki wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.
* Delta Miłoradz wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

Rajser   22.05.2014, 22:06:05
Powodzenia Prabuty, zapowiada się zacięty mecz w Kwidzynie 8)
 damin13   23.05.2014, 18:08:43
Zaciety prosze cie . Po pierwsze gralismy w Korzeniewie. Po drugie SEDZIA !!!!Podyktowal karnego z kapelusza gosciu wydarl sie ze az w Prabutach go uslyszeli. A dla nas niepodyktowal dwoch ewidentnych karnych tak po prostu nie mozna sedziowac to jest krzywda dla chlopakow z Prabut nas bylo 14 a ich z (rocz 2000) z 19. A po trzecie . Gral rocznik 2000 gdyby byly zmiany na kartki nie na lotne kwidzyn by sobie nie pogral i zapewne dostali by z pietnastaka .
 damin13   23.05.2014, 18:11:22
A i wynik 4:3 dla kwidzyna (0:3) bramki
2xMichal Łozinski
Adrian Dabrowski Jeszcze raz pzdr dla sedziego :\
 Rajser   23.05.2014, 19:20:03
Dobra spokojnie luzik mecz był dobry...

Halo ludzie wygrywaliście 0-3 postaraliśmy sie i udało się zatrzymać 3 pkt :P pzdr nie dla sędziego tylko dla twoich ziomków
 majlo18pogoń   23.05.2014, 20:45:17
Halo, nie wy tylko sędzia. Człowieku może jeszcze powiesz, że sędzia nie sędziował na was?
 Rajser   23.05.2014, 22:19:24
no chyba nie powiesz ze dla was nie sędziował dobra ziomek może zasad piłki nożnej się naucz to możemy popisać ok? 8)
 majlo18pogoń   23.05.2014, 22:57:47
Śmieszny jesteś, tyle ci powiem.
 rodełko30   23.05.2014, 23:11:07
Żal dupe ściska ;)
Powiem tyle , poszliśmy wam na łaskę i mecz rozegraliśmy w piątek , więc nie powinniście narzekać , że w korzeniewie :) . A co do zmian lotnych to trenerzy się dogadali , więc nie narzekajcie :)
 KOP21   24.05.2014, 06:39:40
majlo prawda jest taka, że sędziowie w naszych meczach gwiżdżą strasznie. Ten popełniał błędy w jedną i drugą stronę. I nie mów, że przegraliście przez sędziego. To, że w pierwszej połowie oddaliście 4-5 strzałów i 3 z nich zakończyły się golami to tylko i wyłącznie zasługa naszego bramkarza. Taka prawda, to nie był jego dzień. Ale spójrz obiektywnie ile my sytuacji mieliśmy i strzałów w pierwszej połowie. Wasz bramkarz za to spisywał się bardzo dobrze. A druga połowa? Ile razy byliście pod naszą bramką? 3? 4? Max 5. Więc przyjmij porażkę jak to się mówi na klatę, a nie zrzucasz na sędziego bo tak najłatwiej. Byś musiał widzieć nasz mecz z Pomezanią co sędzia wyprawiał. Ale mimo, że bardzo nam przeszkadzał to wygraliśmy ;)
 FIFI1998   24.05.2014, 10:10:00
Koledzy z Pogoni nie wdawajcie się nie potrzebne dyskusję z tymi psełdo zawodnikami z Kwidzyna dla waszego trenera jak i da mnie to wygrali9ście ten mecz . Dyskutowanie o wyniku jak i o sędziowaniu jest zbędne Rodło już pokazało w zeszłym sezonie ( seniorzy ) jak przekupuje się sędziów za piwo . Myślę ze tym razem nie było inaczej . Następny mecz z Rodłem będziemy nagrywać i wtedy zobaczymy jaki będzie wynik .
 Rajser   24.05.2014, 21:32:34
Serio.nie wiem dzieciaki czy was rodzice tak uczą czy co ale się ogarnijcie pogoń w pierwszej polowie sobie poradzili.Niestety dla nich rodło w drugiej połowie rodło się ogarnęło i udało sie strzelić 4 gole w piłce nożnej wszystko jest możliwe