MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sztorm Mosty 26 55 17 4 5 75 - 32
2. Eko-Prod Szemud 26 50 15 5 6 53 - 30
3. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 50 15 5 6 53 - 38
4. Dragon Bojano 26 49 15 4 7 58 - 32
5. KP Sopot 26 46 15 1 10 63 - 41
6. Jantar Swarzewo 26 35 10 5 11 40 - 54
7. Kaszubia Starzyno 26 34 10 4 12 45 - 59
8. GKS II Przodkowo 26 33 9 6 11 53 - 42
9. KP Gdynia 26 33 10 3 13 49 - 49
10. OKS Janowo 26 33 9 6 11 48 - 55
11. Wicher Wierzchucino 26 28 7 7 12 38 - 42
12. Norda Karwia 26 25 8 1 17 58 - 73
13. FC Gowidlino 26 24 7 3 16 46 - 73
14. Celtic Reda 26 23 7 2 17 30 - 89
Ostatni komentarz dodał ekoprod 07.08.2014, 21:55:56



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
1. Sztorm Mosty 1 - 0 Wicher Wierzchucino 24 sierpnia 2013 - 17:30
2. OKS Janowo 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 sierpnia 2013 - 17:00
3. Norda Karwia 2 - 1 Dragon Bojano 24 sierpnia 2013 - 17:00
4. KP Sopot 7 - 0 Celtic Reda 24 sierpnia 2013 - 11:00
5. KP Gdynia 4 - 0 Eko-Prod Szemud 24 sierpnia 2013 - 11:00
6. Kaszubia Starzyno 2 - 1 FC Gowidlino 24 sierpnia 2013 - 17:00
7. Jantar Swarzewo 4 - 2 GKS II Przodkowo 24 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
8. Wicher Wierzchucino 2 - 1 GKS II Przodkowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
9. FC Gowidlino 2 - 2 Jantar Swarzewo 1 września 2013 - 17:00
10. Eko-Prod Szemud 4 - 0 Kaszubia Starzyno 1 września 2013 - 11:00
11. Celtic Reda 1 - 2 KP Gdynia 1 września 2013 - 13:00
12. Dragon Bojano 3 - 0 KP Sopot 31 sierpnia 2013 - 13:00
13. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Norda Karwia 31 sierpnia 2013 - 17:00
14. Sztorm Mosty 1 - 1 OKS Janowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
15. OKS Janowo 4 - 2 Wicher Wierzchucino 7 września 2013 - 17:00
16. Norda Karwia 1 - 2 Sztorm Mosty 7 września 2013 - 17:00
17. KP Sopot 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 września 2013 - 11:00
18. KP Gdynia 0 - 1 Dragon Bojano 8 września 2013 - 11:00
19. Kaszubia Starzyno 2 - 3 Celtic Reda 7 września 2013 - 17:00
20. Jantar Swarzewo 1 - 0 Eko-Prod Szemud 8 września 2013 - 14:00
21. GKS II Przodkowo 5 - 0 FC Gowidlino 8 września 2013 - 15:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
22. Wicher Wierzchucino 1 - 3 FC Gowidlino 15 września 2013 - 14:00
23. Eko-Prod Szemud 0 - 3 GKS II Przodkowo 15 września 2013 - 11:00
24. Celtic Reda 0 - 1 Jantar Swarzewo 15 września 2013 - 13:00
25. Dragon Bojano 0 - 0 Kaszubia Starzyno 14 września 2013 - 16:00
26. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 KP Gdynia 14 września 2013 - 17:00
27. Sztorm Mosty 2 - 0 KP Sopot 14 września 2013 - 16:00
28. OKS Janowo 4 - 3 Norda Karwia 14 września 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
29. Norda Karwia 1 - 2 Wicher Wierzchucino 21 września 2013 - 17:00
30. KP Sopot 5 - 3 OKS Janowo 21 września 2013 - 11:00
31. KP Gdynia 1 - 2 Sztorm Mosty 22 września 2013 - 11:00
32. Kaszubia Starzyno 0 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 września 2013 - 16:30
33. Jantar Swarzewo 2 - 1 Dragon Bojano 22 września 2013 - 13:00
34. GKS II Przodkowo 5 - 0 Celtic Reda 22 września 2013 - 13:00
35. FC Gowidlino 2 - 3 Eko-Prod Szemud 22 września 2013 - 17:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
36. Wicher Wierzchucino 0 - 1 Eko-Prod Szemud 28 września 2013 - 16:00
37. Celtic Reda 3 - 0 FC Gowidlino 29 września 2013 - 15:00
38. Dragon Bojano 2 - 0 GKS II Przodkowo 28 września 2013 - 16:00
39. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Jantar Swarzewo 28 września 2013 - 17:00
40. Sztorm Mosty 4 - 1 Kaszubia Starzyno 28 września 2013 - 16:00
41. OKS Janowo 2 - 2 KP Gdynia 29 września 2013 - 17:00
42. Norda Karwia 0 - 2 KP Sopot 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
43. KP Sopot 2 - 1 Wicher Wierzchucino 5 października 2013 - 11:00
44. KP Gdynia 4 - 0 Norda Karwia 6 października 2013 - 11:00
45. Kaszubia Starzyno 4 - 2 OKS Janowo 5 października 2013 - 16:30
46. Jantar Swarzewo 3 - 1 Sztorm Mosty 6 października 2013 - 13:00
47. GKS II Przodkowo 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 października 2013 - 13:00
48. FC Gowidlino 2 - 3 Dragon Bojano 6 października 2013 - 16:00
49. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Celtic Reda 6 października 2013 - 11:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
50. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Celtic Reda 12 października 2013 - 15:00
51. Dragon Bojano 5 - 2 Eko-Prod Szemud 12 października 2013 - 15:00
52. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 FC Gowidlino 12 października 2013 - 16:00
53. Sztorm Mosty 1 - 2 GKS II Przodkowo 12 października 2013 - 14:00
54. OKS Janowo 2 - 2 Jantar Swarzewo 12 października 2013 - 16:00
55. Norda Karwia 3 - 4 Kaszubia Starzyno 12 października 2013 - 16:00
56. KP Sopot 1 - 0 KP Gdynia 12 października 2013 - 11:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
57. KP Gdynia 1 - 0 Wicher Wierzchucino 20 października 2013 - 11:00
58. Kaszubia Starzyno 0 - 3 KP Sopot 19 października 2013 - 15:00
59. Jantar Swarzewo 2 - 0 Norda Karwia 20 października 2013 - 13:00
60. GKS II Przodkowo 2 - 4 OKS Janowo 20 października 2013 - 13:00
61. FC Gowidlino 1 - 3 Sztorm Mosty 20 października 2013 - 15:00
62. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 października 2013 - 11:00
63. Celtic Reda 1 - 2 Dragon Bojano 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
64. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Dragon Bojano 26 października 2013 - 14:00
65. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Celtic Reda 26 października 2013 - 15:00
66. Sztorm Mosty 1 - 5 Eko-Prod Szemud 26 października 2013 - 14:00
67. OKS Janowo 1 - 3 FC Gowidlino 26 października 2013 - 15:30
68. Norda Karwia 1 - 2 GKS II Przodkowo 26 października 2013 - 15:00
69. KP Sopot 1 - 2 Jantar Swarzewo 26 października 2013 - 11:00
70. KP Gdynia 0 - 2 Kaszubia Starzyno 27 października 2013 - 11:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
71. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Wicher Wierzchucino 3 listopada 2013 - 13:00
72. Jantar Swarzewo 0 - 3 KP Gdynia 3 listopada 2013 - 13:00
73. GKS II Przodkowo 0 - 2 KP Sopot 3 listopada 2013 - 13:00
74. FC Gowidlino 2 - 2 Norda Karwia 3 listopada 2013 - 14:00
75. Eko-Prod Szemud 3 - 0 OKS Janowo 3 listopada 2013 - 11:00
76. Celtic Reda 2 - 4 Sztorm Mosty 2 listopada 2013 - 14:00
77. Dragon Bojano 6 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (141) 
78. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 listopada 2013 - 14:00
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 1-1
79. Sztorm Mosty 3 - 1 Dragon Bojano 10 listopada 2013 - 13:00
80. OKS Janowo 5 - 1 Celtic Reda 9 listopada 2013 - 15:00
81. Norda Karwia 4 - 6 Eko-Prod Szemud 9 listopada 2013 - 14:00
82. KP Sopot 4 - 1 FC Gowidlino 9 listopada 2013 - 11:00
83. KP Gdynia 2 - 2 GKS II Przodkowo 9 listopada 2013 - 11:00
84. Kaszubia Starzyno 0 - 5 Jantar Swarzewo 10 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
85. Jantar Swarzewo 1 - 1 Wicher Wierzchucino 17 listopada 2013 - 13:00
86. GKS II Przodkowo 2 - 2 Kaszubia Starzyno 17 listopada 2013 - 13:00
87. FC Gowidlino 5 - 2 KP Gdynia 17 listopada 2013 - 14:00
88. Eko-Prod Szemud 2 - 1 KP Sopot 17 listopada 2013 - 11:00
89. Celtic Reda 2 - 1 Norda Karwia 17 listopada 2013 - 13:00
90. Dragon Bojano 2 - 3 OKS Janowo 16 listopada 2013 - 13:00
91. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 Sztorm Mosty 16 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (61) 
92. Wicher Wierzchucino 3 - 3 Sztorm Mosty 29 marca 2014 - 15:00
93. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 OKS Janowo 29 marca 2014 - 14:30
94. Dragon Bojano 4 - 2 Norda Karwia 29 marca 2014 - 15:30
95. Celtic Reda 0 - 3 KP Sopot 29 marca 2014 - 15:00
96. Eko-Prod Szemud 1 - 2 KP Gdynia 3 kwietnia 2014 - 20:30
97. FC Gowidlino 4 - 3 Kaszubia Starzyno 29 marca 2014 - 16:00
98. GKS II Przodkowo 1 - 1 Jantar Swarzewo 30 marca 2014 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
99. GKS II Przodkowo 2 - 2 Wicher Wierzchucino 6 kwietnia 2014 - 13:00
100. Jantar Swarzewo 4 - 0 FC Gowidlino 6 kwietnia 2014 - 16:00
101. Kaszubia Starzyno 0 - 4 Eko-Prod Szemud 5 kwietnia 2014 - 17:00
102. KP Gdynia 1 - 2 Celtic Reda 5 kwietnia 2014 - 15:00
103. KP Sopot 2 - 0 Dragon Bojano 5 kwietnia 2014 - 11:00
104. Norda Karwia 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 kwietnia 2014 - 17:00
105. OKS Janowo 2 - 1 Sztorm Mosty 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
106. Wicher Wierzchucino 1 - 1 OKS Janowo 12 kwietnia 2014 - 16:00
107. Sztorm Mosty 5 - 0 Norda Karwia 12 kwietnia 2014 - 16:00
108. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 KP Sopot 13 kwietnia 2014 - 14:30
109. Dragon Bojano 4 - 3 KP Gdynia 13 kwietnia 2014 - 16:00
110. Celtic Reda 1 - 1 Kaszubia Starzyno 12 kwietnia 2014 - 16:00
111. Eko-Prod Szemud 1 - 0 Jantar Swarzewo 13 kwietnia 2014 - 11:00
112. FC Gowidlino 0 - 4 GKS II Przodkowo 12 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
113. FC Gowidlino 0 - 1 Wicher Wierzchucino 19 kwietnia 2014 - 17:00
114. GKS II Przodkowo 0 - 0 Eko-Prod Szemud 19 kwietnia 2014 - 16:00
115. Jantar Swarzewo 1 - 5 Celtic Reda 19 kwietnia 2014 - 13:00
116. Kaszubia Starzyno 0 - 1 Dragon Bojano 19 kwietnia 2014 - 17:00
117. KP Gdynia 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 kwietnia 2014 - 20:30
118. KP Sopot 1 - 4 Sztorm Mosty 19 kwietnia 2014 - 11:00
119. Norda Karwia 5 - 1 OKS Janowo 19 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
120. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Norda Karwia 26 kwietnia 2014 - 16:00
121. OKS Janowo 1 - 0 KP Sopot 26 kwietnia 2014 - 16:00
122. Sztorm Mosty 1 - 1 KP Gdynia 26 kwietnia 2014 - 16:00
123. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 Kaszubia Starzyno 26 kwietnia 2014 - 16:30
124. Dragon Bojano 4 - 0 Jantar Swarzewo 26 kwietnia 2014 - 17:00
125. Celtic Reda 0 - 9 GKS II Przodkowo 26 kwietnia 2014 - 16:00
126. Eko-Prod Szemud 1 - 1 FC Gowidlino 27 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
127. Eko-Prod Szemud 1 - 0 Wicher Wierzchucino 4 maja 2014 - 11:00
128. FC Gowidlino 6 - 0 Celtic Reda 6 maja 2014 - 18:00
129. GKS II Przodkowo 2 - 0 Dragon Bojano 3 maja 2014 - 16:00
130. Jantar Swarzewo 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 maja 2014 - 13:00
131. Kaszubia Starzyno 2 - 3 Sztorm Mosty 3 maja 2014 - 17:00
132. KP Gdynia 3 - 5 OKS Janowo 4 maja 2014 - 17:00
133. KP Sopot 2 - 5 Norda Karwia 3 maja 2014 - 11:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
134. Wicher Wierzchucino 5 - 6 KP Sopot 10 maja 2014 - 16:00
135. Norda Karwia 6 - 2 KP Gdynia 10 maja 2014 - 17:00
136. OKS Janowo 0 - 3 Kaszubia Starzyno 10 maja 2014 - 16:00
137. Sztorm Mosty 10 - 1 Jantar Swarzewo 10 maja 2014 - 17:00
138. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 GKS II Przodkowo 10 maja 2014 - 17:00
139. Dragon Bojano 4 - 1 FC Gowidlino 10 maja 2014 - 17:00
140. Celtic Reda 0 - 4 Eko-Prod Szemud 10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
141. Celtic Reda 1 - 0 Wicher Wierzchucino 17 maja 2014 - 16:00
142. Eko-Prod Szemud 0 - 0 Dragon Bojano 18 maja 2014 - 11:00
143. FC Gowidlino 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 maja 2014 - 17:00
144. GKS II Przodkowo 1 - 3 Sztorm Mosty 17 maja 2014 - 17:00
145. Jantar Swarzewo 1 - 1 OKS Janowo 18 maja 2014 - 13:00
146. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Norda Karwia 17 maja 2014 - 17:00
147. KP Gdynia 1 - 2 KP Sopot 17 maja 2014 - 17:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
148. Wicher Wierzchucino 5 - 1 KP Gdynia 24 maja 2014 - 16:00
149. KP Sopot 9 - 0 Kaszubia Starzyno 24 maja 2014 - 11:00
150. Norda Karwia 3 - 2 Jantar Swarzewo 24 maja 2014 - 17:00
151. OKS Janowo 3 - 2 GKS II Przodkowo 24 maja 2014 - 16:00
152. Sztorm Mosty 7 - 1 FC Gowidlino 24 maja 2014 - 17:00
153. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 4 Eko-Prod Szemud 25 maja 2014 - 17:00
154. Dragon Bojano 9 - 0 Celtic Reda 18 czerwca 2014 - 19:00
w pierwotnym terminie (24.05.2014) odwołany z powodu zalanej murawy
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
155. Dragon Bojano 0 - 0 Wicher Wierzchucino 31 maja 2014 - 17:00
156. Celtic Reda 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 czerwca 2014 - 14:00
157. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Sztorm Mosty 1 czerwca 2014 - 11:00
158. FC Gowidlino 2 - 0 OKS Janowo 31 maja 2014 - 17:00
159. GKS II Przodkowo 2 - 3 Norda Karwia 1 czerwca 2014 - 15:00
160. Jantar Swarzewo 0 - 2 KP Sopot 1 czerwca 2014 - 13:00
161. Kaszubia Starzyno 2 - 3 KP Gdynia 31 maja 2014 - 17:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
162. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Kaszubia Starzyno 7 czerwca 2014 - 16:00
163. KP Gdynia 4 - 0 Jantar Swarzewo 8 czerwca 2014 - 17:00
164. KP Sopot 5 - 0 GKS II Przodkowo 7 czerwca 2014 - 11:00
165. Norda Karwia 4 - 2 FC Gowidlino 7 czerwca 2014 - 17:00
166. OKS Janowo 0 - 0 Eko-Prod Szemud 7 czerwca 2014 - 16:00
167. Sztorm Mosty 7 - 0 Celtic Reda 7 czerwca 2014 - 17:00
168. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Dragon Bojano 7 czerwca 2014 - 18:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
169. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Wicher Wierzchucino 15 czerwca 2014 - 18:00
170. Dragon Bojano 0 - 4 Sztorm Mosty 14 czerwca 2014 - 17:00
171. Celtic Reda 2 - 1 OKS Janowo 14 czerwca 2014 - 16:00
172. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Norda Karwia 15 czerwca 2014 - 11:00
173. FC Gowidlino 3 - 2 KP Sopot 14 czerwca 2014 - 17:00
174. GKS II Przodkowo 0 - 1 KP Gdynia 14 czerwca 2014 - 18:00
175. Jantar Swarzewo 1 - 4 Kaszubia Starzyno 15 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (49) 
176. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Jantar Swarzewo 21 czerwca 2014 - 17:00
177. Kaszubia Starzyno 3 - 0 GKS II Przodkowo 21 czerwca 2014 - 17:00
goście nie przyjechali
178. KP Gdynia 5 - 0 FC Gowidlino 21 czerwca 2014 - 17:00
179. KP Sopot 0 - 5 Eko-Prod Szemud 21 czerwca 2014 - 17:00
180. Norda Karwia 8 - 3 Celtic Reda 21 czerwca 2014 - 17:00
181. OKS Janowo 0 - 1 Dragon Bojano 21 czerwca 2014 - 17:00
182. Sztorm Mosty 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE