Wicher Wierzchucino 5 - 6 KP Sopot 10 maja 2014 - 16:00
Norda Karwia 6 - 2 KP Gdynia 10 maja 2014 - 17:00
OKS Janowo 0 - 3 Kaszubia Starzyno 10 maja 2014 - 16:00
Sztorm Mosty 10 - 1 Jantar Swarzewo 10 maja 2014 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 GKS II Przodkowo 10 maja 2014 - 17:00
Dragon Bojano 4 - 1 FC Gowidlino 10 maja 2014 - 17:00
Celtic Reda 0 - 4 Eko-Prod Szemud 10 maja 2014 - 16:00

czarno-złoty   09.05.2014, 19:01:03
Panie Andrzej_S, mam nadzieję że teraz z taką samą żarliwością jak poprzednio wstawi Pan info o cofnięciu walkowera za mecz Jantar - Celtic. Oczywiście wszędzie tam gdzie zostawił Pan ten wpis...
Wiadomo, nie chodziło przecież o wynik. Ale zszarganie komuś opinii to już inna rzecz, prawda panie Andrzej_S?
 Neymar_90   09.05.2014, 20:18:09
nie o zszarganie opinii ale o info dla tych którzy interesują się tym poziomem rozgrywek a nie szperają na innych stronach www.

Się ogarnij czarno-złoty. Ja ogłoszę za Andrzeja: walkower cofnięty. dalej -5 bramek na koncie Jantara, ale ta jedna co strzelili zaliczona. Gratulacje i do jutra
 Andrzej_S   09.05.2014, 21:15:34
Czarno-złoty, nie chcę się tutaj z Tobą sprzeczać. Powiem tylko tyle, że info dałem bodajże w trzech miejscach. Na stronie Jantara, na której mój wpis był ostatnim info przez ostatnie dwa tygodnie. Teraz widzę, że strona "ruszyła" i bardzo dobrze.
Dwa wpisy bodajże dałem w komentarzu kolejki, w której odbywał się mecz i w kolejce przed którą była podana ta informacja przez Związek. Tu już nie będę pisał bo to uczynił mój "przedmówca". Na stronie klubu nie ma problemu. Zaraz napiszę.
I zapytam, jak miałem zszargać komuś opinię? Nie miałem nic takiego w zamiarze i sądzę, że nic takiego nie uczyniłem. Pisząc w sumie niemalże cytat z decyzji Związku? Chodziło mi tylko o to by informacja dotarła przede wszystkim do osób, które prowadzą na swoich stronach tabele tych rozgrywek. Ta strona także za szybko nie aktualizuje wyników zweryfikowanych przez Związek. Ja aktualizację wyniku na stronie którą prowadzę dokonałem poprzednio, a teraz dwa tygodnie później wprowadziłem wynik zweryfikowany ponownie.
Pozdrawiam
 Szewa_Jantar   10.05.2014, 17:49:49
Dobra, nie było tematu. Do przerwy Sztorm - Jantar 2:0. :(
 Neymar_90   10.05.2014, 18:07:19
do przerwy bylo 1-0 dla Sztormu. narazie 2-0 po karnym. jantar w 10 gra po czerwieni dla bramkarza za faul sam na sam
 ja123   10.05.2014, 18:14:50
Z drugiej ręki, po tragicznej grze Wicher przegrał z KP 5-6
 pomorskifan   10.05.2014, 18:21:06
jantar już chyba z 5-0 przegrywa
 kibic81   10.05.2014, 18:29:45
WICHER NA SPADEK ! !

JESZCZE TROCHĘ I PRZYWITAMY WAS W B-KLASIE.
 Radecki   10.05.2014, 18:50:34
Mecz Celtiku z EKO PROD SZEMUD zaczął się z godzinnym opóźnieniem, czyli o 18.00, a pierwotnie miał wystartować o 17.00. Wszystko przez pozostawione w Gowidlinie karty zawodników drużyny Celtiku. A jeśli chodzi o sam wynik to póki co do przerwy EKO prowadzi 3-0 :)
 Cargotrans   10.05.2014, 19:52:37
Ekoprod odpalil Celtow z Redy i szykuje sie na bój o 5lige z najlepszymi. Eko-Reda 4:0
 tylkonorda   10.05.2014, 20:14:34
NORDA - KP 6:2
 xyzxyz   10.05.2014, 20:24:52
:O Wicher - KP Sopot 5-6 myślałby ktoś że bardzo skuteczni z przodu ale nie, nie dwie ekipy strasznie słabe w obronie, mecz pełen emocji, ale trzeba to powiedzieć słaby. Szkoda :(
 cisowa   10.05.2014, 20:30:43
Bojano gowidlino 4-1
 Neymar_90   10.05.2014, 20:35:05
janowo 0 -3 starzyno (info z drugiej ręki i wymaga potwierdzenia)
 Kibic5533   10.05.2014, 20:38:49
Potwierdzam. Kaszubia wygrała 3;0
 Szewa_Jantar   10.05.2014, 21:55:46
Strasznie dużo bramek w tej kolejce...
 ja123   11.05.2014, 09:34:41
Zastanawia mnie forma drużyny z Wierzchucina, panowie co się dzieje???
 marszewski   11.05.2014, 12:35:26
wynik 10-1 w meczu drużyn, które miały walczyć o awans? Aż taka różnica klas? Mosty takie silne czy Swarzewo miały słaby dzień? Proszę kogoś kto był na tym meczu o obiektywną odpowiedź
 orka34   11.05.2014, 14:24:58
Janowo zaczęło mecz w składzie 9 zawodników , potem dołączył bramkarz i jeden z piłkarzy. Wynik w takim razie nie mógł być dla nikogo zaskoczeniem.
 pomorskifan   11.05.2014, 17:43:27
W Swarzewie chyba atmosfera się popsuła, odejście prezesa z tego co wiem, brak wzmocnień po jesieni, są najgorszą drużyną na wiosnę, jest połowa rundy, a stracili już dużo więcej bramek niż przez całą jesień, kontuzja pierwszego bramkarza nie gra od początku rundy... SIEDEM MECZÓW CZTERY PUNKTY BRAMKI 8-23 WIOSNA WERYFIKUJE BENIAMINKÓW !!!
 kibiccool   11.05.2014, 20:25:08
Tylu nieuczciwych sędziów jest opisywanych na forum .
Chciałem dodać w tym miejscu sędziego meczu Norda Karwia : KP Gdynia. Swoimi decyzjami wypaczył wynik meczu. Już na początku nie dopuścił do gry prawidłowo zgłoszonych zawodników z Gdyni . A co wyprawiał w trakcie meczu ?! Rozumiem , że było duże słońce i przez cały czas trzeba dźwigać "ten ciężar" z przodu , ale tak po gospodarsku to wstyd . Przecież ludzie patrzą . Nawet miejscowi się śmiali. Salwy śmiechu . Nawet kabarety nie są tak śmieszne . Boczni "współpracowali" też "wzorowo"
 Nissan   11.05.2014, 23:35:29
No tak masz calkowita racje... sedziowie strzelili 6 bramek ;) tyle w temacie.
 kibiccool   11.05.2014, 23:57:45
żal mi cię nissan , chyba byłeś w grupie po spożyciu - wtedy różne są obrazy beka nie :P
 davedietrich   12.05.2014, 08:38:17
orka34 co Ty gadasz bramki pały w drugiej połowie meczu i to nawet w okolicy 60 minuty a Janowo grało tylko przez 10-15 minut w 9-ciu. W tym czasie Kaszubia miała tylko jedną sytuację 100% po wejściu na boisko dwóch graczy z Janowa gra się wyrównała i Janowo stworzyło sobie dwie sytuacje ale nie wykorzystali tego co mieli.
 davedietrich   12.05.2014, 08:39:04
padły*
 jules   12.05.2014, 23:31:27
Co sędzia mógł tu wypaczyć? Karwia stworzyła 2x więcej sytuacji i strzeliła 4 bramki więcej. Nie mówisz tu chyba o czerwonej kartce, która wynikała tylko z głupoty zawodnika z Gdyni.