MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zawisza Borzytuchom 26 74 24 2 0 121 - 29
2. Lipniczanka Lipnica 26 51 16 3 7 69 - 53
3. Leśnik Cewice 26 49 15 4 7 61 - 35
4. Sokół Wyczechy 26 43 13 4 9 57 - 45
5. Skotawa Budowo 26 42 13 3 10 71 - 60
6. Granit Koczała 26 39 12 3 11 51 - 60
7. Orkan Gostkowo 26 38 11 5 10 53 - 68
8. GKS Kołczygłowy 26 36 11 3 12 59 - 60
9. LKS Łebunia 26 31 8 7 11 53 - 62
10. Stegna Parchowo 26 31 8 7 11 47 - 56
11. Myśliwiec Tuchomie 26 27 8 3 15 44 - 60
12. Dolina Gałąźnia Wielka 26 20 4 8 14 35 - 67
13. SSPN Malczkowo 26 17 4 5 17 48 - 75
14. Victoria Dąbrówka 26 16 3 7 16 41 - 80
Ostatni komentarz dodał kslesnikcewice 25.07.2014, 10:46:59



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (80) 
1. Stegna Parchowo 0 - 1 Lipniczanka Lipnica 25 sierpnia 2013 - 15:00
2. Sokół Wyczechy 3 - 1 Granit Koczała 24 sierpnia 2013 - 14:00
3. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 GKS Kołczygłowy 25 sierpnia 2013 - 14:00
4. Victoria Dąbrówka 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 25 sierpnia 2013 - 14:00
5. LKS Łebunia 0 - 1 Leśnik Cewice 24 sierpnia 2013 - 17:00
6. Orkan Gostkowo 4 - 4 Zawisza Borzytuchom 25 sierpnia 2013 - 13:00
7. Skotawa Budowo 5 - 0 SSPN Malczkowo 25 sierpnia 2013 - 14:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (96) 
8. Lipniczanka Lipnica 4 - 3 SSPN Malczkowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
9. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Skotawa Budowo 31 sierpnia 2013 - 15:00
10. Leśnik Cewice 3 - 4 Orkan Gostkowo 1 września 2013 - 12:00
11. LKS Łebunia 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 31 sierpnia 2013 - 17:00
12. GKS Kołczygłowy 7 - 0 Victoria Dąbrówka 1 września 2013 - 13:30
13. Granit Koczała 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 31 sierpnia 2013 - 17:00
14. Stegna Parchowo 2 - 4 Sokół Wyczechy 1 września 2013 - 15:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (69) 
15. Sokół Wyczechy 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 września 2013 - 14:00
16. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Stegna Parchowo 8 września 2013 - 14:00
17. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Granit Koczała 8 września 2013 - 14:00
18. LKS Łebunia 2 - 3 GKS Kołczygłowy 7 września 2013 - 17:00
19. Orkan Gostkowo 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie 8 września 2013 - 14:00
20. Skotawa Budowo 3 - 1 Leśnik Cewice 8 września 2013 - 14:00
21. SSPN Malczkowo 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 7 września 2013 - 17:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (71) 
22. Lipniczanka Lipnica 0 - 4 Zawisza Borzytuchom 14 września 2013 - 17:00
23. Leśnik Cewice 3 - 2 SSPN Malczkowo 15 września 2013 - 12:00
24. Myśliwiec Tuchomie 3 - 4 Skotawa Budowo 15 września 2013 - 13:00
25. GKS Kołczygłowy 4 - 1 Orkan Gostkowo 15 września 2013 - 13:30
26. Granit Koczała 3 - 2 LKS Łebunia 14 września 2013 - 17:00
27. Stegna Parchowo 3 - 0 Victoria Dąbrówka 15 września 2013 - 15:00
28. Sokół Wyczechy 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 września 2013 - 14:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (87) 
29. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 22 września 2013 - 14:00
30. Victoria Dąbrówka 2 - 1 Sokół Wyczechy 22 września 2013 - 14:00
31. LKS Łebunia 2 - 3 Stegna Parchowo 21 września 2013 - 17:00
32. Orkan Gostkowo 2 - 1 Granit Koczała 22 września 2013 - 13:00
33. Skotawa Budowo 3 - 2 GKS Kołczygłowy 22 września 2013 - 14:00
34. SSPN Malczkowo 7 - 0 Myśliwiec Tuchomie 21 września 2013 - 17:00
35. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Leśnik Cewice 21 września 2013 - 15:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (76) 
36. Lipniczanka Lipnica 5 - 4 Leśnik Cewice 28 września 2013 - 16:00
37. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 września 2013 - 13:00
38. GKS Kołczygłowy 1 - 4 SSPN Malczkowo 29 września 2013 - 13:30
39. Granit Koczała 4 - 4 Skotawa Budowo 29 września 2013 - 16:30
40. Stegna Parchowo 3 - 1 Orkan Gostkowo 29 września 2013 - 15:00
41. Sokół Wyczechy 5 - 1 LKS Łebunia 28 września 2013 - 14:00
42. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Victoria Dąbrówka 29 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (76) 
43. Victoria Dąbrówka 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 6 października 2013 - 14:00
44. LKS Łebunia 5 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 5 października 2013 - 17:00
45. Orkan Gostkowo 0 - 3 Sokół Wyczechy 6 października 2013 - 13:00
vo, na boisku 2-0
46. Skotawa Budowo 2 - 0 Stegna Parchowo 6 października 2013 - 14:00
47. SSPN Malczkowo 2 - 1 Granit Koczała 5 października 2013 - 16:00
48. Zawisza Borzytuchom 3 - 3 GKS Kołczygłowy 5 października 2013 - 14:00
49. Leśnik Cewice 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 6 października 2013 - 12:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (112) 
50. Lipniczanka Lipnica 1 - 5 Myśliwiec Tuchomie 12 października 2013 - 16:00
51. GKS Kołczygłowy 0 - 4 Leśnik Cewice 13 października 2013 - 13:30
52. Granit Koczała 2 - 7 Zawisza Borzytuchom 13 października 2013 - 14:00
53. Stegna Parchowo 2 - 1 SSPN Malczkowo 13 października 2013 - 15:00
54. Sokół Wyczechy 2 - 1 Skotawa Budowo 12 października 2013 - 13:00
55. Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 2 Orkan Gostkowo 13 października 2013 - 16:00
56. Victoria Dąbrówka 2 - 2 LKS Łebunia 13 października 2013 - 14:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
57. LKS Łebunia 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 19 października 2013 - 15:00
58. Orkan Gostkowo 5 - 1 Victoria Dąbrówka 20 października 2013 - 13:00
59. Skotawa Budowo 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 października 2013 - 14:00
60. SSPN Malczkowo 1 - 2 Sokół Wyczechy 19 października 2013 - 16:00
61. Zawisza Borzytuchom 4 - 1 Stegna Parchowo 19 października 2013 - 14:00
62. Leśnik Cewice 5 - 1 Granit Koczała 20 października 2013 - 12:00
63. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 GKS Kołczygłowy 20 października 2013 - 13:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
64. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 GKS Kołczygłowy 27 października 2013 - 15:00
65. Granit Koczała 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie 27 października 2013 - 14:00
66. Stegna Parchowo 1 - 1 Leśnik Cewice 27 października 2013 - 15:00
67. Sokół Wyczechy 1 - 8 Zawisza Borzytuchom 26 października 2013 - 13:00
68. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 3 SSPN Malczkowo 27 października 2013 - 14:00
69. Victoria Dąbrówka 2 - 3 Skotawa Budowo 27 października 2013 - 14:00
70. LKS Łebunia 4 - 0 Orkan Gostkowo 26 października 2013 - 15:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
71. Orkan Gostkowo 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 3 listopada 2013 - 13:00
72. Skotawa Budowo 1 - 1 LKS Łebunia 3 listopada 2013 - 14:00
73. SSPN Malczkowo 3 - 4 Victoria Dąbrówka 3 listopada 2013 - 14:00
74. Zawisza Borzytuchom 8 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 3 listopada 2013 - 14:00
75. Leśnik Cewice 3 - 0 Sokół Wyczechy 3 listopada 2013 - 13:30
76. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Stegna Parchowo 3 listopada 2013 - 13:00
77. GKS Kołczygłowy 5 - 3 Granit Koczała 3 listopada 2013 - 13:30
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
78. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Granit Koczała 9 listopada 2013 - 14:00
79. Stegna Parchowo 4 - 1 GKS Kołczygłowy 10 listopada 2013 - 14:00
80. Sokół Wyczechy 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2013 - 12:00
81. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Leśnik Cewice 10 listopada 2013 - 14:00
82. Victoria Dąbrówka 1 - 4 Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2013 - 14:00
83. LKS Łebunia 6 - 6 SSPN Malczkowo 10 listopada 2013 - 12:00
84. Orkan Gostkowo 5 - 3 Skotawa Budowo 10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
85. Skotawa Budowo 3 - 2 Lipniczanka Lipnica 17 listopada 2013 - 14:00
86. SSPN Malczkowo 2 - 3 Orkan Gostkowo 17 listopada 2013 - 14:00
87. Zawisza Borzytuchom 9 - 3 LKS Łebunia 16 listopada 2013 - 14:00
88. Leśnik Cewice 3 - 0 Victoria Dąbrówka 17 listopada 2013 - 12:00
89. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 17 listopada 2013 - 13:00
90. GKS Kołczygłowy 0 - 2 Sokół Wyczechy 17 listopada 2013 - 13:30
91. Granit Koczała 1 - 1 Stegna Parchowo 17 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (93) 
92. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Stegna Parchowo 30 marca 2014 - 15:00
93. Granit Koczała 3 - 2 Sokół Wyczechy 30 marca 2014 - 14:00
94. GKS Kołczygłowy 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 30 marca 2014 - 13:30
95. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Victoria Dąbrówka 30 marca 2014 - 13:00
96. Leśnik Cewice 2 - 2 LKS Łebunia 30 marca 2014 - 12:00
97. Zawisza Borzytuchom 6 - 0 Orkan Gostkowo 29 marca 2014 - 15:00
98. SSPN Malczkowo 1 - 4 Skotawa Budowo 30 marca 2014 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
99. SSPN Malczkowo 0 - 5 Lipniczanka Lipnica 6 kwietnia 2014 - 14:00
100. Skotawa Budowo 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2014 - 14:30
101. Orkan Gostkowo 1 - 0 Leśnik Cewice 6 kwietnia 2014 - 13:00
102. Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 LKS Łebunia 6 kwietnia 2014 - 13:00
103. Victoria Dąbrówka 2 - 2 GKS Kołczygłowy 6 kwietnia 2014 - 14:00
104. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Granit Koczała 6 kwietnia 2014 - 14:00
105. Sokół Wyczechy 3 - 0 Stegna Parchowo 5 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (57) 
106. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Sokół Wyczechy 12 kwietnia 2014 - 12:00
107. Stegna Parchowo 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 13 kwietnia 2014 - 15:00
108. Granit Koczała 1 - 0 Victoria Dąbrówka 12 kwietnia 2014 - 16:00
109. GKS Kołczygłowy 2 - 0 LKS Łebunia 13 kwietnia 2014 - 13:30
110. Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Orkan Gostkowo 13 kwietnia 2014 - 13:00
111. Leśnik Cewice 6 - 2 Skotawa Budowo 13 kwietnia 2014 - 12:00
112. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 SSPN Malczkowo 12 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
113. Zawisza Borzytuchom 10 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 kwietnia 2014 - 17:00
114. SSPN Malczkowo 0 - 2 Leśnik Cewice 16 kwietnia 2014 - 17:00
115. Skotawa Budowo 4 - 3 Myśliwiec Tuchomie 19 kwietnia 2014 - 13:30
116. Orkan Gostkowo 3 - 0 GKS Kołczygłowy 19 kwietnia 2014 - 15:00
117. LKS Łebunia 3 - 0 Granit Koczała 16 kwietnia 2014 - 17:00
118. Victoria Dąbrówka 2 - 3 Stegna Parchowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
119. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 1 Sokół Wyczechy 19 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (51) 
120. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 26 kwietnia 2014 - 16:30
121. Sokół Wyczechy 1 - 1 Victoria Dąbrówka 26 kwietnia 2014 - 15:00
122. Stegna Parchowo 1 - 1 LKS Łebunia 27 kwietnia 2014 - 15:00
123. Granit Koczała 1 - 1 Orkan Gostkowo 26 kwietnia 2014 - 16:30
124. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Skotawa Budowo 27 kwietnia 2014 - 13:30
125. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 SSPN Malczkowo 27 kwietnia 2014 - 13:00
126. Leśnik Cewice 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 27 kwietnia 2014 - 12:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
127. Leśnik Cewice 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 4 maja 2014 - 12:00
128. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 maja 2014 - 15:00
129. SSPN Malczkowo 1 - 6 GKS Kołczygłowy 3 maja 2014 - 17:00
130. Skotawa Budowo 0 - 1 Granit Koczała 4 maja 2014 - 14:30
131. Orkan Gostkowo 0 - 1 Stegna Parchowo 4 maja 2014 - 13:00
132. LKS Łebunia 2 - 2 Sokół Wyczechy 3 maja 2014 - 11:00
133. Victoria Dąbrówka 0 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 4 maja 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
134. Lipniczanka Lipnica 6 - 4 Victoria Dąbrówka 10 maja 2014 - 17:00
135. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 LKS Łebunia 11 maja 2014 - 14:00
136. Sokół Wyczechy 1 - 2 Orkan Gostkowo 10 maja 2014 - 15:00
137. Stegna Parchowo 0 - 3 Skotawa Budowo 11 maja 2014 - 15:00
138. Granit Koczała 2 - 0 SSPN Malczkowo 10 maja 2014 - 16:30
139. GKS Kołczygłowy 1 - 4 Zawisza Borzytuchom 11 maja 2014 - 13:30
140. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Leśnik Cewice 11 maja 2014 - 13:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (56) 
141. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 18 maja 2014 - 13:00
142. Leśnik Cewice 1 - 1 GKS Kołczygłowy 18 maja 2014 - 12:00
143. Zawisza Borzytuchom 7 - 0 Granit Koczała 17 maja 2014 - 15:00
144. SSPN Malczkowo 2 - 2 Stegna Parchowo 17 maja 2014 - 17:00
145. Skotawa Budowo 4 - 3 Sokół Wyczechy 18 maja 2014 - 14:30
146. Orkan Gostkowo 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 18 maja 2014 - 13:00
147. LKS Łebunia 3 - 1 Victoria Dąbrówka 17 maja 2014 - 17:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (59) 
148. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 LKS Łebunia 24 maja 2014 - 17:00
149. Victoria Dąbrówka 4 - 2 Orkan Gostkowo 25 maja 2014 - 14:00
150. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Skotawa Budowo 25 maja 2014 - 14:00
151. Sokół Wyczechy 3 - 0 SSPN Malczkowo 24 maja 2014 - 14:00
goście nie przyjechali
152. Stegna Parchowo 2 - 4 Zawisza Borzytuchom 25 maja 2014 - 15:00
153. Granit Koczała 2 - 1 Leśnik Cewice 24 maja 2014 - 16:30
154. GKS Kołczygłowy 6 - 0 Myśliwiec Tuchomie 25 maja 2014 - 13:30
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
155. GKS Kołczygłowy 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 1 czerwca 2014 - 13:30
156. Myśliwiec Tuchomie 0 - 4 Granit Koczała 1 czerwca 2014 - 13:00
157. Leśnik Cewice 6 - 1 Stegna Parchowo 1 czerwca 2014 - 12:00
158. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Sokół Wyczechy 31 maja 2014 - 15:00
159. SSPN Malczkowo 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 1 czerwca 2014 - 14:00
160. Skotawa Budowo 7 - 1 Victoria Dąbrówka 1 czerwca 2014 - 14:30
161. Orkan Gostkowo 2 - 2 LKS Łebunia 1 czerwca 2014 - 13:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (36) 
162. Lipniczanka Lipnica 11 - 2 Orkan Gostkowo 7 czerwca 2014 - 17:00
163. LKS Łebunia 2 - 1 Skotawa Budowo 7 czerwca 2014 - 17:00
164. Victoria Dąbrówka 3 - 3 SSPN Malczkowo 8 czerwca 2014 - 14:00
165. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 7 Zawisza Borzytuchom 8 czerwca 2014 - 14:00
166. Sokół Wyczechy 3 - 3 Leśnik Cewice 7 czerwca 2014 - 14:00
167. Stegna Parchowo 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie 8 czerwca 2014 - 15:00
168. Granit Koczała 6 - 0 GKS Kołczygłowy 7 czerwca 2014 - 16:30
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (54) 
169. Granit Koczała 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 14 czerwca 2014 - 16:30
170. GKS Kołczygłowy 4 - 2 Stegna Parchowo 19 czerwca 2014 - 17:30
171. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2014 - 17:00
172. Leśnik Cewice 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 15 czerwca 2014 - 12:00
173. Zawisza Borzytuchom 6 - 2 Victoria Dąbrówka 14 czerwca 2014 - 15:00
174. SSPN Malczkowo 4 - 0 LKS Łebunia 14 czerwca 2014 - 17:00
175. Skotawa Budowo 3 - 5 Orkan Gostkowo 15 czerwca 2014 - 12:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (88) 
176. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Skotawa Budowo 22 czerwca 2014 - 15:00
177. Orkan Gostkowo 2 - 0 SSPN Malczkowo 22 czerwca 2014 - 15:00
178. LKS Łebunia 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 22 czerwca 2014 - 15:00
179. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Leśnik Cewice 22 czerwca 2014 - 15:00
180. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 22 czerwca 2014 - 15:00
181. Sokół Wyczechy 3 - 0 GKS Kołczygłowy 22 czerwca 2014 - 15:00
182. Stegna Parchowo 6 - 2 Granit Koczała 22 czerwca 2014 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE