MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Zawisza Borzytuchom | 26 | 74 | 24 | 2 | 0 | 121 - 29 | ||||||
2. | Lipniczanka Lipnica | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 69 - 53 | ||||||
3. | Leśnik Cewice | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 61 - 35 | ||||||
4. | Sokół Wyczechy | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 57 - 45 | ||||||
5. | Skotawa Budowo | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 71 - 60 | ||||||
6. | Granit Koczała | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 51 - 60 | ||||||
7. | Orkan Gostkowo | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 53 - 68 | ||||||
8. | GKS Kołczygłowy | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 59 - 60 | ||||||
9. | LKS Łebunia | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 53 - 62 | ||||||
10. | Stegna Parchowo | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 47 - 56 | ||||||
11. | Myśliwiec Tuchomie | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 44 - 60 | ||||||
12. | Dolina Gałąźnia Wielka | 26 | 20 | 4 | 8 | 14 | 35 - 67 | ||||||
13. | SSPN Malczkowo | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 48 - 75 | ||||||
14. | Victoria Dąbrówka | 26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 41 - 80 |
Lipniczanka Lipnica | 2 - 1 | Granit Koczała | 9 listopada 2013 - 14:00 |
Stegna Parchowo | 4 - 1 | GKS Kołczygłowy | 10 listopada 2013 - 14:00 |
Sokół Wyczechy | 2 - 1 | Myśliwiec Tuchomie | 9 listopada 2013 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka | 1 - 2 | Leśnik Cewice | 10 listopada 2013 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka | 1 - 4 | Zawisza Borzytuchom | 10 listopada 2013 - 14:00 |
LKS Łebunia | 6 - 6 | SSPN Malczkowo | 10 listopada 2013 - 12:00 |
Orkan Gostkowo | 5 - 3 | Skotawa Budowo | 10 listopada 2013 - 13:00 |
wałek | 08.11.2013, 12:38:14 |
mecz w Dabrowce o 13 czy o 14? w koncu zobacze Zawisze w akcji i to od razu w derbach ;) | |
Rybcia | 09.11.2013, 13:53:33 |
Jak tam Wyczechy? | |
kucov | 09.11.2013, 14:21:58 |
Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 2:1 | |
kucov | 09.11.2013, 14:25:09 |
Bramki dla Sokoła:Marcin Sobiegraj, Bartłomiej Grobelny | |
leg01 | 09.11.2013, 16:54:40 |
Lipniczanka -granit 2-1
Ladny mecz brawo chlopaki! Tylko sedzia boczny "lewy"czlowieku daj grac a nie wszystko dla granitu.nie udalo ci sie meczu! A i szacun dla kapitana granitu. | |
p@pol32 | 10.11.2013, 02:47:13 |
a za co ten szacun jak mozna zapytac
| |
leg01 | 10.11.2013, 08:21:02 |
P@po132
Bardzo zadko to zobaczc,przegrywali koncowka meczu,nasz zawodnik falluje i ucierpial przy tym.99%zawodnikow gralo by dalej a on wybil pilke na aut. Przypominam koncowka meczu i przegrywali. Powodzenia granit! | |
ktos1 | 10.11.2013, 08:23:29 |
dla Doliny z 9 kolejki:Gański Michał | |
R E K L A M A | |
p@pol32 | 10.11.2013, 10:49:02 |
no tak ale te wasze symulowanie w koncowce meczu to przeszlo wszystko szczegolnie ten gosciu co padl przed szesnastka co dostal zolta no i ja z reszta przez niego tez le nie dziwie sie bo kazdy tak gra jak koncowka meczu i smrod kolo dupypowodzenia
| |
Skotawa18 | 10.11.2013, 13:59:26 |
Jak tam w Gostkowie?
Skotawa | |
ktos2502 | 10.11.2013, 14:57:59 |
orkan-skotowa 5-3 | |
kryspi86 | 10.11.2013, 15:52:09 |
victoria 0:2 zawisza do przerwy | |
kryspi86 | 10.11.2013, 16:22:51 |
podawać wyniki!!!
| |
ToFiO18 | 10.11.2013, 16:26:35 |
Dolina - Leśnik 1-2 | |
FOOTBALLER123 | 10.11.2013, 16:40:57 |
Hokejowy wynik:
ŁKS ŁEBUNIA - SSPN MALCZKOWO 6-6 | |
kubus28 | 10.11.2013, 16:41:56 |
Stegna - GKS Kołczygłowy 4-1
bramki dla Stegny: Daniel Gierszewski-1, Marek Szyca-3 Ładny mecz zasłużona wygrana gospodarzy. BRAWO STEGNA | |
ryduch | 10.11.2013, 16:53:20 |
brawo Stegna tak trzymac
| |
damiandamianki | 10.11.2013, 17:04:14 |
lks łebunia 6:6 sspn malczkowo (1:5)
Bramki dla Łebuni Damian Gołąbowicz Józek Maszota Rafał Ruła 2x Błazej Marczykowski Kamil Staniszewski | |
R E K L A M A | |
manchester | 10.11.2013, 17:47:08 |
Victoria 1-4 Zawisza | |
Skotawa3 | 10.11.2013, 19:07:11 |
Bramki dla Skotawy:
Ireneusz Hubisz Grzegorz Misiura Sebastian Piszko | |
Skotawa3 | 10.11.2013, 19:07:50 |
Bramki dla Skotawy:
Ireneusz Hubisz Grzegorz Misiura Sebastian Piszko | |
gumoleon | 10.11.2013, 22:13:40 |
bramki dla Malczkowa:
Arek Sprawski Mateusz Stenka x5 | |
Dolina10-ątka | 11.11.2013, 15:16:07 |
Bramka dla Doliny :
Szczegielniak Grzegorz | |
GKS-Hooligans | 11.11.2013, 16:40:38 |
Bramka dla GKS-u:
Dawid Szymański | |
leg01 | 11.11.2013, 17:00:52 |
Bramki dla LIPNICZANKI
Krzysztof Zblewski Kacper Klaczynski | |
grzex18 | 11.11.2013, 17:17:14 |
Najlepsi strzelcy "A" Klasy
gole zawodnik klub 17 Marcin Barniak Zawisza Borzytuchom 14 Mateusz Stenka Malczkowo-Łupawa 13 Piotr Kuskowski GKS Kołczygłowy 11 Paweł Fedoruk Skotawa Budowo 10 Mateusz Beger Skotawa Budowo 10 Marek Mosór Leśnik Cewice 10 Radosław Gostomski Granit Koczała 9 Krzysztof Gański Zawisza Borzytuchom 9 Marek Szyca Stegna Parchowo 9 Michał Gański Dolina Gałąźnia Wielka 8 Mateusz Petryszyn Zawisza Borzytuchom 7 Krzysztof Zblewski Lipniczanka Lipnica 6 Rafał Soldatke Stegna Parchowo 6 Grzegorz Jabłoński Orkan Gostkowo 6 Patryk Hildebrandt GKS Kołczygłowy 5 Damian Durbas Orkan Gostkowo 5 Daniel Sieprawski Orkan Gostkowo 5 Sebastian Rudnik Granit Koczała 4 Łukasz Hinc Zawisza Borzytuchom 4 Mariusz Koch Myśliwiec Tuchomie 4 Piotr Mydło Myśliwiec Tuchomie 4 Rafał Wiczk Lipniczanka Lipnica 4 Łukasz Gaca GKS Kołczygłowy 3 Krzysztof Petryszyn Zawisza Borzytuchom 3 Dawid Koch Victoria Dąbrówka 3 Bartłomiej Schachta Stegna Parchowo 3 Marcin Sobiegraj Sokół Wyczechy 3 Mateusz Nestor Orkan Gostkowo 3 Zbigniew Leik Orkan Gostkowo 3 Daniel Baliński Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Gruba Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Kupczyk Myśliwiec Tuchomie 3 Arkadiusz Serek Malczkowo-Łupawa 3 Dawid Szkuć Malczkowo-Łupawa 3 Mateusz Kąkol Malczkowo-Łupawa 3 Robert Szczepański Malczkowo-Łupawa 3 Damian Gołąbowicz LKS Łebunia 3 Józef Maszota LKS Łebunia 3 Rafał Ruła LKS Łebunia 3 Bartosz Wójcik Lipniczanka Lipnica 3 Kacper Kłączyński Lipniczanka Lipnica 3 Robert Łapigrowski Leśnik Cewice 3 Grzegorz Szczegielniak Dolina Gałąźnia Wielka 3 Rafał Bajak Dolina Gałąźnia Wielka 2 Mateusz Nogieć Zawisza Borzytuchom 2 Łukasz Littwin Sokół Wyczechy 2 Sebastian Pudzianowski Sokół Wyczechy 2 Ireneusz Hubisz Skotawa Budowo 2 Rafał Bałyk Skotawa Budowo 2 Sebastian Piszko Skotawa Budowo 2 Tomasz Sparniuk Skotawa Budowo 2 Michał Bednarek Malczkowo-Łupawa 2 Rafał Musiał Malczkowo-Łupawa 2 Artur Mrosk Leśnik Cewice 2 Paweł Bojarski Leśnik Cewice 2 Artur Adamczyk Granit Koczała 2 Dawid Kuszlewicz Granit Koczała 2 Karol Mrugała Granit Koczała 2 Dawid Bartków GKS Kołczygłowy 2 Kamil Grajczyk Dolina Gałąźnia Wielka 1 Andrzej Zblewski Zawisza Borzytuchom 1 Dariusz Syldatk Zawisza Borzytuchom 1 Grzegorz Treder Zawisza Borzytuchom 1 Krzysztof Miąskowski Zawisza Borzytuchom 1 Radosław Turzyński Zawisza Borzytuchom 1 Rafał Kuczkowski Victoria Dąbrówka 1 Rafał Wardyn Victoria Dąbrówka 1 Wiesław Pliński Victoria Dąbrówka 1 Adam Jereczek Stegna Parchowo 1 Adam Sosnowski Stegna Parchowo 1 Daniel Gierszewski Stegna Parchowo 1 Kamil Grabowski Stegna Parchowo 1 Rafał Durawa Stegna Parchowo 1 Adam Hinc Sokół Wyczechy 1 Bartłomiej Grobelny Sokół Wyczechy 1 Jonasz Palicki Sokół Wyczechy 1 K. Borek Sokół Wyczechy 1 Łukasz Małka Sokół Wyczechy 1 M. Pałubicki Sokół Wyczechy 1 Marcin Tula Sokół Wyczechy 1 Mariusz Jaświg Sokół Wyczechy 1 Piotr Kuca Sokół Wyczechy 1 Grzegorz Misiura Skotawa Budowo 1 Krzysztof Kozdroń Skotawa Budowo 1 Łukasz Pietrasik Skotawa Budowo 1 Wojciech Rosiak Skotawa Budowo 1 Tadeusz Malek Orkan Gostkowo 1 Dominik Michańczyk Myśliwiec Tuchomie 1 Grzegorz Zynda Myśliwiec Tuchomie 1 Kamil Myślak Myśliwiec Tuchomie 1 Paweł Świątek Brzeziński Myśliwiec Tuchomie 1 Wojciech Błaż Myśliwiec Tuchomie 1 Arkadiusz Sprawski Malczkowo-Łupawa 1 Paweł Musiał Malczkowo-Łupawa 1 Błażej Marczykowski LKS Łebunia 1 Kamil Staniszewski LKS Łebunia 1 Mateusz Formela LKS Łebunia 1 Oskar Labuda LKS Łebunia 1 Sławomir Czaja LKS Łebunia 1 Adrian Ciemiński Lipniczanka Lipnica 1 Marcin Czapiewski Lipniczanka Lipnica 1 Patryk Kowalczyk Lipniczanka Lipnica 1 Tomasz Szada Borzyszkowski Lipniczanka Lipnica 1 Zachariasz Brzeziński Lipniczanka Lipnica 1 Adam Zieliński Leśnik Cewice 1 Michał Maszota Leśnik Cewice 1 Paweł Mielewczyk Leśnik Cewice 1 Cezary Jaświg Granit Koczała 1 Jarosław Bukowski Granit Koczała 1 Paweł Gawroński Granit Koczała 1 Tomasz Gąsecki Granit Koczała 1 Adam Kierzk GKS Kołczygłowy 1 Bartosz Rowiński GKS Kołczygłowy 1 Dawid Szymański GKS Kołczygłowy 1 Ireneusz Wirkus GKS Kołczygłowy 1 Mateusz Cyman Dolina Gałąźnia Wielka 1 Paweł Łangowski Dolina Gałąźnia Wielka Bramki samobójcze: 4 | |
grzex18 | 11.11.2013, 17:17:36 |
brak Leśnika i Łebuni z 3. kolejki
brak Łebunia i Sokół z 4. kolejki brak Victoria Sokół Łebunia Leśnik z 5. kolejki brak Victoria Sokół Łebunia Leśnik z 6. kolejki brak Victoria, Łebunia, Orkan z 7. kolejki brak Victoria i Łebunia z 8. kolejki brak Victoria, Łebunia z 9. kolejki brak Sokół z 10. kolejki brak Victoria z 11. kolejki brak Orkan i Leśnik z 12. kolejki | |
rrobert | 11.11.2013, 20:08:04 |
Bramki dla leśnika. 2 Łapigrowski | |
volumeon | 12.11.2013, 08:40:32 |
10 kolejka bramka dla Sokoła: Łukasz Jakóbowski | |
volumeon | 12.11.2013, 08:41:04 |
10 kolejka bramka dla Sokoła: Łukasz Jakóbowski | |
tadek50 | 13.11.2013, 10:20:43 |
http://www.granitkoczala.pl/news.php?readmore=221 | |
Patto | 13.11.2013, 18:24:34 |
Bramki Orkan 12 kolejka : Mateusz Nestor x2 Tadeusz Malek x2 oraz Wojtek Durbas | |