MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Studzienice 26 65 21 2 3 81 - 35
2. GTS Czarna Dąbrówka 26 59 19 2 5 55 - 28
3. MKS Debrzno 26 55 18 1 7 77 - 39
4. Zawisza Borzytuchom 26 52 16 4 6 82 - 38
5. GKS Kołczygłowy 26 44 14 2 10 57 - 57
6. Myśliwiec Tuchomie 26 42 12 6 8 51 - 40
7. Granit Koczała 26 40 12 4 10 61 - 46
8. Skotawa Budowo 26 36 11 3 12 55 - 59
9. Orkan Gostkowo 26 34 10 4 12 57 - 52
10. Lipniczanka Lipnica 26 29 8 5 13 49 - 64
11. Garbarnia Kępice 26 22 6 4 16 45 - 66
12. Dolina Gałąźnia Wielka 26 18 4 6 16 45 - 87
13. Victoria Dąbrówka 26 12 2 6 18 30 - 81
14. Urania Udorpie 26 12 3 3 20 28 - 81
Ostatni komentarz dodał funk 24.07.2013, 23:29:57



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (176) 
1. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 19 sierpnia 2012 - 14:00
2. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Orkan Gostkowo 18 sierpnia 2012 - 18:00
3. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Skotawa Budowo 19 sierpnia 2012 - 15:00
4. Victoria Dąbrówka 0 - 4 Zawisza Borzytuchom 19 sierpnia 2012 - 14:00
5. MKS Debrzno 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 19 sierpnia 2012 - 17:00
6. Urania Udorpie 0 - 2 Garbarnia Kępice 18 sierpnia 2012 - 16:00
7. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Granit Koczała 19 sierpnia 2012 - 14:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (89) 
8. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Granit Koczała 26 sierpnia 2012 - 15:00
9. Garbarnia Kępice 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2012 - 16:00
10. Lipniczanka Lipnica 5 - 2 Urania Udorpie 25 sierpnia 2012 - 17:00
11. Zawisza Borzytuchom 4 - 1 MKS Debrzno 25 sierpnia 2012 - 15:00
12. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Victoria Dąbrówka 26 sierpnia 2012 - 15:00
13. Orkan Gostkowo 5 - 2 Skotawa Budowo 26 sierpnia 2012 - 13:00
14. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 GKS Kołczygłowy 26 sierpnia 2012 - 14:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
15. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 2 września 2012 - 13:30
16. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Skotawa Budowo 2 września 2012 - 14:00
17. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Orkan Gostkowo 2 września 2012 - 14:00
18. MKS Debrzno 1 - 4 Kaszubia Studzienice 2 września 2012 - 16:00
19. Urania Udorpie 0 - 4 Zawisza Borzytuchom 1 września 2012 - 16:00
20. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 2 września 2012 - 14:00
21. Granit Koczała 2 - 2 Garbarnia Kępice 1 września 2012
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (95) 
22. Dolina Gałąźnia Wielka 9 - 1 Garbarnia Kępice 9 września 2012 - 16:00
23. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Granit Koczała 8 września 2012 - 16:30
24. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 8 września 2012 - 15:00
25. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Urania Udorpie 9 września 2012 - 15:00
26. Orkan Gostkowo 3 - 4 MKS Debrzno 9 września 2012 - 13:00
27. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Victoria Dąbrówka 8 września 2012 - 16:00
28. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Skotawa Budowo 9 września 2012 - 13:30
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (90) 
29. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Skotawa Budowo 16 września 2012 - 15:00
30. Victoria Dąbrówka 1 - 4 GKS Kołczygłowy 16 września 2012 - 14:00
31. MKS Debrzno 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2012 - 16:00
32. Urania Udorpie 1 - 3 Orkan Gostkowo 15 września 2012 - 16:00
33. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Kaszubia Studzienice 16 września 2012 - 14:00
34. Granit Koczała 2 - 4 Zawisza Borzytuchom 16 września 2012 - 13:00
35. Garbarnia Kępice 7 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 września 2012 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (82) 
36. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 23 września 2012 - 16:00
37. Zawisza Borzytuchom 3 - 2 Garbarnia Kępice 22 września 2012 - 15:00
38. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Granit Koczała 23 września 2012 - 15:00
39. Orkan Gostkowo 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 23 września 2012 - 13:00
40. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Urania Udorpie 23 września 2012 - 14:00
41. GKS Kołczygłowy 6 - 1 MKS Debrzno 23 września 2012 - 13:30
42. Skotawa Budowo 4 - 3 Victoria Dąbrówka 23 września 2012 - 14:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (76) 
43. Victoria Dąbrówka 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 30 września 2012 - 14:00
44. MKS Debrzno 2 - 1 Skotawa Budowo 30 września 2012 - 15:00
45. Urania Udorpie 2 - 2 GKS Kołczygłowy 29 września 2012 - 16:00
46. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 30 września 2012 - 14:00
47. Granit Koczała 3 - 2 Orkan Gostkowo 29 września 2012
48. Garbarnia Kępice 0 - 1 Kaszubia Studzienice 30 września 2012 - 14:00
49. Lipniczanka Lipnica 5 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 września 2012 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
50. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 8 Zawisza Borzytuchom 7 października 2012 - 16:00
51. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 października 2012 - 15:00
52. Orkan Gostkowo 2 - 1 Garbarnia Kępice 7 października 2012 - 13:00
53. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Granit Koczała 7 października 2012 - 14:00
54. GKS Kołczygłowy 1 - 5 Myśliwiec Tuchomie 7 października 2012 - 13:30
55. Skotawa Budowo 6 - 2 Urania Udorpie 7 października 2012 - 14:00
56. Victoria Dąbrówka 0 - 2 MKS Debrzno 7 października 2012 - 14:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (86) 
57. MKS Debrzno 5 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października 2012 - 12:00
58. Urania Udorpie 2 - 5 Victoria Dąbrówka 13 października 2012 - 16:00
59. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Skotawa Budowo 14 października 2012 - 14:00
60. Granit Koczała 5 - 1 GKS Kołczygłowy 13 października 2012
61. Garbarnia Kępice 0 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 14 października 2012 - 14:00
62. Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Orkan Gostkowo 13 października 2012 - 15:30
63. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Kaszubia Studzienice 14 października 2012 - 14:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (82) 
64. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 4 Kaszubia Studzienice 21 października 2012 - 16:00
65. Orkan Gostkowo 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 21 października 2012 - 13:00
66. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 18 listopada 2012 - 13:00
67. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Garbarnia Kępice 21 października 2012 - 13:30
68. Skotawa Budowo 1 - 0 Granit Koczała 21 października 2012 - 14:00
69. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 21 października 2012 - 14:00
70. MKS Debrzno 2 - 3 Urania Udorpie 21 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (80) 
71. Urania Udorpie 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 27 października 2012 - 14:30
72. Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 MKS Debrzno 28 października 2012 - 14:00
73. Granit Koczała 8 - 2 Victoria Dąbrówka 28 października 2012 - 13:00
74. Garbarnia Kępice 0 - 1 Skotawa Budowo 28 października 2012 - 14:00
75. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 GKS Kołczygłowy 27 października 2012 - 15:00
76. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 28 października 2012 - 14:00
77. Kaszubia Studzienice 4 - 2 Orkan Gostkowo 28 października 2012 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (75) 
78. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 4 Orkan Gostkowo 4 listopada 2012 - 11:00
79. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 7 Kaszubia Studzienice 4 listopada 2012 - 14:00
80. GKS Kołczygłowy 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 4 listopada 2012 - 13:30
81. Skotawa Budowo 6 - 2 Lipniczanka Lipnica 4 listopada 2012 - 14:00
82. Victoria Dąbrówka 1 - 5 Garbarnia Kępice 4 listopada 2012 - 14:00
83. MKS Debrzno 2 - 0 Granit Koczała 3 listopada 2012 - 13:00
84. Urania Udorpie 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (82) 
85. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 11 listopada 2012 - 14:00
86. Granit Koczała 5 - 0 Urania Udorpie 11 listopada 2012 - 13:00
87. Garbarnia Kępice 1 - 3 MKS Debrzno 11 listopada 2012 - 14:00
88. Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Victoria Dąbrówka 10 listopada 2012 - 14:00
89. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Skotawa Budowo 11 listopada 2012 - 14:00
90. Kaszubia Studzienice 2 - 1 GKS Kołczygłowy 11 listopada 2012 - 14:00
91. Orkan Gostkowo 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 11 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (145) 
92. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 30 maja 2013 - 14:00
93. Orkan Gostkowo 5 - 1 GKS Kołczygłowy 29 maja 2013 - 18:00
94. Skotawa Budowo 0 - 3 Kaszubia Studzienice 30 maja 2013 - 14:00
95. Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Victoria Dąbrówka 30 maja 2013 - 14:00
96. Lipniczanka Lipnica 0 - 5 MKS Debrzno 30 maja 2013 - 14:00
97. Garbarnia Kępice 2 - 1 Urania Udorpie 29 maja 2013 - 18:00
98. Granit Koczała 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 30 maja 2013 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
99. Granit Koczała 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 13 kwietnia 2013 - 16:00
100. Myśliwiec Tuchomie 5 - 3 Garbarnia Kępice 14 kwietnia 2013 - 14:00
101. Urania Udorpie 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 13 kwietnia 2013 - 16:00
102. MKS Debrzno 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 13 kwietnia 2013 - 17:00
103. Victoria Dąbrówka 1 - 10 Kaszubia Studzienice 14 kwietnia 2013 - 14:00
104. Skotawa Budowo 1 - 0 Orkan Gostkowo 14 kwietnia 2013 - 15:00
105. GKS Kołczygłowy 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 14 kwietnia 2013 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (37) 
106. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 GKS Kołczygłowy 21 kwietnia 2013 - 14:00
107. Skotawa Budowo 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 21 kwietnia 2013 - 15:00
108. Orkan Gostkowo 4 - 0 Victoria Dąbrówka 21 kwietnia 2013 - 14:00
109. Kaszubia Studzienice 1 - 0 MKS Debrzno 21 kwietnia 2013 - 15:00
110. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Urania Udorpie 20 kwietnia 2013 - 14:00
111. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 20 kwietnia 2013 - 16:30
112. Garbarnia Kępice 0 - 2 Granit Koczała 20 kwietnia 2013 - 12:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (46) 
113. Garbarnia Kępice 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 27 kwietnia 2013 - 12:00
114. Granit Koczała 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 kwietnia 2013 - 16:00
115. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 kwietnia 2013 - 14:00
116. Urania Udorpie 0 - 2 Kaszubia Studzienice 27 kwietnia 2013 - 16:00
117. MKS Debrzno 3 - 1 Orkan Gostkowo 27 kwietnia 2013 - 17:00
118. Victoria Dąbrówka 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 28 kwietnia 2013 - 14:00
119. Skotawa Budowo 3 - 2 GKS Kołczygłowy 28 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
120. Skotawa Budowo 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 1 maja 2013 - 15:00
121. GKS Kołczygłowy 2 - 2 Victoria Dąbrówka 1 maja 2013 - 18:00
122. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 MKS Debrzno 1 maja 2013 - 17:00
123. Orkan Gostkowo 1 - 0 Urania Udorpie 1 maja 2013 - 13:00
124. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 1 maja 2013 - 15:00
125. Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Granit Koczała 1 maja 2013 - 14:00
126. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Garbarnia Kępice 1 maja 2013 - 17:00
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
127. Lipniczanka Lipnica 6 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 4 maja 2013 - 17:00
128. Garbarnia Kępice 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 4 maja 2013 - 12:00
129. Granit Koczała 1 - 1 Kaszubia Studzienice 4 maja 2013 - 16:00
130. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Orkan Gostkowo 5 maja 2013 - 14:00
131. Urania Udorpie 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 4 maja 2013 - 16:00
132. MKS Debrzno 0 - 1 GKS Kołczygłowy 5 maja 2013 - 15:00
133. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Skotawa Budowo 5 maja 2013 - 14:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
134. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 0 Victoria Dąbrówka 12 maja 2013 - 15:30
135. Skotawa Budowo 2 - 4 MKS Debrzno 12 maja 2013 - 15:00
136. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Urania Udorpie 12 maja 2013 - 13:00
137. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 12 maja 2013 - 14:00
138. Orkan Gostkowo 2 - 1 Granit Koczała 12 maja 2013 - 13:00
139. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Garbarnia Kępice 12 maja 2013 - 15:00
140. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 11 maja 2013 - 14:00
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (64) 
141. Zawisza Borzytuchom 7 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 18 maja 2013 - 14:00
142. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Kaszubia Studzienice 18 maja 2013 - 17:00
143. Garbarnia Kępice 1 - 1 Orkan Gostkowo 18 maja 2013 - 12:00
144. Granit Koczała 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 18 maja 2013 - 16:00
145. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 GKS Kołczygłowy 19 maja 2013 - 14:00
146. Urania Udorpie 2 - 7 Skotawa Budowo 18 maja 2013 - 15:30
147. MKS Debrzno 4 - 1 Victoria Dąbrówka 19 maja 2013 - 15:00
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (81) 
148. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 7 MKS Debrzno 26 maja 2013 - 15:30
149. Victoria Dąbrówka 0 - 1 Urania Udorpie 26 maja 2013 - 14:00
150. Skotawa Budowo 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 26 maja 2013 - 15:00
151. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Granit Koczała 26 maja 2013 - 13:00
152. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Garbarnia Kępice 26 maja 2013 - 14:00
153. Orkan Gostkowo 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 26 maja 2013 - 13:00
154. Kaszubia Studzienice 5 - 4 Zawisza Borzytuchom 25 maja 2013 - 17:00
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
155. Kaszubia Studzienice 6 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 2 czerwca 2013 - 16:00
156. Zawisza Borzytuchom 2 - 5 Orkan Gostkowo 2 czerwca 2013 - 16:00
157. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 2 czerwca 2013 - 16:00
158. Garbarnia Kępice 3 - 1 GKS Kołczygłowy 2 czerwca 2013 - 16:00
159. Granit Koczała 4 - 1 Skotawa Budowo 2 czerwca 2013 - 16:00
160. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Victoria Dąbrówka 2 czerwca 2013 - 16:00
161. Urania Udorpie 0 - 6 MKS Debrzno 2 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
162. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 Urania Udorpie 4 czerwca 2013 - 17:00
163. MKS Debrzno 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 5 czerwca 2013 - 17:00
164. Victoria Dąbrówka 0 - 3 Granit Koczała 5 czerwca 2013 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-2
165. Skotawa Budowo 2 - 2 Garbarnia Kępice 5 czerwca 2013 - 17:00
166. GKS Kołczygłowy 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 5 czerwca 2013 - 18:00
167. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 5 czerwca 2013 - 18:00
168. Orkan Gostkowo 0 - 3 Kaszubia Studzienice 5 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (66) 
169. Orkan Gostkowo 4 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca 2013 - 14:00
170. Kaszubia Studzienice 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 9 czerwca 2013 - 15:00
171. Zawisza Borzytuchom 6 - 1 GKS Kołczygłowy 8 czerwca 2013 - 14:00
172. Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Skotawa Budowo 8 czerwca 2013 - 17:00
173. Garbarnia Kępice 6 - 2 Victoria Dąbrówka 8 czerwca 2013 - 12:00
174. Granit Koczała 1 - 2 MKS Debrzno 8 czerwca 2013 - 16:00
175. Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Urania Udorpie 9 czerwca 2013 - 14:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (120) 
176. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 6 Myśliwiec Tuchomie 16 czerwca 2013 - 16:00
177. Urania Udorpie 1 - 6 Granit Koczała 16 czerwca 2013 - 16:00
178. MKS Debrzno 9 - 2 Garbarnia Kępice 16 czerwca 2013 - 16:00
179. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 16 czerwca 2013 - 16:00
180. Skotawa Budowo 2 - 4 Zawisza Borzytuchom 16 czerwca 2013 - 16:00
181. GKS Kołczygłowy 2 - 4 Kaszubia Studzienice 22 maja 2013 - 17:30
182. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 Orkan Gostkowo 16 czerwca 2013 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE