Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (176) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
19 sierpnia 2012
19.08 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Orkan Gostkowo |
18 sierpnia 2012
18.08 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Skotawa Budowo |
19 sierpnia 2012
19.08 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
19 sierpnia 2012
19.08 - 14:00 |
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
19 sierpnia 2012
19.08 - 17:00 |
Urania Udorpie |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Granit Koczała |
19 sierpnia 2012
19.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 3 |
Granit Koczała |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
26 sierpnia 2012
26.08 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 2 |
Urania Udorpie |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
25 sierpnia 2012
25.08 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 2 |
Skotawa Budowo |
26 sierpnia 2012
26.08 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (78) |
GKS Kołczygłowy |
3 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 września 2012
2.09 - 13:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Skotawa Budowo |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
1 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
2 września 2012
2.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
0 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
1 września 2012
1.09 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 - 1 |
Garbarnia Kępice |
9 września 2012
9.09 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 2 |
Granit Koczała |
8 września 2012
8.09 - 16:30 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 września 2012
8.09 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 4 |
MKS Debrzno |
9 września 2012
9.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
9 września 2012
9.09 - 13:30 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 2 |
Skotawa Budowo |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
16 września 2012
16.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
7 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
23 września 2012
23.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
22 września 2012
22.09 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Granit Koczała |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
6 - 1 |
MKS Debrzno |
23 września 2012
23.09 - 13:30 |
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Victoria Dąbrówka |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Skotawa Budowo |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Orkan Gostkowo |
29 września 2012
29.09 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 8 |
Zawisza Borzytuchom |
7 października 2012
7.10 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 1 |
Granit Koczała |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 października 2012
7.10 - 13:30 |
Skotawa Budowo |
6 - 2 |
Urania Udorpie |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (86) |
MKS Debrzno |
5 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 października 2012
14.10 - 12:00 |
Urania Udorpie |
2 - 5 |
Victoria Dąbrówka |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Skotawa Budowo |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
5 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
13 października 2012
13.10 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Orkan Gostkowo |
13 października 2012
13.10 - 15:30 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
21 października 2012
21.10 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
18 listopada 2012
18.11 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
21 października 2012
21.10 - 13:30 |
Skotawa Budowo |
1 - 0 |
Granit Koczała |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Urania Udorpie |
21 października 2012
21.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
27 października 2012
27.10 - 14:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
8 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
Skotawa Budowo |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Orkan Gostkowo |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 4 |
Orkan Gostkowo |
4 listopada 2012
4.11 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 7 |
Kaszubia Studzienice |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
4 listopada 2012
4.11 - 13:30 |
Skotawa Budowo |
6 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 5 |
Garbarnia Kępice |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Granit Koczała |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Granit Koczała |
5 - 0 |
Urania Udorpie |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (145) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Skotawa Budowo |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 3 |
Garbarnia Kępice |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 10 |
Kaszubia Studzienice |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
1 - 0 |
Orkan Gostkowo |
14 kwietnia 2013
14.04 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 kwietnia 2013
14.04 - 13:00 |
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:30 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Granit Koczała |
20 kwietnia 2013
20.04 - 12:00 |
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
27 kwietnia 2013
27.04 - 12:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Urania Udorpie |
0 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
28 kwietnia 2013
28.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Skotawa Budowo |
2 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
1 maja 2013
1.05 - 18:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
1 maja 2013
1.05 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 0 |
Granit Koczała |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
4 maja 2013
4.05 - 12:00 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 0 |
Skotawa Budowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
12 maja 2013
12.05 - 15:30 |
Skotawa Budowo |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 3 |
Urania Udorpie |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
11 maja 2013
11.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Zawisza Borzytuchom |
7 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
18 maja 2013
18.05 - 12:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 7 |
Skotawa Budowo |
18 maja 2013
18.05 - 15:30 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 7 |
MKS Debrzno |
26 maja 2013
26.05 - 15:30 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Granit Koczała |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Kaszubia Studzienice |
6 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 5 |
Orkan Gostkowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Granit Koczała |
4 - 1 |
Skotawa Budowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
0 - 6 |
MKS Debrzno |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
4 czerwca 2013
4.06 - 17:00 |
MKS Debrzno |
5 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 3 |
Granit Koczała |
5 czerwca 2013
5.06 - 16:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-2 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Orkan Gostkowo |
4 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
8 czerwca 2013
8.06 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Skotawa Budowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
6 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
8 czerwca 2013
8.06 - 12:00 |
Granit Koczała |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (120) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 6 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 6 |
Granit Koczała |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
MKS Debrzno |
9 - 2 |
Garbarnia Kępice |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
22 maja 2013
22.05 - 17:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 0 |
Orkan Gostkowo |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
|