13. Victoria Dąbrówka 26 12 2 6 18 30 - 81

Orkan Gostkowo 4 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca 2013 - 14:00
Kaszubia Studzienice 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 9 czerwca 2013 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 6 - 1 GKS Kołczygłowy 8 czerwca 2013 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Skotawa Budowo 8 czerwca 2013 - 17:00
Garbarnia Kępice 6 - 2 Victoria Dąbrówka 8 czerwca 2013 - 12:00
Granit Koczała 1 - 2 MKS Debrzno 8 czerwca 2013 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Urania Udorpie 9 czerwca 2013 - 14:00

kibic1982   06.06.2013, 13:06:53
no to szykuje nam się ciekawy koniec sezonu :) MKS goni GTS, przed GTS-em teraz ciężki mecz w Studzienicach, ale Debrzno też jedzie na ciężki teren do Koczały także walka na pewno będzie do końca. Kaszubia punktowała wszystkich w tej rundzie i zapewniła już sobie mistrza i jako jedyny zespół przekroczyła granicę 60 pkt, gratulacje dla Kaszubii i powodzenia w walce o okręgówkę GTS-owi i zespołowi z Debrzna ! ;)
 kada36   06.06.2013, 15:35:08
Największe derby już w Borzym :D
 tadek50   07.06.2013, 11:35:17
 pinos   07.06.2013, 19:22:48
W rundzie wiosennej Kaszubia nie wygrała tylko z Granitem
 WyrostMKS   07.06.2013, 19:56:24
Walka bedzie mam nadzieje do Końca :P Mam nadzieje ze MKS wywalczy Okregówke wkońcu ! MKS :love: :idea:
 kibic1982   07.06.2013, 22:23:18
z moich informacji wynika że Kaszubia meczu nie odpuści ;)
nie dziwie się taka passa bez porażki, warto by było ją podtrzymać do końca sezonu
GARBARNIA 6:2 DABROWKA
Powodzenia w nowym sezonie w 1 grupie :un 8)
 zlezlo   08.06.2013, 16:07:36
Brawo Zawisza !!
 zawisz4   08.06.2013, 16:46:19
Zawisza 6-1 GKS ! A mogło się skończyc nawet z 10 Powodzenia dalej GieKSa !

sebo74   08.06.2013, 19:34:11
Granit Koczała- MKS DEBRZNO 1:2 (1:0) Artur Adamczyk 38- Michał Birosz 68, Paweł Władyczak 71
 tadek50   08.06.2013, 23:47:32
 GKSpany   09.06.2013, 09:05:03
Brawo Zawisza ! :) wynik w pełni odzwierciedlał mecz GKS zagrał słabo jakby na niższym biegu jak zwykle zdecydowanie było widać brak 3 najlepszych piłkarzy GKSu a szkoda bo ten mecz mógłby być wtedy bardzo ciekawy ;)

my już ligę mamy za sobą 5 miejsce gdzie każdy przed sezonem wmawiał nam spadek ... w przyszłym sezonie 30-lecie klubu i obiecujemy wam walkę o awans do okręgówki !!
Zawiszy też tego życzę za rok razem z nami :)
 gostkowo1993   09.06.2013, 09:08:14
Lipniczanka Lipnica 3-1 Skotawa Budowo
 czerwononiebieski   09.06.2013, 13:30:09
Grać do końca Kaszubia !
 sasiad_55   09.06.2013, 13:48:30
Wybieram się dzisiaj do Studzienic, żeby pogratulować osobiście chłopakom z Kaszubii zasłużonego awansu do "okręgówki" oraz życzyć samych sukcesów w tej klasie rozgrywek i mam nadzieję zwycięstwa w tym meczu chociaż nie bedzie łatwo.Powodzenia.
 Banaan   09.06.2013, 16:20:45
Kaszubia 1 - 2 GTS po 18 minutach drugiej polowy.
 mksiak   09.06.2013, 16:50:34
Gratulacje dla Kaszubii i GTS z Debrzna.
 Garbi   09.06.2013, 16:56:00
Orkan 4:5 Dolina
 ktos1   09.06.2013, 16:56:58
orkan-dolina 4-5.bramki dolina:Cyman Mateuszx2,Czepanis Krzysztof x2,Grajczyk Kamil
 kundelgrajek   09.06.2013, 17:28:10
Kaszubia- gts obstawiałem wynik dla gts w ciemno. Szkoda mi drużyny z Debrzna. Nic się nie zmienia dalej beton:D pozdro
 sasiad_55   09.06.2013, 17:30:55
Mecz który mógł się podobać a właściwie tylko pierwsza połowa bo obie ekipy walczyły do upadłego.W drugiej to tylko nie którym zawodnikom Kaszubii chciało się biegać i dlatego GTS wygrał bo grali do końca.Po drugie jeżeli trener Kaszubi zdejmuje napastników z boiska przy stanie 1 do 2 to kto ma strzelać gole,niespotykana taktyka no chyba, że nie chciał wygrać!Gratulacje dla GTS-u.
Do czerwononiebieskiego Ciebie przydałoby się zamknąć do chlewa.....
 kundelgrajek   09.06.2013, 18:55:15
Panowie prawda jest taka, że ta cała liga to spada na psy. Nie zarzucając nikomu nic, ale naprawdę słaby poziom reprezentują prawie wszystkie drużyny;D. Stan boisk - szkoda słów!!!! Pozdrowienia i powodzenia:D
 fcpomorze   09.06.2013, 21:50:07
pier,,,,,,,,,,jazda wraca objazda pozdr.
 gts-astra   09.06.2013, 22:47:51
Kto był na meczu ten wie ile obie ekipy włożyły sił w ten pojedynek. A tak poza tym, to panowie z MKS szacunek dla Was za walkę do końca. Nie spinajcie bo nikt Wam nie zabronił wygrać z nami w Czarnej i spokojnie awansować. Powodzenia w następnym sezonie :D
 timek87   09.06.2013, 23:09:07
czerwononiebieski sprzedaliśmy mecz za piłkę biedronkę i za dwie pary getrów pasuje :P
 czerwononiebieski   10.06.2013, 01:43:30
Brawo Kaszubia...jeszcze nie raz sie spotkamy! całe Debrzno czeka na was!

czerwononiebieski   10.06.2013, 01:45:49
Dagi12 : no broń kolegów :)
 kibic1982   10.06.2013, 08:36:04
W Studzienicach mecz stojący na wysokim poziomie, obie drużyny grały w tym upale zaskakująco dobrze, Kaszubia w 1 połowie gdyby wykorzystała swoje sytuacje było by pewnie 3-1 do przerwy jak nie więcej, po przerwie inicjatywę przejęli goście, którzy częściej gościli pod bramką Kaszubi, czego efektem była zdobyta bramka, Kaszubia miała swoje okazje do wyrównania, kilka dobrych sytuacji, nieuznany gol, poprzeczka, i kilka groźnych stałych fragmentów, w końcówce gol na 3-1 i sprawa awansu rozstrzygnięta. Gratulacje dla obu ekip bo naprawdę zasłużyły sobie na grę w okręgówce. Po meczu obie drużyny świętują awans i odbierają puchary. Piłkarze GTS-u pierwsze co zrobili to pogratulowali piłkarzom Kaszubii i odwrotnie. Atmosfera między dwoma klubami po meczu znakomita :) co do głupich wpisów z Debrzna.. Panowie trzeba była wygrać sobie 2 mecze z Kaszubią, i dzisiaj byście świętowali, sami sobie możecie pluć w brodę bo to graniczyło z cudem żeby GTS przegrał obydwa mecze, chłopaki są w "gazie" i to pokazali wczoraj, a wpisy zazdrośników z Debrzna że mecz sprzedany to powiem Wam, że mogliście się wybrać na ten mecz a nie teraz mówicie że sprzedany, nie widziałeś nie gadaj. Pozdrawiam normalnych ;)
 tadek50   10.06.2013, 10:19:21
 kibic1982   10.06.2013, 11:33:30
no i doping kibiców Kaszubii szczególnie w 2 połowie, kiedy drużyna przegrywała był niesamowity, tylko pozazdrościć takich kibiców :)
 gts-astra   10.06.2013, 16:23:57
Awans jest Nasz, awans do Nas nalezy :D Dokonaliśmy czegoś wspaniałego, w dwa lata z B klasy do V ligi, brawo panowie, jestem dumny że moge grać w takim zespole :D
 sebo74   10.06.2013, 17:29:34
Proszę o podanie nazwisk zdobywców goli dla Kaszubii, Orkana, Skotawy, Garbarni (tu pozostaje liczyć na cud), Victorii (a tu na drugi) i Uranii.