ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2012/2013




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 26 65 21 2 3 81 - 21
2. Pomorze II Potęgowo 26 56 18 2 6 82 - 32
3. Chrobry Charbrowo 26 51 15 6 5 65 - 50
4. Jantaria Pobłocie 26 46 14 4 8 63 - 57
5. Barton Barcino 26 41 12 5 9 56 - 44
6. Sparta Sycewice 26 41 13 2 11 58 - 66
7. Granit Kończewo 26 39 12 3 11 59 - 48
8. Leśnik Cewice 26 32 9 5 12 56 - 61
9. LKS Łebunia 26 30 9 3 14 54 - 56
10. SSPN Malczkowo 26 27 8 3 15 46 - 62
11. Zenit Redkowice 26 26 8 2 16 29 - 56
12. Słupia Kobylnica 26 25 7 4 15 42 - 56
13. Dąb Kusowo 26 25 8 1 17 33 - 86
14. KS Włynkówko 26 20 6 2 18 23 - 52
Ostatni komentarz dodał Grzena 26.07.2013, 17:02:46

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
1. Dąb Kusowo 5 - 3 Granit Kończewo 18 sierpnia 2012 - 16:00
2. SSPN Malczkowo 1 - 1 Leśnik Cewice 19 sierpnia 2012 - 12:00
3. Pomorze II Potęgowo 11 - 1 Chrobry Charbrowo 19 sierpnia 2012 - 15:00
4. Zenit Redkowice 0 - 2 LKS Łebunia 19 sierpnia 2012 - 14:00
5. Barton Barcino 1 - 1 Słupia Kobylnica 19 sierpnia 2012 - 14:00
6. Stal Jezierzyce 4 - 1 Jantaria Pobłocie 18 sierpnia 2012 - 17:00
7. KS Włynkówko 0 - 3 Sparta Sycewice 18 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
8. Granit Kończewo 0 - 3 Sparta Sycewice 26 sierpnia 2012 - 13:00
9. Jantaria Pobłocie 2 - 1 KS Włynkówko 26 sierpnia 2012 - 12:30
10. Słupia Kobylnica 1 - 2 Stal Jezierzyce 26 sierpnia 2012 - 11:00
11. Barton Barcino 6 - 1 LKS Łebunia 26 sierpnia 2012 - 14:00
12. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Zenit Redkowice 25 sierpnia 2012 - 17:00
13. Pomorze II Potęgowo 1 - 2 Leśnik Cewice 26 sierpnia 2012 - 15:00
14. Dąb Kusowo 3 - 1 SSPN Malczkowo 25 sierpnia 2012 - 16:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
15. SSPN Malczkowo 4 - 1 Granit Kończewo 1 września 2012 - 17:00
16. Pomorze II Potęgowo 3 - 0 Dąb Kusowo 2 września 2012 - 15:00
17. Zenit Redkowice 2 - 1 Leśnik Cewice 2 września 2012 - 14:00
18. Barton Barcino 2 - 4 Chrobry Charbrowo 2 września 2012 - 14:00
19. Stal Jezierzyce 2 - 0 LKS Łebunia 1 września 2012 - 17:00
20. KS Włynkówko 0 - 2 Słupia Kobylnica 1 września 2012 - 17:00
21. Sparta Sycewice 3 - 6 Jantaria Pobłocie 1 września 2012 - 17:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
22. Granit Kończewo 0 - 1 Jantaria Pobłocie 9 września 2012 - 13:00
23. Słupia Kobylnica 5 - 0 Sparta Sycewice 9 września 2012 - 11:00
24. LKS Łebunia 1 - 5 KS Włynkówko 8 września 2012 - 17:00
25. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Stal Jezierzyce 8 września 2012 - 17:00
26. Leśnik Cewice 2 - 3 Barton Barcino 9 września 2012 - 12:00
27. Dąb Kusowo 2 - 1 Zenit Redkowice 8 września 2012 - 16:00
28. SSPN Malczkowo 1 - 3 Pomorze II Potęgowo 8 września 2012 - 17:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
29. Pomorze II Potęgowo 2 - 1 Granit Kończewo 16 września 2012 - 15:00
30. Zenit Redkowice 0 - 3 SSPN Malczkowo 16 września 2012 - 14:00
vo, na boisku 2-1
31. Barton Barcino 3 - 1 Dąb Kusowo 16 września 2012 - 14:00
32. Stal Jezierzyce 3 - 1 Leśnik Cewice 15 września 2012 - 17:00
33. KS Włynkówko 1 - 1 Chrobry Charbrowo 15 września 2012 - 16:00
34. Sparta Sycewice 0 - 2 LKS Łebunia 15 września 2012 - 17:00
35. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Słupia Kobylnica 16 września 2012 - 12:30
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
36. Granit Kończewo 3 - 0 Słupia Kobylnica 23 września 2012 - 13:00
37. LKS Łebunia 1 - 2 Jantaria Pobłocie 22 września 2012 - 17:00
38. Chrobry Charbrowo 5 - 4 Sparta Sycewice 22 września 2012 - 17:00
39. Leśnik Cewice 3 - 0 KS Włynkówko 23 września 2012 - 12:00
goście nie mieli kart zdrowia
40. Dąb Kusowo 1 - 7 Stal Jezierzyce 22 września 2012 - 16:00
41. SSPN Malczkowo 2 - 2 Barton Barcino 23 września 2012 - 15:00
42. Pomorze II Potęgowo 3 - 0 Zenit Redkowice 23 września 2012 - 15:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
43. Zenit Redkowice 0 - 2 Granit Kończewo 30 września 2012 - 14:00
44. Barton Barcino 0 - 1 Pomorze II Potęgowo 30 września 2012 - 14:00
45. Stal Jezierzyce 6 - 0 SSPN Malczkowo 29 września 2012 - 16:00
46. KS Włynkówko 4 - 0 Dąb Kusowo 29 września 2012 - 16:00
47. Sparta Sycewice 1 - 4 Leśnik Cewice 29 września 2012 - 17:00
48. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Chrobry Charbrowo 30 września 2012 - 12:30
49. Słupia Kobylnica 3 - 2 LKS Łebunia 30 września 2012 - 11:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
50. Granit Kończewo 6 - 3 LKS Łebunia 7 października 2012 - 12:30
51. Chrobry Charbrowo 4 - 3 Słupia Kobylnica 6 października 2012 - 16:00
52. Leśnik Cewice 3 - 6 Jantaria Pobłocie 7 października 2012 - 12:00
53. Dąb Kusowo 3 - 2 Sparta Sycewice 6 października 2012 - 15:00
54. SSPN Malczkowo 0 - 2 KS Włynkówko 6 października 2012 - 17:00
55. Pomorze II Potęgowo 0 - 0 Stal Jezierzyce 7 października 2012 - 15:00
56. Zenit Redkowice 2 - 0 Barton Barcino 7 października 2012 - 14:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
57. Barton Barcino 3 - 1 Granit Kończewo 14 października 2012 - 14:00
58. Stal Jezierzyce 9 - 0 Zenit Redkowice 13 października 2012 - 15:00
59. KS Włynkówko 2 - 0 Pomorze II Potęgowo 13 października 2012 - 15:00
60. Sparta Sycewice 4 - 3 SSPN Malczkowo 13 października 2012 - 16:00
61. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Dąb Kusowo 14 października 2012 - 12:30
62. Słupia Kobylnica 4 - 1 Leśnik Cewice 14 października 2012 - 11:00
63. LKS Łebunia 3 - 4 Chrobry Charbrowo 13 października 2012 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
64. Granit Kończewo 2 - 4 Chrobry Charbrowo 21 października 2012 - 12:30
65. Leśnik Cewice 2 - 2 LKS Łebunia 21 października 2012 - 12:00
66. Dąb Kusowo 1 - 3 Słupia Kobylnica 20 października 2012 - 15:00
67. SSPN Malczkowo 3 - 1 Jantaria Pobłocie 21 października 2012 - 14:00
68. Pomorze II Potęgowo 6 - 0 Sparta Sycewice 21 października 2012 - 14:30
69. Zenit Redkowice 2 - 1 KS Włynkówko 21 października 2012 - 14:00
70. Barton Barcino 3 - 1 Stal Jezierzyce 21 października 2012 - 14:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
71. Stal Jezierzyce 1 - 1 Granit Kończewo 27 października 2012 - 15:00
72. KS Włynkówko 1 - 1 Barton Barcino 27 października 2012 - 14:00
73. Sparta Sycewice 2 - 1 Zenit Redkowice 27 października 2012 - 15:00
74. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Pomorze II Potęgowo 28 października 2012 - 12:30
75. Słupia Kobylnica 0 - 1 SSPN Malczkowo 28 października 2012 - 11:00
76. LKS Łebunia 10 - 1 Dąb Kusowo 28 października 2012 - 11:00
77. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Leśnik Cewice 27 października 2012 - 15:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
78. Granit Kończewo 2 - 2 Leśnik Cewice 3 listopada 2012 - 14:30
79. Dąb Kusowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo 3 listopada 2012 - 14:00
80. SSPN Malczkowo 1 - 4 LKS Łebunia 4 listopada 2012 - 14:00
81. Pomorze II Potęgowo 1 - 3 Słupia Kobylnica 4 listopada 2012 - 13:30
82. Zenit Redkowice 0 - 2 Jantaria Pobłocie 4 listopada 2012 - 14:00
83. Barton Barcino 4 - 0 Sparta Sycewice 4 listopada 2012 - 14:00
84. Stal Jezierzyce 2 - 0 KS Włynkówko 3 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
85. KS Włynkówko 0 - 1 Granit Kończewo 10 listopada 2012 - 13:00
86. Sparta Sycewice 2 - 7 Stal Jezierzyce 10 listopada 2012 - 14:00
87. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Barton Barcino 11 listopada 2012 - 12:30
88. Słupia Kobylnica 2 - 3 Zenit Redkowice 11 listopada 2012 - 11:00
89. LKS Łebunia 0 - 1 Pomorze II Potęgowo 11 listopada 2012 - 11:00
90. Chrobry Charbrowo 4 - 1 SSPN Malczkowo 10 listopada 2012 - 14:00
91. Leśnik Cewice 5 - 3 Dąb Kusowo 11 listopada 2012 - 13:30
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
92. Granit Kończewo 7 - 1 Dąb Kusowo 30 maja 2013 - 14:00
93. Leśnik Cewice 4 - 1 SSPN Malczkowo 30 maja 2013 - 14:00
94. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Pomorze II Potęgowo 30 maja 2013 - 14:00
95. LKS Łebunia 1 - 1 Zenit Redkowice 29 maja 2013 - 18:00
96. Słupia Kobylnica 0 - 3 Barton Barcino 29 maja 2013 - 18:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1
97. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Stal Jezierzyce 30 maja 2013 - 14:00
98. Sparta Sycewice 4 - 0 KS Włynkówko 30 maja 2013 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
99. Sparta Sycewice 0 - 5 Granit Kończewo 13 kwietnia 2013 - 16:00
100. KS Włynkówko 2 - 4 Jantaria Pobłocie 13 kwietnia 2013 - 15:00
101. Stal Jezierzyce 5 - 0 Słupia Kobylnica 13 kwietnia 2013 - 17:00
102. LKS Łebunia 0 - 2 Barton Barcino 14 kwietnia 2013 - 14:00
103. Zenit Redkowice 0 - 4 Chrobry Charbrowo 14 kwietnia 2013 - 14:00
104. Leśnik Cewice 1 - 4 Pomorze II Potęgowo 13 kwietnia 2013 - 17:00
105. SSPN Malczkowo 5 - 0 Dąb Kusowo 13 kwietnia 2013 - 17:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
106. Granit Kończewo 3 - 2 SSPN Malczkowo 21 kwietnia 2013 - 16:00
107. Dąb Kusowo 0 - 9 Pomorze II Potęgowo 20 kwietnia 2013 - 16:00
108. Leśnik Cewice 4 - 2 Zenit Redkowice 21 kwietnia 2013 - 12:00
109. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Barton Barcino 20 kwietnia 2013 - 17:00
110. LKS Łebunia 1 - 3 Stal Jezierzyce 20 kwietnia 2013 - 17:00
111. Słupia Kobylnica 0 - 1 KS Włynkówko 20 kwietnia 2013 - 16:30
112. Jantaria Pobłocie 3 - 3 Sparta Sycewice 21 kwietnia 2013 - 13:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
113. Jantaria Pobłocie 3 - 2 Granit Kończewo 28 kwietnia 2013 - 13:00
114. Sparta Sycewice 2 - 0 Słupia Kobylnica 27 kwietnia 2013 - 16:00
115. KS Włynkówko 0 - 3 LKS Łebunia 27 kwietnia 2013 - 16:00
116. Stal Jezierzyce 3 - 0 Chrobry Charbrowo 27 kwietnia 2013 - 17:00
117. Barton Barcino 2 - 2 Leśnik Cewice 28 kwietnia 2013 - 15:00
118. Zenit Redkowice 3 - 0 Dąb Kusowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
119. Pomorze II Potęgowo 4 - 2 SSPN Malczkowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
120. Granit Kończewo 1 - 3 Pomorze II Potęgowo 1 maja 2013 - 16:00
121. SSPN Malczkowo 1 - 2 Zenit Redkowice 1 maja 2013 - 17:00
122. Dąb Kusowo 1 - 2 Barton Barcino 30 kwietnia 2013 - 16:00
123. Leśnik Cewice 2 - 5 Stal Jezierzyce 1 maja 2013 - 14:30
124. Chrobry Charbrowo 1 - 0 KS Włynkówko 1 maja 2013 - 17:00
125. LKS Łebunia 0 - 1 Sparta Sycewice 1 maja 2013 - 17:00
126. Słupia Kobylnica 2 - 2 Jantaria Pobłocie 1 maja 2013 - 12:30
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Słupia Kobylnica 2 - 4 Granit Kończewo 5 maja 2013 - 16:00
128. Jantaria Pobłocie 1 - 1 LKS Łebunia 5 maja 2013 - 13:00
129. Sparta Sycewice 5 - 1 Chrobry Charbrowo 4 maja 2013 - 16:00
130. KS Włynkówko 0 - 3 Leśnik Cewice 4 maja 2013 - 16:00
131. Stal Jezierzyce 1 - 0 Dąb Kusowo 4 maja 2013 - 17:00
132. Barton Barcino 2 - 1 SSPN Malczkowo 5 maja 2013 - 15:00
133. Zenit Redkowice 1 - 1 Pomorze II Potęgowo 5 maja 2013 - 14:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
134. Granit Kończewo 1 - 3 Zenit Redkowice 12 maja 2013 - 16:00
135. Pomorze II Potęgowo 4 - 1 Barton Barcino 12 maja 2013 - 14:00
136. SSPN Malczkowo 2 - 4 Stal Jezierzyce 11 maja 2013 - 17:00
137. Dąb Kusowo 2 - 0 KS Włynkówko 11 maja 2013 - 16:00
138. Leśnik Cewice 0 - 3 Sparta Sycewice 12 maja 2013 - 12:00
139. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Jantaria Pobłocie 11 maja 2013 - 17:00
140. LKS Łebunia 5 - 4 Słupia Kobylnica 11 maja 2013 - 17:00
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
141. LKS Łebunia 0 - 2 Granit Kończewo 18 maja 2013 - 17:00
142. Słupia Kobylnica 0 - 0 Chrobry Charbrowo 19 maja 2013 - 16:00
143. Jantaria Pobłocie 1 - 4 Leśnik Cewice 19 maja 2013 - 13:00
144. Sparta Sycewice 1 - 1 Dąb Kusowo 18 maja 2013 - 16:00
145. KS Włynkówko 0 - 1 SSPN Malczkowo 18 maja 2013 - 16:00
146. Stal Jezierzyce 2 - 0 Pomorze II Potęgowo 18 maja 2013 - 17:00
147. Barton Barcino 2 - 0 Zenit Redkowice 19 maja 2013 - 15:00
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (70) 
148. Granit Kończewo 4 - 2 Barton Barcino 26 maja 2013 - 16:00
149. Zenit Redkowice 1 - 0 Stal Jezierzyce 26 maja 2013 - 14:00
150. Pomorze II Potęgowo 4 - 0 KS Włynkówko 26 maja 2013 - 14:00
151. SSPN Malczkowo 1 - 4 Sparta Sycewice 26 maja 2013 - 14:00
152. Dąb Kusowo 1 - 4 Jantaria Pobłocie 25 maja 2013 - 16:00
153. Leśnik Cewice 2 - 2 Słupia Kobylnica 26 maja 2013 - 12:00
154. Chrobry Charbrowo 2 - 5 LKS Łebunia 25 maja 2013 - 17:00
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
155. Chrobry Charbrowo 0 - 0 Granit Kończewo 2 czerwca 2013 - 16:00
156. LKS Łebunia 2 - 1 Leśnik Cewice 2 czerwca 2013 - 16:00
157. Słupia Kobylnica 1 - 3 Dąb Kusowo 2 czerwca 2013 - 16:00
158. Jantaria Pobłocie 2 - 4 SSPN Malczkowo 2 czerwca 2013 - 16:00
159. Sparta Sycewice 4 - 3 Pomorze II Potęgowo 2 czerwca 2013 - 16:00
160. KS Włynkówko 1 - 0 Zenit Redkowice 2 czerwca 2013 - 16:00
161. Stal Jezierzyce 2 - 0 Barton Barcino 2 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (43) 
162. Granit Kończewo 4 - 0 Stal Jezierzyce 5 czerwca 2013 - 17:00
163. Barton Barcino 5 - 1 KS Włynkówko 4 czerwca 2013 - 17:00
164. Zenit Redkowice 1 - 3 Sparta Sycewice 5 czerwca 2013 - 17:30
165. Pomorze II Potęgowo 7 - 5 Jantaria Pobłocie 5 czerwca 2013 - 17:30
166. SSPN Malczkowo 2 - 1 Słupia Kobylnica 5 czerwca 2013 - 17:00
167. Dąb Kusowo 2 - 0 LKS Łebunia 5 czerwca 2013 - 17:00
168. Leśnik Cewice 3 - 5 Chrobry Charbrowo 5 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
169. Leśnik Cewice 3 - 1 Granit Kończewo 9 czerwca 2013 - 12:00
170. Chrobry Charbrowo 6 - 0 Dąb Kusowo 8 czerwca 2013 - 17:00
171. LKS Łebunia 3 - 1 SSPN Malczkowo 8 czerwca 2013 - 17:00
172. Słupia Kobylnica 0 - 6 Pomorze II Potęgowo 8 czerwca 2013 - 16:00
173. Jantaria Pobłocie 4 - 3 Zenit Redkowice 9 czerwca 2013 - 13:00
174. Sparta Sycewice 4 - 3 Barton Barcino 8 czerwca 2013 - 16:00
175. KS Włynkówko 0 - 5 Stal Jezierzyce 8 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (116) 
176. Granit Kończewo 2 - 1 KS Włynkówko 16 czerwca 2013 - 16:00
177. Stal Jezierzyce 2 - 0 Sparta Sycewice 16 czerwca 2013 - 16:00
178. Barton Barcino 2 - 4 Jantaria Pobłocie 16 czerwca 2013 - 16:00
179. Zenit Redkowice 1 - 3 Słupia Kobylnica 16 czerwca 2013 - 16:00
180. Pomorze II Potęgowo 3 - 2 LKS Łebunia 16 czerwca 2013 - 16:00
181. SSPN Malczkowo 2 - 2 Chrobry Charbrowo 16 czerwca 2013 - 16:00
182. Dąb Kusowo 1 - 0 Leśnik Cewice 16 czerwca 2013 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03