Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Dąb Kusowo |
5 - 3 |
Granit Kończewo |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
19 sierpnia 2012
19.08 - 12:00 |
Pomorze II Potęgowo |
11 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
19 sierpnia 2012
19.08 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
19 sierpnia 2012
19.08 - 14:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
19 sierpnia 2012
19.08 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
26 sierpnia 2012
26.08 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
26 sierpnia 2012
26.08 - 12:30 |
Słupia Kobylnica |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
Barton Barcino |
6 - 1 |
LKS Łebunia |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (27) |
SSPN Malczkowo |
4 - 1 |
Granit Kończewo |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
2 września 2012
2.09 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
KS Włynkówko |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 6 |
Jantaria Pobłocie |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Granit Kończewo |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
9 września 2012
9.09 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
5 - 0 |
Sparta Sycewice |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
LKS Łebunia |
1 - 5 |
KS Włynkówko |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 3 |
Barton Barcino |
9 września 2012
9.09 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Zenit Redkowice |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Pomorze II Potęgowo |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
SSPN Malczkowo |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
16 września 2012
16.09 - 12:30 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
LKS Łebunia |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
22 września 2012
22.09 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
5 - 4 |
Sparta Sycewice |
22 września 2012
22.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
KS Włynkówko |
23 września 2012
23.09 - 12:00 |
goście nie mieli kart zdrowia |
Dąb Kusowo |
1 - 7 |
Stal Jezierzyce |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 2 |
Barton Barcino |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 0 |
Zenit Redkowice |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Zenit Redkowice |
0 - 2 |
Granit Kończewo |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Barton Barcino |
0 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
6 - 0 |
SSPN Malczkowo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
KS Włynkówko |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 4 |
Leśnik Cewice |
29 września 2012
29.09 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
30 września 2012
30.09 - 12:30 |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
30 września 2012
30.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Granit Kończewo |
6 - 3 |
LKS Łebunia |
7 października 2012
7.10 - 12:30 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 3 |
Słupia Kobylnica |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 6 |
Jantaria Pobłocie |
7 października 2012
7.10 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
6 października 2012
6.10 - 17:00 |
Pomorze II Potęgowo |
0 - 0 |
Stal Jezierzyce |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Barton Barcino |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
9 - 0 |
Zenit Redkowice |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
KS Włynkówko |
2 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 3 |
SSPN Malczkowo |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
14 października 2012
14.10 - 12:30 |
Słupia Kobylnica |
4 - 1 |
Leśnik Cewice |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
LKS Łebunia |
3 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Granit Kończewo |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
21 października 2012
21.10 - 12:30 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
21 października 2012
21.10 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
6 - 0 |
Sparta Sycewice |
21 października 2012
21.10 - 14:30 |
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Barton Barcino |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Zenit Redkowice |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
28 października 2012
28.10 - 12:30 |
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
SSPN Malczkowo |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
LKS Łebunia |
10 - 1 |
Dąb Kusowo |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Leśnik Cewice |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
3 listopada 2012
3.11 - 14:30 |
Dąb Kusowo |
0 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
LKS Łebunia |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
4 listopada 2012
4.11 - 13:30 |
Zenit Redkowice |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Barton Barcino |
4 - 0 |
Sparta Sycewice |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (42) |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Granit Kończewo |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 7 |
Stal Jezierzyce |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Barton Barcino |
11 listopada 2012
11.11 - 12:30 |
Słupia Kobylnica |
2 - 3 |
Zenit Redkowice |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
LKS Łebunia |
0 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 1 |
SSPN Malczkowo |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 3 |
Dąb Kusowo |
11 listopada 2012
11.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Granit Kończewo |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 1 |
SSPN Malczkowo |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Barton Barcino |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
KS Włynkówko |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Sparta Sycewice |
0 - 5 |
Granit Kończewo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
KS Włynkówko |
2 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Słupia Kobylnica |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
LKS Łebunia |
0 - 2 |
Barton Barcino |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 4 |
Pomorze II Potęgowo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 0 |
Dąb Kusowo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
SSPN Malczkowo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 9 |
Pomorze II Potęgowo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 2 |
Zenit Redkowice |
21 kwietnia 2013
21.04 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Barton Barcino |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
LKS Łebunia |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:30 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 3 |
Sparta Sycewice |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Jantaria Pobłocie |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
LKS Łebunia |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
28 kwietnia 2013
28.04 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 2 |
SSPN Malczkowo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Zenit Redkowice |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Barton Barcino |
30 kwietnia 2013
30.04 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 5 |
Stal Jezierzyce |
1 maja 2013
1.05 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
KS Włynkówko |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
LKS Łebunia |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
1 maja 2013
1.05 - 12:30 |
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
Granit Kończewo |
5 maja 2013
5.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
5 maja 2013
5.05 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
Leśnik Cewice |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Dąb Kusowo |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Zenit Redkowice |
12 maja 2013
12.05 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 1 |
Barton Barcino |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
12 maja 2013
12.05 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
LKS Łebunia |
5 - 4 |
Słupia Kobylnica |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (38) |
LKS Łebunia |
0 - 2 |
Granit Kończewo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
19 maja 2013
19.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 4 |
Leśnik Cewice |
19 maja 2013
19.05 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Dąb Kusowo |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
SSPN Malczkowo |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
Barton Barcino |
26 maja 2013
26.05 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 0 |
KS Włynkówko |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
26 maja 2013
26.05 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 5 |
LKS Łebunia |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 0 |
Granit Kończewo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 4 |
SSPN Malczkowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 3 |
Pomorze II Potęgowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Barton Barcino |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Granit Kończewo |
4 - 0 |
Stal Jezierzyce |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Barton Barcino |
5 - 1 |
KS Włynkówko |
4 czerwca 2013
4.06 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:30 |
Pomorze II Potęgowo |
7 - 5 |
Jantaria Pobłocie |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:30 |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Leśnik Cewice |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
9 czerwca 2013
9.06 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
6 - 0 |
Dąb Kusowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
LKS Łebunia |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 6 |
Pomorze II Potęgowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 3 |
Zenit Redkowice |
9 czerwca 2013
9.06 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 3 |
Barton Barcino |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
KS Włynkówko |
0 - 5 |
Stal Jezierzyce |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (116) |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Barton Barcino |
2 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 0 |
Leśnik Cewice |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
|