Granit Kończewo 3 - 0 Słupia Kobylnica 23 września 2012 - 13:00
LKS Łebunia 1 - 2 Jantaria Pobłocie 22 września 2012 - 17:00
Chrobry Charbrowo 5 - 4 Sparta Sycewice 22 września 2012 - 17:00
Leśnik Cewice 3 - 0 KS Włynkówko 23 września 2012 - 12:00
Dąb Kusowo 1 - 7 Stal Jezierzyce 22 września 2012 - 16:00
SSPN Malczkowo 2 - 2 Barton Barcino 23 września 2012 - 15:00
Pomorze II Potęgowo 3 - 0 Zenit Redkowice 23 września 2012 - 15:00

pilka13   17.09.2012, 15:26:32
czytajac wasze wypowiedzi na temat sparty powiem wam ze ciezko grac chlopaka w 11 praktycznie bez rezerwy do tego mala ilosc ludzi na treningu. i miejsce w tabeli jest jakie widac nie ma co sie dziwic ze ludzie nie trenuja bo praca czy inne obowiazki do tego dochodzi zla atmoswera wprowadzona przez trenera ktory swoja osoba zniecheca do grania swoja postawa i organizacja. klub posiadal pomoc z zewnatrz i to bardzo duza . tylko okazalo sie ze dla pana Pawla S to byla zylka zlota a jak wiadomo to wszystko sie kiedys konczy. teraz sparta gra w A klasie nie dla tego ze nie potrafi grac w pilke tylko dla tego ze zostalo kilku ludzi ktorym zalezy na klubie i graja i im trzeba podziekowac a nie krytykowac ze slabi sa . bez zaplecza rezerw i bez jakiej kolwiek motywacji graja i proboja uratowac honor sparty
 Kxpers1   17.09.2012, 16:50:39
Nie wyżalaj się na forum.

Pozdro.
 Spartanin   17.09.2012, 19:25:56
Kxpers1 do tego własnie jest forum aby pisać o wszystkim 8)
 knurzysko   17.09.2012, 20:44:14
a kto jest temu winien ze w sparcie zostalo 11 zawodnikow a reszta dala se spokoj.
 Spartanin   17.09.2012, 20:52:55
I dalej swoje... dajcie już spokój z tym pisaniem.... Zajmijcie miejsce trenera bądz prezesa :D i sami poprowadźcie klub. Mam nadzieje że tym razem coś z tego wyjdzie.
 WladamWladem   17.09.2012, 21:35:04
przestancie beczec bo to juz nudne sie zrobilo i wezcie sie za robote,,,
 knurzysko   20.09.2012, 18:41:46
mecz sparty w PP no coments
 choper363636   20.09.2012, 19:05:17
Ciekawy mecz w Kusowie.Stawiam na gospodarza.Granit wreszcie wygra ze Slupia.Lebunia zremisuje z Jantaria.Chrobry wygra ze Sparta.Lesnik wygra z KSem.SSPN Malczkowo wygra z Bartonem a Pomorze wygra z Zenitem.
 WladamWladem   21.09.2012, 10:18:52
choper363636 po co obstawiasz jak i tak przewaznie sie mylisz :D Dab z taka gra to nie zajedzie daleko.
 henryczek19   22.09.2012, 17:58:23
Trwa mecz LKS Łebunia - Jantaria Pobłocie. Mecz rozgrywany jest na boisku w Cewicach. Początek meczu godzina 17.oo ; Jaki jest wynik? Może ktoś wie....
 marcinmarcinki12   22.09.2012, 19:25:49
87 minuta drugi gol dla pobłocia wynik 1-2
 Grzena   22.09.2012, 19:41:12
Jaki wynik w Charbrowie?
 koles   22.09.2012, 19:49:11
Chrobry-Sparta 5-4. 4 razy Sparta wygrywała a bramkę na 5-4 stracili w 93 minucie meczu. P.S. Sparta cały mecz grała w 10
 sprawidliwy55   22.09.2012, 19:53:29
Chrobry -Sparta 5-4 5 -ta bramka dla Chrobrego padla w 2 min doliczonego czasu gry. Bardzo ambitna gra SPARTAN ktorzy przyjechali w 10- tke.
 onnnn10   22.09.2012, 20:04:16
strzelcy bramek dla Stali:
Marcin Jurczuk 3
Marcin Tomaszewski 2
Piotr Bargieł 1
Mateusz Rawski 1
STAL KS :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: !!!
 FAN999   22.09.2012, 20:11:36
Jutro ciekawy mecz w Potęgowie!! Faworyzowane Pomorze podejmuje ambitny Zenit... będzie ciekawie ;))

POMORZE :love: :love:
 Bar281   22.09.2012, 21:04:52
Do WW:
Jakieś kompleksy wzgledem Stali??? Czy mi się zdaje? Chlopaki cieżko pracowali na to co teraz mają wiec należy to docenić... :idea:
 pażdzioch   23.09.2012, 10:02:41
Jestem z Charbrowa, ale to co wyprawiali chłopaki ze Sycewic jest godne podziwu. Brawo chłopaki |)
 lyku81   23.09.2012, 15:09:54
Co w Cewicach?
 korek1974   23.09.2012, 15:21:59
GRANIT 3:0 SŁUPIA
 Obiektywny25   23.09.2012, 16:18:46
Pomorze II Potęgowo prowadzi po 1 połowie 1:0 z Zenitem Redkowice po bramce Damiana Formeli :love: :love: :love:

FOOTBALLER123   23.09.2012, 20:07:21
Sory po pierwszej połowie było już 2-2 i w drugiej połowie wynik się nie zmienił
 ajax30   24.09.2012, 08:19:06
co sie dzieje z wlynkowkiem?najpier walkower za brak mlodziezowca,a teraz namieszane z badaniami :@
 krokus   24.09.2012, 08:32:51
BRAWO DLA POMORZA OBY TAK DALEJ DO BOJU CHŁOPAKI
 jokier   25.09.2012, 09:26:46
W derbach Gm.Kobylnica zdecydowanie lepszy "Granit". Blado wyglądały "gwiazdy" "Słupii".
Ozdobą tego meczu był pojedynek Jadłowskich bramkarza Słupii (doniedawna podpory Kończewa) i napastnika "Granitu". Wygrał ten drugi gdyż zdobył dwa gole, lecz bramkarz uratował gości od dużo wyższej porażki.