Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Centrum Pelplin 24 62 20 2 2 94 - 16
2. Błękitni Stare Pole 24 52 17 1 6 71 - 29
3. Powiśle Stary Targ 24 49 16 1 7 62 - 45
4. Victoria Kaliska 24 48 15 3 6 58 - 34
5. Jurand Lasowice 24 46 15 1 8 53 - 39
6. Weber Szprudowo 24 39 12 3 9 52 - 43
7. Meteor Pinczyn 24 33 10 3 11 35 - 54
8. Spójnia Sadlinki 24 29 9 2 13 36 - 49
9. Pogoń Smętowo 24 25 7 4 13 60 - 67
10. Nogat Malbork 24 23 7 2 15 33 - 64
11. Orzeł Borkowo 24 17 5 2 17 35 - 74
12. Sokół Mareza 24 8 2 2 20 32 - 89
13. Powiśle Czernin 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Zieloni Marzęcino (*) 24 23 7 2 15 42 - 60
Ostatni komentarz dodał objektyywny 23.07.2013, 17:38:45
* Powiśle Czernin wycofało się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Zieloni Marzęcino wycofali się po 22. kolejce


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (158) 
Orzeł Borkowo 1 - 0 Zieloni Marzęcino 26 sierpnia 2012 - 14:00
Powiśle Czernin - Weber Szprudowo 26 sierpnia 2012 - 15:00
anulowany, było 1-1
Nogat Malbork 0 - 6 Victoria Kaliska 25 sierpnia 2012 - 16:00
Na boisku 0-6. Walkower - gra nieuprawnionego zawodnika Wroński Kamil.
Sokół Mareza 4 - 0 Spójnia Sadlinki 25 sierpnia 2012 - 17:00
Błękitni Stare Pole 7 - 1 Powiśle Stary Targ 25 sierpnia 2012 - 15:00
Centrum Pelplin 5 - 1 Pogoń Smętowo 26 sierpnia 2012 - 14:00
Jurand Lasowice 3 - 0 Meteor Pinczyn 26 sierpnia 2012 - 16:00
Na boiski 2-2. Walkower - wystąpiła za mała ilość zawodników młodzieżowych w drużynie Meteor Pinczyn.
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (67) 
Zieloni Marzęcino 0 - 1 Meteor Pinczyn 2 września 2012 - 15:00
Pogoń Smętowo 1 - 4 Jurand Lasowice 1 września 2012 - 17:00
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Centrum Pelplin 1 września 2012 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Błękitni Stare Pole 2 września 2012 - 11:00
Victoria Kaliska 5 - 1 Sokół Mareza 1 września 2012 - 17:00
Weber Szprudowo 4 - 3 Nogat Malbork 1 września 2012 - 17:00
Orzeł Borkowo - Powiśle Czernin 2 września 2012 - 14:00
anulowany, było 3-0
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
Powiśle Czernin - Zieloni Marzęcino 9 września 2012 - 15:00
anulowany, było 0-2
Nogat Malbork 3 - 0 Orzeł Borkowo 8 września 2012 - 16:00
Sokół Mareza 1 - 2 Weber Szprudowo 8 września 2012 - 17:00
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Victoria Kaliska 8 września 2012 - 15:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Spójnia Sadlinki 9 września 2012 - 14:00
Jurand Lasowice 3 - 1 Powiśle Stary Targ 8 września 2012 - 16:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Pogoń Smętowo 8 września 2012 - 17:00
Kolejka 4 - 12. września 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
Zieloni Marzęcino 2 - 1 Pogoń Smętowo 12 września 2012 - 17:00
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Meteor Pinczyn 12 września 2012 - 17:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Jurand Lasowice 12 września 2012 - 16:00
Victoria Kaliska 0 - 4 Centrum Pelplin 12 września 2012 - 17:00
Weber Szprudowo 5 - 1 Błękitni Stare Pole 12 września 2012 - 17:00
Orzeł Borkowo 4 - 0 Sokół Mareza 12 września 2012 - 18:00
Powiśle Czernin - Nogat Malbork 12 września 2012 - 18:00
anulowany, było 1-1
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
Nogat Malbork 1 - 2 Zieloni Marzęcino 16 września 2012 - 14:00
Sokół Mareza - Powiśle Czernin 15 września 2012 - 16:00
anulowany, było 3-1
Błękitni Stare Pole 6 - 1 Orzeł Borkowo 15 września 2012 - 15:00
Centrum Pelplin 1 - 0 Weber Szprudowo 15 września 2012 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Victoria Kaliska 15 września 2012 - 16:00
Meteor Pinczyn 3 - 2 Spójnia Sadlinki 15 września 2012 - 16:30
Pogoń Smętowo 1 - 2 Powiśle Stary Targ 16 września 2012 - 14:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
Zieloni Marzęcino 5 - 3 Powiśle Stary Targ 23 września 2012 - 15:00
Spójnia Sadlinki 3 - 5 Pogoń Smętowo 22 września 2012 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 1 Meteor Pinczyn 22 września 2012 - 16:00
Weber Szprudowo 1 - 3 Jurand Lasowice 22 września 2012 - 16:00
Orzeł Borkowo 1 - 3 Centrum Pelplin 23 września 2012 - 14:00
Powiśle Czernin - Błękitni Stare Pole 23 września 2012 - 15:00
anulowany, było 2-1
Nogat Malbork 4 - 1 Sokół Mareza 22 września 2012 - 15:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
Sokół Mareza 1 - 2 Zieloni Marzęcino 29 września 2012 - 16:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Nogat Malbork 29 września 2012 - 15:00
Centrum Pelplin - Powiśle Czernin 29 września 2012 - 16:00
anulowany, było 3-0 vo
Jurand Lasowice 2 - 1 Orzeł Borkowo 29 września 2012 - 16:00
Meteor Pinczyn 3 - 1 Weber Szprudowo 29 września 2012 - 16:00
Pogoń Smętowo 0 - 4 Victoria Kaliska 29 września 2012 - 16:00
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Spójnia Sadlinki 29 września 2012 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
Zieloni Marzęcino 9 - 1 Spójnia Sadlinki 7 października 2012 - 13:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Powiśle Stary Targ 6 października 2012 - 16:00
Weber Szprudowo 3 - 4 Pogoń Smętowo 6 października 2012 - 16:00
Orzeł Borkowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 7 października 2012 - 14:00
Powiśle Czernin - Jurand Lasowice 7 października 2012 - 15:00
anulowany, było 0-5
Nogat Malbork 1 - 6 Centrum Pelplin 6 października 2012 - 14:00
Sokół Mareza 0 - 8 Błękitni Stare Pole 6 października 2012 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
Błękitni Stare Pole 5 - 2 Zieloni Marzęcino 13 października 2012 - 15:00
Centrum Pelplin 5 - 0 Sokół Mareza 13 października 2012 - 15:30
Jurand Lasowice 3 - 0 Nogat Malbork 13 października 2012 - 15:00
Meteor Pinczyn - Powiśle Czernin 13 października 2012 - 15:30
anulowany, było 8-1
Pogoń Smętowo 6 - 2 Orzeł Borkowo 13 października 2012 - 16:00
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Weber Szprudowo 13 października 2012 - 13:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Victoria Kaliska 13 października 2012 - 15:30
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
Zieloni Marzęcino 2 - 3 Victoria Kaliska 21 października 2012 - 13:00
Weber Szprudowo 0 - 0 Spójnia Sadlinki 20 października 2012 - 15:00
Orzeł Borkowo 0 - 1 Powiśle Stary Targ 21 października 2012 - 14:00
Powiśle Czernin - Pogoń Smętowo 21 października 2012 - 14:00
anulowany, było 1-3
Nogat Malbork 1 - 0 Meteor Pinczyn 20 października 2012 - 14:00
Sokół Mareza 2 - 4 Jurand Lasowice 20 października 2012 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Centrum Pelplin 20 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
Centrum Pelplin 3 - 1 Zieloni Marzęcino 27 października 2012 - 15:00
Jurand Lasowice 1 - 2 Błękitni Stare Pole 27 października 2012 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Sokół Mareza 27 października 2012 - 14:30
Pogoń Smętowo 2 - 2 Nogat Malbork 27 października 2012 - 14:00
Powiśle Stary Targ - Powiśle Czernin 27 października 2012 - 15:00
anulowany, było 2-0
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Orzeł Borkowo 27 października 2012 - 11:00
Victoria Kaliska 4 - 2 Weber Szprudowo 28 października 2012 - 12:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
Zieloni Marzęcino 2 - 2 Weber Szprudowo 4 listopada 2012 - 11:00
Orzeł Borkowo 0 - 5 Victoria Kaliska 4 listopada 2012 - 14:00
Powiśle Czernin - Spójnia Sadlinki 4 listopada 2012 - 14:00
anulowany, było 3-0
Nogat Malbork 1 - 3 Powiśle Stary Targ 4 listopada 2012 - 14:00
Sokół Mareza 3 - 1 Pogoń Smętowo 3 listopada 2012 - 13:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Meteor Pinczyn 3 listopada 2012 - 14:00
Centrum Pelplin 5 - 0 Jurand Lasowice 4 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
Jurand Lasowice 1 - 2 Zieloni Marzęcino 10 listopada 2012 - 14:00
Meteor Pinczyn 0 - 10 Centrum Pelplin 10 listopada 2012 - 13:30
Pogoń Smętowo 2 - 3 Błękitni Stare Pole 10 listopada 2012 - 14:00
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Sokół Mareza 10 listopada 2012 - 13:00
Spójnia Sadlinki 0 - 1 Nogat Malbork 10 listopada 2012 - 14:00
Victoria Kaliska - Powiśle Czernin 11 listopada 2012 - 12:00
anulowany, było 3-0
Weber Szprudowo 2 - 1 Orzeł Borkowo 10 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 14 - 22. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (81) 
Zieloni Marzęcino 0 - 3 Orzeł Borkowo
Victoria Kaliska 1 - 1 Nogat Malbork 22 czerwca 2013 - 18:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Sokół Mareza 7 kwietnia 2013 - 18:00
Powiśle Stary Targ 3 - 2 Błękitni Stare Pole 22 czerwca 2013 - 18:00
Pogoń Smętowo 1 - 1 Centrum Pelplin 22 czerwca 2013 - 18:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Jurand Lasowice 22 czerwca 2013 - 18:00
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
Meteor Pinczyn 2 - 1 Zieloni Marzęcino 14 kwietnia 2013 - 14:30
Jurand Lasowice 2 - 2 Pogoń Smętowo 13 kwietnia 2013 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Powiśle Stary Targ 14 kwietnia 2013 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 1 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia 2013 - 16:00
Sokół Mareza 2 - 3 Victoria Kaliska 13 kwietnia 2013 - 16:00
Nogat Malbork 5 - 3 Weber Szprudowo 13 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Orzeł Borkowo,
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
Orzeł Borkowo 1 - 2 Nogat Malbork 21 kwietnia 2013 - 14:00
Weber Szprudowo 2 - 0 Sokół Mareza 20 kwietnia 2013 - 15:00
Victoria Kaliska 0 - 1 Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2013 - 17:00
Spójnia Sadlinki 0 - 5 Centrum Pelplin 21 kwietnia 2013 - 15:00
Powiśle Stary Targ 2 - 0 Jurand Lasowice 20 kwietnia 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 3 Meteor Pinczyn 20 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
Pogoń Smętowo 4 - 2 Zieloni Marzęcino 27 kwietnia 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 2 - 3 Powiśle Stary Targ 27 kwietnia 2013 - 16:30
Jurand Lasowice 1 - 3 Spójnia Sadlinki 27 kwietnia 2013 - 17:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Victoria Kaliska 28 kwietnia 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Weber Szprudowo 27 kwietnia 2013 - 15:00
Sokół Mareza 0 - 3 Orzeł Borkowo 27 kwietnia 2013 - 16:00
vo, na boisku 1-2
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
Zieloni Marzęcino 3 - 1 Nogat Malbork 30 kwietnia 2013 - 17:00
Orzeł Borkowo 1 - 3 Błękitni Stare Pole 1 maja 2013 - 14:00
Weber Szprudowo 0 - 3 Centrum Pelplin 1 maja 2013 - 15:00
Victoria Kaliska 0 - 1 Jurand Lasowice 1 maja 2013 - 12:00
Spójnia Sadlinki 2 - 0 Meteor Pinczyn 1 maja 2013 - 17:00
Powiśle Stary Targ 4 - 3 Pogoń Smętowo 30 kwietnia 2013 - 17:00
Pauza: Sokół Mareza,
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
Powiśle Stary Targ 5 - 3 Zieloni Marzęcino 4 maja 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Spójnia Sadlinki 5 maja 2013 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Victoria Kaliska 4 maja 2013 - 17:00
Jurand Lasowice 1 - 3 Weber Szprudowo 4 maja 2013 - 17:00
Centrum Pelplin 10 - 2 Orzeł Borkowo 5 maja 2013 - 15:00
Sokół Mareza 1 - 6 Nogat Malbork 4 maja 2013 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
Zieloni Marzęcino 4 - 4 Sokół Mareza 12 maja 2013 - 11:00
Nogat Malbork 0 - 5 Błękitni Stare Pole 11 maja 2013 - 13:00
Orzeł Borkowo 2 - 3 Jurand Lasowice 12 maja 2013 - 14:00
Weber Szprudowo 2 - 0 Meteor Pinczyn 11 maja 2013 - 16:00
Victoria Kaliska 2 - 1 Pogoń Smętowo 11 maja 2013 - 17:00
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Powiśle Stary Targ 12 maja 2013 - 17:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Zieloni Marzęcino 19 maja 2013 - 15:00
goście nie przyjechali
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Victoria Kaliska 18 maja 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 5 Weber Szprudowo 18 maja 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 4 Orzeł Borkowo 18 maja 2013 - 17:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Nogat Malbork 19 maja 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Sokół Mareza 18 maja 2013 - 16:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zieloni Marzęcino 0 - 3 Błękitni Stare Pole 26 maja 2013 - 11:00
gospodarze nie stawili się na mecz
Sokół Mareza 0 - 2 Centrum Pelplin 25 maja 2013 - 16:00
Nogat Malbork 0 - 3 Jurand Lasowice 25 maja 2013 - 15:00
Orzeł Borkowo 4 - 5 Pogoń Smętowo 26 maja 2013 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 2 Powiśle Stary Targ 25 maja 2013 - 17:00
Victoria Kaliska 2 - 1 Spójnia Sadlinki 25 maja 2013 - 17:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 23 - 30. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
Victoria Kaliska 3 - 0 Zieloni Marzęcino
Spójnia Sadlinki 2 - 0 Weber Szprudowo 30 maja 2013 - 15:00
Powiśle Stary Targ 8 - 0 Orzeł Borkowo 29 maja 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Nogat Malbork 30 maja 2013 - 14:00
Jurand Lasowice 5 - 4 Sokół Mareza 30 maja 2013 - 17:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Błękitni Stare Pole 30 maja 2013 - 15:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
Zieloni Marzęcino 0 - 3 Centrum Pelplin
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Jurand Lasowice 1 czerwca 2013 - 16:00
Sokół Mareza 1 - 6 Meteor Pinczyn 1 czerwca 2013 - 16:00
Nogat Malbork 1 - 4 Pogoń Smętowo 1 czerwca 2013 - 13:00
Orzeł Borkowo 0 - 7 Spójnia Sadlinki 2 czerwca 2013 - 14:00
Weber Szprudowo 5 - 2 Victoria Kaliska 1 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
Weber Szprudowo 3 - 0 Zieloni Marzęcino
Victoria Kaliska 3 - 0 Orzeł Borkowo 8 czerwca 2013 - 17:00
goście nie przyjechali
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Nogat Malbork 8 czerwca 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 10 - 2 Sokół Mareza 19 czerwca 2013 - 18:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Błękitni Stare Pole 8 czerwca 2013 - 17:30
Jurand Lasowice 3 - 2 Centrum Pelplin 8 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
Zieloni Marzęcino 0 - 3 Jurand Lasowice
Centrum Pelplin 6 - 0 Meteor Pinczyn 15 czerwca 2013 - 17:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Pogoń Smętowo 15 czerwca 2013 - 16:00
Sokół Mareza 2 - 7 Powiśle Stary Targ 15 czerwca 2013 - 16:00
Nogat Malbork 0 - 2 Spójnia Sadlinki 15 czerwca 2013 - 14:00
Orzeł Borkowo 2 - 2 Weber Szprudowo 16 czerwca 2013 - 14:00
Pauza: Victoria Kaliska, .