PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2012/2013 - Klasyfikacja strzelców





W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Spójnia Sadlinki - Jurand Lasowice 2-3 (2), Zieloni Marzęcino - Pogoń Smętowo 2-1 (1), Powi¶le Stary Targ - Meteor Pinczyn 2-3 (2), Weber Szprudowo - Błękitni Stare Pole 5-1 (1), Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 3-2 (2), Spójnia Sadlinki - Pogoń Smętowo 3-5 (8), Nogat Malbork - Sokół Mareza 4-1 (5), Weber Szprudowo - Jurand Lasowice 1-3 (4), Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 2-1 (3), Orzeł Borkowo - Centrum Pelplin 1-3 (4), Zieloni Marzęcino - Powi¶le Stary Targ 5-3 (8), Błękitni Stare Pole - Nogat Malbork 4-0 (4), Powi¶le Stary Targ - Spójnia Sadlinki 1-0 (1), Pogoń Smętowo - Victoria Kaliska 0-4 (4), Meteor Pinczyn - Weber Szprudowo 3-1 (4), Jurand Lasowice - Orzeł Borkowo 2-1 (3), Sokół Mareza - Zieloni Marzęcino 1-2 (3), Nogat Malbork - Centrum Pelplin 1-6 (7), Sokół Mareza - Błękitni Stare Pole 0-8 (8), Victoria Kaliska - Powi¶le Stary Targ 4-0 (4), Weber Szprudowo - Pogoń Smętowo 3-4 (7), Zieloni Marzęcino - Spójnia Sadlinki 9-1 (10), Orzeł Borkowo - Meteor Pinczyn 1-2 (3), Powi¶le Stary Targ - Weber Szprudowo 1-0 (1), Jurand Lasowice - Nogat Malbork 3-0 (3), Błękitni Stare Pole - Zieloni Marzęcino 5-2 (7), Centrum Pelplin - Sokół Mareza 5-0 (5), Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 1-0 (1), Pogoń Smętowo - Orzeł Borkowo 6-2 (8), Sokół Mareza - Jurand Lasowice 2-4 (6), Nogat Malbork - Meteor Pinczyn 1-0 (1), Błękitni Stare Pole - Centrum Pelplin 1-2 (3), Zieloni Marzęcino - Victoria Kaliska 2-3 (5), Orzeł Borkowo - Powi¶le Stary Targ 0-1 (1), Spójnia Sadlinki - Orzeł Borkowo 1-1 (2), Pogoń Smętowo - Nogat Malbork 2-2 (4), Meteor Pinczyn - Sokół Mareza 2-2 (4), Jurand Lasowice - Błękitni Stare Pole 1-2 (3), Centrum Pelplin - Zieloni Marzęcino 3-1 (4), Victoria Kaliska - Weber Szprudowo 4-2 (6), Sokół Mareza - Pogoń Smętowo 3-1 (4), Błękitni Stare Pole - Meteor Pinczyn 4-0 (4), Zieloni Marzęcino - Weber Szprudowo 2-2 (4), Centrum Pelplin - Jurand Lasowice 5-0 (5), Nogat Malbork - Powi¶le Stary Targ 1-3 (4), Orzeł Borkowo - Victoria Kaliska 0-5 (5), Powi¶le Stary Targ - Sokół Mareza 2-1 (3), Meteor Pinczyn - Centrum Pelplin 0-10 (10), Weber Szprudowo - Orzeł Borkowo 2-1 (3), Spójnia Sadlinki - Nogat Malbork 0-1 (1), Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole 2-3 (5), Jurand Lasowice - Zieloni Marzęcino 1-2 (3), Spójnia Sadlinki - Sokół Mareza 1-0 (1), Nogat Malbork - Weber Szprudowo 5-3 (8), Sokół Mareza - Victoria Kaliska 2-3 (5), Jurand Lasowice - Pogoń Smętowo 2-2 (4), Centrum Pelplin - Powi¶le Stary Targ 1-1 (2), Meteor Pinczyn - Zieloni Marzęcino 2-1 (3), Błękitni Stare Pole - Spójnia Sadlinki 5-1 (6), Weber Szprudowo - Sokół Mareza 2-0 (2), Pogoń Smętowo - Meteor Pinczyn 2-3 (5), Powi¶le Stary Targ - Jurand Lasowice 2-0 (2), Victoria Kaliska - Błękitni Stare Pole 0-1 (1), Orzeł Borkowo - Nogat Malbork 1-2 (3), Spójnia Sadlinki - Centrum Pelplin 0-5 (5), Błękitni Stare Pole - Weber Szprudowo 0-2 (2), Meteor Pinczyn - Powi¶le Stary Targ 2-3 (5), Jurand Lasowice - Spójnia Sadlinki 1-3 (4), Pogoń Smętowo - Zieloni Marzęcino 4-2 (6), Centrum Pelplin - Victoria Kaliska 4-0 (4), Powi¶le Stary Targ - Pogoń Smętowo 4-3 (7), Zieloni Marzęcino - Nogat Malbork 3-1 (4), Victoria Kaliska - Jurand Lasowice 0-1 (1), Orzeł Borkowo - Błękitni Stare Pole 1-3 (4), Weber Szprudowo - Centrum Pelplin 0-3 (3), Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn 2-0 (2), Sokół Mareza - Nogat Malbork 1-6 (7), Powi¶le Stary Targ - Zieloni Marzęcino 5-3 (8), Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska 1-1 (2), Jurand Lasowice - Weber Szprudowo 1-3 (4), Pogoń Smętowo - Spójnia Sadlinki 0-3 (3), Centrum Pelplin - Orzeł Borkowo 10-2 (12), Nogat Malbork - Błękitni Stare Pole 0-5 (5), Weber Szprudowo - Meteor Pinczyn 2-0 (2), Victoria Kaliska - Pogoń Smętowo 2-1 (3), Zieloni Marzęcino - Sokół Mareza 4-4 (8), Orzeł Borkowo - Jurand Lasowice 2-3 (5), Spójnia Sadlinki - Powi¶le Stary Targ 0-2 (2), Powi¶le Stary Targ - Victoria Kaliska 2-3 (5), Błękitni Stare Pole - Sokół Mareza 1-0 (1), Meteor Pinczyn - Orzeł Borkowo 0-4 (4), Pogoń Smętowo - Weber Szprudowo 2-5 (7), Centrum Pelplin - Nogat Malbork 4-0 (4), Nogat Malbork - Jurand Lasowice 0-3 (3), Sokół Mareza - Centrum Pelplin 0-2 (2), Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki 2-1 (3), Weber Szprudowo - Powi¶le Stary Targ 3-2 (5), Orzeł Borkowo - Pogoń Smętowo 4-5 (9), Powi¶le Stary Targ - Orzeł Borkowo 8-0 (8), Meteor Pinczyn - Nogat Malbork 3-0 (3), Centrum Pelplin - Błękitni Stare Pole 4-1 (5), Spójnia Sadlinki - Weber Szprudowo 2-0 (2), Jurand Lasowice - Sokół Mareza 5-4 (9), Nogat Malbork - Pogoń Smętowo 1-4 (5), Błękitni Stare Pole - Jurand Lasowice 1-0 (1), Sokół Mareza - Meteor Pinczyn 1-6 (7), Weber Szprudowo - Victoria Kaliska 5-2 (7), Orzeł Borkowo - Spójnia Sadlinki 0-7 (7), Powi¶le Stary Targ - Nogat Malbork 3-0 (3), Jurand Lasowice - Centrum Pelplin 3-2 (5), Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 1-0 (1), Nogat Malbork - Spójnia Sadlinki 0-2 (2), Sokół Mareza - Powi¶le Stary Targ 2-7 (9), Błękitni Stare Pole - Pogoń Smętowo 3-0 (3), Centrum Pelplin - Meteor Pinczyn 6-0 (6), Orzeł Borkowo - Weber Szprudowo 2-2 (4), Pogoń Smętowo - Sokół Mareza 10-2 (12), Pogoń Smętowo - Centrum Pelplin 1-1 (2), Powi¶le Stary Targ - Błękitni Stare Pole 3-2 (5), Victoria Kaliska - Nogat Malbork 1-1 (2), Meteor Pinczyn - Jurand Lasowice 0-2 (2),
Strzelcy wg drużyn

7 - Tomasz Grzywacz (Victoria Kaliska)

6 - Bartłomiej Mańkowski (Jurand Lasowice)

5 - Radosław Zielonka (Błękitni Stare Pole)

4 - Maciej Chyła (Weber Szprudowo), Sebastian Karlak (Błękitni Stare Pole), Mateusz Marocki (Orzeł Borkowo), Daniel Sławiński (Centrum Pelplin), Sylwester Wołoszyn (Meteor Pinczyn)

3 - Tomasz Gburczyk (Sokół Mareza), Mateusz Jankowski (Błękitni Stare Pole), Dawid Kępka (Jurand Lasowice), Damian Seroka (Centrum Pelplin), Mateusz Żalikowski (Victoria Kaliska)

2 - Mateusz Bełz (Powi¶le Stary Targ), Arkadiusz Brodnicki (Orzeł Borkowo), Ireneusz Czaja (Centrum Pelplin), Piotr Drzewicki (Victoria Kaliska), Dariusz Grzona (Meteor Pinczyn), Henryk Jakubik (Powi¶le Stary Targ), Paweł Kopal (Zieloni Marzęcino), Dariusz Kułakowski (Błękitni Stare Pole), Łukasz Madej (Sokół Mareza), Radosław Migawski (Meteor Pinczyn), Łukasz Potulski (Weber Szprudowo), Sebastian Sałek (Powi¶le Stary Targ), Rafał Sójka (Weber Szprudowo), Kamil Stefaniak (Sokół Mareza), Grzegorz W±sik (Nogat Malbork), Arkadiusz Wołyńczuk (Victoria Kaliska), Dawid Wróblewski (Centrum Pelplin), Tomasz Zaborowski (Centrum Pelplin), Kamil Zięba (Jurand Lasowice)

1 - Paweł Abryszyński (Weber Szprudowo), Tomasz Białkowski (Orzeł Borkowo), Patryk Dr±żek (Nogat Malbork), Łukasz Fecowicz (Sokół Mareza), Łukasz Filbrandt (Victoria Kaliska), Piotr Fryc (Zieloni Marzęcino), Maciej Gębicki (Nogat Malbork), Marcin Gila (Meteor Pinczyn), Hubert Jabłonka (Orzeł Borkowo), Paweł Jabłoński (Jurand Lasowice), Paweł Jędras (Spójnia Sadlinki), Grzegorz Jędrzejewski (Błękitni Stare Pole), Dariusz Kamiński (Powi¶le Stary Targ), Michał Kamiński (Victoria Kaliska), Łukasz Karcz (Weber Szprudowo), Karol Kita (Pogoń Smętowo), Patryk Kleina (Pogoń Smętowo), Łukasz Kołodziejczyk (Zieloni Marzęcino), Karol Kowalczyk (Pogoń Smętowo), Adrian Kronkowski (Sokół Mareza), Łukasz Kukawka (Nogat Malbork), Grzegorz Kulik (Nogat Malbork), Przemysław Kurek (Błękitni Stare Pole), Marcin Lewandowski (Zieloni Marzęcino), Rafał Łudziński (Błękitni Stare Pole), Michał Mackiewicz (Powi¶le Czernin), Mateusz Maszkowski (Błękitni Stare Pole), Mariusz PodbereĽny (Powi¶le Czernin), Tadeusz Polakowski (Pogoń Smętowo), Maciej Sadłocha (Zieloni Marzęcino), Bartłomiej Siwczak (Orzeł Borkowo), Bartłomiej Skotarek (Nogat Malbork), Dawid Smoliński (Centrum Pelplin), Marcin Trochowski (Błękitni Stare Pole), Przemysław Urbański (Pogoń Smętowo), Patryk Wasilewski (Powi¶le Czernin), Łukasz Wojtyło (Centrum Pelplin), Krzysztof Wójcik (Weber Szprudowo), Kamil Wroński (Nogat Malbork)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE