Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpic Gdańsk 25 59 19 2 4 116 - 30
2. Murkam Przodkowo 24 55 17 4 3 110 - 38
3. KS Kamienica Królewska 23 52 16 4 3 112 - 33
4. Polonia Gdańsk 22 41 13 2 7 48 - 41
5. Kaszubia Kościerzyna 20 40 12 4 4 58 - 21
6. Radunia Stężyca 23 37 10 7 6 73 - 30
7. Victoria Kaliska 20 31 9 4 7 56 - 32
8. GTS Rusocin 20 29 8 5 7 43 - 34
9. Wda Lipusz 21 22 6 4 11 39 - 44
10. Wisła Długie Pole 24 22 6 4 14 45 - 111
11. Cartusia Kartuzy 24 18 5 3 16 44 - 91
12. Potok Pszczółki 21 16 5 1 15 26 - 65
13. Olimp Mierzeszyn 26 14 4 2 20 39 - 128
14. Eko-Prod Szemud 15 3 1 0 14 18 - 129
Ostatni komentarz dodał LipaKaszubia 24.06.2012, 11:22:40


 Baner


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Eko-Prod Szemud
Potok Pszczółki 5 - 2 Olimp Mierzeszyn 27 sierpnia 2011 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Olimpic Gdańsk 21 września 2011 - 17:00
KS Kamienica Królewska 8 - 5 Wisła Długie Pole 30 sierpnia 2011 - 16:00
Murkam Przodkowo 10 - 2 Wda Lipusz 27 sierpnia 2011 - 11:00
Polonia Gdańsk 2 - 1 Victoria Kaliska 28 sierpnia 2011 - 13:00
Radunia Stężyca 1 - 2 GTS Rusocin 28 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Eko-Prod Szemud 0 - 7 GTS Rusocin 17 marca 2012
Victoria Kaliska 3 - 3 Radunia Stężyca 3 września 2011 - 11:00
Wda Lipusz 2 - 5 Polonia Gdańsk 3 września 2011 - 13:00
Wisła Długie Pole 3 - 3 Murkam Przodkowo 3 września 2011 - 11:00
Olimpic Gdańsk 3 - 5 KS Kamienica Królewska 3 września 2011 - 10:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 7 Kaszubia Kościerzyna 3 września 2011 - 11:00
Cartusia Kartuzy 5 - 0 Potok Pszczółki 3 września 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki - Eko-Prod Szemud
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Cartusia Kartuzy 11 września 2011 - 11:00
KS Kamienica Królewska 14 - 2 Olimp Mierzeszyn
Murkam Przodkowo 2 - 1 Olimpic Gdańsk 11 września 2011 - 11:00
Polonia Gdańsk 4 - 1 Wisła Długie Pole 11 września 2011 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 1 Wda Lipusz 11 września 2011 - 11:00
GTS Rusocin 3 - 2 Victoria Kaliska 10 września 2011 - 10:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Eko-Prod Szemud - Victoria Kaliska
Wda Lipusz 1 - 2 GTS Rusocin 14 września 2011 - 16:00
Wisła Długie Pole 2 - 7 Radunia Stężyca 14 września 2011 - 17:00
Olimpic Gdańsk 6 - 0 Polonia Gdańsk 14 września 2011 - 16:30
Olimp Mierzeszyn 0 - 8 Murkam Przodkowo 14 września 2011 - 16:00
Cartusia Kartuzy 0 - 5 KS Kamienica Królewska 14 września 2011 - 17:00
Potok Pszczółki 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 14 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna - Eko-Prod Szemud
KS Kamienica Królewska 10 - 1 Potok Pszczółki
Murkam Przodkowo 10 - 2 Cartusia Kartuzy 17 września 2011 - 10:00
Polonia Gdańsk 5 - 3 Olimp Mierzeszyn 18 września 2011 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Olimpic Gdańsk 18 września 2011 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 2 Wisła Długie Pole 17 września 2011 - 11:00
Victoria Kaliska 2 - 2 Wda Lipusz 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
Eko-Prod Szemud 0 - 9 Wda Lipusz 24 września 2011 - 11:00
Wisła Długie Pole 1 - 5 Victoria Kaliska 24 września 2011 - 11:00
Olimpic Gdańsk 2 - 3 GTS Rusocin 24 września 2011 - 11:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 11 Radunia Stężyca 24 września 2011 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 7 Polonia Gdańsk 24 września 2011 - 11:00
Potok Pszczółki 1 - 5 Murkam Przodkowo 25 września 2011 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 KS Kamienica Królewska 25 września 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
KS Kamienica Królewska 11 - 3 Eko-Prod Szemud 5 października 2011
Murkam Przodkowo 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 28 września 2011 - 16:30
Polonia Gdańsk 3 - 0 Potok Pszczółki 28 września 2011 - 16:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Cartusia Kartuzy 28 września 2011 - 16:00
GTS Rusocin 5 - 0 Olimp Mierzeszyn 28 września 2011
Victoria Kaliska 2 - 3 Olimpic Gdańsk 28 września 2011 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 1 Wisła Długie Pole 28 września 2011 - 15:30
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
Eko-Prod Szemud 2 - 7 Wisła Długie Pole 1 października 2011 - 11:00
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Wda Lipusz 1 października 2011 - 11:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 7 Victoria Kaliska
Cartusia Kartuzy 3 - 5 GTS Rusocin 1 października 2011 - 11:00
Potok Pszczółki 2 - 4 Radunia Stężyca 1 października 2011 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Polonia Gdańsk
KS Kamienica Królewska 2 - 3 Murkam Przodkowo
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
Murkam Przodkowo 11 - 1 Eko-Prod Szemud
Polonia Gdańsk 0 - 7 KS Kamienica Królewska 8 października 2011 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 9 października 2011 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 0 Potok Pszczółki
Victoria Kaliska 4 - 1 Cartusia Kartuzy 8 października 2011 - 11:00
Wda Lipusz 5 - 0 Olimp Mierzeszyn 9 października 2011 - 13:00
Wisła Długie Pole 1 - 5 Olimpic Gdańsk 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
Eko-Prod Szemud 0 - 11 Olimpic Gdańsk 15 października 2011 - 11:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 2 Wisła Długie Pole 15 października 2011 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Wda Lipusz 15 października 2011 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 1 Victoria Kaliska 15 października 2011 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna - GTS Rusocin 21 marca 2012
KS Kamienica Królewska 3 - 1 Radunia Stężyca 15 października 2011 - 14:00
Murkam Przodkowo 5 - 2 Polonia Gdańsk 15 października 2011 - 10:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
Polonia Gdańsk - Eko-Prod Szemud
Radunia Stężyca 1 - 1 Murkam Przodkowo 23 października 2011 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 3 KS Kamienica Królewska 22 października 2011 - 10:00
Victoria Kaliska 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 22 października 2011 - 11:00
Wda Lipusz 4 - 1 Potok Pszczółki 23 października 2011 - 11:00
Wisła Długie Pole 3 - 2 Cartusia Kartuzy 22 października 2011 - 11:00
Olimpic Gdańsk 10 - 0 Olimp Mierzeszyn 22 października 2011 - 12:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
Eko-Prod Szemud 4 - 0 Olimp Mierzeszyn
Cartusia Kartuzy 0 - 6 Olimpic Gdańsk 29 października 2011 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 1 Wisła Długie Pole 29 października 2011 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wda Lipusz 30 października 2011 - 11:00
KS Kamienica Królewska 1 - 1 Victoria Kaliska 29 października 2011 - 14:00
Murkam Przodkowo 0 - 0 GTS Rusocin 30 października 2011 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 0 Radunia Stężyca 29 października 2011 - 13:30
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
Radunia Stężyca - Eko-Prod Szemud 21 marca 2012
GTS Rusocin 1 - 2 Polonia Gdańsk 6 listopada 2011 - 11:00
Victoria Kaliska 3 - 2 Murkam Przodkowo 5 listopada 2011 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 3 KS Kamienica Królewska 6 listopada 2011 - 13:00
Wisła Długie Pole 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2011 - 11:00
Olimpic Gdańsk 8 - 2 Potok Pszczółki 5 listopada 2011 - 10:00
Olimp Mierzeszyn 2 - 3 Cartusia Kartuzy 6 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
Eko-Prod Szemud 2 - 8 Cartusia Kartuzy
Olimp Mierzeszyn 1 - 4 Potok Pszczółki
Olimpic Gdańsk 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Wisła Długie Pole 0 - 10 KS Kamienica Królewska
Wda Lipusz 0 - 3 Murkam Przodkowo
Victoria Kaliska 0 - 1 Polonia Gdańsk
GTS Rusocin 0 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (60) 
GTS Rusocin - Eko-Prod Szemud
Radunia Stężyca 0 - 0 Victoria Kaliska
Polonia Gdańsk 2 - 0 Wda Lipusz
Murkam Przodkowo 10 - 3 Wisła Długie Pole
KS Kamienica Królewska 1 - 2 Olimpic Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Olimp Mierzeszyn
Potok Pszczółki 2 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
Eko-Prod Szemud 0 - 5 Potok Pszczółki
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Olimp Mierzeszyn 1 - 4 KS Kamienica Królewska
Olimpic Gdańsk 4 - 2 Murkam Przodkowo
Wisła Długie Pole 0 - 3 Polonia Gdańsk
Wda Lipusz 2 - 1 Radunia Stężyca
Victoria Kaliska 2 - 0 GTS Rusocin
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
Victoria Kaliska - Eko-Prod Szemud
GTS Rusocin 0 - 2 Wda Lipusz
Radunia Stężyca 16 - 0 Wisła Długie Pole
Polonia Gdańsk 0 - 1 Olimpic Gdańsk
Murkam Przodkowo 3 - 2 Olimp Mierzeszyn
KS Kamienica Królewska 4 - 0 Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Potok Pszczółki
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
Eko-Prod Szemud 0 - 11 Kaszubia Kościerzyna
Potok Pszczółki 0 - 3 KS Kamienica Królewska
Cartusia Kartuzy 0 - 4 Murkam Przodkowo
Olimp Mierzeszyn 1 - 3 Polonia Gdańsk
Olimpic Gdańsk 3 - 1 Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole 2 - 2 GTS Rusocin
Wda Lipusz 3 - 0 Victoria Kaliska
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
Wda Lipusz - Eko-Prod Szemud
Victoria Kaliska 9 - 0 Wisła Długie Pole
GTS Rusocin 1 - 4 Olimpic Gdańsk
Radunia Stężyca 6 - 0 Olimp Mierzeszyn
Polonia Gdańsk 5 - 0 Cartusia Kartuzy
Murkam Przodkowo 7 - 0 Potok Pszczółki
KS Kamienica Królewska 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
Eko-Prod Szemud 1 - 8 KS Kamienica Królewska
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Murkam Przodkowo
Potok Pszczółki 1 - 1 Polonia Gdańsk
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Radunia Stężyca
Olimp Mierzeszyn 4 - 3 GTS Rusocin
Olimpic Gdańsk 4 - 1 Victoria Kaliska
Wisła Długie Pole 1 - 0 Wda Lipusz
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wisła Długie Pole 9 - 3 Eko-Prod Szemud
Wda Lipusz 1 - 3 Olimpic Gdańsk
Victoria Kaliska 8 - 1 Olimp Mierzeszyn
GTS Rusocin 3 - 3 Cartusia Kartuzy
Radunia Stężyca 2 - 0 Potok Pszczółki
Polonia Gdańsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Murkam Przodkowo 2 - 2 KS Kamienica Królewska
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
Eko-Prod Szemud 2 - 10 Murkam Przodkowo
KS Kamienica Królewska 3 - 0 Polonia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Radunia Stężyca
Potok Pszczółki 1 - 0 GTS Rusocin
Cartusia Kartuzy 3 - 5 Victoria Kaliska
Olimp Mierzeszyn 3 - 2 Wda Lipusz
Olimpic Gdańsk 6 - 0 Wisła Długie Pole
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
Olimpic Gdańsk 14 - 0 Eko-Prod Szemud
Wisła Długie Pole 0 - 3 Olimp Mierzeszyn
Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
Victoria Kaliska - Potok Pszczółki
GTS Rusocin - Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca 3 - 3 KS Kamienica Królewska
Polonia Gdańsk 1 - 3 Murkam Przodkowo
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
Eko-Prod Szemud - Polonia Gdańsk
Murkam Przodkowo 0 - 3 Radunia Stężyca
KS Kamienica Królewska - GTS Rusocin
Kaszubia Kościerzyna - Victoria Kaliska
Potok Pszczółki - Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy 4 - 1 Wisła Długie Pole
Olimp Mierzeszyn 2 - 5 Olimpic Gdańsk
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
Olimp Mierzeszyn 8 - 0 Eko-Prod Szemud
Olimpic Gdańsk 9 - 0 Cartusia Kartuzy
Wisła Długie Pole - Potok Pszczółki
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
Victoria Kaliska - KS Kamienica Królewska
GTS Rusocin - Murkam Przodkowo
Radunia Stężyca - Polonia Gdańsk
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
Eko-Prod Szemud - Radunia Stężyca
Polonia Gdańsk - GTS Rusocin
Murkam Przodkowo - Victoria Kaliska
KS Kamienica Królewska - Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna - Wisła Długie Pole
Potok Pszczółki - Olimpic Gdańsk
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Olimp Mierzeszyn