13. Olimp Mierzeszyn 26 14 4 2 20 39 - 128
14. Eko-Prod Szemud 15 3 1 0 14 18 - 129

Eko-Prod Szemud 1 - 8 KS Kamienica Królewska
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Murkam Przodkowo
Olimp Mierzeszyn 4 - 3 GTS Rusocin
Olimpic Gdańsk 4 - 1 Victoria Kaliska
Wisła Długie Pole 1 - 0 Wda Lipusz

Lamir24   03.05.2012, 13:44:31
Olimpic 4 - 1 Victoria. Sedziowanie bylo bardzo dobre z mala iloscie bledow jak do tej pory w tej rundzie moim zdaniem najlepszy sedzia.
 ninja2_11   03.05.2012, 16:16:57
Ks Kamienica Królewska 8:1 Eko-Prod Szemud. Sędziowanie było najgorsze. Bramka dla Szemudu ze 10 metrowego spalonego.
 macioKaszubia   03.05.2012, 17:37:02
Kaszubia 1:3 Murkam .
mecz na wyrównanym poziomie . My znowu mimo , że stwarzamy akcje , gramy dobrą piłe po raz kolejny brakuje wykończenia. przegrywamy chyba nie zasłużenie po indywidualnych błędach : )

dzięki za mecz.
 CZarny3   03.05.2012, 17:56:28
Co do meczu Kaszubia - Przodkowo, to pierwsza połowa dosyć wyrównana chociaż to goście strzelili 2 bramki a w drugiej gospodarze zdominowali środek pola, ale podobnie jak w pierwszej połowie raczej nie mieli groźnych sytuacji do zdobycia bramki... Chyba masz racje macio że straciliście bramki przez Wasze indywidualne błędy.
Dzięki za mecz i powodzenia w następnych meczach 8)
 kazik_olimp   03.05.2012, 18:20:15
Olimp Mierzeszyn-GTS Rusocin 4:3 :D
Po wielkiej walce Olimp wygrał swój pierwszy mecz w sezonie i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli. :$
 kapijantar17   03.05.2012, 18:42:34
Gts rusocin 3 4 olimp mierzeszyn

bramki dla GTS RUSOCIN
1x Kowalewski
1x Kaczyński
1xStępień

Do przerwy Przegrywaliśmy 3 0 Potem na początku drugiej połowy padła bramka na 3 1 następnie po zamieszaniu w polu karnym na 3 2 . Kontra olimpu i było 4 2.Nie załamaliśmy się i poszliśmy do przodu i z rzutu rożnego padła bramka na 4 3 potem nie wykorzystaliśmy 2 setek no cóż TRZEBA jeszcze Dodać Że gralismy w 10 bez trzech kluczowych graczy nie było 2 środkowych pomocników i środkowego obrońcy ;/
 bysiek97   03.05.2012, 21:42:44
+ Sędzia to chyba z lasu przyjechał ...
Nie dość że spóźnić się na mecz, nie widzieć ewidentnej ręki ("bo nabita" przez swojego, Jak może być nabita przez swojego...) i odgwizdać karnego kiedy bramkarz wszedł nogami w piłkę o innych błędach to już nie mówie ...
Najgorszy sędzia w tej rundzie zdecydowanie jeżeli chodzi o tych co narazie sędziowali nam.
 czaRNY_13   03.05.2012, 21:50:43
ja miałem fajnego sedziego
 macioKaszubia   03.05.2012, 22:06:18
martwi fakt , że po znakomitej pierwszej rundzie przeplatanej pozycją lidera a wicelidera , krótko mówiąc zjebaliśmy runde wiosenną i już mamy za dużą strate aby walczyć o Makro

za rok awansujemy
KASZUBIA :love:
 kazik_olimp   04.05.2012, 12:50:34
Kolego z Rusocina wiem, że najlepiej zwalić całą winę na sędziego. Ale spokojnie przegrać z nami to żaden wstyd. :D
 lukasz11   05.05.2012, 20:08:07
Cartusia 0:1 Radunia.(0:1)
Brawa dla sędziego , mecz pod dyktando Cartusii , nieuznany rzut karny :@ jedna sytuacja Raduni i na nasze nieszczęście wykorzystana , sędziemu dziękujemy i wysyłamy na zasłużoną emeryturę. 8) Gospodarze w mocno okrojonym składzie.