MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sapa Rumia Janowo 22 62 20 2 0 122 - 11
2. Orkan Rumia MKS 22 55 18 1 3 91 - 15
3. Salos Rumia 22 46 15 1 6 73 - 25
4. Barka Łebno 22 40 13 1 8 66 - 64
5. GOSRiT Luzino 22 39 12 3 7 70 - 34
6. Stolem Gniewino 22 36 11 3 8 57 - 42
7. Kaszuby Połchowo 22 36 11 3 8 57 - 50
8. Sokół Bożepole Wielkie 22 31 9 4 9 49 - 39
9. Sztorm Mosty 22 18 5 3 14 37 - 73
10. KS Chwaszczyno 22 14 4 2 16 18 - 65
11. Lider Dębogórze 22 5 1 2 19 19 - 154
12. Orzeł Choczewo 22 1 0 1 21 9 - 96
Ostatni komentarz dodał rumianin1995 20.06.2012, 21:04:09
* Orzeł Choczewo wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (57) 
1. Sapa Rumia Janowo 10 - 0 Stolem Gniewino 28 sierpnia 2011 - 11:00
2. Lider Dębogórze 2 - 12 GOSRiT Luzino 28 sierpnia 2011 - 15:00
3. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
4. Barka Łebno 1 - 4 Salos Rumia 27 sierpnia 2011 - 13:00
5. Orzeł Choczewo 3 - 5 Sztorm Mosty 27 sierpnia 2011 - 11:00
6. Orkan Rumia MKS 10 - 0 KS Chwaszczyno 28 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
7. Stolem Gniewino 6 - 1 KS Chwaszczyno 3 września 2011 - 17:00
8. Sztorm Mosty 0 - 5 Orkan Rumia MKS 3 września 2011 - 11:00
9. Salos Rumia 11 - 0 Orzeł Choczewo 3 września 2011 - 11:00
10. Kaszuby Połchowo 0 - 5 Barka Łebno 3 września 2011 - 11:00
11. GOSRiT Luzino 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 września 2011 - 11:00
12. Sapa Rumia Janowo 17 - 0 Lider Dębogórze 3 września 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
13. Lider Dębogórze 0 - 5 Stolem Gniewino 10 września 2011 - 14:00
14. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 9 Sapa Rumia Janowo 10 września 2011 - 17:00
15. Barka Łebno 3 - 5 GOSRiT Luzino 10 września 2011 - 13:00
16. Orzeł Choczewo 1 - 6 Kaszuby Połchowo 10 września 2011 - 11:00
17. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Salos Rumia 10 września 2011 - 15:00
18. KS Chwaszczyno 0 - 0 Sztorm Mosty 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
19. Stolem Gniewino 2 - 1 Sztorm Mosty 14 września 2011 - 18:00
20. Salos Rumia 4 - 1 KS Chwaszczyno 14 września 2011 - 17:00
21. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Orkan Rumia MKS 14 września 2011 - 17:30
22. GOSRiT Luzino 4 - 1 Orzeł Choczewo 14 września 2011 - 17:00
23. Sapa Rumia Janowo 8 - 1 Barka Łebno 14 września 2011 - 17:00
24. Lider Dębogórze 0 - 7 Sokół Bożepole Wielkie 14 września 2011 - 15:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
25. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Stolem Gniewino 17 września 2011 - 14:00
26. Barka Łebno 8 - 1 Lider Dębogórze 17 września 2011 - 13:00
27. Orzeł Choczewo 0 - 10 Sapa Rumia Janowo 17 września 2011 - 11:00
28. Orkan Rumia MKS 4 - 2 GOSRiT Luzino 17 września 2011 - 12:00
29. KS Chwaszczyno 1 - 3 Kaszuby Połchowo 17 września 2011 - 11:00
30. Sztorm Mosty 0 - 9 Salos Rumia 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
31. Stolem Gniewino 2 - 3 Salos Rumia 25 września 2011 - 14:00
32. Kaszuby Połchowo 6 - 2 Sztorm Mosty 24 września 2011 - 11:00
33. GOSRiT Luzino 5 - 1 KS Chwaszczyno 24 września 2011 - 11:00
34. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Orkan Rumia MKS 25 września 2011 - 11:00
35. Lider Dębogórze 0 - 0 Orzeł Choczewo 24 września 2011 - 14:00
36. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Barka Łebno 24 września 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
37. Barka Łebno 5 - 2 Stolem Gniewino 1 października 2011 - 13:00
38. Orzeł Choczewo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 2 października 2011 - 11:00
39. Orkan Rumia MKS 18 - 0 Lider Dębogórze 1 października 2011 - 19:00
40. KS Chwaszczyno 1 - 6 Sapa Rumia Janowo 1 października 2011 - 11:00
41. Sztorm Mosty 0 - 6 GOSRiT Luzino 1 października 2011 - 14:00
42. Salos Rumia 1 - 2 Kaszuby Połchowo 1 października 2011 - 11:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
43. Stolem Gniewino 3 - 3 Kaszuby Połchowo 8 października 2011 - 14:00
44. GOSRiT Luzino 0 - 1 Salos Rumia 8 października 2011 - 11:00
45. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Sztorm Mosty 9 października 2011 - 11:00
46. Lider Dębogórze 0 - 1 KS Chwaszczyno 8 października 2011 - 12:00
47. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Orkan Rumia MKS 8 października 2011 - 14:00
48. Barka Łebno 5 - 4 Orzeł Choczewo 8 października 2011 - 13:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
49. Orzeł Choczewo 0 - 7 Stolem Gniewino 15 października 2011 - 11:00
50. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Barka Łebno 15 października 2011 - 15:00
51. KS Chwaszczyno 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 15 października 2011 - 11:00
52. Sztorm Mosty 7 - 0 Lider Dębogórze 15 października 2011 - 13:00
53. Salos Rumia 0 - 1 Sapa Rumia Janowo 15 października 2011 - 11:00
54. Kaszuby Połchowo 2 - 2 GOSRiT Luzino
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
55. Stolem Gniewino 5 - 1 GOSRiT Luzino 22 października 2011 - 12:00
56. Sapa Rumia Janowo 4 - 0 Kaszuby Połchowo 23 października 2011 - 11:00
57. Lider Dębogórze 1 - 5 Salos Rumia 22 października 2011 - 13:00
58. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 Sztorm Mosty 22 października 2011 - 14:00
59. Barka Łebno 5 - 1 KS Chwaszczyno 22 października 2011 - 13:00
60. Orzeł Choczewo 0 - 11 Orkan Rumia MKS
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
61. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Stolem Gniewino 29 października 2011 - 11:00
62. KS Chwaszczyno 2 - 0 Orzeł Choczewo 29 października 2011 - 11:00
63. Sztorm Mosty 3 - 1 Barka Łebno 29 października 2011 - 13:00
64. Salos Rumia 6 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 30 października 2011 - 12:00
65. Kaszuby Połchowo 6 - 0 Lider Dębogórze
66. GOSRiT Luzino 1 - 1 Sapa Rumia Janowo 29 października 2011 - 11:00
Kolejka 12 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
67. Stolem Gniewino 1 - 3 Sapa Rumia Janowo
68. GOSRiT Luzino 10 - 0 Lider Dębogórze
69. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
70. Salos Rumia 3 - 1 Barka Łebno
71. Sztorm Mosty 3 - 0 Orzeł Choczewo
72. KS Chwaszczyno 0 - 2 Orkan Rumia MKS
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
73. KS Chwaszczyno 0 - 1 Stolem Gniewino
74. Orkan Rumia MKS 7 - 1 Sztorm Mosty
75. Orzeł Choczewo 0 - 3 Salos Rumia
76. Barka Łebno 6 - 1 Kaszuby Połchowo
77. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 GOSRiT Luzino
78. Lider Dębogórze 0 - 13 Sapa Rumia Janowo
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
79. Stolem Gniewino 6 - 1 Lider Dębogórze
80. Sapa Rumia Janowo 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
81. GOSRiT Luzino 1 - 3 Barka Łebno
82. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Orzeł Choczewo
83. Salos Rumia 0 - 1 Orkan Rumia MKS
84. Sztorm Mosty 2 - 0 KS Chwaszczyno
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
85. Sztorm Mosty 1 - 3 Stolem Gniewino
86. KS Chwaszczyno 0 - 6 Salos Rumia
87. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Kaszuby Połchowo
88. Orzeł Choczewo 0 - 3 GOSRiT Luzino
89. Barka Łebno 2 - 12 Sapa Rumia Janowo
90. Sokół Bożepole Wielkie 8 - 1 Lider Dębogórze
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
91. Stolem Gniewino 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
92. Lider Dębogórze 1 - 4 Barka Łebno
93. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Orzeł Choczewo
94. GOSRiT Luzino 1 - 2 Orkan Rumia MKS
95. Kaszuby Połchowo 1 - 1 KS Chwaszczyno
96. Salos Rumia 3 - 2 Sztorm Mosty
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. Salos Rumia 1 - 1 Stolem Gniewino
98. Sztorm Mosty 1 - 3 Kaszuby Połchowo
99. KS Chwaszczyno 1 - 6 GOSRiT Luzino
100. Orkan Rumia MKS 0 - 1 Sapa Rumia Janowo
101. Orzeł Choczewo 0 - 3 Lider Dębogórze
102. Barka Łebno 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
103. Stolem Gniewino 5 - 0 Barka Łebno
104. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Orzeł Choczewo
105. Lider Dębogórze 0 - 4 Orkan Rumia MKS
106. Sapa Rumia Janowo 4 - 0 KS Chwaszczyno
107. GOSRiT Luzino 4 - 2 Sztorm Mosty
108. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Salos Rumia
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
109. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Stolem Gniewino
110. Salos Rumia 0 - 1 GOSRiT Luzino
111. Sztorm Mosty 1 - 2 Sapa Rumia Janowo
112. KS Chwaszczyno 3 - 0 Lider Dębogórze
113. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
114. Orzeł Choczewo 0 - 3 Barka Łebno
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
115. Stolem Gniewino 3 - 0 Orzeł Choczewo
116. Barka Łebno 0 - 7 Orkan Rumia MKS
117. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 KS Chwaszczyno
118. Lider Dębogórze 2 - 2 Sztorm Mosty
119. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Salos Rumia
120. GOSRiT Luzino 0 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
121. GOSRiT Luzino 1 - 2 Stolem Gniewino
122. Kaszuby Połchowo 2 - 5 Sapa Rumia Janowo
123. Salos Rumia 5 - 2 Lider Dębogórze
124. Sztorm Mosty 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
125. KS Chwaszczyno 1 - 2 Barka Łebno
126. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 22 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
127. Stolem Gniewino 1 - 4 Orkan Rumia MKS
128. Orzeł Choczewo 0 - 3 KS Chwaszczyno
129. Barka Łebno 5 - 2 Sztorm Mosty
130. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Salos Rumia
131. Lider Dębogórze 5 - 13 Kaszuby Połchowo
132. Sapa Rumia Janowo 2 - 2 GOSRiT Luzino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE