i wyniku Stolem vs Sztorm
 beeee   14.09.2011, 21:26:19
Sokół VS ruchome piaski 7-0 :P
 rudy7   14.09.2011, 21:28:49
A czemu Orkan tak niski wynik. Nie moc strzelecka czy Kaszuby taki opór stawiły....?
 beeee   14.09.2011, 21:33:25
Heh z ruchomych piasków jakiś typ miał sapy niech pokaże swoje umiejętności na boisku :D W pysku to każdy może być mądry :)
 Mistrzu...   14.09.2011, 21:47:15
Mecz Stolem Gniewino 2:1 Sztorm Mosty nie dokończony. Pozostały 3 minuty do końca meczu, a tu nagle zgasło światło i mecz został przerwany.Niestety ale druga połowa meczu nie zostaje uznana i utrzymuję się wynik 1:1. Mecz zostanie rozegrany ponownie, lecz tylko 2 połowa. Wielkie zdziwienie ze strony obu ekip, niestety ale trzeba będzie z rozegrać tą drugą połowę jeszcze raz :(
 LOL96   15.09.2011, 13:33:55
Beeeee patrz na tabele SAPA na czele :love:
 OR-12   15.09.2011, 19:35:21
Mecz Orkanu z Kaszubami byl jaki byl , zagralismy tragicznie... mozna tlumaczyc to ze brakowalo u nas kilku podstawowych zawodnikow . Kaszuby w 9 , przed meczem pytali czy moga wstawic starszego ; oo.. Orkan caly mecz przewazal
sytuacji co nie miara : ). W koncowce sytuacje stworzyli gospodarze ale nie wykorzystali , nie mamy co sie tlumaczyc slaby nasz mecz ale , murwa niezbyt przygotowana dluga trawa , pogoda tez nie za "fajna" Po meczu ciekawa sytuacja , gospodarze chca spr. karty ;o , uwazaja ze oszukujemy . Mogli spr. przed meczem gdyz legitymacje/dowody/paszporty lezaly u sedziego na stole... kazali nam zostac na boisku , co zabawnego rowniez sedziemu . Ktory mial miec przy sobie protokol nasze karty nie schodzac z boiska gdy sciagnelem koszulke bo bylem zgrzany krzyki z trybun ze nie mamy sie zamieniac koszulkami hah ;) :huh: jakby gospodarze nie wiedzieli ze sprawdzanie kart polega nie na tym ze trzeba miec "swoja koszulke" a sprawdzeniu legitymacji karty i czy zdjecie sie zgadze ... wkoncu zrezygnowali ze spr kart poniewaz juz sie zamienilismy koszulkami : ). No troszke smieszne .
A sie rozpisalem : D.
Powodzenia "Chlopca" z polchowa w lidze.
 Rudy_xD   16.09.2011, 20:34:43
To wszystko co napisal OR-12 szczera prawda to co odwalali zawodnicy, kibice a szczególnie trener Połchowa to była żenada! :O
 kibic-KP   17.09.2011, 07:53:51
ten mecz z orkanem to przeszłość , trzeba grać dalej . To co pisze or-12 jest w pewnym sensie prawdą , u nas brakuje zawodników . bo niektórzy z naszej drużyny olewają sobie mecze i treningi i tego są efekty dostajemy baty . ale jak uda nam sie zebrać ekipe , to bd w stanie każdego rozwalić