MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Portowiec Gdańsk 24 66 21 3 0 140 - 27
2. Fosfory Wiślinka 24 63 21 0 3 108 - 45
3. EX Siedlce Gdańsk 24 57 18 3 3 126 - 32
4. Orzeł Jasień 24 39 12 3 9 68 - 47
5. GTS Będzieszyn 24 37 12 1 11 83 - 79
6. KS Sulmin 24 37 12 1 11 69 - 71
7. Lisovia Lisewo 24 32 10 2 12 69 - 102
8. GKS II Żukowo 24 30 9 3 12 65 - 63
9. Rozstaje Gdańsk 24 22 7 1 16 66 - 112
10. Spartakus Stogi 24 21 5 6 13 55 - 95
11. Ogniwo Borkowo 24 19 6 1 17 57 - 115
12. Champion Kokoszki 24 16 5 1 18 60 - 126
13. Morena II Gdańsk 24 13 4 1 19 36 - 94
Ostatni komentarz dodał friko 28.06.2010, 21:41:30



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
1. GKS II Żukowo 0 - 3 Lisovia Lisewo 30 sierpnia 2009 - 14:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników gospodarzy,na boisku 5:0
2. GTS Będzieszyn 2 - 5 Fosfory Wiślinka 23 września 2009 - 17:00
4. Morena II Gdańsk 1 - 2 Spartakus Stogi 29 sierpnia 2009 - 11:00
5. Champion Kokoszki 0 - 3 Rozstaje Gdańsk 30 sierpnia 2009 - 13:15
6. EX Siedlce Gdańsk 9 - 1 Ogniwo Borkowo 29 sierpnia 2009 - 16:00
7. Portowiec Gdańsk 4 - 0 Orzeł Jasień 29 sierpnia 2009 - 17:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (57) 
8. Lisovia Lisewo 3 - 3 Orzeł Jasień 6 września 2009 - 14:00
9. Ogniwo Borkowo 1 - 12 Portowiec Gdańsk 6 września 2009 - 14:00
10. Rozstaje Gdańsk 0 - 7 EX Siedlce Gdańsk 6 września 2009 - 16:00
11. Spartakus Stogi 2 - 2 Champion Kokoszki 6 września 2009 - 11:00
13. Fosfory Wiślinka 11 - 2 KS Sulmin 5 września 2009 - 16:00
14. GKS II Żukowo 2 - 6 GTS Będzieszyn 6 września 2009 - 13:30
Pauza: Morena II Gdańsk,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
15. GTS Będzieszyn 8 - 2 Lisovia Lisewo 12 września 2009 - 16:00
16. KS Sulmin 1 - 1 GKS II Żukowo 12 września 2009 - 16:30
17. Morena II Gdańsk 0 - 2 Fosfory Wiślinka 12 września 2009 - 13:30
19. EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 Spartakus Stogi 12 września 2009 - 16:00
20. Portowiec Gdańsk 12 - 0 Rozstaje Gdańsk 12 września 2009 - 16:00
21. Orzeł Jasień 2 - 2 Ogniwo Borkowo 12 września 2009 - 17:00
Pauza: Champion Kokoszki,
Kolejka 4 - 16. września 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
22. Lisovia Lisewo 5 - 1 Ogniwo Borkowo 16 września 2009 - 17:00
23. Rozstaje Gdańsk 4 - 9 Orzeł Jasień 16 września 2009 - 16:00
24. Spartakus Stogi 0 - 4 Portowiec Gdańsk 16 września 2009 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4
26. Fosfory Wiślinka 8 - 4 Champion Kokoszki 16 września 2009 - 17:30
27. GKS II Żukowo 4 - 1 Morena II Gdańsk 16 września 2009 - 16:30
28. GTS Będzieszyn 4 - 2 KS Sulmin 16 września 2009 - 17:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
29. KS Sulmin 3 - 0 Lisovia Lisewo 19 września 2009 - 14:00
vo,zawodnik drużyny gości nie opuścił boiska po wykluczeniu,na boisku 2:1
30. Morena II Gdańsk 1 - 4 GTS Będzieszyn 19 września 2009 - 11:00
31. Champion Kokoszki 3 - 6 GKS II Żukowo 20 września 2009 - 13:15
32. EX Siedlce Gdańsk 2 - 5 Fosfory Wiślinka 19 września 2009 - 16:00
34. Orzeł Jasień 2 - 2 Spartakus Stogi 19 września 2009 - 17:00
35. Ogniwo Borkowo 2 - 5 Rozstaje Gdańsk 20 września 2009 - 14:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
36. Lisovia Lisewo 10 - 5 Rozstaje Gdańsk 27 września 2009 - 14:00
37. Spartakus Stogi 7 - 1 Ogniwo Borkowo 27 września 2009 - 11:00
39. Fosfory Wiślinka 0 - 4 Portowiec Gdańsk 26 września 2009 - 16:00
40. GKS II Żukowo 3 - 0 EX Siedlce Gdańsk 27 września 2009 - 13:30
41. GTS Będzieszyn 8 - 3 Champion Kokoszki 26 września 2009 - 16:00
42. KS Sulmin 4 - 2 Morena II Gdańsk 30 września 2009 - 16:40
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
43. Morena II Gdańsk 1 - 4 Lisovia Lisewo 3 października 2009 - 11:00
44. Champion Kokoszki 4 - 2 KS Sulmin 4 października 2009 - 14:00
45. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 GTS Będzieszyn 3 października 2009 - 16:00
46. Portowiec Gdańsk 3 - 0 GKS II Żukowo 3 października 2009 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
47. Orzeł Jasień 1 - 2 Fosfory Wiślinka 3 października 2009 - 16:00
49. Rozstaje Gdańsk 1 - 2 Spartakus Stogi 4 października 2009 - 15:30
Pauza: Ogniwo Borkowo,
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (77) 
50. Lisovia Lisewo 4 - 2 Spartakus Stogi 11 października 2009 - 14:00
52. Fosfory Wiślinka 6 - 4 Ogniwo Borkowo 11 października 2009 - 16:00
53. GKS II Żukowo 2 - 0 Orzeł Jasień 11 października 2009 - 13:30
54. GTS Będzieszyn 0 - 3 Portowiec Gdańsk 10 października 2009 - 16:00
55. KS Sulmin 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 10 października 2009 - 11:00
56. Morena II Gdańsk 4 - 3 Champion Kokoszki 10 października 2009 - 14:00
Pauza: Rozstaje Gdańsk,
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
57. Champion Kokoszki 2 - 3 Lisovia Lisewo 18 października 2009 - 14:00
58. EX Siedlce Gdańsk 8 - 2 Morena II Gdańsk 17 października 2009 - 14:00
59. Portowiec Gdańsk 5 - 0 KS Sulmin 17 października 2009 - 15:00
60. Orzeł Jasień - - - GTS Będzieszyn 17 października 2009 - 15:30
obustronny vo,opuszczenie pola gry przez obie drużyny,na boisku 6:2
61. Ogniwo Borkowo 0 - 5 GKS II Żukowo 18 października 2009 - 14:00
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:5
62. Rozstaje Gdańsk 0 - 7 Fosfory Wiślinka 18 października 2009 - 13:00
Pauza: Spartakus Stogi,
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
65. Fosfory Wiślinka 5 - 1 Spartakus Stogi 24 października 2009 - 15:00
66. GKS II Żukowo 13 - 0 Rozstaje Gdańsk 25 października 2009 - 13:30
67. GTS Będzieszyn 10 - 7 Ogniwo Borkowo 24 października 2009 - 15:30
68. KS Sulmin 3 - 0 Orzeł Jasień 24 października 2009 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
69. Morena II Gdańsk 2 - 10 Portowiec Gdańsk 24 października 2009 - 14:00
70. Champion Kokoszki 3 - 4 EX Siedlce Gdańsk 25 października 2009 - 11:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
71. EX Siedlce Gdańsk 8 - 1 Lisovia Lisewo 31 października 2009 - 14:00
72. Portowiec Gdańsk 8 - 1 Champion Kokoszki 31 października 2009 - 14:30
73. Orzeł Jasień 5 - 1 Morena II Gdańsk 31 października 2009 - 14:30
74. Ogniwo Borkowo 1 - 3 KS Sulmin 31 października 2009 - 14:00
75. Rozstaje Gdańsk 3 - 3 GTS Będzieszyn 31 października 2009 - 13:00
76. Spartakus Stogi 4 - 4 GKS II Żukowo 31 października 2009 - 14:45
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
78. Lisovia Lisewo 2 - 5 Fosfory Wiślinka 8 listopada 2009 - 14:00
80. GTS Będzieszyn 5 - 4 Spartakus Stogi 7 listopada 2009 - 14:00
81. KS Sulmin 1 - 4 Rozstaje Gdańsk 7 listopada 2009 - 14:00
82. Morena II Gdańsk 1 - 3 Ogniwo Borkowo 7 listopada 2009 - 14:00
83. Champion Kokoszki 2 - 9 Orzeł Jasień 8 listopada 2009 - 13:15
84. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Portowiec Gdańsk 7 listopada 2009 - 14:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Portowiec Gdańsk 8 - 0 Lisovia Lisewo 14 listopada 2009 - 14:00
86. Orzeł Jasień 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 15 listopada 2009 - 13:30
87. Ogniwo Borkowo 7 - 4 Champion Kokoszki 15 listopada 2009 - 14:00
88. Rozstaje Gdańsk 1 - 2 Morena II Gdańsk 15 listopada 2009 - 13:00
89. Spartakus Stogi 1 - 2 KS Sulmin 15 listopada 2009 - 11:00
91. Fosfory Wiślinka 3 - 1 GKS II Żukowo 14 listopada 2009 - 13:00
Pauza: GTS Będzieszyn,
Kolejka 14 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
92. Lisovia Lisewo 1 - 0 GKS II Żukowo 19 maja 2010 - 17:00
93. Fosfory Wiślinka 8 - 0 GTS Będzieszyn 19 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:0
95. Spartakus Stogi 3 - 1 Morena II Gdańsk 19 maja 2010 - 17:00
96. Rozstaje Gdańsk 2 - 4 Champion Kokoszki 27 marca 2010 - 15:00
97. Ogniwo Borkowo 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk 19 maja 2010 - 17:00
vo,nieprzygotowane boisko
98. Orzeł Jasień 2 - 4 Portowiec Gdańsk 19 maja 2010 - 17:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
99. Orzeł Jasień 6 - 0 Lisovia Lisewo 3 kwietnia 2010 - 13:30
100. Portowiec Gdańsk 4 - 0 Ogniwo Borkowo 3 kwietnia 2010 - 12:30
101. EX Siedlce Gdańsk 4 - 1 Rozstaje Gdańsk 3 kwietnia 2010 - 11:00
102. Champion Kokoszki 5 - 4 Spartakus Stogi 3 kwietnia 2010 - 14:00
104. KS Sulmin 3 - 2 Fosfory Wiślinka 3 kwietnia 2010 - 16:30
105. GTS Będzieszyn 5 - 0 GKS II Żukowo 3 kwietnia 2010
Pauza: Morena II Gdańsk,
Kolejka 16 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
106. Lisovia Lisewo 3 - 6 GTS Będzieszyn 28 kwietnia 2010 - 17:00
107. GKS II Żukowo 2 - 4 KS Sulmin 29 kwietnia 2010 - 18:00
108. Fosfory Wiślinka 6 - 2 Morena II Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
110. Spartakus Stogi 0 - 11 EX Siedlce Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
111. Rozstaje Gdańsk 4 - 9 Portowiec Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
112. Ogniwo Borkowo 0 - 2 Orzeł Jasień 28 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Champion Kokoszki,
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
113. Ogniwo Borkowo 2 - 4 Lisovia Lisewo 26 czerwca 2010 - 16:00
114. Orzeł Jasień 3 - 2 Rozstaje Gdańsk 27 czerwca 2010 - 11:00
115. Portowiec Gdańsk 12 - 1 Spartakus Stogi 27 czerwca 2010 - 15:00
117. Champion Kokoszki 1 - 4 Fosfory Wiślinka 27 czerwca 2010 - 13:00
118. Morena II Gdańsk 1 - 3 GKS II Żukowo 27 czerwca 2010 - 11:00
119. KS Sulmin 3 - 0 GTS Będzieszyn 27 czerwca 2010 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
120. Lisovia Lisewo 0 - 6 KS Sulmin 25 kwietnia 2010 - 13:00
121. GTS Będzieszyn 2 - 0 Morena II Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 17:00
122. GKS II Żukowo 7 - 3 Champion Kokoszki 24 kwietnia 2010 - 15:00
123. Fosfory Wiślinka 3 - 1 EX Siedlce Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 14:00
125. Spartakus Stogi 0 - 2 Orzeł Jasień 24 kwietnia 2010 - 14:00
126. Rozstaje Gdańsk 3 - 6 Ogniwo Borkowo 25 kwietnia 2010 - 12:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
127. Rozstaje Gdańsk 3 - 4 Lisovia Lisewo 2 maja 2010 - 12:00
128. Ogniwo Borkowo 4 - 3 Spartakus Stogi 2 maja 2010 - 12:30
130. Portowiec Gdańsk 7 - 2 Fosfory Wiślinka 1 maja 2010 - 12:30
131. EX Siedlce Gdańsk 6 - 2 GKS II Żukowo 1 maja 2010 - 16:00
132. Champion Kokoszki 3 - 0 GTS Będzieszyn 1 maja 2010 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
133. Morena II Gdańsk 3 - 2 KS Sulmin 2 maja 2010 - 16:30
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
134. Lisovia Lisewo 9 - 2 Morena II Gdańsk 9 maja 2010 - 13:00
135. KS Sulmin 9 - 3 Champion Kokoszki 9 maja 2010 - 17:00
136. GTS Będzieszyn 0 - 4 EX Siedlce Gdańsk 8 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4
137. GKS II Żukowo 1 - 6 Portowiec Gdańsk 9 maja 2010 - 16:30
138. Fosfory Wiślinka 2 - 0 Orzeł Jasień 9 maja 2010 - 17:00
140. Spartakus Stogi 5 - 4 Rozstaje Gdańsk 8 maja 2010 - 14:00
Pauza: Ogniwo Borkowo,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
141. Spartakus Stogi 2 - 2 Lisovia Lisewo 15 maja 2010 - 14:00
143. Ogniwo Borkowo 2 - 6 Fosfory Wiślinka 16 maja 2010 - 12:30
144. Orzeł Jasień 2 - 0 GKS II Żukowo 16 maja 2010 - 11:00
145. Portowiec Gdańsk 6 - 1 GTS Będzieszyn 16 maja 2010 - 12:30
146. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 KS Sulmin 15 maja 2010 - 16:30
147. Champion Kokoszki 0 - 3 Morena II Gdańsk 16 maja 2010 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
Pauza: Rozstaje Gdańsk,
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
148. Lisovia Lisewo 1 - 3 Champion Kokoszki 23 maja 2010 - 13:00
149. Morena II Gdańsk 1 - 8 EX Siedlce Gdańsk 23 maja 2010 - 11:00
150. KS Sulmin 2 - 6 Portowiec Gdańsk 23 maja 2010 - 15:00
151. GTS Będzieszyn 0 - 3 Orzeł Jasień 22 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
152. GKS II Żukowo 3 - 1 Ogniwo Borkowo 22 maja 2010 - 14:00
153. Fosfory Wiślinka 2 - 0 Rozstaje Gdańsk 23 maja 2010 - 17:00
Pauza: Spartakus Stogi,
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
156. Spartakus Stogi 0 - 3 Fosfory Wiślinka 29 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
157. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 GKS II Żukowo 30 maja 2010 - 12:00
158. Ogniwo Borkowo 4 - 7 GTS Będzieszyn 30 maja 2010 - 12:30
159. Orzeł Jasień 5 - 0 KS Sulmin 30 maja 2010 - 11:00
160. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Morena II Gdańsk 29 maja 2010 - 12:30
161. EX Siedlce Gdańsk 16 - 1 Champion Kokoszki 29 maja 2010 - 16:30
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
162. Lisovia Lisewo 0 - 14 EX Siedlce Gdańsk 6 czerwca 2010 - 13:00
163. Champion Kokoszki 2 - 4 Portowiec Gdańsk 6 czerwca 2010 - 14:00
164. Morena II Gdańsk 2 - 4 Orzeł Jasień 6 czerwca 2010 - 11:00
165. KS Sulmin 8 - 1 Ogniwo Borkowo 6 czerwca 2010 - 17:30
166. GTS Będzieszyn 3 - 6 Rozstaje Gdańsk 5 czerwca 2010 - 17:00
167. GKS II Żukowo 3 - 3 Spartakus Stogi 6 czerwca 2010 - 11:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
169. Fosfory Wiślinka 7 - 4 Lisovia Lisewo 13 czerwca 2010 - 17:00
171. Spartakus Stogi 1 - 9 GTS Będzieszyn 12 czerwca 2010 - 14:00
172. Rozstaje Gdańsk 8 - 2 KS Sulmin 13 czerwca 2010 - 12:00
173. Ogniwo Borkowo 2 - 1 Morena II Gdańsk 13 czerwca 2010 - 12:30
174. Orzeł Jasień 7 - 2 Champion Kokoszki 13 czerwca 2010 - 11:00
175. Portowiec Gdańsk 2 - 2 EX Siedlce Gdańsk 8 czerwca 2010 - 18:30
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
176. Lisovia Lisewo 4 - 5 Portowiec Gdańsk 20 czerwca 2010 - 13:00
177. EX Siedlce Gdańsk 4 - 0 Orzeł Jasień 19 czerwca 2010 - 16:00
178. Champion Kokoszki 2 - 5 Ogniwo Borkowo 20 czerwca 2010 - 12:00
179. Morena II Gdańsk 1 - 4 Rozstaje Gdańsk 20 czerwca 2010 - 12:00
180. KS Sulmin 5 - 3 Spartakus Stogi 20 czerwca 2010 - 16:00
182. GKS II Żukowo 2 - 4 Fosfory Wiślinka 20 czerwca 2010 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE