KS Sulmin 3 - 0 Orzeł Jasień 24 października 2009 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
Morena II Gdańsk 2 - 10 Portowiec Gdańsk 24 października 2009 - 14:00
Champion Kokoszki 3 - 4 EX Siedlce Gdańsk 25 października 2009 - 11:00

Spartakus Spartakus Spartakus ! ! ! ! !
 stogi   21.10.2009, 15:56:47
Bobas strzel wkońcu gola :D
 poeta13   22.10.2009, 13:23:28
Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie swoje mecze rozgrywa Champion Kokoszki???

Champion gra na boisku Jaguara.

Na naszej stronie www.jaguarkokoszki.pl można pobrać mapkę obrazującą zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Budowlanych i Nowatorów. Warto zerknąć, bo ciężko trafić objazdami :)

viruss   24.10.2009, 14:53:45
Jeśli kogoś interesuje przebieg spotkania Orzeł Straszyn - Jaguar Kokoszki, to na stronie www.jaguarkokoszki.pl przeprowadzamy relacje live z tego spotkania. Zapraszamy :)
 maciekzim   24.10.2009, 16:48:29
Morena II - KS Portowiec 2-10, nalezy odnotowac ze mecz pod koniec pierwszej polowy przerwany na chwile z powodu wtargniecia na plac gry stada dzikow : :unsure:
 kulawy   24.10.2009, 17:19:43
jestem ciekawy jak sie zacowal jasien na meczu z sulminem czy trener ignacek musial sie wstydzic poniewaz w obu druzynach graja byli jego zawdnicy jak tam pan karcz jezeli bylo w porzadku to jednak mozna grac normalnie ibrawo dla obu zespoluw idla trenera sulmina pozdr
 gracz Torpedo   24.10.2009, 17:21:32
Związek na pewno ten eksces nie pozostawi bez odpowiedzi. O ewentualnym walkowerze zadecyduje po przesłuchaniu dzików na okoliczność, czy kibicowały Morenie, czy Portowcowi.
 Trenabol   24.10.2009, 17:22:27
FOSFORY 5 - 1 Spartakus :love: :love: :love: :love: :love:
 dinho80   24.10.2009, 17:26:59
W Sulminie ogółem było spokojnie, ale na takie mecze powinien przyjeżdżać sędzia z jajami |)
 Trenabol   24.10.2009, 17:29:39
a jaki wynik ? :D
 kazimierz   24.10.2009, 17:41:00
Sulmin-Orzeł 2-4/2:3/ bramka na 2-4 padła w 90 minucie , mecz bardzo zacięty , dużo słupków , poprzeczek , parad bramkarzy , bez żłośliwych fauli - bardzo ciekawe spodkanie.
 friko   24.10.2009, 19:26:24
Spartakus dał dupy po całości no ale cóż za dużo gwiazd tam gra tak im się wydaje co nie którym grającym :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 bart_xD   24.10.2009, 20:03:09
Będzieszyn - Ogniwo 10 - 7 ( 5 - 1 ), Ogniwo po raz kolejny nie w pełnym składzie także cały mecz w 10.
 piotr30   25.10.2009, 00:03:50
Na posiedzeniu Wydziału Gier i Ewidencji w dniu 22.10.2009 podjęto następujące decyzje:

PP-80 Ceramik Łubiana - Borowiak Czersk 0:3 nieuprawnieni zawodnicy
A-III-48 Kornowscy Szarża Krojanty - Sławek Borzechowo 3:0 nieuprawniony zawodnik
B-III-60 ORZEŁ JASIEŃ - GTS BĘDZIESZYN -:- obustronny vo, opuszczenie pola gry
B-III-61 Ogniwo Borkowo - GKS II Żukowo 0:5 mecz przerwany, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
JB-II-29 Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino 0:3 brak dokumentów tożsamości

Anulowano walkowery w meczach:

B-I-23 Klif Chłapowo - Huragan Smolno 2:3
B-I-39 Relaks Mechowo - Zryw Sławoszyno 3:2
 klinton9   25.10.2009, 00:06:26
do kulawy.w meczu grali byli zawodnicy pana Ignacka.zarowno w sulminie jak i w orle.niektorzy byli jego podopieczni sprzed kilkunastu prawie ze lat jesli chodzi o scislosc i jasnosc sytuacji.takze nie ma co sie doszukiwac podtekstow.co prawda nie bylo awantury czy bojki na meczu orla.to moze dziwic ? czy trafil swoj na swego ? jakies sensowne wyjasnienie ze strony magików komentarzy z tej strony ? wszech wiedzacy madrale na tym forum pokazcie na co Was stac ;) i gratulacje dla młodego zawodnika Ignacka,ktory po rundzie jesiennej najprawdopodobniej przeniesie sie do 3 ligowej chojniczanki.madrale z forum uczcie sie i trenujcie he he.gratulacje młody !
 Victor   25.10.2009, 14:18:17
Champion Kokoszki vs. Ex Siedlce 3:4 (1:2)
 gracz Torpedo   25.10.2009, 15:37:14
Żukowo II - Rozstaje 13:0 (7:0)
 dinho80   25.10.2009, 16:52:58
Do klinton: poza tym tekstem po końcowym gwizdku, że "teraz pora zrobić burdę", to wszystko było w porządku, nikt z Sulmina nie ma o nic pretensji. Pozdro 8)