POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Cedry Małe 22 45 14 3 5 64 - 23
2. Czarni Przemysław 22 43 14 1 7 58 - 40
3. Olimpia Osowa 22 41 13 2 7 72 - 31
4. Wisła Długie Pole 22 41 12 5 5 51 - 26
5. Czarni II Pruszcz Gdański 22 41 13 2 7 43 - 28
6. Wisła Steblewo 22 36 9 9 4 52 - 30
7. GTS Rusocin 22 31 8 7 7 45 - 39
8. Motława Suchy Dąb 22 28 7 7 8 52 - 57
9. Sporting Leźno 22 27 7 6 9 41 - 47
10. Jaguar Gdańsk 22 21 6 3 13 50 - 66
11. Morena Gdańsk 22 13 4 1 17 26 - 91
12. Orzeł Straszyn 22 6 2 0 20 23 - 99
Ostatni komentarz dodał fan!!! 19.08.2010, 21:19:12

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
1. Korona Cedry Małe 1 - 1 Sporting Leźno 30 sierpnia 2009 - 17:30
2. Jaguar Gdańsk 0 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2009 - 11:00
3. Czarni Przemysław 2 - 1 Motława Suchy Dąb 30 sierpnia 2009 - 16:00
4. Wisła Steblewo 1 - 1 GTS Rusocin 30 sierpnia 2009 - 11:00
5. Olimpia Osowa 2 - 1 Orzeł Straszyn 29 sierpnia 2009 - 15:00
6. Wisła Długie Pole 1 - 0 Morena Gdańsk 29 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
7. Sporting Leźno 1 - 4 Morena Gdańsk 5 września 2009 - 17:00
8. Orzeł Straszyn 0 - 2 Wisła Długie Pole 5 września 2009 - 16:00
9. GTS Rusocin 1 - 1 Olimpia Osowa 6 września 2009 - 16:00
10. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Wisła Steblewo 5 września 2009 - 16:00
11. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 Czarni Przemysław 6 września 2009 - 16:00
12. Korona Cedry Małe 4 - 1 Jaguar Gdańsk 6 września 2009 - 17:30
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
13. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno 13 września 2009 - 12:00
14. Czarni Przemysław 2 - 3 Korona Cedry Małe 13 września 2009 - 16:00
15. Wisła Steblewo 0 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 13 września 2009 - 11:00
16. Olimpia Osowa 2 - 4 Motława Suchy Dąb 12 września 2009 - 17:00
17. Wisła Długie Pole 1 - 0 GTS Rusocin 12 września 2009 - 17:00
18. Morena Gdańsk 1 - 3 Orzeł Straszyn 12 września 2009 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
19. Sporting Leźno 5 - 2 Orzeł Straszyn 19 września 2009 - 16:00
20. GTS Rusocin 3 - 0 Morena Gdańsk 20 września 2009 - 16:00
21. Motława Suchy Dąb 1 - 4 Wisła Długie Pole 19 września 2009 - 16:00
22. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Olimpia Osowa 20 września 2009 - 16:00
23. Korona Cedry Małe 1 - 2 Wisła Steblewo 20 września 2009 - 16:00
24. Jaguar Gdańsk 2 - 4 Czarni Przemysław 20 września 2009 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
25. Czarni Przemysław 2 - 1 Sporting Leźno 27 września 2009 - 15:00
26. Wisła Steblewo 3 - 3 Jaguar Gdańsk 27 września 2009 - 11:00
27. Olimpia Osowa 3 - 1 Korona Cedry Małe 26 września 2009 - 16:00
28. Wisła Długie Pole 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 26 września 2009 - 17:00
29. Morena Gdańsk 1 - 3 Motława Suchy Dąb 26 września 2009 - 11:00
30. Orzeł Straszyn 0 - 2 GTS Rusocin 26 września 2009 - 16:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
31. Sporting Leźno 3 - 0 GTS Rusocin 3 października 2009 - 15:00
32. Motława Suchy Dąb 5 - 2 Orzeł Straszyn 3 października 2009 - 16:00
33. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Morena Gdańsk 3 października 2009 - 15:00
34. Korona Cedry Małe 2 - 0 Wisła Długie Pole 4 października 2009 - 15:30
35. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Olimpia Osowa 4 października 2009 - 12:00
36. Czarni Przemysław 1 - 4 Wisła Steblewo 4 października 2009 - 15:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
37. Wisła Steblewo 2 - 2 Sporting Leźno 11 października 2009 - 12:00
38. Olimpia Osowa 8 - 1 Czarni Przemysław 10 października 2009 - 16:00
39. Wisła Długie Pole 2 - 2 Jaguar Gdańsk 10 października 2009 - 16:00
40. Morena Gdańsk 1 - 10 Korona Cedry Małe 10 października 2009 - 11:00
41. Orzeł Straszyn 0 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 10 października 2009 - 15:00
42. GTS Rusocin 3 - 3 Motława Suchy Dąb 11 października 2009 - 12:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
43. Sporting Leźno 3 - 3 Motława Suchy Dąb 17 października 2009 - 14:00
44. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 GTS Rusocin 18 października 2009 - 12:15
45. Korona Cedry Małe 5 - 0 Orzeł Straszyn 18 października 2009 - 15:00
46. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Morena Gdańsk 18 października 2009 - 12:00
47. Czarni Przemysław 2 - 0 Wisła Długie Pole 18 października 2009 - 15:00
48. Wisła Steblewo 2 - 1 Olimpia Osowa 18 października 2009 - 13:30
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
49. Olimpia Osowa 2 - 1 Sporting Leźno 24 października 2009 - 15:30
50. Wisła Długie Pole 0 - 0 Wisła Steblewo 24 października 2009 - 15:00
51. Morena Gdańsk 0 - 2 Czarni Przemysław 24 października 2009 - 11:00
52. Orzeł Straszyn 2 - 4 Jaguar Gdańsk 24 października 2009 - 14:00
53. GTS Rusocin 0 - 1 Korona Cedry Małe 25 października 2009 - 12:00
54. Motława Suchy Dąb 5 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 24 października 2009 - 15:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
55. Sporting Leźno 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 8 listopada 2009 - 12:00
56. Korona Cedry Małe 4 - 0 Motława Suchy Dąb 8 listopada 2009 - 13:30
57. Jaguar Gdańsk 1 - 5 GTS Rusocin 8 listopada 2009 - 11:00
58. Czarni Przemysław 3 - 0 Orzeł Straszyn 8 listopada 2009 - 13:00
vo,niestawienie się na zawody
59. Wisła Steblewo 8 - 2 Morena Gdańsk 8 listopada 2009 - 11:00
60. Olimpia Osowa 2 - 4 Wisła Długie Pole 7 listopada 2009 - 13:30
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
61. Wisła Długie Pole 4 - 2 Sporting Leźno 14 listopada 2009 - 13:00
62. Morena Gdańsk 0 - 3 Olimpia Osowa 14 listopada 2009 - 11:00
63. Orzeł Straszyn 1 - 4 Wisła Steblewo 14 listopada 2009 - 13:00
64. GTS Rusocin 2 - 0 Czarni Przemysław 15 listopada 2009 - 12:00
65. Motława Suchy Dąb 6 - 2 Jaguar Gdańsk 15 listopada 2009 - 14:00
66. Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 5 Korona Cedry Małe 14 listopada 2009 - 13:30
Kolejka 12 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (99) 
67. Sporting Leźno 3 - 2 Korona Cedry Małe 12 maja 2010 - 17:00
68. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Jaguar Gdańsk 12 maja 2010 - 17:00
69. Motława Suchy Dąb 2 - 2 Czarni Przemysław 12 maja 2010 - 17:00
70. GTS Rusocin 4 - 1 Wisła Steblewo 12 maja 2010 - 17:00
71. Orzeł Straszyn 1 - 6 Olimpia Osowa 12 maja 2010 - 17:00
72. Morena Gdańsk 4 - 2 Wisła Długie Pole 12 maja 2010 - 17:00
Kolejka 13 - 27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (89) 
73. Morena Gdańsk 2 - 4 Sporting Leźno 27 czerwca 2010 - 18:00
74. Wisła Długie Pole 15 - 1 Orzeł Straszyn 27 czerwca 2010 - 18:00
75. Olimpia Osowa 3 - 3 GTS Rusocin 27 czerwca 2010 - 18:00
76. Wisła Steblewo 9 - 0 Motława Suchy Dąb 27 czerwca 2010 - 18:00
77. Czarni Przemysław 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 27 czerwca 2010 - 18:00
78. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Korona Cedry Małe 27 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
79. Sporting Leźno 4 - 1 Jaguar Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
80. Korona Cedry Małe 0 - 2 Czarni Przemysław 25 kwietnia 2010 - 15:00
81. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 2 Wisła Steblewo 24 kwietnia 2010 - 17:00
82. Motława Suchy Dąb 1 - 3 Olimpia Osowa 24 kwietnia 2010 - 16:00
83. GTS Rusocin 1 - 2 Wisła Długie Pole 25 kwietnia 2010 - 12:00
84. Orzeł Straszyn 0 - 2 Morena Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 16:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
85. Orzeł Straszyn 3 - 2 Sporting Leźno 1 maja 2010 - 16:00
86. Morena Gdańsk 0 - 2 GTS Rusocin 1 maja 2010 - 11:00
87. Wisła Długie Pole 0 - 0 Motława Suchy Dąb 1 maja 2010 - 17:00
88. Olimpia Osowa 2 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
89. Wisła Steblewo 1 - 1 Korona Cedry Małe 1 maja 2010 - 17:00
90. Czarni Przemysław 2 - 4 Jaguar Gdańsk 2 maja 2010 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
91. Sporting Leźno 0 - 4 Czarni Przemysław 8 maja 2010 - 17:00
92. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Wisła Steblewo 8 maja 2010 - 18:00
93. Korona Cedry Małe 2 - 1 Olimpia Osowa 9 maja 2010 - 15:00
94. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Wisła Długie Pole 9 maja 2010 - 13:00
95. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Morena Gdańsk 8 maja 2010 - 16:00
96. GTS Rusocin 4 - 2 Orzeł Straszyn 9 maja 2010 - 12:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
97. GTS Rusocin 2 - 2 Sporting Leźno 16 maja 2010 - 12:00
98. Orzeł Straszyn 1 - 7 Motława Suchy Dąb 15 maja 2010 - 16:00
99. Morena Gdańsk 1 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 15 maja 2010 - 11:00
100. Wisła Długie Pole 1 - 1 Korona Cedry Małe 15 maja 2010 - 17:00
101. Olimpia Osowa 3 - 1 Jaguar Gdańsk
102. Wisła Steblewo 1 - 3 Czarni Przemysław 16 maja 2010 - 15:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
103. Sporting Leźno 0 - 0 Wisła Steblewo 22 maja 2010 - 17:00
104. Czarni Przemysław 3 - 2 Olimpia Osowa 23 maja 2010 - 16:00
105. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Wisła Długie Pole 23 maja 2010 - 12:00
106. Korona Cedry Małe 3 - 1 Morena Gdańsk 23 maja 2010 - 18:00
107. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 0 Orzeł Straszyn 23 maja 2010 - 16:00
108. Motława Suchy Dąb 2 - 2 GTS Rusocin 22 maja 2010 - 16:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
109. Motława Suchy Dąb 2 - 2 Sporting Leźno 29 maja 2010 - 16:00
110. GTS Rusocin 2 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 29 maja 2010 - 17:00
111. Orzeł Straszyn 1 - 8 Korona Cedry Małe 29 maja 2010 - 16:00
112. Morena Gdańsk 2 - 2 Jaguar Gdańsk 29 maja 2010 - 11:00
113. Wisła Długie Pole 3 - 0 Czarni Przemysław 29 maja 2010 - 17:00
114. Olimpia Osowa 2 - 0 Wisła Steblewo
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
115. Sporting Leźno 0 - 5 Olimpia Osowa 5 czerwca 2010 - 17:00
116. Wisła Steblewo 1 - 1 Wisła Długie Pole 5 czerwca 2010 - 17:00
117. Czarni Przemysław 9 - 0 Morena Gdańsk 6 czerwca 2010 - 16:00
118. Jaguar Gdańsk 10 - 1 Orzeł Straszyn 6 czerwca 2010 - 12:00
119. Korona Cedry Małe 4 - 0 GTS Rusocin 5 czerwca 2010 - 18:00
120. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Motława Suchy Dąb 5 czerwca 2010 - 13:30
Kolejka 21 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
121. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 0 Sporting Leźno 12 czerwca 2010 - 14:00
122. Motława Suchy Dąb 0 - 4 Korona Cedry Małe 12 czerwca 2010 - 14:00
vo,czynne znieważenie sędziego,na boisku 3:4
123. GTS Rusocin 5 - 1 Jaguar Gdańsk 12 czerwca 2010 - 14:00
124. Orzeł Straszyn 2 - 5 Czarni Przemysław 12 czerwca 2010 - 14:00
125. Morena Gdańsk 1 - 4 Wisła Steblewo 12 czerwca 2010 - 14:00
126. Wisła Długie Pole 2 - 1 Olimpia Osowa 12 czerwca 2010 - 14:00
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (106) 
127. Sporting Leźno 3 - 2 Wisła Długie Pole 20 czerwca 2010 - 18:00
128. Olimpia Osowa 16 - 0 Morena Gdańsk 20 czerwca 2010 - 18:00
129. Wisła Steblewo 4 - 0 Orzeł Straszyn 20 czerwca 2010 - 18:00
130. Czarni Przemysław 7 - 2 GTS Rusocin 20 czerwca 2010 - 18:00
131. Jaguar Gdańsk 3 - 4 Motława Suchy Dąb 20 czerwca 2010 - 18:00
132. Korona Cedry Małe 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 20 czerwca 2010 - 18:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.09